Jan-Peter Baert
Contactgegevens Jan-Peter Baert: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Jan-Peter Baert: address, phone, fax, email, website, opening hours
Jan-Peter Baert
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Oude Maasstraat 82, Hasselt, 3500, België
Telefoon (phone): 32 11 878337 32 11 878337
Fax (fax): +32 (53) 190-79-28 +32 (53) 190-79-28
E-Mail: [email protected]
Website: www.lex-avis.net
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Jan-Peter Baert: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Jan-Peter Baert"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Jan-Peter Baert"? - Contact us!
We found such data of Jan-Peter Baert, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Jan-Peter Baert. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Jan-Peter Baert
Products information Jan-Peter Baert
Producten die in Jan-Peter Baert zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Jan-Peter Baert Addition kinds of activities for Jan-Peter Baert
23350102. Bruidsjurken en jurken | Wedding gowns and dresses
23960304. Hoedjes en afwerkingen, mannen | Hat linings and trimmings, men's
30690404. Reddingsvlotten, rubberen | Life rafts, rubber
34219901. Scheermesjes en scheermesjes | Razor blades and razors
34460502. Luiers, ventileren | Louvers, ventilating
36729902. Bedradingsplaten | Wiring boards
55719903. bromfietsen | Mopeds
87349902. Kalibratie en certificatie | Calibration and certification
Werken bij Jan-Peter Baert: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Jan-Peter Baert: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Jan-Peter Baert. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Jan-Peter Baert. Looking for open vacancies in other companies
-
Loodgieter (m/v) (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze partner zijn wij op zoek naar een installateur sanitair en CV om op verschillende locaties te werken in Vlaams-Brabant. Je werkt voor de afdeling "Building" Waaruit bestaat jouw takenpakket? Je legt aanvoer- en afvoerleidingen voor water- en gastoevoer. Je installeert of herstelt sanitaire voorzieningen, kranen, gasboilers en andere toestellen voor waterverwarming. Je plaatst, regelt, onderhoudt en herstelt installaties voor centrale verwarming. Je bewerkt en legt leidingen Je snijdt en zaagt buizen op maat, ontbraamt ze en buigt ze. Je maakt en/of monteert allerlei verbindingen. Je plaatst verwarmingsketels, brandstoftanks en radiatoren en sluit ze aan.
-
Schriftelijke Customer Care Medewerker voor Colruyt Mechelen/Brussel (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Synergie Diegem Careers
Type: Studentenjob
Als schriftelijke klantenservice medewerker heb jij dagelijks e-mailverkeer met klanten. Jij beantwoordt de vragen van de klanten. Geen dag is hetzelfde met al die verschillende vragen die bij jou terecht komen. Met jouw inlevingsvermogen en servicegerichte instelling behandel jij de klant op een vriendelijke en professionele manier. Plaats van tewerkstelling Mechelen of Brussel.
-
Jobstudent weekdagen - horeca ZOO Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Studentenjob
Je wordt als student ingeschakeld in onze sneldienstrestaurants in de Zoo. Tot je takenpakket hoort onder andere: De bezoekers onthalen en bedienen aan de toonbank. Je neemt bestellingen op en rekent af aan de kassa. Bereiden van gerechten aan de koude kant (broodjes, salades,...) Bakken van frietjes, smoutebollen,... Je ruimt tafels af. Je houdt de zaal in orde. Je onderhoudt de werkpost en het materiaal. Je verzorgt de afwas. Je helpt bij het kuisen van het restaurant bij sluiting.
-
Student winkelbediende (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: ADECCO AALTER
Type: Studentenjob
Voor een non-food retailer te Maldegem zijn wij op zoek naar studenten die kunnen werken in het weekend tijdens het schooljaar. Je hebt de keuze tussen zaterdag en zondag, maar er wordt wel verwacht dat je elke week kan werken. Je zal de rekken aanvullen Kassawerk Klanten helpen
-
Young Talent met kennis Duits & Frans (BEERSE)
Regio: BEERSE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor Johnson & Johnson in Beerse zoeken we een student met een sterke kennis Duits (schrift), Frans en Nederlands. Je ondersteunt in het detecteren van taalfouten in Duitstalige bijsluiters en volgt opdrachten op vanuit het hoofdkantoor in Neuss.
-
Offsetdrukker (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: COLOMA
Type: Vaste Job
Drukkerij Coloma is op zoek naar een offsetdrukker (M/V) die de druk niet kan weerstaan. Doet het geluid van een 8-kleurenpers met keertrommel jouw papieren hart sneller slaan? Heb je een neus voor kleur en oog voor detail? Ben je gebeten door druktechniek en kijk je nu al uit naar wat er morgen allemaal mogelijk zal zijn? Dan ben jij de indrukwekkende drukker die we zoeken! Je hebt best al heel wat ervaring, maar je vakkennis, je inventiviteit en je praktisch doorzicht zijn voor ons doorslaggevend. Meerkleurenpers Heidelberg Je past de milieu en veiligheidsregels strikt toe. Onmiddellijke indiensttreding!
-
Tekenaar Trappen en Balustrades (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: Konvert Office Brugge
Type: Vaste Job
Als Technisch Tekenaar (m/v) in dit bedrijf actief in trappen, balustrades & tal van andere metaalconstructies, sta jij in voor het uittekenen van alle projecten. - Je gaat opmeten op de werf. - Je tekent het volledige project uit a.d.h.v. de gegevens van de opmeting enerzijds en de wensen van de klanten anderzijds. - Aan de hand van de tekeningen zorg je voor een correcte berekening van de nodige materialen (staal, inox en andere benodigdheden). - Je onderhoudt contacten met interne collega's omtrent planning, technische uitvoering en kwaliteitsbewaking. - Je hebt ook nauwe contacten met werfleiders: denk aan werfvergaderingen voor en tijdens de uitvoering van een project. - In de toekomst hou je je ook bezig met de waterstraalmachine; van offerte over tekening tot effectieve realisatie.
-
persoonlijk assistent / persoonlijk assistente (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Marijke Goovaerts
Type: Vaste Job
Ik ben een dame met een motorische beperking van 33 jaar. Ik zoek assistentie voor: persoonlijke verzorging praktische hulp in kunst academie (avondles) Sociaal leven (ook uitgaan) dag uitstappen klein huishouden Verder wens ik ook graag hulp bij: 'crossen' met rolstoel mee fietsen met mijn scooter trein nemen met rolstoel autoritten waken over materiaal zwemactiviteiten Hiervoor zoek ik een vlotte assistent(e).
-
Leefstijlcoach How2behealthy (Regio Kontich-Mortsel-Ranst)
Regio: Regio Kontich-Mortsel-Ranst
Bedrijf: HOW2BEHEALTHY-CURE4LIFE
Type: Zelfstandige activiteit
Consulent(e) van How2behealthy worden? Consulent worden bij How2behealthy? Welvaartszieken en gezondheidszorgkosten exploderen. Wij geloven dat preventieve & natuurlijke gezondheidszorg de toekomst heeft! Binnen deze onnatuurlijke maatschappij bomvol misleidende gezondheidsclaims is ons doel om klanten op natuurlijke wijze in balans te brengen/houden door een eerlijke totaal-aanpak door het versterken van het zelfgenezend vermogen van het lichaam. Wij bieden een volwaardige aanvulling/alternatief op de reguliere gezondheidszorg. How2behealthy is een natuurgeneeskundig franchise formule met als motto: "How2behealthy : The Natural Way!" Waarom bij ons aansluiten? De natuurgeneeskunde is in opkomst. 15% van huidige zorgaanbod is alternatief en dit groeit hard. Helaas is het aanbod erg versnipperd. Veel potentiële klanten die niet (voldoende) geholpen kunnen worden in het reguliere circuit gaan op zoek naar alternatieve behandelmethodes, maar waar te beginnen? Men ziet door de bomen het bos niet meer. How2behealthy vervult deze gidsfunctie! We bieden een breed scala aan natuurgeneeskundige behandelingen en zoeken samenwerkingen met partners. Hun gezondheidsproducten & diensten bieden we in de vorm van partneraanbiedingen aan in onze webshop, uiteraard met een aantrekkelijke korting voor How2behealthy klanten! Een goede therapeut maakt nog geen goede ondernemer: samen staan we sterk en wij bieden gedegen ondersteuning op diverse gebieden. Zo bieden we zowel losse diensten en diverse pakketten aan onze klanten. Aangesloten consulenten ontvangen ondersteunende middelen zoals de Body-Vital-check apparatuur, programma-klappers en ondersteunende documentatie als recepten en productwijzer en diverse templates. Tevens ondersteunen we bij klantenwerving, systemen (zoals een professioneel CRM systeem), marketing, promotiematerialen, eigen webshop & supplementenlijn etc. Wat zoeken wij? How2behealthy is op zoek naar gemotiveerde en gepassioneerde gezondheids- en natuurvoedingsconsulenten die als zelfstandig ondernemer onze klanten willen begeleiden naar een natuurlijke levensstijl en een optimale gezondheid. Wie is de ideale How2behelathy consulent & partner: • HBO werk- en denkniveau; • Opleidingsrichting natuurgeneeskunde (gezondheidstherapeut) of (natuur)voeding: medische basiskennis is een pré. Opleiding nog niet afgerond? Dat hoeft geen probleem te zijn!; • Empathisch vermogen om de cliënt te begeleiden naar diens persoonlijke einddoel; • Enthousiasmerende grondhouding met passie voor de doelgroep en het vakgebied; • Een goede balans tussen inhoud en zakelijkheid; • Bereidheid te investeren in lokale naamsbekendheid en werving van nieuwe cliënten.
-
Zelfstandig verkoper Zonnepanelen Regio Vlaams-Brabant (Provincie Vlaams-Brabant)
Regio: Provincie Vlaams-Brabant
Bedrijf: BELIVERT
Type: Zelfstandige activiteit
Zin in een nieuwe uitdaging? Wil je werken in één van de meest belovende sectoren van de toekomst? Kan je zelfstandig werken, en wil je hoge verkoopcijfers en targets halen? Aarzel niet en contacteer ons. (Graag cv met foto) Ons bedrijf is in volle expansie, biedt een boeiende werkomgeving en een collegiale sfeer. Als vertegenwoordiger ben je de sleutelfiguur tussen onze klanten en het bedrijf. Dagelijks bezoek je particuliere klanten of KMO 's (voornamelijk Vlaams-Brabant) en zorg jij voor het uitkomen van hun dromen: het besparen op hun energie factuur! Je kijkt naar de noden van de klant en maakt offerte. Je volgt de offertes op en geeft de klant technische ondersteuning daar waar nodig. Je bent een ervaren verkoper voor de B2C markt. Je werkt zelfstandig en draagt verantwoordelijkheid voor het contacteren van prospecten. Je biedt de klant kwalitatief hoogstaand advies. Je staat in voor de verkoop van hoofdzakelijk, fotovoltaïsche zonnepaneel-installaties aan particuliere klanten. Bezoeken van potentiële klanten (wordt aangeleverd door ons ) Bedrijf en product voorstellen Kort opvolgen en tijdige afspraken maken Plaatsingsdossier opstellen Prospectie : Offerte opmaken, opvolgen en omzetten in verkoop.
-
Verpleegkundige ziekenhuis te Ukkel (JETTE)
Regio: JETTE
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Als verpleegkundige krijg je een aantal patiënten toegewezen en sta je continu in voor hun zorgen. Je zal ook temperatuur, bloeddruk, hartslag en het zuurstofgehalte van jouw patiënten monitoren. Bij onverwachte problemen zal je accuut ingrijpen. Je werkt nauw multidisciplinair samen. Dit ziekenhuis investeert in de moderne medische technologie om zo haar patiënten persoonlijke, kwalitatieve en veilige zorgen te kunnen verlenen. Op de afdeling Intensieve Zorgen komen patiënten terecht die zich in een kritieke, levensbedreigende situatie bevinden. Vaak is de opname onverwachts zoals bijvoorbeeld na een ongeval of een andere medische urgentie, maar kan ook zijn naar aanleiding van een ziekte of opvolging na een operatie. Begeleiding en communicatie zijn hier cruciaal, aangezien Intensieve Zorgen een hoogtechnologische afdeling is met complexe machines en bedradingen en waar de toekomst van de patiënt nog onzeker kan zijn. Als verpleegkundige ben je ook het eerste aanspreekpunt voor zowel de patiënt als zijn of haar familie.
-
Verkoper/adviseur (flexijob) op zaterdag M/V (NINOVE)
Regio: NINOVE
Bedrijf: ZELFBOUWMARKT
Type: Flexijob
We zijn op zoek naar een adviseur/verkoper voor zaterdagen. Volgende taken zijn erg belangrijk: Je zal klanten advies geven over onze producten. Je geeft uitleg over de technische kant. Je zal actief verkopen en klanten ook zelf gaan aanspreken. Je kan goed met een PC werken (Excel, Word, Outlook, kassasysteem)
Zoek naar antwoorden van Jan-Peter Baert in sociale netwerken
Look for responds of Jan-Peter Baert in social networks
Lees alle opmerkingen voor Jan-Peter Baert. Laat een reactie achter voor Jan-Peter Baert. Jan-Peter Baert bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Jan-Peter Baert. Leave a respond for Jan-Peter Baert. Jan-Peter Baert on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Jan-Peter Baert op de google maps. Adres en contacten Jan-Peter Baert Location of Jan-Peter Baert on the google maps. Address and contacts of Jan-Peter Baert
Andere gerelateerde bedrijven als come Jan-Peter Baert Jan-Peter Baert: DIRK DE WITTE HAIRCLUB | Cortijn Design | Gérard K | MARCEL D'HULSTER | Coach Europe
Other related companies as Jan-Peter Baert: DIRK DE WITTE HAIRCLUB | Cortijn Design | Gérard K | MARCEL D'HULSTER | Coach Europe
Jan-Peter Baert is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Jan-Peter Baert, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03586456298. Het bedrijf Jan-Peter Baert bevindt zich op het adres: Oude Maasstraat 82, Hasselt, 3500. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 795,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 528,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Producten gemaakt in Jan-Peter Baert zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Jan-Peter Baert is Maatschappelijke dienstverlening, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Jan-Peter Baert is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Jan-Peter Baert, openstaande posities, locatie van Jan-Peter Baert op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Jan-Peter Baert is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is Jan-Peter Baert, company assigned to the tax number BE03586456298. The company Jan-Peter Baert is located at the address: Oude Maasstraat 82, Hasselt, 3500. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 795,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 528,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Products created in Jan-Peter Baert were not found.
The main activity of Jan-Peter Baert is Social Services, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Jan-Peter Baert is not available. You also can look at reviews of Jan-Peter Baert, open positions, location of Jan-Peter Baert on the map. For more information, write us to email [email protected]
