DB-Scape SPRL
Contactgegevens DB-Scape SPRL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DB-Scape SPRL: address, phone, fax, email, website, opening hours
DB-Scape SPRL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Av de la Galaxie 2, Waterloo, 1410, België
Telefoon (phone): 32 2 354 80 34 32 2 354 80 34
Fax (fax): 32 2 354 64 47 32 2 354 64 47
E-Mail: [email protected]
Website: www.dbscape.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DB-Scape SPRL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DB-Scape SPRL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DB-Scape SPRL"? - Contact us!
We found such data of DB-Scape SPRL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DB-Scape SPRL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DB-Scape SPRL
Products information DB-Scape SPRL
Producten die in DB-Scape SPRL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor DB-Scape SPRL Addition kinds of activities for DB-Scape SPRL
277100. Wenskaarten | Greeting cards
14990200. Mica mijnbouw | Mica mining
22110801. Batiste, katoen | Batiste, cotton
36210105. Frequentie omzetters (elektrische generatoren) | Frequency converters (electric generators)
36710205. Electron buizen, speciaal doel | Electron tubes, special purpose
38249900. Vloeistofmeters en tellen | Fluid meters and counting devices, nec
95110204. Waterbeschermingsbureau, overheid | Water pollution control agency, government
Werken bij DB-Scape SPRL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DB-Scape SPRL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DB-Scape SPRL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DB-Scape SPRL. Looking for open vacancies in other companies
-
Assistent ploegbaas AGF (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: TRIXXO Jobs bvba
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een van onze klanten in de regio Bree zijn wij op zoek naar een assistent ploegbaas AGF. Je takenpakket bestaat uit: - Je zorgt voor een optimale werking van personeel en machines om tot een kwalitatief product en een goed rendement te komen. - Je staat in voor de werkverdeling en geeft leiding aan (lijn)operatoren. - Je ziet toe op de correcte toepassing van de werkinstructies en hygiënevoorschriften van je medewerkers. - Je anticipeert op moeilijkheden en onderneemt de nodige acties. - Je bent verantwoordelijk voor de communicatie naar jouw medewerkers. - Je geeft zelf het voorbeeld inzake algemeen geldende regels binnen ons bedrijf. - Je rapporteert aan de ploegbaas.
-
Polyvalent Medewerker Wasserij (GERAARDSBERGEN)
Regio: GERAARDSBERGEN
Bedrijf: Start People Aalst LA
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, een industriële wasserij gelegen te Idegem zijn we op zoek naar polyvalente medewerkers. Takenpakket: Je voert uitvoerende taken uit zoals het ophangen van proper en gedroogd wasgoed volgens de voorschriften van de klant. Je kent de verschillende voorschriften van de verschillende klanten zodate vlot en correct te werk kan gaan Je bent polyvalent inzetbaar en kan dus ook op de inpak gezet worden. sorteren van de was plooien van de was in- en uithalen van de was uit de machines kledij op kapstokken hangen strijken van de was
-
Magazijnier (M/V) (ZEMST)
Regio: ZEMST
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar een magazijnier regio Zemst ! Taken: - Bediening klanten - Klaarzetten bestellingen - orderpicking - Laden/lossen vrachtwagens leveranciers - Laden eigen vrachtwagens - Goederen op locatie plaatsen
-
Chemisch reiniger tankwagens (KONINGSHOOIKT)
Regio: KONINGSHOOIKT
Bedrijf: T-INTERIM HEIST-OP-DEN-BERG
Type: Interim met optie "vast werk"
Je helpt bij het chemisch reinigen van de tankwagens. Je koppelt de tankwagens aan en af de ontsmettingsmachine. Je bevestigt de spuitarmen in de tankwagens en verbindt ze met de chemische baden. Je bedient de machine op een veilige en verantwoorde wijze.
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp - voltijds - Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO SINT-MARTENS-LATEM (SINT-MARTENS-LATEM)
Regio: SINT-MARTENS-LATEM
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO BEERVELDE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren.
-
Junior Management Accountant (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: UFINITY
Type: Vaste Job
Onze opdrachtgever is een sterk groeiende KMO binnen de petrochemie. Zij tellen 44 interne medewerkers en zij zetelen op de Noorderlaan in Antwerpen. Ze zijn in handen van een Amerikaanse multinational die in 70 landen actief is. Het financieel team in België telt heden 2 collega's: de Finance Manager (zeer gedreven jong iemand) en een collega die de facturen verwerkt. Door de sterke groei én mede door het feit dat Antwerpen HQ van Europa wordt, wint finance aan belang. Professionalisering, digitalisering én rapportering zijn zaken die intern moeten geïmplementeerd worden. Voel jij het al kriebelen om je schouders hieronder te zetten? Lees dan zeker verder! Centraal voor deze functie in het algemeen: uitvoerende taken combineren met ambitie om meer naar je toe te trekken; houden van uitdaging én afwisseling; gezien de veranderingen gaan er weinig dagen hetzelfde zijn voor jou; met de groei mee moet kunnen evolueren en breed financieel willen werken. Specifiek voor deze functie: inboeken van facturen (deze komen reeds digitaal binnen); general ledger insourcen van het huidig externe accountantskantoor; provisies en afschrijvingen maandafsluiting, BTW en statutaire jaarrekening rapportering (income statement) op termijn ook controlling taken naar je toe trekken: budget, analyses, rentabiliteitsberekeningen.
-
Productie Supervisor (Farmaceutische industrie) (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: VANDER MEIREN & PAUWELS REKRUTERING
Type: Vaste Job
Korte omschrijving van onze opdrachtgever Onze opdrachtgever is een belangrijke speler in de farmaceutische productie-industrie. De firma bevindt zich in een fase van sterke groei, zowel qua personeelsbestand als qua uitbreiding en diversifiëring van het productengamma. Er wordt bijvoorbeeld fors geïnvesteerd om zowel de capaciteit als de polyvalentie van de process-installaties naar een hoger niveau te brengen. De onderneming heeft ruimte voor getalenteerde mensen die de groei van de firma mee zullen ondersteunen en vanuit een verbeteringsgerichte aanpak hun stempel willen drukken. Concreet zoekt Vander meiren & Pauwels Recruitment voor deze firma een: Productie Supervisor (Farmaceutische industrie) Operationeel management in een uitdagende en enorm leerrijke omgeving - Change en optimalisatie Functieomschrijving Je bekleedt een leidinggevende rol in het Operationeel gedeelte van de Productie. Meer specifiek ben je verantwoordelijk voor de coördinatie van de meest boeiende en complexe stap in het productieproces (chromatografie) en voor de administratieve opvolging van deze activiteiten. Daarnaast ben je betrokken (als deelnemer of coördinator) bij verschillende projecten die betrekking hebben op je afdeling. je geeft rechtstreeks leiding aan twee teamleaders en indirect aan lijnverantwoordelijken en aan een dertigtal operatoren je coördineert het samenstellen van productie-data voor het hoger management, zoals rendements- en trendanalyses, overzichtsrapporten e.d. je bent als coördinator of deelnemer betrokken bij meerdere productie-gerelateerde projecten, zoals kwalificatie van methoden en toestellen, technologie transfer van productieprocessen, In Place validatie... voorstellen van CAPA’s (Correctieve en Preventieve Acties) om de processen binnen de afdeling te verbeteren je begeleidt op operationeel niveau de verschillende uitdagingen waarmee de firma geconfronteerd wordt ten gevolge van de sterke positieve groei en de verdere positionering op de internationale markt (o.a. USA) (bvb. veranderingsmanagement: cultuur, processen en procedures), training, objectieven uit audits, etc.) je rapporteert aan de Productiemanager Voor de meest volledige functie-omschrijving, verwijzen wij u graag door naar onze website: https://vp-recruitment.be/vacatures/
-
STORINGSTECHNIEKER (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: NV TerBeke Pluma
Type: Vaste Job
Je zal instaan voor het uitvoeren van mechanische en elektrische onderhoudswerkzaamheden aan machines teneinde de werkzekerheid van deze machines mee te kunnen verzekeren. Uitvoeren van preventief en curatief onderhoud. Uitvoeren van werkbons volgens planning teneinde technische storingen op een adequate en vlotte wijze te kunnen verhelpen. Voorbereiden van en meehelpen aan een groot periodiek onderhoud teneinde de operationele werkzekerheid van de machines mee te kunnen verzekeren.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Maaseik-Bree)
Regio: Regio Maaseik-Bree
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Limburg (Provincie Limburg)
Regio: Provincie Limburg
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Werfreserve
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
Zoek naar antwoorden van DB-Scape SPRL in sociale netwerken
Look for responds of DB-Scape SPRL in social networks
Lees alle opmerkingen voor DB-Scape SPRL. Laat een reactie achter voor DB-Scape SPRL. DB-Scape SPRL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DB-Scape SPRL. Leave a respond for DB-Scape SPRL. DB-Scape SPRL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DB-Scape SPRL op de google maps. Adres en contacten DB-Scape SPRL Location of DB-Scape SPRL on the google maps. Address and contacts of DB-Scape SPRL
Andere gerelateerde bedrijven als come DB-Scape SPRL DB-Scape SPRL: Jacob J | ARO SOUDOMETAL RESISTANCE WELDING SA | S COMPUTER CLUB | MEDTRONIC BELGIUM | Eurelectric
Other related companies as DB-Scape SPRL: Jacob J | ARO SOUDOMETAL RESISTANCE WELDING SA | S COMPUTER CLUB | MEDTRONIC BELGIUM | Eurelectric
DB-Scape SPRL is een bedrijf dat 2000 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DB-Scape SPRL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08249603271. Het bedrijf DB-Scape SPRL bevindt zich op het adres: Av de la Galaxie 2, Waterloo, 1410. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 552,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 662,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in DB-Scape SPRL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DB-Scape SPRL is Uitvoerende, wetgevende en algemene overheid, behalve financiën, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DB-Scape SPRL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DB-Scape SPRL, openstaande posities, locatie van DB-Scape SPRL op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
DB-Scape SPRL is a company, that was registered 2000 in N\A region, Belgium. Full name of company is DB-Scape SPRL, company assigned to the tax number BE08249603271. The company DB-Scape SPRL is located at the address: Av de la Galaxie 2, Waterloo, 1410. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 552,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 662,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in DB-Scape SPRL were not found.
The main activity of DB-Scape SPRL is Executive, Legislative & General Government, Except Finance, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of DB-Scape SPRL is not available. You also can look at reviews of DB-Scape SPRL, open positions, location of DB-Scape SPRL on the map. For more information, write us to email [email protected]
