ACI Eole sa
Contactgegevens ACI Eole sa: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ACI Eole sa: address, phone, fax, email, website, opening hours
ACI Eole sa
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Chaussee De Haecht 33, Bruxelles, 1210, België
Telefoon (phone): 32.2.2195236 32.2.2195236
Fax (fax): 32.2.2187460 32.2.2187460
E-Mail: [email protected]
Website: www.uniclam.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ACI Eole sa: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ACI Eole sa"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ACI Eole sa"? - Contact us!
We found such data of ACI Eole sa, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ACI Eole sa. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ACI Eole sa
Products information ACI Eole sa
Producten die in ACI Eole sa zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor ACI Eole sa Addition kinds of activities for ACI Eole sa
5941. Sportartikelen en fietswinkels | Sporting goods and bicycle shops
20230206. Gecondenseerde melk | Condensed milk
20999918. Tofu, behalve bevroren desserts | Tofu, except frozen desserts
28690106. Graan alcohol, industrieel | Grain alcohol, industrial
30690600. Reclaimed rubberen en speciale rubberen verbindingen | Reclaimed rubber and specialty rubber compounds
50230400. Vloerbedekkingen | Floor coverings
51910303. Zaden: veld, tuin en bloem | Seeds: field, garden, and flower
78190404. Kledingkast voor filmfilmproductie | Wardrobe rental for motion picture film production
93110104. Belastingdienst, overheid | Taxation department, government
Werken bij ACI Eole sa: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ACI Eole sa: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ACI Eole sa. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ACI Eole sa. Looking for open vacancies in other companies
-
Werkplaats en service coördinator (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor de onderhoud van compressoren, generatoren en andere toestellen. Je beheert de werkbonnen en wisselstukken.
-
Key account beheerder CS m/v (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Als key account beheerder sta je in nauw contact met de aan jou toevertrouwde key accounts en de eigen operationele diensten. In deze job sta je daarnaast in voor: - Je zorgt voor de registratie van de transportorders, bewerkt en verwerkt deze en waakt over een stipte uitvoering ervan; - De verwachtingen van jouw klanten breng je op een correcte en professionele manier over naar de operationele diensten; - Het onderhandelen met klanten en operations om tot aanvaardbare oplossingen te komen is voor jou een uitdaging; - Klachtenbehandeling pak je professioneel aan; - Je meet en evalueert met regelmaat de kwaliteit van onze performantie en rapporteert deze aan jouw klanten via ons eigen softwarepakket; - Je functioneert in een team en waakt ook over andere klanten als back-up aanspreekpunt.
-
Productiemedewerker (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim met optie "vast werk"
Samen met onze klant een bedrijf in de Regio Diest zijn we op zoek naar een productiearbeider met doorgroeimogelijkheden. Taakomschrijving: - Opvolgen van recepturen; - afvullen van de paté - Paté voorzien van een spekbandje; - Schoonmaken van de productielijnen na afwerking - Afvulmachines instellen; - Volledige lijn opvolgen met bestellingen van klanten; - Verpakte goederen sorteren; #ropajobs
-
Polyvalente medewerker - optie vast (WESTROZEBEKE)
Regio: WESTROZEBEKE
Bedrijf: Start People Roeselare LA
Type: Interim met optie "vast werk"
Je voorziet de bakken van zakken en stapelt deze op palletten. Je zorgt dat iedere lijn steeds voldoende bakken ter beschikking heeft. Daarnaast spring je ook bij aan de band: Los werk aan de band: ribben zagen, opleggen van vlees, verpakken van vlees. Afwegen van de bestellingen, afnemen van de bestellingen en klasseren volgens de routes en klant.
-
Allround technieker (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: t-interim Geel
Type: Interim met optie "vast werk"
plaatsen en neutraliseren van zowel boven- als ondergrondse tanks verschroten en verwijderen van tanks Bedrijfsprofiel: Voor een bedrijf in Geel zijn wij op zoek naar een allround technieker met rijbewijs C.
-
Hulp in huis - Voltijds of deeltijds - De Haan (DE HAAN)
Regio: DE HAAN
Bedrijf: BOD DIENSTENBEDRIJF
Type: Dienstenchequebaan
Als het nu gaat over poetsen, de afwas doen, kledij wassen en strijken, boodschappen doen of koken... jij doet het allemaal met een glimlach. Je werkt steeds bij eigen vaste klanten op de uren die jij samen met je consulent bent overeengekomen.
-
Jobstudent verkoop kleding M/V (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: ADECCO DEINZE
Type: Studentenjob
Ben je student en heb je zin om een centje bij te verdienen in een hippe kledingzaak? Wij zoeken studenten, die graag in de verkoop willen werken. Je helpt met de leveringen en in de stock, je plooit en labelt de kledij. Je houdt de winkel en paskamers netjes en helpt de klanten waar nodig. Na verloop van tijd bedien je de klanten aan de kassa. Uiteraard doe je dit alles met een grote glimlach!
-
Betonarbeider Regio Stekene (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: Willemen Infra nv
Type: Vaste Job
Bedrijfsinformatie Willemen Infra - de grootste Belgische wegenbouwer - is op 1 juli 2018 ontstaan uit de fusie tussen Aswebo, Aannemingen Van Wellen en de infra-afdeling van Kumpen. WILLEMEN INFRA beheerst alle aspecten van de wegenbouw. Niet alleen de uitvoerende werken, maar ook alle ondersteunende diensten hebben we in eigen beheer: laboratoria, studiediensten, onderhoudsdiensten, landmeters, signalisatie, … Ook in de haven en de petrochemie zijn we sterk vertegenwoordigd. Met onze vijf asfaltproductieplants, een 50 % participatie in die van Villers-Le-Bouillet en twee mobiele betoncentrales zijn we ook een van de belangrijkste producenten van asfalt en wegenisbeton. Verder beschikken we ook over eigen recyclingsites waardoor we een actieve bijdrage kunnen leveren aan het hergebruiken van beton-, asfalt- en bouwpuin. We dragen duurzaamheid hoog in het vaandel. Dit uit zich enerzijds in het voortdurend nastreven van de hoogst mogelijke kwaliteit en veiligheid tijdens de productie van de materialen en de uitvoering van de werken. Anderzijds in het belang dat we hechten aan de impact van onze activiteiten op het milieu en de maatschappij. Momenteel zoeken wij naar een betonarbeider om ons huidig team te Stekene te versterken. Functie U werkt als betonarbeider op werven over het hele land (aanleg rijwegbeton en lijnvormige elementen zoals o.a. stootbanden). U vertrekt, samen met uw collega's met de camionette vanuit de regio naar de werf en omgekeerd. U hoeft dus niet naar ons kantoor te komen in Drongen, enkel voor het sollicitatiegesprek. U bent flexibel. Af en toe veel overuren op onze werven op autosnelwegen (tot 12u werken per dag + verplaatsing, uiteraard NIET dagelijks), werken tijdens het bouwverlof is sporadisch mogelijk, nachtwerk alsook weekendwerk schrikken u niet af. De overuren worden betaald met een toeslag en worden gerecupereerd tijdens de winterperiode of bij slecht weer. U krijgt een interne opleiding met betrekking tot uw job. Soms fysiek zwaar werk. Ook ijzer leggen behoort tot uw takenpakket. Zie filmpje via deze link: https://www.youtube.com/watch?v=XQKAsmDB-K4 of van een groter werk: https://www.youtube.com/watch?v=xtbEkc-0O8Q . Zie ook https://www.facebook.com/leiedal/videos/1902258446481775/?hc_ref=ARRO2RcR3cN391fsuVVQ7GlChLbicnRQTYbA7Vq1c-5nGxvGDwsfZ4dO3SmxozwNWVs&pnref=story
-
Proces Engineer WKK-Zandvliet (ZANDVLIET)
Regio: ZANDVLIET
Bedrijf: ENGIE Electrabel
Type: Vaste Job
Jouw missie de Proces Technoloog Exploitatie WKK-Zandvliet is verantwoordelijk voor: exploitatie incidenten: opvolgen van incidenten en waar nodig diepgaand analyseren voorstellen ter verbeteringen uitwerken (theorie + praktijk) de realisatie door M van de geselecteerde maatregelen opvolgen incidenten signaleren die zijn gekoppeld aan processen buiten de eigen zone, en de daaruit resulterende ervaring van andere zones integreren (REX) studies: uitgebreide technische studies uitvoeren aangaande potentiële of vastgestelde problemen op eigen initiatief dossiers bestuderen en voorbereiden inzake de wijziging van de installaties mogelijkheden voor verbeteringen (inclusief toename van de flexibiliteit) van de installaties bestuderen, zonder de integriteit van die installaties in het gedrang te brengen, en met voldoende waardecreatie voor de klant en de P&L wijzigingsvoorstellen evalueren vanuit het standpunt van procesveiligheid samenwerken met het departement "Fleet Assets Management", voor alle technisch-economische studies die betrekking hebben op de installaties uitvoeren van eerste technisch-economische evaluatie omtrent mogelijke inzet van nieuwe technologieën en oplossingen bij de klanten (bv. batterijen, no-break, G2P2G,…) exploitatie parameters: bepalen en verstrekken van correcte gegevens met betrekking tot de installaties (plannen, gegevens,...) de technische specificaties inzake de werking van de installaties vastleggen, en zo nodig aanpassen de exploitatieparameters opvolgen het programma voor exploitatietests bepalen (na revisie, wijziging, voor heropstarten,...) en zo nodig aanpassen werkplaats: Vlaanderen
-
medewerker m/v fruit en groenten (LEDE)
Regio: LEDE
Bedrijf: AD DELHAIZE
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk voor het aanvullen en egaliseren van de afdeling fruit en groenten. Je komt in een tof team terecht waar het een plezier is om in te werken. We zorgen voor een goede werk/prive balans, door zaterdagen en zondagen afwisselend te komen werken.
-
HELPDESK ENGINEER (LASNE)
Regio: LASNE
Bedrijf: SYSTEMAT
Type: Werfreserve
SYSTEMAT is op zoek naar een Helpdesk Medewerker ter versterking van zijn dienst ‘Services’ in Waals-Brabant (Lasne-Waterloo) en/of Wilrijk (Antwerpen) . Als Helpdesk Medewerker biedt u de gebruikers technische bijstand. - U ontvangt oproepen van de klanten onder contract. - U neemt het probleem op zich en probeert het op te lossen door opzoekingen te doen in de databanken en op het web. - U voert de voorgestelde oplossingen in. - U sluit de beëindigde oproepen af en stuurt de niet-opgeloste problemen, naargelang het contract, door naar de betreffende personen (de second level support of de klant). - U doet ook opzoekingen om problemen van het Support team op te lossen.
-
weekend hulp zaal (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: ALBATROS
Type: Flexijob
serveren van klaargemaakte gerechten alsook de dranken inzetten en de tafels terug in orde zetten.
Zoek naar antwoorden van ACI Eole sa in sociale netwerken
Look for responds of ACI Eole sa in social networks
Lees alle opmerkingen voor ACI Eole sa. Laat een reactie achter voor ACI Eole sa. ACI Eole sa bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ACI Eole sa. Leave a respond for ACI Eole sa. ACI Eole sa on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ACI Eole sa op de google maps. Adres en contacten ACI Eole sa Location of ACI Eole sa on the google maps. Address and contacts of ACI Eole sa
Andere gerelateerde bedrijven als come ACI Eole sa ACI Eole sa: EUROCENTRAAL | BERNARD NACTERGAL | Lingier G | A.S.C. AUTO SOUND CENTER | CHARLES
Other related companies as ACI Eole sa: EUROCENTRAAL | BERNARD NACTERGAL | Lingier G | A.S.C. AUTO SOUND CENTER | CHARLES
ACI Eole sa is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ACI Eole sa, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07287750244. Het bedrijf ACI Eole sa bevindt zich op het adres: Chaussee De Haecht 33, Bruxelles, 1210. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 197,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 296,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Producten gemaakt in ACI Eole sa zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ACI Eole sa is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ACI Eole sa is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ACI Eole sa, openstaande posities, locatie van ACI Eole sa op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
ACI Eole sa is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is ACI Eole sa, company assigned to the tax number BE07287750244. The company ACI Eole sa is located at the address: Chaussee De Haecht 33, Bruxelles, 1210. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 197,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 296,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Products created in ACI Eole sa were not found.
The main activity of ACI Eole sa is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of ACI Eole sa is not available. You also can look at reviews of ACI Eole sa, open positions, location of ACI Eole sa on the map. For more information, write us to email [email protected]
