D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL

Contactgegevens D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL: address, phone, fax, email, website, opening hours

D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Place Anneessens 17; 1000; Bruxelles, België

Telefoon (phone): 02 511 35 73 (+32-02 511 35 73) 02 511 35 73 (+32-02 511 35 73)

Fax (fax): 02 512 57 21 (+32-02 512 57 21) 02 512 57 21 (+32-02 512 57 21)

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL
Products information D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL

BTW identificatienummer (tax): BE03446380615
Ondernemingsnummer: 5050109863
Hoofdstad (capital): 953,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 304,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Perfect
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Partnership
Jaar van oprichting (foundation year): 1996

Beds & mattresses - Retail

Product categorie (product category): Furniture - General

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL
(Get full report from official database of BE for D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL)

Aanvulling soorten activiteiten voor D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL
Addition kinds of activities for D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL

541101. supermarkten | Supermarkets
37149904. Vijfde wiel, motorvoertuig | Fifth wheel, motor vehicle
50490106. Wetenschappelijke instrumenten | Scientific instruments
51120102. Pennen en / of potloden | Pens and/or pencils
51490102. Margarine | Margarine
80119900. Kantoren en klinieken van medische artsen, nec | Offices and clinics of medical doctors, nec
87340201. Automobiel beproeven en testen van grond | Automobile proving and testing ground

Werken bij D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL. Looking for open vacancies in other companies

  • Aankoper - Stad Gent (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: Start People Poolstok

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Start People rekruteert momenteel een aankoper voor Stad Gent. Dit houdt in dat hij/zij zal meehelpen om de zeer diverse behoeften die er zijn binnen de organisatie in te vullen. Voorbeelden van dergelijke behoeften zijn aankoop van voedingswaren, tuinmachines, elektrische toestellen, adviesverlening, meubilair… De aankoper komt terecht in een team van 9 aankopers dat wordt geleid door een leidinggevende. De dienst aankoop bestaat naast het team van aankopers ook uit het team bestellen en nazorg. De aankopers zijn elk verantwoordelijk voor de aankoop van bepaalde leveringen en/of diensten en volgen hiervoor een procedure die de volgende stappen inhoudt: behoeftebepaling, markconsultatie, contracteren, bestellen, nazorg en evaluatie. Het zwaartepunt van de taken van een aankoper liggen bij de eerste drie fases. Voor de aankoop van die leveringen en diensten wordt gebruik gemaakt van de techniek van de overheidsopdrachten. Hij/Zij zal de verantwoordelijkheid voor bepaalde leveringen en/of diensten toegewezen krijgen en zal ondersteuning bieden bij de grotere opdrachten die worden geleid door collega’s. De procedures worden bijgehouden in 3P en worden aan het bestuur voorgelegd in Q besluit.

  • PRODUCTIEMEDEWERKER 2 PLOEGEN (M/V) (BEVEREN-LEIE)

    Regio: BEVEREN-LEIE

    Bedrijf: EXPERZA

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een productiebedrijf regio Beveren-Leie zijn we op zoek naar een voltijds medewerker om bij te springen in de productie. Je werkt telkens van maandag tot vrijdag in 2 ploegen. Je wordt allround ingezet en kan rekenen op een afwisselende functie.

  • Dakwerker hellende daken (TIELT)

    Regio: TIELT

    Bedrijf: FORUM CONSTRUCT ROESELARE

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Wij zoeken dringend een dakdekker voor hellende daken voor onze klant uit Tielt. Je werkt steeds zeer regionaal.

  • Exclusieve huishoudhulp te Ieper 17 uren per week (IEPER)

    Regio: IEPER

    Bedrijf: HOME MAID

    Type: Dienstenchequebaan

    Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en ben je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 17 u per week voor een gastgezin wonende te Ieper.Voor dit gastgezin zijn we op zoek naar een enthousiaste huishoudhulp die werkt op maandag een halve dag , woensdagnamiddag vanaf 11.30-17.30 u u en vrijdag een volle dag(7 u ) in dit gastgezin. U staat in voor het onderhoud van het huis , daarnaast kookt u een potje op woensdag en doet u de boodschappen. U bent stipt en discreet, u werkt op een verzorgde manier uw taken af.Ons dynamisch en jong drukbezet gastgezin kijkt uit naar uw komst en verwachten dat u zelf initiatief neemt en werk ziet. Is dit iets voor u? Geef ons dan snel een seintje! De hulp bij dit gastgezin kan gecombineerd worden met hulp bij andere gastgezinnen in de buurt. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.

  • Huishoudhulp regio Genk - Opglabbeek (M/V) (GENK)

    Regio: GENK

    Bedrijf: Actief Dienstencheques Genk

    Type: Dienstenchequebaan

    Wij zijn op zoek naar een huishoudhulp met minimum een eerste ervaring in het schoonmaken van particuliere woningen (poetsen algemeen, ramen wassen,...). Je werkt in de regio Genk en/of Opglabbeek, je werkuren bepaal je zelf in overleg met de klant.

  • HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO WONDELGEM (Regio Gent)

    Regio: Regio Gent

    Bedrijf: DOME ASSISTANCE

    Type: Dienstenchequebaan

    Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.

  • Jobstudent tuinmedewerker Beernem (OEDELEM)

    Regio: OEDELEM

    Bedrijf: Konvert Interim Brugge

    Type: Studentenjob

    Voor een klant in de regio Beernem zoekt Konvert een student om tijdens het schooljaar mee te werken met het onderhoud van een tuin. Dit gaat van gras afrijden & werken met de bosmaaier tot de kettingzaag. Veel houtwerk. Snoeivaardig zijn is een pluspunt.

  • Polyvalente medewerker en keukenhulp (WETTEREN)

    Regio: WETTEREN

    Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM

    Type: Studentenjob

    Voor een gekende fastfoodketen in Wetteren zijn wij op zoek naar polyvalente medewerkers. Je zal instaan voor het meehelpen in de keuken, kassa, klanten bestellen en bedienen,... Wil jij meer te weten komen over deze vacature? Solliciteer snel online of stuur je cv naar Wetteren

  • VERPLEEGKUNDIGE THUISZORG (Regio Gent)

    Regio: Regio Gent

    Bedrijf: MEDZORG

    Type: Vaste Job

    MedZorg is als KMO actief in de thuisverpleging. MedZorg onderscheidt zich in haar kwalitatieve aanpak en oog voor detail bij de thuisverzorging van mensen. Wij zijn op dit moment op zoek naar een verpleegkundige om ons huidig team uit te breiden. Jouw functie: Je staat in voor de kwalitatieve verpleging aan huis van onze patiënten. Je wordt ondersteund door een team gemotiveerde en ervaren collega's.

  • TECHNISCH TEKENAAR (Regio Oostende)

    Regio: Regio Oostende

    Bedrijf: MENTOR hr

    Type: Vaste Job

    HR MENTOR de stuwende kracht in jouw carrière! Op zoek naar een leuke job in je regio en heb je kennis van technisch tekenen? Dan is onderstaande misschien iets voor jou. In het kader van groei is HR MENTOR voor haar klant op zoek naar een TECHNISCH TEKENAAR. Onze klant is een toonaangevend bedrijf inzake ontwerp, fabricatie, verkoop en installatie van hoogwaardige keukens. Daarnaast produceert het bedrijf ook badkamermeubelen, slaapkamers, dressings en bureaus. Alle meubelen zijn eigen ontwerp , worden op maat gemaakt en ter plaatste ingewerkt. Dit alles met een sterke focus op kwaliteit. Je job bestaat erin om het verkochte dossier volledig technisch uit te werken. Je tekent het technisch plan uit en pleegt overleg met de verkoper, de productie , voorbereiding. Je geeft uitleg aan de plaatsers. Je doet de voorbereiding voor de productie en plaatst de nodige bestellingen van onderdelen bij de leveranciers. Je werkt samen met een ervaren team.

  • Logopedist (OOSTENDE)

    Regio: OOSTENDE

    Bedrijf: LOGOPEDIE & ADVIES

    Type: Zelfstandige activiteit

    Logopedie & Advies breidt uit en is op zoek naar een bekwame, enthousiaste logopedist met een groot hart voor de patiënten.

  • Keyrus - Junior / Medior Solution Architect (Web / Mobile) (STROMBEEK-BEVER)

    Regio: STROMBEEK-BEVER

    Bedrijf: ictjob.be

    Type: Zelfstandige activiteit

    Role As a Junior/Medior Solution Architect for Web and Mobile Applications, you will participate in the implementation of projects at our clients.   We expect the ideal candidate to be able to understand complex business requirements and transform them into a clever technical solution, while keeping the client's interests and scope as a priority.   You should have high affinity with Agile implementation practices (Scrum and Agile for example) and be comfortable in fast-paced, fast-changing environments.   This role will fit someone who is eager to learn, is curious by nature, who is passionate about business challenges and also possesses an affinity for technical matters including Databases, Architecture, Development and Cloud in the context of Web/Mobile.  In the short term, the role would be immediately staffed on a current assignment, with strong and close mentorship from a Senior Solution Architect. In the long term, the Junior/Medior Solution Architect will evolve towards a leading role in various projects and take on the responsibility of driving an implementation team autonomously to deliver the expected outcomes to our clients.  This role will definitely allow you to deepen your consulting skills in general, as well as your architecture and technical knowledge and expertise.    Profile The ideal candidate should have at least four years of relevant experience with Web or mobile apps development as well as solving technical issues in a complex environment. Master Degree in IT, Computer Science, Engineering, Business Administration, or related field with a strong interest in IT and new technologies. Technical skills: Mandatory: C# programming, software design and development, Cloud basics, SQL and data management Strong plus: Knowledge of ASP.NET, analytics Soft skills: Above all, think team Excellent communication and interpersonal skills: you have the ability to communicate results clearly to both technical and non-technical colleagues Strong analytical competencies and excellent creative problem-solving skills Can interact easily with various types of stakeholders (from C-level to operational) Good PowerPoint and Excel skills are a plus Presentation skills Fluent in Dutch and/or French and English

Zoek naar antwoorden van D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL in sociale netwerken
Look for responds of D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL in social networks

Lees alle opmerkingen voor D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL. Laat een reactie achter voor D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL. D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL. Leave a respond for D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL. D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL op de google maps. Adres en contacten D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL
Location of D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL on the google maps. Address and contacts of D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL

Andere gerelateerde bedrijven als come D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL: DANSLIGA SPORTFEDERATIE | DEPO-TRANS | AUTO MOTO ECOLE DE WAVRE SPRL | Decock M | GUY VANAVERMAETE

Other related companies as D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL: DANSLIGA SPORTFEDERATIE | DEPO-TRANS | AUTO MOTO ECOLE DE WAVRE SPRL | Decock M | GUY VANAVERMAETE

D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03446380615. Het bedrijf D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL bevindt zich op het adres: Place Anneessens 17; 1000; Bruxelles. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 953,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 304,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Furniture - General. Lijst met producten zijn Beds & mattresses - Retail.
De hoofdactiviteit van D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL is Elektronische, elektrische apparatuur en onderdelen, met uitzondering van computerapparatuur, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, openstaande posities, locatie van D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, company assigned to the tax number BE03446380615. The company D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL is located at the address: Place Anneessens 17; 1000; Bruxelles. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 953,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 304,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Furniture - General. List of products are Beds & mattresses - Retail.
The main activity of D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL is Electronic, Electrical Equipment & Components, Except Computer Equipment, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL is not available. You also can look at reviews of D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, open positions, location of D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company D.C.A. MEUBLES P. MICHIELS SPRL, employees, financial statistics.