Belge Consortium Ameubleme
Contactgegevens Belge Consortium Ameubleme: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Belge Consortium Ameubleme: address, phone, fax, email, website, opening hours
Belge Consortium Ameubleme
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue de Rodange 18; 6791; Aubange (Athus), België
Telefoon (phone): 063 38 99 69 (+32-063 38 99 69) 063 38 99 69 (+32-063 38 99 69)
Fax (fax): +32 (53) 258-23-85 +32 (53) 258-23-85
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Belge Consortium Ameubleme: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Belge Consortium Ameubleme"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Belge Consortium Ameubleme"? - Contact us!
We found such data of Belge Consortium Ameubleme, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Belge Consortium Ameubleme. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Belge Consortium Ameubleme
Products information Belge Consortium Ameubleme
Producten die in Belge Consortium Ameubleme zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Furniture - General
Aanvulling soorten activiteiten voor Belge Consortium Ameubleme Addition kinds of activities for Belge Consortium Ameubleme
326904. Huishoudelijke artikelen van aardewerk, met uitzondering van keukenartikelen | Pottery household articles, except kitchen articles
08310106. Maple sap verzamelen | Maple sap gathering
20480205. Paardvlees, bevroren: bereid als diervoeder | Horse meat, frozen: prepared as animal feed
36790103. Vertragingslijnen | Delay lines
36790402. Piezo-elektrische kristallen | Piezoelectric crystals
36790403. Kwarts kristallen, voor elektronische toepassing | Quartz crystals, for electronic application
75490201. Glas tinting, auto | Glass tinting, automotive
86210101. Tandvereniging | Dental association
Werken bij Belge Consortium Ameubleme: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Belge Consortium Ameubleme: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Belge Consortium Ameubleme. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Belge Consortium Ameubleme. Looking for open vacancies in other companies
-
Medisch secretaresse (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: Jessa Ziekenhuis
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Momenteel zijn we op zoek naar: Medisch secretaresse Jobtime: deeltijds/voltijds Functie: Organiseren van het secretariaat zodat één of meerdere artsen, paramedici of verpleegkundigen zich kunnen focussen op hun (para)medische activiteiten. Je voornaamste taken zijn: Instaan voor het onthaal, zowel persoonlijk, telefonisch als administratief, van patiënten voor en na een afspraak, onderzoek of verblijf in het ziekenhuis. Patiënten informeren zodat ze juiste, volledige en duidelijke antwoorden krijgen op hun vragen. Correct, volledig, ordelijk en tijdig afwerken van het administratieve en organisatorische takenpakket (o.a. afsprakenbeheer, briefwisseling, opnameplanning) en financieel ondersteunende taken met de afgesproken hulpmiddelen. Samenwerken en communiceren met collega’s en met mensen binnen en buiten de organisatie, om een optimale dienstverlening te garanderen. Profiel: Je bent in het bezit van een bachelor office management optie medical management assistant. Je beschikt over een ruime kennis van medische terminologie en een basiskennis van de gezondheidszorg. Je hebt een empathische persoonlijkheid, gaat discreet om met vertrouwelijke informatie. Je bent assertief met voldoende aandacht voor diplomatie en integriteit. Je kan zelfstandig functioneren en hebt zin voor initiatief. Je bent steeds nauwkeurig en stipt in je opdrachten. Je beschikt over een dosis organisatietalent en behoudt het overzicht, tegelijkertijd heb je oog voor detail. Je werkt vlot met de Microsoft Office pakketten en bent bereid om jouw softwarekennis op peil te houden. Je bent stressbestendig en weet prioriteiten te leggen. Je kan snel en zonder fouten typen. Relevante ervaring in een soortgelijke functie is een pluspunt. Aanbod: Wij bieden je een boeiende, gevarieerde functie binnen een enthousiast team met ruimte voor creativiteit, opleiding en vorming. Je kan gratis aansluiten bij onze collectieve hospitalisatieverzekering en hebt recht op maaltijdcheques. Bijkomende voordelen: groepsverzekering, vlotte bereikbaarheid, terugbetaling woon-werkverkeer, bij gebruik openbaar vervoer 100% terugbetaling. Omdat we de gezondheid van onze medewerkers belangrijk vinden, bieden we een waaier van programma's aan die je gezondheid bevorderen. Interesse? Bezorg ons dan zo snel mogelijk je kandidatuur door online (cv, motivatiebrief en kopie van je diploma) te solliciteren via onze website www.ikvraaghetaan.be Voor meer informatie i.v.m. de functie kan je terecht bij Annick Germeys, coördinator medische secretariaten, tel 011 33 50 40 Voor bijkomende algemene informatie kan je contact opnemen met Greet Pans (werving & selectie) op het nummer 011 33 52 53 of mail [email protected]
-
Orderpicker (WIJNEGEM)
Regio: WIJNEGEM
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant gelegen in Wijnegem zijn wij dringend op zoek naar een orderpicker: Klaarmaken van bestellingen (zowel manueel als met elektrisch transpallet) Voorraadopvolging van onze de vleesproducten Meehelpen bij het lossen en laden van goederen
-
Lasser - constructeur met goede kennis van MIG/MAG (M/V) (STADEN)
Regio: STADEN
Bedrijf: Absolute@Work bvba
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, specialist in de opbouw van industriële installaties kijken wij momenteel uit naar een constructeur-lasser met een goede kennis van MIG/MAG. Iemand met ervaring in montage en maken van constructies in RVS.
-
Grondwerker (m/v) (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ACTIEF INTERIM WAREGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
-instaan voor afwerken van gebouwen zoals plaatsen van dakgoten, elestisch opvoegen van gebouwen, isolatie leggen... -zorgen voor een kwalitatieve, efficiënte en veilige afwerking van projecten -werken in eigen streek
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS EVERBERG (EVERBERG)
Regio: EVERBERG
Bedrijf: GREENHOUSE LEUVEN
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Everberg en omgeving zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen! De klanten wonen in Everberg, Erps-Kwerps, Meerbeek, Vossem en Tervuren.
-
Enthousiaste huishoudhulpen / poetshulpen (DRINGEND GEZOCHT) - Regio Peer centrum / Grote-Brogel (GROTE-BROGEL)
Regio: GROTE-BROGEL
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Tongeren - kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Jobstudent (SINT-GILLIS-WAAS)
Regio: SINT-GILLIS-WAAS
Bedrijf: KRUIDVAT Health & Beauty
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken?
-
Junior IT Recruiter (GROOT-BIJGAARDEN)
Regio: GROOT-BIJGAARDEN
Bedrijf: The Adecco Group
Type: Vaste Job
Sourcing Ninja's zijn het beginpunt van een professionele loopbaan bij Modis. Je bent gedreven om de juiste kandidaat te vinden en probeert dit op de meest effectieve manier: de telefoon pakken en kandidaten gaan bellen! Eenmaal aan de telefoon ga je de kandidaten screenen, Modis introduceren en uiteindelijk ga je hen blij maken met een nieuwe job bij Modis IT. Eigenlijk ben je een geboren detective, altijd op zoek naar het laatste puzzelstukje in de complexe vraagstukken van onze klant, de KANDIDAAT!
-
therapeute/ lesgever/bewegingscoach (GENTBRUGGE)
Regio: GENTBRUGGE
Bedrijf: GODAI
Type: Zelfstandige activiteit
Godai is een therapiecentrum gelegen te Gentbrugge welke ao kinesitherpia, acupunctuur, medische voetverzorging en psychotherapie huisvest. Wij breiden uit met 'Godai Move' hiervoor zijn we op zoek naar personen die bewegingsklassen of andere groepslessen, workshops, kunnen geven. We zien het ruim en staan open voor vernieuwde ideeën. Het betreft een zelfstandige activiteit. www.godai.be
-
Teamleiders Health & Beauty (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: GEYSEN CYNTHIA
Type: Zelfstandige activiteit
Tijdens jouw opleiding als teamleider, ga je aan de slag met het leren kennen van het bedrijf en de producten, en word je bijgestaan in het vinden en begeleiden van consulentes van onze natuurlijke health & beauty producten en/of mensen die ook willen groeien naar teamleider. Ons productgamma bevat gezondheidsproducten en supplementen, beautyproducten, lichaamsverzorging, gewichtsbeheersing, sport en dagelijkse verzorging, allemaal op basis van pure, koudgestabiliseerde aloë vera gel. Er zijn geen (omzet)verplichtingen, geen verplichte investeringen en je kiest zelf hoeveel je doet en hoeveel je wil (bij)verdienen. Wij verplichten jou tot niets. Wij bieden hele mooie doorgroeimogelijkheden aan mensen die zich actief inzetten en anderen willen begeleiden naar een bijverdienste of hoofdinkomen. Uitzonderlijke inkomens zijn mogelijk. Leeftijd en ervaring is van geen belang, 40+ en 50+ ook zeker welkom. Je kan hier ook mee aan de slag naast een job of onderneming, je bouwt op eigen tempo en volgens je eigen situatie en mogelijkheden. We stellen samen een actie- en opleidingsplan voor jou op en begeleiden jou naar het inkomen dat je verkiest. Dit kan zowel deeltijds als voltijds uitgevoerd worden.
-
Logopedist (deeltijds) - Senses Praktijkhuis Lier (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: SENSES PRAKTIJKHUIS
Type: Zelfstandige activiteit
Voor onze tweede vestiging in Lier is Senses Praktijkhuis op zoek naar een zelfstandig logopedist. In juni 2018 hebben we onze tweede multidisciplinaire groepspraktijk in Lier geopend. Deze praktijk is gelegen nabij het centrum, vlak aan het station van Lier. Net als in Mortsel, voorzien wij in Senses Lier terug een divers team van psychologen en psychotherapeuten, seksuologen, loopbaancoaches, advocaat, echtscheidings- en ouderschapsbemiddeling, studiecoaches, logopedisten, diëtisten, osteopaten, kinesist, chiropractor, relaxatietherapeuten, enz. Wij gaan opnieuw voor een zo breed en gevarieerd mogelijk aanbod, dat erop gericht is om het welzijn van zowel lichaam als geest te bevorderen. Senses bestaat uit een uitgebreid team waarbinnen iedereen zijn eigen specialisatie heeft. Meer informatie over onze groepspraktijk kan je vinden op www.sensespraktijkhuis.be
Zoek naar antwoorden van Belge Consortium Ameubleme in sociale netwerken
Look for responds of Belge Consortium Ameubleme in social networks
Lees alle opmerkingen voor Belge Consortium Ameubleme. Laat een reactie achter voor Belge Consortium Ameubleme. Belge Consortium Ameubleme bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Belge Consortium Ameubleme. Leave a respond for Belge Consortium Ameubleme. Belge Consortium Ameubleme on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Belge Consortium Ameubleme op de google maps. Adres en contacten Belge Consortium Ameubleme Location of Belge Consortium Ameubleme on the google maps. Address and contacts of Belge Consortium Ameubleme
Andere gerelateerde bedrijven als come Belge Consortium Ameubleme Belge Consortium Ameubleme: SةVERINE SCHMITZ | KRISTELIJK ZIEKENFONDS | Arno | LES ASSURANCES DU CENTRE | DEWARD DESIGN
Other related companies as Belge Consortium Ameubleme: SةVERINE SCHMITZ | KRISTELIJK ZIEKENFONDS | Arno | LES ASSURANCES DU CENTRE | DEWARD DESIGN
Belge Consortium Ameubleme is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Belge Consortium Ameubleme, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09762420654. Het bedrijf Belge Consortium Ameubleme bevindt zich op het adres: Rue de Rodange 18; 6791; Aubange (Athus). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 105,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 523,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Furniture - General. Producten gemaakt in Belge Consortium Ameubleme zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Belge Consortium Ameubleme is Administratie van economische programma's, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Belge Consortium Ameubleme is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Belge Consortium Ameubleme, openstaande posities, locatie van Belge Consortium Ameubleme op de kaart.
Belge Consortium Ameubleme is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is Belge Consortium Ameubleme, company assigned to the tax number BE09762420654. The company Belge Consortium Ameubleme is located at the address: Rue de Rodange 18; 6791; Aubange (Athus). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 105,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 523,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Furniture - General. Products created in Belge Consortium Ameubleme were not found.
The main activity of Belge Consortium Ameubleme is Administration of Economic Programs, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Belge Consortium Ameubleme is not available. You also can look at reviews of Belge Consortium Ameubleme, open positions, location of Belge Consortium Ameubleme on the map.
