Luypaert-Snoeks

Contactgegevens Luypaert-Snoeks: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Luypaert-Snoeks: address, phone, fax, email, website, opening hours

Luypaert-Snoeks

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Scherpstraat 15; 1540; Herne, België

Telefoon (phone): 02 396 27 42 (+32-02 396 27 42) 02 396 27 42 (+32-02 396 27 42)

Fax (fax): 02 396 02 27 (+32-02 396 02 27) 02 396 02 27 (+32-02 396 02 27)

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Luypaert-Snoeks: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Luypaert-Snoeks"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Luypaert-Snoeks"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Luypaert-Snoeks, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Luypaert-Snoeks. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Luypaert-Snoeks, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Luypaert-Snoeks. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Luypaert-Snoeks
Products information Luypaert-Snoeks

BTW identificatienummer (tax): BE08219665527
Ondernemingsnummer: 7972198486
Hoofdstad (capital): 988,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 498,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Normaal
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia
Jaar van oprichting (foundation year): 2014

Producten die in Luypaert-Snoeks zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Funeral directors

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Luypaert-Snoeks
(Get full report from official database of BE for Luypaert-Snoeks)

Aanvulling soorten activiteiten voor Luypaert-Snoeks
Addition kinds of activities for Luypaert-Snoeks

0111. Tarwe | Wheat
017999. Vruchten en noten, nec, nec | Fruits and tree nuts, nec, nec
306910. Hard rubber en gegoten rubber producten | Hard rubber and molded rubber products
394405. Speelgoed muziekinstrumenten | Toy musical instruments
28229908. Neopreen, chloropreen | Neoprene, chloroprene
31110702. Roller leer | Roller leather
32590102. Drain tegel, klei | Drain tile, clay
38420303. Lijmen, kunstmatig | Limbs, artificial
52610201. Kunstmest | Fertilizer

Werken bij Luypaert-Snoeks: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Luypaert-Snoeks: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Luypaert-Snoeks. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Luypaert-Snoeks. Looking for open vacancies in other companies

  • Mecanicien (MOL)

    Regio: MOL

    Bedrijf: FLEXPOINT

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Technieker in hart en nieren gezocht! Je voert preventief onderhoud uit aan de trekker-oplegger combinaties. Je voert mechanische of elektrische herstellingen uit en registreert deze in het garagesysteem. Je monteert noodzakelijke aanpassingen Je verzamelt en analyseert technische gegevens en deelt deze met je collega's en de werkplaatsverantwoordelijke. Je draagt bij tot een ordelijke, overzichtelijke en veilige werkplaats.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Hoeilaart – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HOEILAART)

    Regio: HOEILAART

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Huishoudhulp met dienstencheques Regio Hasselt (m/v) (HASSELT)

    Regio: HASSELT

    Bedrijf: Actief NV

    Type: Dienstenchequebaan

    Hou je van orde en netheid? Op zoek naar een job combineerbaar met de schooluren van je kids? En bovendien bij jou in de regio? Komt goed uit!! Actief NV is op zoek naar gemotiveerde deeltijdse of voltijdse huishoudhulpen om vast in dienst te treden.

  • Jobstudent Bakkerij (GITS)

    Regio: GITS

    Bedrijf: Konvert Interim Roeselare Food

    Type: Studentenjob

    Voor een bakkerij gelegen zijn we op zoek naar een jobstudent die elk weekend afwissend de zaterdag of zondag kan werken van 6-12u. Indien je meerderjarig bent, kan je reeds vroeger opstarten. Je staat in voor het meehelpen van de bakker alsook het afwassen van de gebruikte materialen. Dit gaat om routinetaken zoals het inspuiten van pudding, het leggen van koeken op bakplaten, het bestrooien met suiker/granen/...

  • Jobstudent apotheek (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM

    Type: Studentenjob

    Voor een apotheek in Mechelen zijn wij op zoek naar een student om 1 of meerdere dagen per week te werken als ontblisteraar (medicatie uit verpakking halen).

  • METSER (BEERSE)

    Regio: BEERSE

    Bedrijf: PROOST MARC

    Type: Vaste Job

    Wij zoeken een enthousiaste en gemotiveerde medewerker voor het uitvoeren van metselwerken. Dit zowel voor nieuwbouw, privé- en vernieuwbouw, vooral toegespitst op villa- en woningbouw.

  • Team Lead Finance (IEPER)

    Regio: IEPER

    Bedrijf: CCV Belgium

    Type: Vaste Job

    Als Team Lead Finance ben je verantwoordelijk voor de aansturing van twee Financial Officers en vijf Billing & Collection Officers. Jouw doel is om de kwaliteit van de afdeling steeds te optimaliseren en om de goede teamwerking te waarborgen. Je begeleidt de medewerkers bij hun professionele ontwikkeling, zowel op vlak van hard skills als soft skills. Daarnaast fungeer je als regisseur bij het opstellen en optimaliseren van de administratieve en financiële processen, waarbij je de vertaalslag maakt van het strategisch financieel beleid naar de operationele workflows. Je waakt over de permanentie binnen het team en ondersteunt jouw teamleden bij de dagelijkse uitvoering van hun job. Je fungeert als centraal aanspreekpunt en helpt hen bij concrete vraagstukken. Het regelmatig voeren van evolutie- en coachinggesprekken behoort eveneens tot jouw verantwoordelijkheden. Ten slotte ben je een sleutelfiguur voor de samenwerking met de andere diensten en departementen binnen CCV Belgium. Je rapporteert aan de Head of Finance

  • Java Quality Assurance Engineer (SINT-GILLIS)

    Regio: SINT-GILLIS

    Bedrijf: Smals

    Type: Vaste Job

    Het Service Introduction Center (SIC) bewaakt de technische kwaliteit van de bij Smals ontwikkelde softwaretoepassingen. In het bijzonder valideert het team de performantie en stabiliteit van de toepassingen alvorens ze in productie worden genomen. Het team voert ook opdrachten uit als reviews van de architectuur, analyse van incidenten in de productieomgeving, begeleiding bij projecten, technische opleidingen voor de teams, en ontwikkelen van ondersteunende tools. Als Java Quality Assurance Engineer bepaal je mee de nodige testen en testomgeving om eventuele problemen met de performantie en/of de stabiliteit van complexe toepassingen snel op te sporen. Je implementeert de testen aan de hand van tools als JMeter of Gatling. Als er mock services of bijkomende tooling nodig zijn ontwikkel je die ook. Je analyseert de resultaten kritisch en met oog voor detail. Bij eventuele problemen, vastgesteld tijdens de testen of in productie, doe je bijkomend onderzoek naar de oorzaak en werk je samen met de betrokken teams om het probleem op te lossen. Je rapporteert mondeling en schriftelijk over de testresultaten en vaststellingen. Afhankelijk van je eigen capaciteiten en interesses krijg je ook de mogelijkheid om mee te ontwikkelen aan de interne tools van het SIC.

  • Commercial & Business Development Director (LOPPEM)

    Regio: LOPPEM

    Bedrijf: ADECCO EXPERTS BRUGGE

    Type: Vaste Job

    Voor een bedrijf in regio Brugge gaan we op zoek naar een Commercial & Business Development Director Als Commercial & Business Development Director neem je leiding over het volledige salesteam en coördineer je de commerciële activiteiten. Je zorgt ook voor de verdere uitbouw en ontwikkeling hiervan op alle gebied. Je maakt deel uit van het directieteam, die maandelijks samenkomt en rapporteert aan de CEO. Personeelsverantwoordelijkheid over een 20tal medewerkers : Inside Sales (Inside Sales Officer(s), Back-Office medewerkers, Call Center medewerker(s), Team aanbestedingen) External Sales (Key Accountmanagers, Accountmanagers) Marketing Commercieel aspect Kernactiviteiten Zorgen voor de nodige ondersteuning en begeleiding van de mensen Zorgen voor het op peil houden van eigen kennis en doorgeven van deze kennis aan anderen oa door het volgen van opleidingen, en het organiseren ervan Richtlijnen, zowel op vlak van het bedrijf als op het vlak van de afdelingen, implementeren en respecteren en ervoor zorgen dat die ook gevolgd worden door de personen die rechtstreeks rapporteren Day-to-day business: beheer, oplossen van problemen, communicatie Verbeteringsvoorstellen formuleren, implementeren en opvolgen Nieuwe ontwikkelingen onderzoeken – Business Development Motiveren en opvolging van het team Updaten van systemen Op termijn word je ook lid van directieteam en kunnen volgende thema's aan bod komen : Bedrijfsstrategie tactisch en operationeel structureren en implementeren Op groepsniveau denken en handelen Coördineren van de dagdagelijkse activiteiten Opvolgen en optimalisatie van de werking Waken over rentabiliteit Handelen in functie van de waarden, de strategie en de doelstellingen van het bedrijf Doelstellingen van het bedrijf helpen concretiseren Budgetten bepalen, bespreken van de cijfers Meedenken over ‘gevoelige punten', topics

  • Talenthunter (Regio Luik)

    Regio: Regio Luik

    Bedrijf: OYEN MARCO

    Type: Zelfstandige activiteit

    Vous avez déjà un emploi à temps plein ou un emploi à temps partiel, mais vous êtes à la recherche d'une activité secondaire et d’un revenu supplémentaire mensuel? Vous êtes prêt à construire votre propre équipe et ensuite soutenir et accompagner cette équipe? Et surtout, vous voulez réaliser vos perspectives du futur et changer votre revenu? Nous sommes partenaire de la plus grande société de networkmarketing en Allemagne et l'une des entreprises qui a le plus de succès en vente directe en Europe dans le domaine de la santé et de beauté. Cela a été récemment confirmé par "l’award Seldia" pour la «Société de l'année 2015». Actuellement, nous aimerions élargir dans votre région. Pour cela, nous recherchons des collègues, entreprenants dynamiques motivés qui veulent mettre leur région sur la carte. Nous sommes actifs dans le secteur de la santé et de beauté. Nous fournissons des produits de haute qualité, ce qui contribue à une meilleure santé et une meilleure apparence.

  • Nachtzorgkundige okt/nov Temse (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: Vacature.com

    Type: Zelfstandige activiteit

    Als zorgkundige sta je in voor de hygiënische zorgen en comfortzorg van de bewoners. Je rapporteert duidelijk en correct aan de verpleegkundige.

  • Afwashulp (GENK)

    Regio: GENK

    Bedrijf: PARTAASCH

    Type: Flexijob

    Afwassen van serviesgoed, glaswerk, bestek en keukenmaterialen. Schoonhouden van de keuken, reinigen van vloeren/wanden/apparatuur, afvoeren van afval.

Zoek naar antwoorden van Luypaert-Snoeks in sociale netwerken
Look for responds of Luypaert-Snoeks in social networks

Lees alle opmerkingen voor Luypaert-Snoeks. Laat een reactie achter voor Luypaert-Snoeks. Luypaert-Snoeks bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Luypaert-Snoeks. Leave a respond for Luypaert-Snoeks. Luypaert-Snoeks on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Luypaert-Snoeks op de google maps. Adres en contacten Luypaert-Snoeks
Location of Luypaert-Snoeks on the google maps. Address and contacts of Luypaert-Snoeks

Andere gerelateerde bedrijven als come Luypaert-Snoeks Luypaert-Snoeks: BBL | Sitking Salons & Bedcomfort | ERBI | Deveux & Collin | MULTIPHARMA

Other related companies as Luypaert-Snoeks: BBL | Sitking Salons & Bedcomfort | ERBI | Deveux & Collin | MULTIPHARMA

Luypaert-Snoeks is een bedrijf dat 2014 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Luypaert-Snoeks, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08219665527. Het bedrijf Luypaert-Snoeks bevindt zich op het adres: Scherpstraat 15; 1540; Herne. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 988,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 498,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Funeral directors. Producten gemaakt in Luypaert-Snoeks zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Luypaert-Snoeks is Food and Kindred Products, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Luypaert-Snoeks is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Luypaert-Snoeks, openstaande posities, locatie van Luypaert-Snoeks op de kaart.

Luypaert-Snoeks is a company, that was registered 2014 in N\A region, Belgium. Full name of company is Luypaert-Snoeks, company assigned to the tax number BE08219665527. The company Luypaert-Snoeks is located at the address: Scherpstraat 15; 1540; Herne. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 988,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 498,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Funeral directors. Products created in Luypaert-Snoeks were not found.
The main activity of Luypaert-Snoeks is Food and Kindred Products, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Luypaert-Snoeks is not available. You also can look at reviews of Luypaert-Snoeks, open positions, location of Luypaert-Snoeks on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over Luypaert-Snoeks, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Luypaert-Snoeks, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Luypaert-Snoeks, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Luypaert-Snoeks, employees, financial statistics.