J-TECH AUTOMATION
Contactgegevens J-TECH AUTOMATION: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data J-TECH AUTOMATION: address, phone, fax, email, website, opening hours
J-TECH AUTOMATION
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BOONMARKT 8; 2220; HEIST-OP-DEN-BERG, België
Telefoon (phone): 15242292 (+32-15242292) 15242292 (+32-15242292)
Fax (fax): +32 (57) 237-40-68 +32 (57) 237-40-68
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) J-TECH AUTOMATION: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "J-TECH AUTOMATION"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "J-TECH AUTOMATION"? - Contact us!
We found such data of J-TECH AUTOMATION, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees J-TECH AUTOMATION. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti J-TECH AUTOMATION
Products information J-TECH AUTOMATION
Producten die in J-TECH AUTOMATION zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Fotografen and fotostudio's; Speelgoed, sport- and kampeermateriaal Gh
Aanvulling soorten activiteiten voor J-TECH AUTOMATION Addition kinds of activities for J-TECH AUTOMATION
14799906. Fluorspar mijnbouw | Fluorspar mining
36340505. Haarkrullen, elektrisch | Hair curlers, electric
38410404. Klemmen, chirurgisch | Clamps, surgical
39440203. Spelletjesautomaten, met uitzondering van munteenheden | Video game machines, except coin-operated
50920200. Speelgoed en spelletjes | Toys and games
79990300. Binnenhofclubs | Indoor court clubs
Werken bij J-TECH AUTOMATION: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in J-TECH AUTOMATION: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor J-TECH AUTOMATION. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for J-TECH AUTOMATION. Looking for open vacancies in other companies
-
Magazijnier vaste late ploeg (DIEGEM)
Regio: DIEGEM
Bedrijf: Start People Mechelen-Vilvoorde
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze grote, gekende en internationale klant gelegen te Diegem zijn wij op zoek naar magazijniers (m/v) voor de vaste late ploeg. Dit voor lange termijn. Je taken: Orderpicken van kleine en grote stukken mbv scanner en papier; - Mezanine: kleine stukjes moeten in bakjes gelegd worden - Gelijkvloers: grote paletten voornamelijk met de HT De orderpicking verloopt op basis van codes Nauwkeurigheid is hierin ontzettend belangrijk
-
Begeleider, OC Alsemberg (Regio Halle)
Regio: Regio Halle
Bedrijf: Rode Kruis-Vlaanderen
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Rode Kruis-Vlaanderen biedt asielzoekers een tijdelijke thuis. Een dynamisch team houdt het opvangcentrum draaiend. Onderdak, maaltijden, begeleiding en veiligheid vormen de spil van de werking. Functieomschrijving: Je staat mee in voor de praktische organisatie van het centrum; Je bent aanspreekpunt voor praktische vragen van bewoners; Je onthaalt en oriënteert nieuwe bewoners; Je staat in voor de psychosociale begeleiding van de asielzoekers; Je vervult ad hoc administratieve opdrachten; Je houdt toezicht op de naleving van het huishoudelijk reglement; Je organiseert activiteiten; Je staat mee in voor een goede informatiedoorstroming in het opvangcentrum; Jouw profiel: Je beschikt over een bachelor in een menswetenschappelijke richting; Je hebt reeds ervaring met psychosociale begeleiding en/of crisishulpverlening. Indien je reeds werkte met personen uit verschillende culturen eventueel met migratieachtergrond, is dit een stevige troef; Gezien je deeltaak binnen digitalisering heb je een zeer goede kennis van MS Office en ben je gewend om met meerdere toepassingen aan de slag te gaan. Je slaagt er daarenboven in om anderen voor dit project enthousiast te maken; Je werkt vlot en efficiënt met verschillende toepassingen binnen MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint. Tegelijk heb je ervaring met elektronische opvolging van bewonersdossiers. Kennis en/of ervaring met SharePoint is een stevige plus; Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en bent flexibel; Je communiceert vlot in meerdere talen naast het Nederlands (o.a. Frans, Engels, ...); Je bent een echte groepsspeler; Je bent bereid in een wisselend ploegenstelsel (vroege, late en dagdienst) te werken met regelmatige weekendprestaties; Je bent gemotiveerd en bereid om samen met het team te zorgen voor een goede opvang en organisatie. Ons aanbod: Voltijdse functie (38u/week); Shiftprestaties (vroeg, dag en late shift + weekendprestaties); Vervangingscontract in kader van zwangerschap(srust) - lange looptijd; Startdatum: zo snel mogelijk; Verloning volgens barema 232 in PC 319.00: we nemen de helft van je totaal aantal jaren werkervaring over. Dit barema varieert tussen 2.343,38 euro bruto/maand (0 jaar werkervaring) en 3583,99 euro bruto/maand (31 jaar werkervaring) Maaltijdcheques van 5€/dag; Groeps- en hospitalisatieverzekering; Woon-werkverplaatsing met de trein wordt volledig terugbetaald; fietsvergoeding van 0,23€/km; overige vervoersmiddelen cfr. sectorale en wettelijke vereisten. Plaats van tewerkstelling: Rode Kruis-Vlaanderen, Opvangcentrum Alsemberg - Sanatoriumstraat 165 , 1652 Alsemberg. Interesse Solliciteer online. Stuur samen met je CV een motiverend schrijven mee.
-
ORDERPICKER VASTE NACHT (m/v) (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zijn op zoek naar gemotiveerde orderpickers die in het magazijn aan de slag kunnen. Op basis van een bestelbon ga je de correcte zaken ophalen op locatie uit het magazijn en maak je ze klaar voor verzending. Je zal ingezet worden in de vaste nachtploeg. Het regime loopt van zondag- tem donderdagnacht, te starten om 22u tot 6u.
-
Technieker elektromechanica (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: FORUM JOBS OOSTAKKER
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor één van onze klanten, een modern voedingsbedrijf in de regio Gent, zijn wij op zoek naar een gedreven technieker elektromechanica. - Je maakt deel uit van het onderhoudsteam en rapporteert aan het hoofd van de onderhoudsafdeling - Je lost problemen op van elektrische en mechanische aard binnen de productieafdeling - Je bent actief betrokken bij het verbeteren van de productieprocessen - Je verzekert het preventief onderhoud van de machines
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) in Beernem 16u/week (BEERNEM)
Regio: BEERNEM
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 2 gastgezinnen wonende in Beernem, telkens 8u. Als huishoudhulp staat u voornamelijk in voor het huishouden: voornamelijk poetsen, strijken en andere huishoudelijke taken, ev. ook wassen maar is geen must. Uren verspreid over meerdere dagen en te combineren met andere aanvragen. Gastgezin is echt op zoek naar een huishoudster die all-around kan functioneren. Iemand die als het ware het huishouden van het gezin overneemt en runt zoals u bij u thuis doet. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Vreren - kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Reach- en heftruckchauffeur 2 ploegen m/v (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Konvert Interim Roeselare Food
Type: Vaste Job
Voor een voedingsfirma te regio Roeselare zijn we op zoek naar een reachtruckchauffeur voor de plaatsing van goederen in het magazijn. U werkt in twee ploegen. U beschikt over de nodige ervaring en een reachtruckattest.
-
Transportplanner (M/V) Puurs (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: VUYLSTEKE
Type: Vaste Job
U staat in, samen met uw collegas voor de organisatie en de coördinatie van het logistieke transport gebeuren. U heeft ervaring in de sector van wegtransport. Bij ons wordt u verder begeleid en opgeleid tot een volwaardig medewerker/dispatcher. Waar u ook woont, de werkplaats is altijd bespreekbaar.
-
Technisch Ontwerper (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1672952-inline.html?cid=Partner_VDAB Ben je op zoek naar een gevarieerde functie als ontwerper? Bekijk dan zeker deze vacature! Onze klant is een engineering bureau gespecialiseerd in alle facetten van engineering en project management. Zowel haalbaarheidsstudie, budgettering als aansturing en opvolging van projecten worden op een hoog professioneel niveau verzorgd. Ze staan eveneens garant voor het juiste ontwerp van alle installaties, en dit zowel in een 2D maar meer nog in een 3D CAD omgeving. Dit start vanaf inplantingsvoorstellen tot aan volledige ontwerpen van industriële installaties tot het gewenste gedetailleerde niveau. Ze verzorgen projecten voor diverse industrieën vooral in Oost- en West-Vlaanderen. Zowel proceschemie als petrochemie, metallurgie en grondstoffenbehandeling, cement en betonindustrie, maar ook bulkgoederentransport en specifieke installaties uit de voedingsnijverheid kennen voor hen geen geheimen. Ter uitbreiding van hun team zijn ze op zoek naar een gedreven Technisch Ontwerper. Als Ontwerper voer je als lid van het projectteam het tekenwerk en eventueel rekenwerk uit voor nieuwe installaties, productie-eenheden, enz. Hierbij heb je oa volgende taken en verantwoordelijkheden: het maken van layout modellen in 3D van compleet nieuwe installaties (Greenfield) of van bestaande installaties die worden omgebouwd het uitdetailleren van specifieke installaties in 3D het maken van isometrische tekeningen van de procesleidingen en/of utiliteitsleidingen het maken van de staalplannen en het uitdetailleren van mechanische componenten je krijgt ondersteuning van de projectingenieurs en werkt hun berekeningen en ideeën uit tot bruikbare ontwerpen je speelt vlot in op veranderingen in projecten en planning je neemt initiatief ter verbetering van bestaande werkwijzen Op langere termijn is er ook de mogelijkheid om verder door te groeien naar de functie Project Engineer.
-
Montreal Associates - Devops Solution Architect (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Montreal Associates is looking for a Devops Solution Architect for a client based in Brussels. Job Description We are looking or a Devops Solution Architect to design processes to support the continuous integration/delivery of applications and services. Key areas /experience: CI/CD design, implementation and defining best practice Automating the scaling, management and employment of CI/CD Integrating testing methodologies into CD pipelines Utilizing REST APIs to integrate CI, testing and deployments systems Configuration of RHEL Linux/VMware Lead client engagements to improve Devops environments across functional areas Implement Devops pipeline tools in support of client needs Present a broad knowledge across various products across the Devops spectrum Work closely with different organizations at clients Implement solutions for automation of application build, test, deployment, Profile Jenkins, Github RHEL Linux VMware Docker, Chef, Kubernetes Gradle, Apache Ant, Jenkins, Maven, RPM, Bower, NPM Groovy, Bash, Perl, Python, Ruby, PowerShell Details Location : Brussels Duration: 3 months + extension Starting date: ASAP Language: English Reference: Mcau - 37652 If you are interested by this position of DevOps Solution Architect and available, you can send your updated CV via the button below. Montreal Associates (Systems) Ltd and its affiliates Montreal Associates GMBH and Montreal Associates (Systems) S.L., operate Employment Businesses and Agencies (collectively referred for the purpose of this disclaimer as the "Montreal Associates Group"). All personal data received from applicants to the roles we advertise will be treated in accordance with the Montreal Associates Group's Privacy Notice which can be found on our company website https://www.montrealassociates.com/privacy-policy. By submitting personal data to any company within the Montreal Associates Group, the applicant is explicitly agreeing to the use of such data by the Montreal Associates Group and to the transfer of such data to and from the Montreal Associates Group companies within the UK and Europe in connection with the fulfilment of the applicant's voluntary requests, and the fulfilment of other job opportunities that match the applicant's profile, and confirms that they may be contacted about such job opportunities. We will not pass the applicant's data to any third party without their verbal or written permission to do so.
-
RESERVE Industrieel reinigers Limburg 2018 (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: ISS Facility Services
Type: Werfreserve
Dit is een RESERVE vacature. Wanneer wij op zoek zijn naar industrieel reinigers uit de regio Limburg zullen wij u contacteren voor deze functie. Takenpakket: U staat in voor het onderhoud en de reiniging van verschillende apparatuur en machines. U gebruikt verschillende schoonmaakproducten, materialen en technieken. (Bv: verwijderen van stof en vuil, voorspoelen, inschuimen, afspuiten en desinfecteren van machines en opblinken van lijnen) Werkuren: Dit kunnen dag, avond - en nachtopdrachten zijn. Dit afhankelijk van de vraag van de klant.
-
FLEXIJOB ZAALMEDEWERKER (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: PINTXOS
Type: Flexijob
Gezocht om het PINTXOS team te versterken. PINTXOS is een bar-bistro gelegen aan de Vismarkt van Mechelen met een ploeg jonge gemotiveerde mensen onder leiding van twee jonge ondernemers. Het is een zaak met pit waar iedere medewerker een belangrijke plaats heeft. Wij geloven dat een fijne werksfeer voor gezonde werklust zorgt. Voor ontvangst en bediening van de klanten zoeken wij een hands-on collega om het team van de zaal te versterken. Voor meer info over PINTXOS : zie www.pintxos.bar
Zoek naar antwoorden van J-TECH AUTOMATION in sociale netwerken
Look for responds of J-TECH AUTOMATION in social networks
Lees alle opmerkingen voor J-TECH AUTOMATION. Laat een reactie achter voor J-TECH AUTOMATION. J-TECH AUTOMATION bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for J-TECH AUTOMATION. Leave a respond for J-TECH AUTOMATION. J-TECH AUTOMATION on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie J-TECH AUTOMATION op de google maps. Adres en contacten J-TECH AUTOMATION Location of J-TECH AUTOMATION on the google maps. Address and contacts of J-TECH AUTOMATION
Andere gerelateerde bedrijven als come J-TECH AUTOMATION J-TECH AUTOMATION: FLMEURICE PRINTING EN LIQUIDATION SA | PISTE DU SART-TILMAN | Archidea Studieburo | REVAC | DEPANNAGE A DEBOUNY HERVE
Other related companies as J-TECH AUTOMATION: FLMEURICE PRINTING EN LIQUIDATION SA | PISTE DU SART-TILMAN | Archidea Studieburo | REVAC | DEPANNAGE A DEBOUNY HERVE
J-TECH AUTOMATION is een bedrijf dat 2012 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is J-TECH AUTOMATION, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07082580566. Het bedrijf J-TECH AUTOMATION bevindt zich op het adres: BOONMARKT 8; 2220; HEIST-OP-DEN-BERG. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 577,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 655,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Fotografen and fotostudio's; Speelgoed, sport- and kampeermateriaal Gh. Producten gemaakt in J-TECH AUTOMATION zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van J-TECH AUTOMATION is Mijnbouw en Steengroeven van Nonmetallic Minerals, met uitzondering van brandstoffen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van J-TECH AUTOMATION is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van J-TECH AUTOMATION, openstaande posities, locatie van J-TECH AUTOMATION op de kaart.
J-TECH AUTOMATION is a company, that was registered 2012 in N\A region, Belgium. Full name of company is J-TECH AUTOMATION, company assigned to the tax number BE07082580566. The company J-TECH AUTOMATION is located at the address: BOONMARKT 8; 2220; HEIST-OP-DEN-BERG. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 577,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 655,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Fotografen and fotostudio's; Speelgoed, sport- and kampeermateriaal Gh. Products created in J-TECH AUTOMATION were not found.
The main activity of J-TECH AUTOMATION is Mining and Quarrying of Nonmetallic Minerals, Except Fuels, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of J-TECH AUTOMATION is not available. You also can look at reviews of J-TECH AUTOMATION, open positions, location of J-TECH AUTOMATION on the map.
