BERLITZ

Contactgegevens BERLITZ: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BERLITZ: address, phone, fax, email, website, opening hours

BERLITZ

Regio (region): N\A, België

Adres (address): HENDRIK VAN VELDEKESINGEL 150 B5; 3500; HASSELT, België

Telefoon (phone): 11870809 (+32-11870809) 11870809 (+32-11870809)

Fax (fax): +32 (15) 826-25-28 +32 (15) 826-25-28

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BERLITZ: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BERLITZ"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BERLITZ"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van BERLITZ, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen BERLITZ. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of BERLITZ, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BERLITZ. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti BERLITZ
Products information BERLITZ

BTW identificatienummer (tax): BE01145843505
Ondernemingsnummer: 8383361816
Hoofdstad (capital): 869,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 378,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Goed
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA)
Jaar van oprichting (foundation year): 2001

Activit茅s: Cours de Langues Etrang猫res.. Activit茅s: Cours de Langues Etrang猫res. Horaires: Cours du Soir, Cours du Week-End, Cours du Jour.. Services: Interpr茅tation, Traduction. Langues: N茅erlandais, Grec, Persan, Mac茅donien, Russe, Norv茅gien, Indon茅sien, Fran?ais, Italien, Turc, Latin, Allemand, Chinois, Finnois, Espagnol, Japonais, Roumain, Tch猫que, Hongrois, Polonais, Danois, Albanais, Slovaque, Indien, Su茅dois, Bulgare, Vietnamien, Ukrainien, Langues Africaines.

Product categorie (product category): Formation and enseignement. Traducteurs and interpr猫tes. Formation and enseignement

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor BERLITZ
(Get full report from official database of BE for BERLITZ)

Aanvulling soorten activiteiten voor BERLITZ
Addition kinds of activities for BERLITZ

221104. Plushes en stapels, breedgeweven katoen: inclusief flannels | Plushes and piles, broadwoven cotton: including flannels
289900. Chemische preparaten, nec | Chemical preparations, nec
35799904. Dating en nummering apparaten | Dating and numbering devices
37150000. Vrachtwagens | Truck trailers
50120101. Autoverhuur | Automobile auction
65130000. Operators in het appartementencomplex | Apartment building operators
72180200. Industriële kledingwasmachines | Industrial clothing launderers
73899952. Toeristische informatiebureau | Tourist information bureau
83220404. Probation office | Probation office

Werken bij BERLITZ: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BERLITZ: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BERLITZ. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BERLITZ. Looking for open vacancies in other companies

  • 2de Monteur (357/18050) (ESSEN)

    Regio: ESSEN

    Bedrijf: ADECCO NOORD ANTWERPEN

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Adecco Kapellen zoekt een 2de monteur (m/v) voor onze klant die een toonaangevend bedrijf is binnen de kunststofsector in België en Nederland, gelegen in Essen, met de focus op kunststofsleidingssystemen (GVK, Thermoplast, en GRE; productie, prefab en montage). De functie van een tweede monteur (m/v) ziet er als volgt uit: Doel : De 2de Monteur werkt samen in een team, monteert en repareert kunststofleidingsystemen en repareert volgens instructies kunststof tanks en apparaten op locatie bij klanten Plaats in de organisatie : De 2de Monteur maakt deel uit van de montageafdeling en werkt onder leiding van de 1ste Monteur, de Meewerkende Voorman of Montageleider. Contacten : De 2de Monteur onderhoud vooral contacten met collega's, monteurs van subcontractors en medewerkers van de klant. Je taken en verantwoordelijkheden als 2de monteur (m/v): Monteert binnen een team, min. onder toezicht van 1ste Monteur, kunststof leidingsystemen uit aangeleverde componenten of spools enerzijds, en voert anderzijds reparaties uit aan kunststof tanks en apparaten Voert (de-)montage werkzaamheden correct en veilig uit aan de hand van mondelinge instructies (door 1ste Monteur, de Meewerkende Voorman of Montageleider), montagetekeningen (vb. isometrische tekeningen), besteklijsten etc. Verricht kunststof laswerken en lamineer activiteiten Toezicht op de veiligheid van de eigen werkplek alsook andermans werkplek en collega's, andere contractoren of klanten aanspreken op onveilig werken Het naleven van de door de klant specifiek gestelde regels Tijdig gereed melden van de werkzaamheden aan zijn directe chef Signaleren van tekortkomingen en afwijkingen en deze in overleg met zijn directe chef correct afhandelen, alsook het aangeven van fouten op tekeningen. Zorgdragen voor de ter beschikking gestelde gereedschappen Medeverantwoordelijkheid dragen voor het eindresultaat van het werk Thermopol op een correcte en positieve manier vertegenwoordigen

  • Mekanieker rollend materieel (KALLO)

    Regio: KALLO

    Bedrijf: VIO-Interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een logistieke firma in de Waaslandhaven ben ik op zoek naar een mekanieker voor het rollend materieel.  Je zal instaan voor: Het oplossen van technische defecten bij de operaties Het uitvoeren van onderhoudsbeurten aan personenwagens en vorkliften Kleine mechanische herstellingen Dit is een functie in twee ploegen met sporadisch weekendwerk.

  • Mechanieker (TONGEREN)

    Regio: TONGEREN

    Bedrijf: Vivaldis Interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant gelegen te Tongeren zijn wij op zoek naar een mechanieker (m/v): Je voert onderhoud en herstellingen uit aan opleggers, verreikers en heftrucks Na verloop van tijd ga je ook  dépannages verrichten 

  • Kamermeisje/jongen- ontbijtmedewerk(st)er M/V Pomocnik sniadan / pokojowka K/M Brugge (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: SYNERGIE Recruitment Nord France

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor ons klant in Brugge, 4* Hotel zijn we op zoek naar ontbijt/kamermedewerker M/V. Dla naszego klienta w Brugge, 4* Hotelu poszukujemy pomocnika sniadan/pokojowki K/M.

  • commercieel call agent (SINT-JANS-MOLENBEEK)

    Regio: SINT-JANS-MOLENBEEK

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je wilt je commerciële skills ontplooien in een professionele werkervaring. Je wilt opgeleid worden tot een sales persoon en bent gedreven om alle technieken van het vak te leren. Je beschikt over de nodige communicatieve en verbale vaardigheden om de personen die je opbelt op een professionele manier te overtuigen van de voordelen van je product! Je bent commercieel ingesteld en gemotiveerd om bij te leren. Een prestatiegericht persoon die ernaar streeft iedere dag opnieuw goede resultaten te behalen! Je bent bereid te investeren en je projecten en in jezelf. Je beschikt over een heldere stem en je spreekt vlot Nederlands. Je bent bereid te werken in verschillende shiften tussen 07u en 22u. Dit van maandag tot en met zaterdag 38u/week. Je bent een gemotiveerde team player die met de glimlach aan zijn werkdag begint.

  • Bakkersgast (HEUSDEN-ZOLDER)

    Regio: HEUSDEN-ZOLDER

    Bedrijf: ASAP TESSENDERLO

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je werkt samen met de bakker aan alle bereidingen in de bakkerij en patisserie. Je staat onder andere in voor het mengen van ingrediënten, kneden van deeg, producten in de oven zetten, afwerken van taarten en koffiekoeken... Je werkt voltijds, 38u/ 5 nachten per week. Je werkt maandagnacht tot vrijdagnacht van middernacht tot 8u 's ochtends.

  • Enthousiaste poetsvrouw/poetsman te Kessel (KESSEL)

    Regio: KESSEL

    Bedrijf: Plu Home Services

    Type: Dienstenchequebaan

    WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.

  • Huishoudhulp in Brecht-Wuustwezel (WUUSTWEZEL)

    Regio: WUUSTWEZEL

    Bedrijf: OZ - Huishoudhulp

    Type: Dienstenchequebaan

    FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.

  • Nespresso barista te Turnhout (Regio Turnhout)

    Regio: Regio Turnhout

    Bedrijf: XTRA INTERIM

    Type: Studentenjob

    Wij zijn op zoek naar studenten of niet studenten die willen werken als Barista! Ben jij een koffieliefhebber? Onze klant is op zoek naar barista's die klanten kunnen verwennen met lekkere koffiebereidingen. Jouw taak zal zijn om de klanten te ontvangen aan de bar en je bereidt voor hen verschillende soorten koffie. Heb je geen ervaring als barista? Geen paniek, er worden workshops georganiseerd!

  • Student JBC Korbeek-Lo (KORBEEK-LO)

    Regio: KORBEEK-LO

    Bedrijf: Start People Retail Vlaanderen

    Type: Studentenjob

    Als enthousiaste Jobstudent sta je in voor onderstaande taken verwerken van de levering op orde houden van winkel, paskamers en magazijn algemeen onderhoud van de winkel

  • Jobstudent Orderverzameling (zaterdagwerk) (WOMMELGEM)

    Regio: WOMMELGEM

    Bedrijf: HGC - HANOS ANTWERPEN

    Type: Studentenjob

    Wij zijn op zoek naar een jobstudent afdeling Orderverzameling voor zaterdag. In deze functie draag je zorg voor het correct verzamelen van klantorders. Je controleert de goederen op juistheid, houdbaarheidsdatum en beschadigingen. Goederen die niet aan de gestelde eisen voldoen, worden gemeld. Je zet de goederen klaar voor verzending en je helpt bij het lossen van de goederen van een binnengekomen vracht.

  • Freelance docent Copywriter - (e-learning) (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: Centrum Voor Afstandsonderwijs

    Type: Zelfstandige activiteit

    Centrum voor Afstandsonderwijs is een van de grootste opleidingsverstrekkers in Nederland en België. Wij bieden tal van beroepsgerichte opleidingen aan. Momenteel zijn wij op zoek naar een freelance docent voor de opleiding copywriter. Als freelance docent zet je je in eerste instantie in voor het ontwikkelen van het lesmateriaal. Dit doe je vanuit jouw opgedane praktijkervaring, op basis van de richtlijnen van de school en de desbetreffende doelgroep. Je kan je daarnaast ook laten inspireren door bestaand lesmateriaal. Dit is de ideale manier om het lesmateriaal dat je al ontwikkeld hebt, op een nieuwe manier in te zeten. Verder corrigeer je als docent ook de huiswerktaken van onze studenten en geef je hen, op afstand, de inhoudelijke ondersteuning gedurende hun opleiding. Een ideale en handige tool hierbij is ons online studentenplatform.

Zoek naar antwoorden van BERLITZ in sociale netwerken
Look for responds of BERLITZ in social networks

Lees alle opmerkingen voor BERLITZ. Laat een reactie achter voor BERLITZ. BERLITZ bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BERLITZ. Leave a respond for BERLITZ. BERLITZ on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie BERLITZ op de google maps. Adres en contacten BERLITZ
Location of BERLITZ on the google maps. Address and contacts of BERLITZ

Andere gerelateerde bedrijven als come BERLITZ BERLITZ: FORTIS | AUGUST JONKERS | KAMELEON | Devillers Frères | ART STYLE HORECA LOCATION

Other related companies as BERLITZ: FORTIS | AUGUST JONKERS | KAMELEON | Devillers Frères | ART STYLE HORECA LOCATION

BERLITZ is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BERLITZ, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01145843505. Het bedrijf BERLITZ bevindt zich op het adres: HENDRIK VAN VELDEKESINGEL 150 B5; 3500; HASSELT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 869,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 378,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Formation and enseignement. Traducteurs and interpr猫tes. Formation and enseignement. Lijst met producten zijn Activit茅s: Cours de Langues Etrang猫res.. Activit茅s: Cours de Langues Etrang猫res. Horaires: Cours du Soir, Cours du Week-End, Cours du Jour.. Services: Interpr茅tation, Traduction. Langues: N茅erlandais, Grec, Persan, Mac茅donien, Russe, Norv茅gien, Indon茅sien, Fran?ais, Italien, Turc, Latin, Allemand, Chinois, Finnois, Espagnol, Japonais, Roumain, Tch猫que, Hongrois, Polonais, Danois, Albanais, Slovaque, Indien, Su茅dois, Bulgare, Vietnamien, Ukrainien, Langues Africaines..
De hoofdactiviteit van BERLITZ is Diverse reparatiediensten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BERLITZ is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BERLITZ, openstaande posities, locatie van BERLITZ op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

BERLITZ is a company, that was registered 2001 in N\A region, Belgium. Full name of company is BERLITZ, company assigned to the tax number BE01145843505. The company BERLITZ is located at the address: HENDRIK VAN VELDEKESINGEL 150 B5; 3500; HASSELT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 869,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 378,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Formation and enseignement. Traducteurs and interpr猫tes. Formation and enseignement. List of products are Activit茅s: Cours de Langues Etrang猫res.. Activit茅s: Cours de Langues Etrang猫res. Horaires: Cours du Soir, Cours du Week-End, Cours du Jour.. Services: Interpr茅tation, Traduction. Langues: N茅erlandais, Grec, Persan, Mac茅donien, Russe, Norv茅gien, Indon茅sien, Fran?ais, Italien, Turc, Latin, Allemand, Chinois, Finnois, Espagnol, Japonais, Roumain, Tch猫que, Hongrois, Polonais, Danois, Albanais, Slovaque, Indien, Su茅dois, Bulgare, Vietnamien, Ukrainien, Langues Africaines..
The main activity of BERLITZ is Miscellaneous Repair Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of BERLITZ is not available. You also can look at reviews of BERLITZ, open positions, location of BERLITZ on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over BERLITZ, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf BERLITZ, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about BERLITZ, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company BERLITZ, employees, financial statistics.