CHEZ NICOLE
Contactgegevens CHEZ NICOLE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data CHEZ NICOLE: address, phone, fax, email, website, opening hours
CHEZ NICOLE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE LA STATION 74; 4101; SERAING, België
Telefoon (phone): 42341729 (+32-42341729) 42341729 (+32-42341729)
Fax (fax): +32 (60) 786-36-28 +32 (60) 786-36-28
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) CHEZ NICOLE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "CHEZ NICOLE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "CHEZ NICOLE"? - Contact us!
We found such data of CHEZ NICOLE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees CHEZ NICOLE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti CHEZ NICOLE
Products information CHEZ NICOLE
Producten die in CHEZ NICOLE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Fast food and meeneem restaurants; Restaurants
Aanvulling soorten activiteiten voor CHEZ NICOLE Addition kinds of activities for CHEZ NICOLE
653101. Makelaars in onroerend goed en agenten | Real estate brokers and agents
28190701. Calciumcarbide | Calcium carbide
31110201. Lakleer | Patent leather
33660102. Bussen en lagers, brons (niet gereinigd) | Bushings and bearings, bronze (nonmachined)
34620201. Pomp- en compressor smeedstukken, ferro | Pump and compressor forgings, ferrous
37310112. Tenders, schepen: bouw en reparatie | Tenders, ships: building and repairing
39910100. bezems | Brooms
Werken bij CHEZ NICOLE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in CHEZ NICOLE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor CHEZ NICOLE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for CHEZ NICOLE. Looking for open vacancies in other companies
-
Hulpoperator 3 ploegen (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als hulpoperator ben je verantwoordelijk voor: - het assisteren van de drukker. - de toevoer van papier, inkt- en lakvoorraad alsook andere benodigheden. - klaarmaken van de machines, controles uitvoeren, zowel tjdens als na het productieproces. - klaarzetten, opruimen en onderhoud van de cilinders.
-
Administratief Medewerker (UKKEL)
Regio: UKKEL
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf te Ukkel zijn we op zoek naar een administratief medewerker met communicatieve skills. Ben je sterk in administratieve taken? Heb je eventueel ervaring in credit control? Ben je graag in contact met mensen? Lees dan snel deze vacature ! Je staat in voor algemene administratieve taken: dispatch van telefoons, mails en brieven, encodage van gegevens in de systemen, scannen en dispatchen van documenten Na een uitgebreide coaching, doe je ook credit control, waarbij je de opvolging van onbetaalde facturen zal uitvoeren
-
Manifestbediende (m/v) | Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Synergie Waasland Careers
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze logistieke klant gelegen te Antwerpen zijn wij op zoek naar een manifestbediende. Je bent verantwoordelijk voor het correct ter beschikking stellen van de verschepingsdocumentatie en facturatie, zowel aan klanten als aan de overzeese kantoren, waar je eveneens mee correspondeert. Meer specifiek ziet je takenpakket er als volgt uit voor verschillende export bestemmingen: Afpunten laadlijsten en master B/L uitstellen Contact opnemen met de rederijen ivm info opvragen afvaart schip Verschepingsbevestigingen sturen Inzetten B/Ls in bedrijfseigen software Facturen opmaken Opvolgen van de e-mail correspondentie met de overzeese kantoren
-
MULTIMEDIATECHNIEKERS (SCHELLE)
Regio: SCHELLE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
We zoeken: Minimum A2 informatica/elektriciteit of gelijkwaardig door ervaring PC kennis ( hard -en software ) In het bezit zijn van rijbewijs B Talenkennis : Nederlands kennis Frans is een vereiste Communicatief gemotiveerd en nauwkeurig Werken op hoogte Flexibel naar werkuren
-
Administratief bediende scheepsbevoorrading (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Asap Maritiem
Type: Interim met optie "vast werk"
- Verrichten van de nodige werkzaamheden ten einde schepen tijdig met de vereiste goederen (voeding & drank) te bevoorraden. - Opstellen van prijsoffertes. - Uitvoeren van de bestellingen. - Verifiëren van de levering.
-
Huishoudhulp/Poetshulp Gingelom (met dienstencheques) (GINGELOM)
Regio: GINGELOM
Bedrijf: PUUUR SINT-TRUIDEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Poetshulp Herzele 38u (HERZELE)
Regio: HERZELE
Bedrijf: POETSHULP ZUID-OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Voor gezinnen in Herzele zijn wij op zoek naar gemotiveerde poetshulpen die hen willen bijstaan bij het wekelijkse onderhoud van hun woning. Dit binnen het systeem van de dienstencheques. Je bepaalt zelf of je voltijds of deeltijds wil werken. Zelfs een co-ouderschapscontract is mogelijk! Interesse? Liesbet, Jana of Rosalie nodigen je graag uit voor een gesprek.
-
Huishoudhulp Beveren-Waas (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Tempo-Team Dienstencheques St Niklaas
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn op zoek naar een huishoudhulp voor de regio Beveren-Waas/Melsele/Kruibeke. Je staat in voor huishoudelijke taken bij één of meerdere particulieren thuis: schoonmaken, eten klaarmaken, opruimen, strijken, ramen lappen, enz. Je organiseert je werk zelfstandig en respecteert de gewoontes van het gezin waarbij je werkt. Je hebt vaste werkuren in samenspraak met de klanten op lange termijn. Lijkt het jou wel iets om mensen bij te staan bij hun huishoudelijke taken om hun op die manier extra vrije tijd te geven? Aarzel dan niet en neem vandaag nog contact met ons op!
-
Projectleider (BEERNEM)
Regio: BEERNEM
Bedrijf: NOVA Engineering Gent
Type: Vaste Job
Je maakt offertes op en je doetwerfbezoeken/opmetingen bij klanten ter voorbereiding van de montages Je bent verantwoordelijk voorde planning van de transporten, keuringen, onderhoud en andere praktischeafspraken met de klant Je geeft richtlijnen aan deonderhoudstechniekers en monteurs Je bent het eerstelijnsaanspreekpunt voor de klant op een project Je plaatst bestellingen bijleveranciers Je helpt bij het uitwerken vankwaliteitscontrole processen Occasioneel spring je bij om teladen, te monteren of onderhoud te doen aan de machines bij klanten De helft van de tijd zit je inons hoofdkantoor in Beernem, de andere helft ben je op baan om klanten enwerven te bezoeken Bedrijfsprofiel: Voor onze klant zijn wij op zoek naar een projectleider stellingbouw. Met een 10-tal werknemers zijn zijmarktleider in België in de verhuur, verkoop, montage en onderhoud vanbouwliften en hefsteigers. Hun klanten zijn grote bouwbedrijven en industriëlesites die kiezen voor service en expertise. Bij onze klant krijgt iedereenverantwoordelijkheid en ruimte om zich te ontwikkelen in een gemoedelijkesfeer.
-
Chauffeurs CE voor dagwerk - met meeneemheftruck (BEVEREN (ROESELARE))
Regio: BEVEREN (ROESELARE)
Bedrijf: EUTRACO
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk om ... de goederen stipt en op een correcte, efficiënte en zuinige manier te vervoeren volgens de transportopdracht en met een meeneemheftruck (op werven of bij bedrijven/particulieren) op een klantvriendelijke manier te communiceren met de klant jouw materiaal te beheren als een goeie huisvader de bijbehorende administratieve taken tijdig en volledig uit te voeren Je kunt ... zelfstandig werken communiceren in het Nederlands en/of Frans en/of Engels Je bent ... stipt klantvriendelijk & collegiaal ingesteld Je hebt ... een geldig rijbewijs CE een geldige bestuurderskaart
-
Gumption - SAP Consultants (België)
Regio: België
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Company Ask anyone at Thevaluechain why he or she likes working for the company and the answer will be: because of the great atmosphere and the professionalism. You can let your hair down every now and again. Correction, you must :-). Watch the Red Devils together. Have a drink in the evening. Colleagues you like hanging out with in your spare time are a rare commodity, but not at Thevaluechain. Your profile A good overview of the complete SAP for Logistics or Utilities solution. Familiar with one or more of the following SAP domains (SAP SD, SAP MM, SAP PM, SAP PP, SAP PS, SAP WM, ...) Strong interest in S/4 Hana A solid technical and/or functional knowledge of SAP Good knowledge of French, English and/or Dutch Our offer It's impossible to define 'a great atmosphere'. You can't Google it. Ask someone what they mean, and you get the usual responses. We have a close team. Everyone is very open. There's lots of personal contact. When you walk around for a day at Thevaluechain offices you will see it. You will understand what our consultants mean. They like working. They are proud of their company. Of their profession. They'll happily tell you all about the family feel. Lifelong learning is one of the cornerstones of Thevaluechain. With the Solution Evenings where the consultants refine their expertise. Or the workgroups on the latest technologies. Or the coaching sessions personal skills to leadership. About Thevaluechain Thevaluechain helps companies to speed up and increase the business value of SAP. As a trusted partner, we aim for the total approach with smart innovation, simplification and sustainability. We go beyond simple: with functional and technical expertise and an unconditional commitment we convert the implementation into a unique differentiator. The 200 consultants of Thevaluechain are a colourful bunch. As is normal in any healthy business. A mix of specialists and generalists, techies and lateral thinkers, out-and-out experts and sharp sales staff, newbies and veterans. What do they share? Their drive. They are professional without being rigid. Independent yet sociable. Would you like to add value to our team? As Thevaluechain is growing fast - with new offices in Belgium (Wavre), The Netherlands, Luxembourg and Switzerland. We are looking for SAP consultants from all seniority levels. And we are eager to get them on board as soon as possible! Our promise to you: You'll be respected, your initiative will be encouraged, your career and professional development will be our top priorities, you'll be remunerated based on merit and performance, you'll constantly learn, no matter how experienced you are. Interested? Thevaluechain looks forward to receiving your application!
-
Interim Verpleegkundige Merelbeke (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: Reflex Healthcare People
Type: Werfreserve
Voor de regio Merelbeke zijn we op zoek naar verpleegkundigen die op regelmatige basis een dag willen bijwerken in woonzorgcentra. Het betreft enkel opdrachten met dagcontracten. U kiest zelf de dagen / shiften die u wenst te werken.
Zoek naar antwoorden van CHEZ NICOLE in sociale netwerken
Look for responds of CHEZ NICOLE in social networks
Lees alle opmerkingen voor CHEZ NICOLE. Laat een reactie achter voor CHEZ NICOLE. CHEZ NICOLE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for CHEZ NICOLE. Leave a respond for CHEZ NICOLE. CHEZ NICOLE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie CHEZ NICOLE op de google maps. Adres en contacten CHEZ NICOLE Location of CHEZ NICOLE on the google maps. Address and contacts of CHEZ NICOLE
Andere gerelateerde bedrijven als come CHEZ NICOLE CHEZ NICOLE: Voordecker D | M. GODIN | Federatie West-Vlaamse Uitvaartverzorgers-F.W.U. | INRICHT V H MODERN BUREEL BVBA | N. LEF?VRE
Other related companies as CHEZ NICOLE: Voordecker D | M. GODIN | Federatie West-Vlaamse Uitvaartverzorgers-F.W.U. | INRICHT V H MODERN BUREEL BVBA | N. LEF?VRE
CHEZ NICOLE is een bedrijf dat 2006 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is CHEZ NICOLE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07887603759. Het bedrijf CHEZ NICOLE bevindt zich op het adres: RUE DE LA STATION 74; 4101; SERAING. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 707,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 353,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Fast food and meeneem restaurants; Restaurants. Producten gemaakt in CHEZ NICOLE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van CHEZ NICOLE is Niet-classificeerbare vestigingen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van CHEZ NICOLE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van CHEZ NICOLE, openstaande posities, locatie van CHEZ NICOLE op de kaart.
CHEZ NICOLE is a company, that was registered 2006 in N\A region, Belgium. Full name of company is CHEZ NICOLE, company assigned to the tax number BE07887603759. The company CHEZ NICOLE is located at the address: RUE DE LA STATION 74; 4101; SERAING. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 707,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 353,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Fast food and meeneem restaurants; Restaurants. Products created in CHEZ NICOLE were not found.
The main activity of CHEZ NICOLE is Nonclassifiable Establishments, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of CHEZ NICOLE is not available. You also can look at reviews of CHEZ NICOLE, open positions, location of CHEZ NICOLE on the map.
