Globe (Le)
Contactgegevens Globe (Le): adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Globe (Le): address, phone, fax, email, website, opening hours
Globe (Le)
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Place L茅on d'Andrimont 24; 4830; Limbourg, België
Telefoon (phone): 087 76 47 10 (+32-087 76 47 10) 087 76 47 10 (+32-087 76 47 10)
Fax (fax): +32 (67) 327-21-52 +32 (67) 327-21-52
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Globe (Le): n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Globe (Le)"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Globe (Le)"? - Contact us!
We found such data of Globe (Le), Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Globe (Le). Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Globe (Le)
Products information Globe (Le)
Producten die in Globe (Le) zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pubs
Aanvulling soorten activiteiten voor Globe (Le) Addition kinds of activities for Globe (Le)
5531. Auto en thuis leveringswinkels | Auto and home supply stores
238999. Kleding en accessoires, nec, nec | Apparel and accessories, nec, nec
509200. Speelgoed en hobbyartikelen en benodigdheden | Toys and hobby goods and supplies
721903. Kinderkleding en kledingdiensten | Infant laundry and garment services
20340207. Olijven, gedroogd | Olives, dried
20999911. Noedels, gebakken (Chinees) | Noodles, fried (chinese)
36120103. Huidige beperkende reactoren, elektrisch | Current limiting reactors, electrical
38420501. Bandages: plastic, muslin, gips van parijs, enz. | Bandages: plastic, muslin, plaster of paris, etc.
47890202. Zaalauto diensten | Parlor car services
86110000. Bedrijfsverenigingen | Business associations
Werken bij Globe (Le): vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Globe (Le): vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Globe (Le). Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Globe (Le). Looking for open vacancies in other companies
-
Chaufeur C dagritten (DIEPENBEEK)
Regio: DIEPENBEEK
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een transportfirma in Diepenbeek zijn we op zoek naar nieuwe collega's. Je krijgt een vaste regio toegewezen met als doel een goede klantenrelatie op te bouwen. Je staat in voor het vervoer van goederen naar Antwerpen vanuit Genk. Je belevert zelfstandig de goederen en zorgt voor de correcte stockage van goederen. Je werkt van maandag tot vrijdag in dagdienst.
-
Monteur (m/v) (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, een familiaal bedrijf regio Koekelare actief in sanitair en centrale verwarming, gaan wij op zoek naar een gemotiveerde monteur (M/V). Je gaat mee op baan met de techniekers en hebt hierin een ondersteunende functie. Leidingen installeren, vervangen van centrale verwarmingketels, uitvoeren van aansluitingen,.. schrikken jou niet af.
-
Vrachtwagenmechanieker / laadkleptechnieker (BEERSE)
Regio: BEERSE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Een greep uit je takenpakket: Installeren en onderhouden van laadkleppen van camionetten Carrosserieherstellingen Contact leggen met klanten Bestelbonnen opmaken
-
Enthousiaste Huishoudhulpen Regio Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: TRIXXO HOME HASSELT
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp sta je in voor het uitvoeren van huishoudelijke taken bij mensen thuis in het kader van dienstencheques. Mogelijke taken zijn voornamelijk poetsen. Verder kan je ook instaan voor het wassen, strijken en koken.
-
Enthousiaste Thuishulp regio Sint-Michiels (SINT-MICHIELS)
Regio: SINT-MICHIELS
Bedrijf: PLUS HOME services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Student Onthaalbediende/receptionist(e) kerstvakantie 2018 (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: Unique Office
Type: Studentenjob
Als jobstudent onthaalbediende/receptionist(e) te Lochristi: sta je in voor het onthaal van klanten/bezoekers ben je verantwoordelijk voor de eerstelijnstelefonie voer je administratieve taken uit.
-
Polyvalente studenten - Fastfoodketen - Wetteren - 18+ (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Studentenjob
Voor onze klant, één van 's werelds grootste fastfoodketens zijn wij nog op zoek naar meerdere studenten voor in de vakantieperiode en voor tijdens het weekend doorheen het schooljaar. Je wordt tewerkgesteld in een jong en dynamisch team en zal polyvalent ingeschakeld worden binnen de zaak. Op deze manier heb je een zeer variërende functie waarbij je op verschillende werkposten opgeleid zal worden. De uren liggen tussen 10u00 en 01u00. In samenspraak met de verantwoordelijke kan steeds bekeken worden welke planning voor jou haalbaar is.
-
Vrijwillige THERAPEUTEN regio Antwerpen (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: STERKKAMP
Type: Studentenjob
Wat verwachten we van jou? Je geeft volgens een uitgewerkt draaiboek therapie aan maximum acht deelnemers Je ondersteunt de animator tijdens de animatie-activiteiten Je begeleidt je groepje kinderen gedurende een hele week In Antwerpen tijdens herfst-, krokus-, paas-, en zomervakantie. #opvoeder#begeleider#therapeut#psycholoog#leerkracht#animator#psychologie
-
JOBSTUDENT POLYVALENTE HULP (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: FRITUUR FRANKY
Type: Studentenjob
Je bent gemotiveerd om regelmatig te helpen in de frituur tijdens de weekends en de schoolvakanties. Je staat in voor de mise-en-place en het onderhoud van de frituur. Je bedient de klanten en staat hen te woord.
-
Proces Engineer WKK-Zandvliet (ZANDVLIET)
Regio: ZANDVLIET
Bedrijf: ENGIE Electrabel
Type: Vaste Job
Jouw missie de Proces Technoloog Exploitatie WKK-Zandvliet is verantwoordelijk voor: exploitatie incidenten: opvolgen van incidenten en waar nodig diepgaand analyseren voorstellen ter verbeteringen uitwerken (theorie + praktijk) de realisatie door M van de geselecteerde maatregelen opvolgen incidenten signaleren die zijn gekoppeld aan processen buiten de eigen zone, en de daaruit resulterende ervaring van andere zones integreren (REX) studies: uitgebreide technische studies uitvoeren aangaande potentiële of vastgestelde problemen op eigen initiatief dossiers bestuderen en voorbereiden inzake de wijziging van de installaties mogelijkheden voor verbeteringen (inclusief toename van de flexibiliteit) van de installaties bestuderen, zonder de integriteit van die installaties in het gedrang te brengen, en met voldoende waardecreatie voor de klant en de P&L wijzigingsvoorstellen evalueren vanuit het standpunt van procesveiligheid samenwerken met het departement "Fleet Assets Management", voor alle technisch-economische studies die betrekking hebben op de installaties uitvoeren van eerste technisch-economische evaluatie omtrent mogelijke inzet van nieuwe technologieën en oplossingen bij de klanten (bv. batterijen, no-break, G2P2G,…) exploitatie parameters: bepalen en verstrekken van correcte gegevens met betrekking tot de installaties (plannen, gegevens,...) de technische specificaties inzake de werking van de installaties vastleggen, en zo nodig aanpassen de exploitatieparameters opvolgen het programma voor exploitatietests bepalen (na revisie, wijziging, voor heropstarten,...) en zo nodig aanpassen werkplaats: Vlaanderen
-
Product testing coördinator (SINT-MARTENS-LATEM)
Regio: SINT-MARTENS-LATEM
Bedrijf: HARVEY NASH
Type: Vaste Job
Als tester van beautyproducten ben je verantwoordelijk voor de kwaliteit van jouw producten. Hiervoor creëer je testings, volg je trends op en ben je het aanspreekpunt over jouw producten binnen het bedrijf.
-
RESERVE schoonmaak regio Aalter 2018 (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: ISS Facility Services
Type: Werfreserve
Dit is een RESERVE vacature. Wanneer wij op zoek zijn naar schoonmakers uit de regio Aalter zullen wij u contacteren voor deze functie. Takenpakket: Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Onze vacatures zijn meestal deeltijds in de ochtend (6u-10u) en/of 's avonds (16u-21u).
Zoek naar antwoorden van Globe (Le) in sociale netwerken
Look for responds of Globe (Le) in social networks
Lees alle opmerkingen voor Globe (Le). Laat een reactie achter voor Globe (Le). Globe (Le) bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Globe (Le). Leave a respond for Globe (Le). Globe (Le) on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Globe (Le) op de google maps. Adres en contacten Globe (Le) Location of Globe (Le) on the google maps. Address and contacts of Globe (Le)
Andere gerelateerde bedrijven als come Globe (Le) Globe (Le): The Little Woodpecker NV | GALIK | Ateliers Maquet sprl | ANN VAN BADEN | FROMONT
Other related companies as Globe (Le): The Little Woodpecker NV | GALIK | Ateliers Maquet sprl | ANN VAN BADEN | FROMONT
Globe (Le) is een bedrijf dat 2012 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Globe (Le), bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01644897460. Het bedrijf Globe (Le) bevindt zich op het adres: Place L茅on d'Andrimont 24; 4830; Limbourg. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 370,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 175,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Pubs. Producten gemaakt in Globe (Le) zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Globe (Le) is Diversen Detailhandel, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Globe (Le) is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Globe (Le), openstaande posities, locatie van Globe (Le) op de kaart.
Globe (Le) is a company, that was registered 2012 in N\A region, Belgium. Full name of company is Globe (Le), company assigned to the tax number BE01644897460. The company Globe (Le) is located at the address: Place L茅on d'Andrimont 24; 4830; Limbourg. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 370,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 175,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Pubs. Products created in Globe (Le) were not found.
The main activity of Globe (Le) is Miscellaneous Retail, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Globe (Le) is not available. You also can look at reviews of Globe (Le), open positions, location of Globe (Le) on the map.
