DALI-BOUW
Contactgegevens DALI-BOUW: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DALI-BOUW: address, phone, fax, email, website, opening hours
DALI-BOUW
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BRUGS-KERKHOFSTRAAT 10; 8310; BRUGGE, België
Telefoon (phone): 50353710 (+32-50353710) 50353710 (+32-50353710)
Fax (fax): +32 (53) 146-73-28 +32 (53) 146-73-28
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DALI-BOUW: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DALI-BOUW"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DALI-BOUW"? - Contact us!
We found such data of DALI-BOUW, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DALI-BOUW. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DALI-BOUW
Products information DALI-BOUW
Producten die in DALI-BOUW zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Projectontwikkelaars
Aanvulling soorten activiteiten voor DALI-BOUW Addition kinds of activities for DALI-BOUW
214100. Tabakstammen en hergebruiken | Tobacco stemming and redrying
373199. Scheepsbouw en reparatie, nec | Shipbuilding and repairing, nec
20410300. Bloemmixen | Flour mixes
22620106. Schermafdrukken: synthetische vezel- en zijdenweefsels | Screen printing: manmade fiber and silk broadwoven fabrics
31990303. Molenband voor textielfabrieken, leer | Mill strapping for textile mills, leather
72180206. Werkkleding levering | Work clothing supply
73891006. Telefoonboek distributie, contract of tarief basis | Telephone directory distribution, contract or fee basis
Werken bij DALI-BOUW: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DALI-BOUW: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DALI-BOUW. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DALI-BOUW. Looking for open vacancies in other companies
-
Call Center dienst na verkoop (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Als toonaangevende, wereldwijde navigatieleverancier maken wij superieure producten die gebruikt kunnen worden in auto's, vliegtuigen, vaartuigen, de natuur en bij sportbeoefening, en een belangrijke rol spelen in het leven van onze klanten. Wij zijn op zoek naar verschillende kandidaten voor onze Call Center dienst na verkoop. Ons dienst na verkoop zorgt voor zowel de Belgische klanten als de Nederlandse klanten. Wij zijn momenteel op zoek voor beide diensten (BE en NL). De kandidaten gaan de klanten moeten verder helpen zowel telefonisch als per e-mail. Een basisch opleiding van onze producten en tools is voorzien.
-
stapelaar/consolidatie (WICHELEN)
Regio: WICHELEN
Bedrijf: Synergie Wetteren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Van De Velde Lingerie te Wichelen zoekt voor zijn distributiecentrum een stapelaar/ medewerker consolidatie. Jouw taak is tweeledig de mensen die zorgen voor het scannen van de verzendingen te ondersteunen, van karton te voorzien, bakken wegzetten,... de te verzenden pakketten sorteren en stapelen op paletten en klaarmaken voor verzending (in folie wikkelen)
-
Productiemedewerker | 2 ploegen | snelle opstart | Herentals - Olen (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn dringend op zoek naar productiearbeiders in de regio Herentals en Olen voor een snelle opstart. Ben je vanaf volgende week beschikbaar en kan je in twee ploegen werken? Dan zijn wij op zoek naar jou!
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Enthousiaste Huishoudhulpen regio Sint-Joris-Winge (SINT-JORIS-WINGE)
Regio: SINT-JORIS-WINGE
Bedrijf: TRIXXO HOME SCHERPENHEUVEL
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp sta je in voor het uitvoeren van huishoudelijke taken bij mensen thuis in het kader van dienstencheques. Mogelijke taken zijn voornamelijk poetsen. Verder kan je ook instaan voor het wassen, strijken en koken.
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS HOUTHULST (HOUTHULST)
Regio: HOUTHULST
Bedrijf: GREENHOUSE DIKSMUIDE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Houthulst zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen!
-
Student schoonmaak - Gent-Zeehaven (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: SYNERGIE Eeklo Interim
Type: Studentenjob
Voor een klant in Gent-Zeehaven zijn we op zoek naar een student schoonmaak die op zaterdagvoormiddag (4u/week) kan werken. Je werkt uitsluitend op bedrijven (schoonmaak van kantoorruimtes, sanitaire en gemeenschappelijke ruimtes).
-
Jobstudent Barman / Barvrouw (ICHTEGEM)
Regio: ICHTEGEM
Bedrijf: DE ENGEL
Type: Studentenjob
Je helpt de drankbestellingen klaarzetten. Je vult nadien de toog en de frigo's terug aan.
-
HR JOBSTUDENT, te KONTICH (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor ons kantoor in Kontich zijn we op zoek naar meerdere gemotiveerde studenten die zich gedurende het academiejaar enkele dagen per week kan vrijmaken om ondersteunend werk te verrichten. Voornaamste takenpakket: - inschrijven van uitzendkrachten - klassement - inputten van dossiers - vacatures online plaatsen - telefonisch contacteren van kandidaten
-
Schadebeheerder (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: STEGMANN BELGIUM
Type: Vaste Job
Voor een klant in de Antwerpse haven zijn we opzoek naar een schadebeheerder. Zo ben je verantwoordelijk voor de opvolging en afhandeling van alle materiële schadedossiers van aangifte tot definitieve afhandeling. Jouw taken · Je zorgt voor een juiste interpretatie van de schadeaangiftes (aansprakelijkheid, schadevergoeding,…). · Je analyseert de ontvangen informatie en stelt waar nodig een expert aan. · Je zorgt voor een professionele en degelijke communicatie met verzekeraars, experten,… . · Je voert alle administratieve taken correct en tijdig uit. · Je berekent de te voorziene reserves op basis van de ontvangen informatie. · Je houdt de klanten gedurende het volledige proces op de hoogte van de evolutie van het schadegeval. · Je zorgt voor een correcte, snelle en efficiënte regeling van de schade. Claims
-
Productie operator 2 ploegen m/v (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: ADECCO BORNEM
Type: Vaste Job
Voor een voedingsbedrijf in Puurs zoeken wij operatoren m/v - optie vast. Ben jij een operator met ervaring en een stabiel cv? Wil en kan je in twee ploegen werken? Dan is deze vacature als operator zeker iets voor jou! Taken als operator Je zal fungeren als lijnoperator: je zorgt ervoor dat een productielijn goed kan blijven lopen: je vult materialen aan, je staat in voor kwaliteitscontroles, je lost kleine storingen op, je zorgt voor orde en netheid van de werkplaats,...
-
OPDIEN(ST)ER (OOSTVLETEREN)
Regio: OOSTVLETEREN
Bedrijf: VLETERHOF
Type: Flexijob
Wij zoeken een gemotiveerd persoon om in het weekend te helpen bij de bediening van de klanten. U kan zelfstandig werken. Zowel uren als dagen zijn bespreekbaar.
Zoek naar antwoorden van DALI-BOUW in sociale netwerken
Look for responds of DALI-BOUW in social networks
Lees alle opmerkingen voor DALI-BOUW. Laat een reactie achter voor DALI-BOUW. DALI-BOUW bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DALI-BOUW. Leave a respond for DALI-BOUW. DALI-BOUW on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DALI-BOUW op de google maps. Adres en contacten DALI-BOUW Location of DALI-BOUW on the google maps. Address and contacts of DALI-BOUW
Andere gerelateerde bedrijven als come DALI-BOUW DALI-BOUW: Filip | J & S (Broods-Cox) | Bathy G | KNOWHOW MANAGEMENT CONSULTING | ELISABETH DEFONTAINE
Other related companies as DALI-BOUW: Filip | J & S (Broods-Cox) | Bathy G | KNOWHOW MANAGEMENT CONSULTING | ELISABETH DEFONTAINE
DALI-BOUW is een bedrijf dat 2003 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DALI-BOUW, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02915191650. Het bedrijf DALI-BOUW bevindt zich op het adres: BRUGS-KERKHOFSTRAAT 10; 8310; BRUGGE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 525,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 389,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Projectontwikkelaars. Producten gemaakt in DALI-BOUW zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DALI-BOUW is Meetinstrumenten, analyseren en controleren van instrumenten; , inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DALI-BOUW is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DALI-BOUW, openstaande posities, locatie van DALI-BOUW op de kaart.
DALI-BOUW is a company, that was registered 2003 in N\A region, Belgium. Full name of company is DALI-BOUW, company assigned to the tax number BE02915191650. The company DALI-BOUW is located at the address: BRUGS-KERKHOFSTRAAT 10; 8310; BRUGGE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 525,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 389,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Projectontwikkelaars. Products created in DALI-BOUW were not found.
The main activity of DALI-BOUW is Measuring, Analyzing, and Controlling Instruments; Photographic, Medical and Optical Goods; Watches and Clocks , including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of DALI-BOUW is not available. You also can look at reviews of DALI-BOUW, open positions, location of DALI-BOUW on the map.
