ROBERT VERLINDEN
Contactgegevens ROBERT VERLINDEN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ROBERT VERLINDEN: address, phone, fax, email, website, opening hours
ROBERT VERLINDEN
Regio (region): N\A, België
Adres (address): HAAGGATSTRAAT 43; 3071; KORTENBERG, België
Telefoon (phone): 27599098 (+32-27599098) 27599098 (+32-27599098)
Fax (fax): +32 (14) 505-95-95 +32 (14) 505-95-95
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ROBERT VERLINDEN: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ROBERT VERLINDEN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ROBERT VERLINDEN"? - Contact us!
We found such data of ROBERT VERLINDEN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ROBERT VERLINDEN. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ROBERT VERLINDEN
Products information ROBERT VERLINDEN
Producten die in ROBERT VERLINDEN zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Producteurs de l茅gumes
Aanvulling soorten activiteiten voor ROBERT VERLINDEN Addition kinds of activities for ROBERT VERLINDEN
331302. Ferroalliages | Ferroalloys
10610202. Psilomelane mijnbouw | Psilomelane mining
34460300. Hekken, poorten, posten en vlaggenpalen | Fences, gates, posts, and flagpoles
54319900. Groenten- en fruitmarkten, nec | Fruit and vegetable markets, nec
57190110. Barbecuegrills | Barbeque grills
72990902. Kostuumverhuur | Dress suit rental
73890410. Styling, pruiken | Styling, wigs
Werken bij ROBERT VERLINDEN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ROBERT VERLINDEN: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ROBERT VERLINDEN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ROBERT VERLINDEN. Looking for open vacancies in other companies
-
Verkoopmedewerker multimedia - regio Waregem - m/v (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: FORUM JOBS WAREGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Bent u een kenner van IT en multimedia? Wenst u ook binnen de verkoop aan de slag te gaan? Wilt u voortdurend op de hoogte blijven van de nieuwigheden? Onze klant te Waregem zoekt uw profiel! U bent medewerker in de winkel waarbij u klanten dient volgens hun verlangens. U geeft technisch advies en praat in op klachten van de klant. U staat in voor de afsluit van de winkel.
-
Toonbankverkoper (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: jobmatch
Type: Interim met optie "vast werk"
Tewerkstelling bij een bedrijf dat gespecialiseerd is in het aanbieden van technische oplossingen op het vlak van verlichting, HVAC, datanetwerken,... Je wordt tewerkgesteld in het filiaal in Wilrijk. De functie bestaat uit toonbankverkoop. Je krijgt een divers takenpakket: - Je komt dagelijks rechtstreeks in contact met klanten en dit voor zowel commerciële als technische productinformatie: via de toonbank, via telefoon of via e-mail. - Je peilt naar de behoeften van de klant en reikt de klant een praktijkgerichte oplossing aan. - Je geeft technisch advies. - Je bewaakt de lokale voorraad van goederen en je garandeert een correcte opvolging. - Je detecteert nieuwe opportuniteiten in de markt ter bevordering van de prospectie door de vertegenwoordiger.
-
Goedbetaalde huishoudhulp regio Sint-Kruis-Winkel (SINT-KRUIS-WINKEL)
Regio: SINT-KRUIS-WINKEL
Bedrijf: Partena Hulp in huis
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp bij Partena Hulp in huis ga je poetsen bij de mensen thuis, met Dienstencheques. Je levert schitterend werk en doet onze klanten stralen van geluk. Je krijgt als huishoudhulp een aantal vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken. Je laat hun huis blinkend achter en bezorgt hen een schitterende thuis. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw uurrooster. De dagen waarop je werkt, kan je zelf bepalen. Je werkt binnen de richturen van Partena (8 - 12u en 13 - 17u), maar deze zijn in overleg met de klant bespreekbaar. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij? Ook dat kan. Bij Partena kun je jouw job als huishoudhulp ook combineren met strijken van thuis uit. We begeleiden je in het uitbouwen van een strijkpunt. Belangrijk is dat je hiervoor zelf een klantenbestand opbouwt. Het strijken van thuis uit is altijd als 'extra', naast je job als huishoudhulp. Een team enthousiaste consulenten waarbij je steeds terechtkan, zorgen voor jouw persoonlijke begeleiding en coaching. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie: je brengt je werkblad en Dienstencheques steeds stipt op tijd binnen. (trefwoorden: poetsvrouw, kuisvrouw, poetsen, kuisen, schoonmaakster)
-
jobstudent keukenmedewerker (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: BELLINI
Type: Studentenjob
Je helpt met de voorbereiding in de keuken en assisteert de kok. Daarnaast doe je ook de afwas.
-
Hoger Redder Sportoase Schiervelde Roeselare (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: GROEP SPORTOASE
Type: Studentenjob
• Je bent verantwoordelijk voor de veiligheid van bezoekers en personeel in het zwembadgedeelte • Naleven en opvolgen van veiligheidsprocedures en poetsschema’s, met het oog op hygiëne en optimale veiligheid • Verzorgen van animatie bij extra activiteiten • Rapportering aan de zwembadmanager
-
Technicus Voice Communications (STEENOKKERZEEL)
Regio: STEENOKKERZEEL
Bedrijf: Belgocontrol
Type: Vaste Job
De functie Als Technicus Voice Communications verzeker je de luchtvaartveiligheid door het onderhouden, het optimaliseren en het plaatsen van de systemen binnen het domein van Voice Communications en door het monitoren van digitale en analoge communicatiesystemen. Je rapporteert hierbij rechtstreeks aan de Verantwoordelijke Gespecialiseerde Cel Maintenance. Het daarbij uit te voeren takenpakket is veelvoudig: • Je bent verantwoordelijk voor het uitvoeren van het preventief onderhoud van de aanwezige systemen en verzekert een gespecialiseerde ondersteuning op vraag van de collega-technici van de cel multidomeinen. Hierbij verifieer je ook de conformiteit van de systemen inzake opgelegde normen en onderhoudt de systemen. • Je staat mee in voor het correctief onderhoud door de concrete bewaking uit te voeren op het functioneren van de systemen op basis van monitoringsgegevens. o Je analyseert en zorgt voor concrete oplossingen van werkingsproblemen in samenwerking met de verantwoordelijke. Ook hier verzeker je een gespecialiseerde ondersteuning op vraag van de collega-technici van de cel multidomeinen. o Je voert de noodzakelijke herstellingen uit en je waakt over de interoperabiliteit van de reeksen systemen. • Je werkt mee aan de optimalisatie van bestaande systemen en aan de installatie van nieuwe systemen. o Je doet verbetervoorstellen en brengt wijzigingen aan. o Verder werk je mee aan projecten rond nieuwe systemen en dit onder leiding van de Project Manager CNS/ATM/MET-systemen en binnen het eigen expertise-domein. • Je monitort tijdens je waakdienst vanuit het Technical Watch Office alle systemen om de optimale werking ervan te garanderen. o Je treedt op als centraal aanspreekpunt voor alle aangesloten klanten en systemen. o Je houdt toezicht op de uitrustingen. o Je spoort anomalieën op en identificeert deze op continue wijze. Hierbij coördineer je ook de tussenkomsten voor correctief onderhoud in functie van de opgespoorde anomalieën en voert binnen het eigen expertise-domein ook de interventies op de systemen uit. o Je volgt nadien de ondernomen acties op en stelt alle betrokkenen op de hoogte van de situatie van de systemen. o Je onderhoudt tevens een database van de gebeurtenissen.
-
Projectmanager piping (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: Talentus Sint-Niklaas
Type: Vaste Job
Word jij aanvoerder van onze projecten? Deze job biedt je een unieke technische uitdaging in de HVAC-sector. Je bent de temperatuurvoeler op verschillende werven en stuurt ploeg- en werfleiders aan. Jij bent de extractie van de wensen van klanten, de pulsie naar je collega’s. Je hebt een metsersoog voor technisch correcte offertes en bereidt de facturatie voor. De keuze voor de benodigde materialen en arbeid ligt in jouw handen. Je maakt as built dossiers op. Je bent verantwoordelijk voor projecten van €5000 tem €250.000 Kortom: werven renderen onder je leiding.
-
Magazijnier/Chauffeur rijbewijs C (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: HUYS CONCEPT
Type: Vaste Job
Voor onze houthandel zoeken we een enthousiaste werknemer met rijbewijs C. Zowel voor werk in magazijn als transport met vrachtwagen en kooiaap. Pluspunten zijn kennis van hout, heftruck-attest. Je komt terecht in een klein gemotiveerd team.
-
Loopbaancoach (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: TALENT'
Type: Zelfstandige activiteit
id punt is… …een huis waar je talenten ontdekt en ontwikkelt om persoonlijk of als organisatie te groeien. Voor id punt is elke persoon en elke organisatie uniek. Daarom werken wij met een persoonlijke aanpak op maat, lokaal, betrokken en nabij. Wij creëren dynamiek en enthousiasme. id punt coacht en versterkt al doende. Wij gaan samen op pad en gaan verder waar anderen stoppen. Wij verhuizen binnenkort naar Waregem en zijn hierdoor op zoek naar een loopbaancoach om ons team te versterken. Als loopbaancoach… …help je mensen om verdere stappen te zetten in hun eigen loopbaan. Via een persoonlijke aanpak laat je de mensen stilstaan bij wie ze zijn en wat hun talenten en dromen zijn. Samen met hen denk je out-of-the box over de verschillende mogelijkheden om hun dromen te kunnen realiseren. Wij zijn een erkend loopbaancentrum, wat wil zeggen dat wij werken met VDAB loopbaancheques. Vanuit ons id huis te Waregem begeleid je mensen uit de regio van Waregem, Harelbeke en Deerlijk. We hebben een eigen methodiek en tools ontwikkeld die je gebruikt als leidraad. Je kan bij ons team terecht voor vragen, brainstorming…
-
Zelfstandige verkoper parfums (Regio Brugge)
Regio: Regio Brugge
Bedrijf: G&V Recruiting
Type: Zelfstandige activiteit
Voor de verkoop en promotie van onze exclusieve parfums zijn we opzoek naar ambitieuze verkopers. Via een uitgewerkt concept laat je de parfums testen
-
Facility Manager (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1672403-inline.html?cid=Partner_VDAB The Facility Manager reports directly to the Director of Global Facilities and will be responsible for the management of building-related services and processes that support the core business. • Ensure customer satisfaction with facility management by providing capable and responsive representation to the client organizations • Works with facilities director to create formalized equipment maintenance plan including frequencies. Provides Director of Facilities status updates quarterly on maintenance results and deficiencies. • Ensure proper tracking and reporting of facilities work orders for preventive and reactive maintenance • Direct supervision of all vendor activities for services employed at the property level including day-to-day supervision of issues as they arise; such as repairs and maintenance, painting, plant services, sprinklers, HVAC, electrical, fire control panels, security card access. • Supervision of 1 Facilities Technician • Consultation and collaboration with vendor partners to ensure all are complying with scope of work and obligations per contracts • Ensure performance and safety standards are met for third party vendors • Support leadership in the implementation of short and long-term operational projects for the site • Manage new vendors as needed, preparing scope of work, interfacing with strategic sourcing to procure services to identify and justify sourced selections, monitor performance to meet cost and schedule. • Project management, supervision, and coordination of contractors to manage work scope, budget, schedule and adherence to regulatory and code compliance as required by site, local, state, federal jurisdictions • Aid and site leadership in the planning of new business requirements (consolidation, expansion, line rearrangements) in line with strategic business objectives • Acts as liaison to public utility, environmental and energy agencies • Supports the development and updating of the Disaster Recovery Plan, in collaboration with business and ensures site readiness • Supports EHS Professional in overseeing facilities safety and training programs, first aid and First Responder program, Hazmat, Lock-out/Tag-out, chemical handling safety, MSDS data • Performs minor carpentry, painting, lighting and plumbing maintenance work as needed
-
ICT Consulting Group (ICTCG) - Développeurs / Consultants Java (LUXEMBOURG)
Regio: LUXEMBOURG
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Votre profil De 3 à 15 ans d'expérience professionnelle en développement orienté objet avec une connaissance du coeur de la technologie Java Avoir de bonnes notions des technologies et des architectures web (partie graphique : HTML / CSS / JavaScript, XML / JSON, Web Services, Bases de données / Transactions, Multithreading) Connaissance de l'anglais Attrait pour le changement, le contact client et le travail en équipe Capacité à travailler de manière autonome Nous vous offrons Un emploi stable, indépendamment d'une mission client Une rémunération dynamique, sur mesure et directement liée à vos performances, avec un bonus versé en bitcoin, ou crypto-monnaie La meilleure voie pour maintenir à jour vos connaissances et utiliser les technologies de pointe Un rôle important au sein d'une équipe de projets créative, dans les différents départements de multiples clients de renom pour livrer et soutenir de nouveaux produits et de nouvelles solutions (y compris la documentation et des modes d'emploi techniques) Une collaboration avec d'autres développeurs, analystes techniques, chefs de projets et utilisateurs Une diversité de rôles (de l'architecture au testing notamment), avec une participation au cycle de développement complet et une intervention à chaque étape du processus Un processus de recrutement clair, rapide et transparent organisé comme suit : Vous remplissez un formulaire (5 minutes). Vous recevez notre feedback dans les 8 jours. Si vous correspondez au profil recherché, un entretien téléphonique de 30 à 60 minutes avec notre CEO permettra d'aborder avec vous aussi bien les aspects techniques que généraux du poste Si l'entretien est positif et si la philosophie d'ICTCG colle à la vôtre, vous serez convié à une interview en face à face Si la correspondance se confirme, nous vous ferons une proposition concrète Vous n'êtes pas mis en compétition avec d'autres candidats Pour postuler, envoyez directement votre candidature via le bouton ci-dessous.
Zoek naar antwoorden van ROBERT VERLINDEN in sociale netwerken
Look for responds of ROBERT VERLINDEN in social networks
Lees alle opmerkingen voor ROBERT VERLINDEN. Laat een reactie achter voor ROBERT VERLINDEN. ROBERT VERLINDEN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ROBERT VERLINDEN. Leave a respond for ROBERT VERLINDEN. ROBERT VERLINDEN on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ROBERT VERLINDEN op de google maps. Adres en contacten ROBERT VERLINDEN Location of ROBERT VERLINDEN on the google maps. Address and contacts of ROBERT VERLINDEN
Andere gerelateerde bedrijven als come ROBERT VERLINDEN ROBERT VERLINDEN: FLEURS MARIE NORMA | HUIS EVI | KRIS WANTE | CONSTANT HARRY MERTENS | CONDROZ-GIBIER SPRL
Other related companies as ROBERT VERLINDEN: FLEURS MARIE NORMA | HUIS EVI | KRIS WANTE | CONSTANT HARRY MERTENS | CONDROZ-GIBIER SPRL
ROBERT VERLINDEN is een bedrijf dat 2014 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ROBERT VERLINDEN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05163269042. Het bedrijf ROBERT VERLINDEN bevindt zich op het adres: HAAGGATSTRAAT 43; 3071; KORTENBERG. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 794,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 630,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Producteurs de l茅gumes. Producten gemaakt in ROBERT VERLINDEN zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ROBERT VERLINDEN is Educatieve diensten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ROBERT VERLINDEN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ROBERT VERLINDEN, openstaande posities, locatie van ROBERT VERLINDEN op de kaart.
ROBERT VERLINDEN is a company, that was registered 2014 in N\A region, Belgium. Full name of company is ROBERT VERLINDEN, company assigned to the tax number BE05163269042. The company ROBERT VERLINDEN is located at the address: HAAGGATSTRAAT 43; 3071; KORTENBERG. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 794,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 630,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Producteurs de l茅gumes. Products created in ROBERT VERLINDEN were not found.
The main activity of ROBERT VERLINDEN is Educational Services, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of ROBERT VERLINDEN is not available. You also can look at reviews of ROBERT VERLINDEN, open positions, location of ROBERT VERLINDEN on the map.
