MARC DE PAUW
Contactgegevens MARC DE PAUW: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MARC DE PAUW: address, phone, fax, email, website, opening hours
MARC DE PAUW
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BRANDSTRAAT 9; 9140; TEMSE, België
Telefoon (phone): 37666601 (+32-37666601) 37666601 (+32-37666601)
Fax (fax): +32 (56) 793-43-49 +32 (56) 793-43-49
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MARC DE PAUW: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MARC DE PAUW"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MARC DE PAUW"? - Contact us!
We found such data of MARC DE PAUW, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MARC DE PAUW. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MARC DE PAUW
Products information MARC DE PAUW
Producten die in MARC DE PAUW zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Producteurs de l茅gumes
Aanvulling soorten activiteiten voor MARC DE PAUW Addition kinds of activities for MARC DE PAUW
23539910. Panama hoeden | Panama hats
33570101. Coaxiale kabel, nonferrous | Coaxial cable, nonferrous
37150000. Vrachtwagens | Truck trailers
39490402. Ijsschaatsen, onderdelen en accessoires | Ice skates, parts and accessories
63710100. pensioenen | Pensions
Werken bij MARC DE PAUW: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MARC DE PAUW: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MARC DE PAUW. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MARC DE PAUW. Looking for open vacancies in other companies
-
Internal Sales support - Groeiende firma actief in de bouwsector - Regio Moeskroen (M/V) (MOESKROEN)
Regio: MOESKROEN
Bedrijf: FORUM JOBS KORTRIJK
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een groeiende firma actief in de bouwsector, gelegen in de omgeving van Moeskroen, is forum Office op zoek naar een Internal Sales support. Jouw takenpakket ziet er als volgt uit: Je maakt telefonische afspraken op basis van de binnenkomende leads. Je detecteert de behoeften van potentiële klanten. Je overtuigt klanten om een bezoek te plannen met één van de interne vertegenwoordigers. Je volgt de afspraken op van de vertegenwoordigers. Je houdt de dossiers up to date. Je staat in voor een aantal administratieve taken: creactie van verkochte dossiers, input van info in het CRM-pakket,...
-
Verantwoordelijke bar regio Lummen (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: TRIXXO Jobs bvba
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in de regio van Lummen zijn we op zoek naar een gemotiveerde barman/barvrouw. Jouw taken: De dranken klaarmaken en aan de toog, in de zaal, op het terras aan de klant serveren De tafels, toog afruimen De bar- en zaaluitrusting onderhouden en schoonmaken De glazen afwassen De betaling voor de consumpties innen De klant ontvangen en de bestelling van dranken opnemen De ruimtes en de bar inrichten en opnieuw op orde zetten Het betreft een fulltime functie, maar deeltijds is bespreekbaar.
-
CNC OPERATOR (EDEGEM)
Regio: EDEGEM
Bedrijf: XTRA INTERIM & SELECT KONTICH
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een gevestigde wereldwijde ontwerper, fabrikant, leverancier van precisieaandrijvingen, standaardaandrijvingen, gepersonaliseerde aandrijfoplossingen en industriële tandwielkasten. Zijn wij voor de uitbreiding van ons team te Edegem op zoek naar CNC Operatoren. Als CNC Operator produceer je de onderdelen voor onze tandwielkasten. Je bedient zelfstandig een CNC-gestuurde machine. Je programmeert. Je doet de opspanning Je werkt de stukken af en zorgt voor de eerste kwaliteitscontrole van de werkstukken.
-
Poetshulp regio Linter (LINTER)
Regio: LINTER
Bedrijf: IRON MURPHY
Type: Dienstenchequebaan
Je gaat poetsen bij klanten thuis. Taken die je uitvoert bij de klanten: stof wegen, sanitair poetsen, afstofzuigen, dweilen, ramen poetsen, kasten uitvegen, keukentoestellen reinigen, vuilbakken leegmaken,... .
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Holsbeek – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HOLSBEEK)
Regio: HOLSBEEK
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp Puuur Brecht/ Sint-Job/ Sint Lenaarts (BRECHT)
Regio: BRECHT
Bedrijf: PUUUR ZOERSEL
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Gemotiveerde huishoudhulpen in de regio Essen (ESSEN)
Regio: ESSEN
Bedrijf: DIENSTENTHUIS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij: - Graag bezig met huishoudelijk werk? - Verantwoordelijk? - Klantvriendelijk? - Eerlijk en betrouwbaar? Dan ben jij de persoon die we zoeken!
-
Marketing - Student job (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: Studaro
Type: Studentenjob
What is Studaro all about? Studaro is a young and growing HR and recruitment agency that enables young Belgian and international students & graduates to get the most out of their early stage professional career. We focus on student jobs related to the educational background, as well with your search for a first full-time job after graduation to help you launch your professional career. You can earn some extra money, while improving you resume by gaining relevant work experience. Already more than 1000 young potentials from over 90+ nationalities have joined our Studaro pack in Gent, Kortrijk, Brugge, Antwerpen, Brussel & Leuven; always looking to push their limits and stay ahead of their peers! We believe in the added value and potential of young talent, so we act as a bridge to connect them with the business industry and give employers the ability to reach out to this much desired talent. With the Studaro team we mostly go hunting ourselves for the perfect open job position that matches with your specified interests and unique profile. We'll be contacting you personally as soon as we have a fitting match for you! You can find more information on our website (https://www.studaro.com), and you can easliy register here: http://bit.ly/studaro_form
-
Treinmechaniekers - NMBS Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: CENTRALE WERKPLAATS
Type: Vaste Job
Ben je een teamspeler en wil jij als treinmechanieker meewerken aan de opstart van de nieuwe onderhoudslijn van de motorrijtuigen MR80 en MR96? Dan ben jij misschien de persoon die we zoeken! We zijn op zoek naar een dynamische medewerker die wil meewerken aan het onderhoud van reizigerstreinen in een nieuwe montage- en demontagelijn. Je monteert en controleert de mechanische installaties van het reizigersmaterieel. Je bouwt je kennis van het treinmaterieel op. Je werkt oplossingen uit bij technische problemen. Je bent bereid om in 2 ploegen te werken. Je werkt in de productiehal van het reizigersmaterieel. Je werkt in een technische omgeving waar veiligheid een prioriteit is.
-
SALES & SERVICE AGENT (M/V) (STEENOKKERZEEL)
Regio: STEENOKKERZEEL
Bedrijf: Kales Airline Services
Type: Vaste Job
Kales Airline Services, GSA voor Ethiopian Airlines is op zoek naar een SALES & SERVICE AGENT (M/V) FUNCTIE • Je staat telofonisch/per mail in contact met onze klanten voor het maken van reservaties en printen van tickets • Je beheert het dossier van A to Z • Je zorgt daarbij voor een professionele en kwaliteitsvolle service • Je ontvangt klanten op kantoor • Tevens werk je ook enkele dagen per maand op de luchthaven aan onze ticketbalie
-
Make-up Promoters (Regio Beringen-Tessenderlo)
Regio: Regio Beringen-Tessenderlo
Bedrijf: G&V Recruiting
Type: Zelfstandige activiteit
Onze make-up lijnen Deluxe en Colours zoeken ambitieuze promotors op zelfstandige basis. Je krijgt een interne opleiding over de make-up en het aanbrengen ervan. Doormiddel van workshops geven en 1 op 1 advies ga je de make-up promoten en het juiste advies geven aan de klanten.
-
Zelfstandige vertegenwoordigers zonnepanelen (HOUTHALEN)
Regio: HOUTHALEN
Bedrijf: SCHULER ENERGY SYSTEMS
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zijn opzoek naar zelfstandige vertegenwoordigers om zonnepaneelinstallaties op de markt te brengen. U gaat prospecteren (op zoek naar klanten via verschillende kanelen) en zoekt naar de gepaste installatie voor hun situatie. U zorgt voor eigen agendabeheer. U zorgt voor eigen klantenbestand. U werkt zelfstandig de gekozen installatie uit. U stelt zelf offertes op, conform aan de gemaakte afspraken.
Zoek naar antwoorden van MARC DE PAUW in sociale netwerken
Look for responds of MARC DE PAUW in social networks
Lees alle opmerkingen voor MARC DE PAUW. Laat een reactie achter voor MARC DE PAUW. MARC DE PAUW bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MARC DE PAUW. Leave a respond for MARC DE PAUW. MARC DE PAUW on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MARC DE PAUW op de google maps. Adres en contacten MARC DE PAUW Location of MARC DE PAUW on the google maps. Address and contacts of MARC DE PAUW
Andere gerelateerde bedrijven als come MARC DE PAUW MARC DE PAUW: GELFISH | LES TRANSPORTS VERTS | MICHEL LARDINOIS | OTTO WOLFF BENELUX NV | ALAIN LIPPINOIS
Other related companies as MARC DE PAUW: GELFISH | LES TRANSPORTS VERTS | MICHEL LARDINOIS | OTTO WOLFF BENELUX NV | ALAIN LIPPINOIS
MARC DE PAUW is een bedrijf dat 2012 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MARC DE PAUW, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05923797607. Het bedrijf MARC DE PAUW bevindt zich op het adres: BRANDSTRAAT 9; 9140; TEMSE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 540,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 473,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Producteurs de l茅gumes. Producten gemaakt in MARC DE PAUW zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van MARC DE PAUW is Chemicaliën en Geallieerde Producten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MARC DE PAUW is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MARC DE PAUW, openstaande posities, locatie van MARC DE PAUW op de kaart.
MARC DE PAUW is a company, that was registered 2012 in N\A region, Belgium. Full name of company is MARC DE PAUW, company assigned to the tax number BE05923797607. The company MARC DE PAUW is located at the address: BRANDSTRAAT 9; 9140; TEMSE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 540,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 473,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Producteurs de l茅gumes. Products created in MARC DE PAUW were not found.
The main activity of MARC DE PAUW is Chemicals and Allied Products, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of MARC DE PAUW is not available. You also can look at reviews of MARC DE PAUW, open positions, location of MARC DE PAUW on the map.
