LEOPOLD DE NEVE
Contactgegevens LEOPOLD DE NEVE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LEOPOLD DE NEVE: address, phone, fax, email, website, opening hours
LEOPOLD DE NEVE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BREESTRAETEN 253; 1785; MERCHTEM, België
Telefoon (phone): 52371120 (+32-52371120) 52371120 (+32-52371120)
Fax (fax): +32 (50) 405-19-73 +32 (50) 405-19-73
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LEOPOLD DE NEVE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LEOPOLD DE NEVE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LEOPOLD DE NEVE"? - Contact us!
We found such data of LEOPOLD DE NEVE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LEOPOLD DE NEVE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LEOPOLD DE NEVE
Products information LEOPOLD DE NEVE
Producten die in LEOPOLD DE NEVE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Producteurs de l茅gumes
Aanvulling soorten activiteiten voor LEOPOLD DE NEVE Addition kinds of activities for LEOPOLD DE NEVE
267901. Gedrukte vezel- en gevormde pulpproducten, met uitzondering van voedingsmiddelen | Pressed fiber and molded pulp products, except food products
317200. Persoonlijke lederwaren, nec | Personal leather goods, nec
23999913. Welts: gemaakt van aangekochte materialen | Welts: made from purchased materials
35640201. Vliegtuigen (blower) | Aircurtains (blower)
39991103. Modellen, algemeen, behalve speelgoed | Models, general, except toy
50460102. mannequins | Mannequins
59920000. Bloemisten | Florists
Werken bij LEOPOLD DE NEVE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LEOPOLD DE NEVE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LEOPOLD DE NEVE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LEOPOLD DE NEVE. Looking for open vacancies in other companies
-
Customer Service Advisor m/v (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: Start People Aalst
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in de ruime regio van Aalst zijn wij op zoek naar: Als Customer Care Agent ben je het centraal contact van de klant met ons bedrijf. Een specifiek klantenportfolio wordt aan je toegewezen en je handelt in samenwerking met een van onze commerciële mensen om snel en adequaat in te spelen op alle behoeften van de klant. In deze rol zorg je ervoor dat de juiste hoeveelheid van het gevraagde product wordt geleverd tegen de juiste prijs en op tijd aan de klant. Als de afspraken niet volgens plan verlopen, pas je aanpassingen aan of stel je alternatieven voor. Als centraal aanspreekpunt stuurt je de andere afdelingen om te zorgen dat de gemaakte afspraken met de klant worden nageleefd. Voor bepaalde gedeeltelijke taken kan je rekenen op de steun van onze klantenservice-experts. In geval van afwezigheid van een collega, worden de bestanden overgezet naar een back up afdeling. Om kwaliteitsdiensten te garanderen, heb je voldoende kennis van de activiteiten van de klant en bouw je een goede klanten klantencontact op. Je rappoort aan de Customer Care Manager.
-
Bijrijder/magazijnier meubelzaak met achtergrond houtbewerking (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: SYNERGIE INTERIM GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bekende meubelzaak in Gent zijn wij op zoek naar een gemotiveerde bijrijder! Samen met de chauffeur ga je op ronde om meubels af te leveren bij klanten. Na deze afgeleverd te hebben ga je ook de meubels in elkaar zetten. Je weet wel wat af van hout en meubels en hebt bij voorkeur een diploma houtbewerking op zak. Je bent klantvriendelijk en kan goed om met werkdruk.
-
Magazijnier (TERNAT)
Regio: TERNAT
Bedrijf: ASAP TERNAT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant op regio Ternat zijn wij op zoek naar een magazijnier - heftruckbestuurder. Je taken zijn: - Je rijdt met de heftruck. - Je staat in voor het picken van orders. - Je bent verantwoordelijk voor het laden en lossen van vrachtwagens. - Je zal klanten bedienen bij afhalingen.
-
polyvalent medewerker grondstoffenmagazijn (DESTELBERGEN)
Regio: DESTELBERGEN
Bedrijf: SYNERGIE Eeklo Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Je werkt als orderpicker in het grondstoffenmagazijn, waar je volgende taken zal uitvoeren: Je doet de manuele picking van diverse grondstoffen uit de frigo's en diepvries aan de hand van fiches per productiebatch. Je zorgt dat alle fiches correct en tijdig afgewerkt zijn. Je werkt volgens het gekende FIFO-systeem. Je staat in voor de orde en netheid in de frigo's, de diepvries en het voorraadmagazijn.
-
Schoonmaken bij mensen thuis met dienstencheques (WICHELEN)
Regio: WICHELEN
Bedrijf: VEREM CLEANING
Type: Dienstenchequebaan
Je staat in voor de huishoudelijke taken bij mensen thuis.
-
HUISHOUDHULPEN DEELTIJDS HARELBEKE (HARELBEKE)
Regio: HARELBEKE
Bedrijf: GREENHOUSE HARELBEKE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit HARELBEKE zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Dynamische huishoudhulp met ervaring (Tessenderlo) (TESSENDERLO)
Regio: TESSENDERLO
Bedrijf: ADECCO HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Droomt u ervan om in alle zelfstandigheid te werken? Om zelf te kiezen waar, wanneer en hoeveel uren? Om voldoende tijd te vinden voor uw gezin én een leuke job? Dan ben jij de huishoudhulp die wij zoeken! Als huishoudhulp beschik je over een heel gevarieerd takenpakket. Je staat in voor het opruimen en de schoonmaak van particuliere woningen, maar deinst ook niet terug voor strijken. Je voert deze taken uit bij de klanten thuis, al dan niet in hun aanwezigheid. Jullie hebben de keuze om te werken op basis van een deeltijds of voltijds uurrooster. Adecco Home Services biedt jou een uurrooster op maat. Een diploma is niet vereist, wel zin voor orde, netheid en hygiëne. Wij dragen al onze medewerkers een warm hart toe. We willen dat jullie deze job met plezier en trots uitvoeren. Ben jij door de poetsmicrobe gebeten en lijkt deze vaste job met motiverend salaris iets voor jou? Aarzel dan niet en contacteer ons: 011/29 50 33
-
Jobstudent fastfoodrestaurant (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor een grote fastfoodketen zijn wij actief op zoek naar flexibele en gemotiveerde studenten die tijdens de herfstvakantie vrij zijn om te werken. Je staat in voor het bedienen van klanten en/of het klaarmaken van voedsel. Je komt terecht in een professionele werkomgeving.
-
Barman Brasserie (ALKEN)
Regio: ALKEN
Bedrijf: HET MOMENT
Type: Studentenjob
- dranken voorbereiden - onderhoud zaal
-
Audit senior (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: VGD - Belgium
Type: Vaste Job
Let's talk about the job: Als audit senior ziet je werkweek er telkens anders uit, afhankelijk van de klant waar je ter plaatse auditwerkzaamheden uitvoert. Veelal zijn dit familiale ondernemingen uit diverse sectoren in regio Antwerpen. In samenwerking met je collega's doorloop je het hele auditproces van de jaarrekening van A tot Z. Variatie in jouw takenpakket is dan ook verzekerd! Denk aan: Het uitvoeren van risicoanalyses en het opstellen van controleprogramma’s Het ter plaatse uitvoeren van controleprogramma’s ter nazicht van de jaarrekening van de klant Het schrijven van een bijhorend concluderend verslag Het assisteren bij wettelijke, eenmalige commissarisopdrachten, zoals een inbreng in natura of quasi-inbreng Het assisteren bij de opmaak van geconsolideerde staten, IFRS consolidaties, periodieke financiële rapportage, … Of je eerste kop koffie van de dag (of thee voor de liefhebbers) nu staat te dampen in een ultramoderne productiehal, een gekoelde magazijnomgeving of in je vertrouwde VGD-kantoor, je zal sowieso omringd worden door toffe collega’s die jou door en door steunen. Let's talk about you: Een teamplayer in hart en nieren die zich graag verdiept in de wereld van de Belgische ondernemer? In het bezit van een bachelor- of masterdiploma in een economische richting (Accountancy-Fiscaliteit, TEW, Handelsingenieur, Handelswetenschappen)? Niet aan je proefstuk toe met een eerste ervaring als auditor? Een doener mét gezond verstand en analytisch inzicht? Sociaal, vlot in de omgang met de ambitie om een echte adviseur te worden? Bij de pinken, inventief en 100 % betrouwbaar op alle vlakken? Open in het delen van kennis en toegewijd om klanten en VGD met jouw ideeën te inspireren? Let's talk about the benefits: Een voltijdse tewerkstelling (38u/w) van onbepaalde duur op een fijne, moderne werkplek in het bruisende Antwerpen Eén team waar iedereen op gelijke voet staat, elkaar met de voornaam aanspreekt en gaat voor eenzelfde doel Rechtstreekse en persoonlijke begeleiding door meer ervaren family members die je helpen groeien in je job De uitdaging om ondernemers te inspireren met deskundige kennis Tal van interne opleidingen en een eigen opleidingsbudget voor postgraduaten, IBR-opleidingen, seminaries, … om je eigen expertise te ontwikkelen Mogelijkheid om je verlof vrij in te plannen rekening houdend met elkaar en voorziene deadlines Loon en erkenning naar werken, inclusief bedrijfswagen en tankkaart Let's talk about joining: Jaloers op dit mooie familieplaatje en goesting om mee aan onze tafel te schuiven? Solliciteer nu, overtuig ons van jouw kwaliteiten en join the big family!
-
Projectingenieur Elektriciteit/HVAC (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 4954 Locatie: ZNA Middelheim in Antwerpen, maar je werkt overkoepelend binnen ZNA. Afdeling/ Bedrijfseenheid: Technische projecten Jobtime: 100% (38 uur/week) Contract: onbepaalde duur Wil je samen met je collega’s garant staan voor kwaliteitsvolle zorg? Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging: Je staat in voor de administratieve en technische opvolging van de aan jou toegewezen projecten. Dit kunnen allerlei soorten projecten zijn (groot, klein, algemene verbouwingen, vervangen van hoogspanningscabines,…). Je staat in voor de timing/scope/budget van de jou toegewezen projecten. Je treedt coördinerend op bij de verschillende fases van een project. Je verstrekt (technisch) advies. Je geeft leiding bij projecten van ontwerp tot en met indienststelling. Je maakt voor kleinere dossiers zelf bestekken voor alle percelen (bouw, elektriciteit, HVAC, sanitair en medische gassen) op en respecteert de budgettering. Voor grotere dossier werk je samen met architecten en studiebureaus. Je pleegt nauw overleg met andere medewerkers van de technische dienst projecten (een team van 10 personen) en met de leidinggevenden van de betrokken interne diensten in het ziekenhuis (preventie, ziekenhuishygiëne, milieudienst, technische dienst onderhoud,…). Je pleegt overleg met aannemers, architecten, studiebureaus, brandweer en leveranciers en verricht hiervoor de nodige studies. Je kijkt kritische en nauwkeurig extern gemaakte lastenboeken, meetstaat en plannen na. Je geeft ramingen en advies bij opstellen van business cases. Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Natasha Pavlova, HR recruiter, op 03 234 45 80. Meer weten over de functie? Contacteer June Nevelsteen, Manager Projectel, op 03 280 41 57. Voel jij je aangesproken?
-
Onderhoudstechnieker Belcolade (m/v) (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: PURATOS (BELCOLADE)
Type: Vaste Job
Bij Belcolade, hét chocoladebedrijf te Aalst, zijn we momenteel op zoek naar een gepassioneerde startende technieker of een technieker met ervaring! Hij of zij heeft kennis van o.a. mechanica, hydraulica en pneumatica. Je krijgt ook de kans om veel bij te leren en door te groeien in een omgeving met een breed gamma aan installaties. Als medewerker van het technisch onderhoud bij Belcolade, zal je volgende taken uitvoeren: Preventief onderhoud van het machinepark, zoals smeren, vervangen van oliën, lagers, slijtstukken, ... Curatief onderhoud, namelijk het herstellen van defecte machines. Uitwisselen van informatie betreffende de lopende anomalieën (technische problemen). Begeleiden en assisteren van specialisten/externen bij technische interventies. Doorvoeren van verbeteringen en optimalisaties van machines. Invullen van werkbonnen. Controleren en in goede staat houden van gereedschappen. Vervullen van een wachtdienst in een beurtrolsysteem. Deelnemen aan de maandelijkse maintenance meeting.
Zoek naar antwoorden van LEOPOLD DE NEVE in sociale netwerken
Look for responds of LEOPOLD DE NEVE in social networks
Lees alle opmerkingen voor LEOPOLD DE NEVE. Laat een reactie achter voor LEOPOLD DE NEVE. LEOPOLD DE NEVE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LEOPOLD DE NEVE. Leave a respond for LEOPOLD DE NEVE. LEOPOLD DE NEVE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LEOPOLD DE NEVE op de google maps. Adres en contacten LEOPOLD DE NEVE Location of LEOPOLD DE NEVE on the google maps. Address and contacts of LEOPOLD DE NEVE
Andere gerelateerde bedrijven als come LEOPOLD DE NEVE LEOPOLD DE NEVE: SCHAMP & Fils | BBL | LUC VANDEVELDE | JACKIE HERMANT | MARC VAN DEN BERGHE
Other related companies as LEOPOLD DE NEVE: SCHAMP & Fils | BBL | LUC VANDEVELDE | JACKIE HERMANT | MARC VAN DEN BERGHE
LEOPOLD DE NEVE is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LEOPOLD DE NEVE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02807525634. Het bedrijf LEOPOLD DE NEVE bevindt zich op het adres: BREESTRAETEN 253; 1785; MERCHTEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 318,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 276,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Producteurs de l茅gumes. Producten gemaakt in LEOPOLD DE NEVE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van LEOPOLD DE NEVE is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LEOPOLD DE NEVE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LEOPOLD DE NEVE, openstaande posities, locatie van LEOPOLD DE NEVE op de kaart.
LEOPOLD DE NEVE is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is LEOPOLD DE NEVE, company assigned to the tax number BE02807525634. The company LEOPOLD DE NEVE is located at the address: BREESTRAETEN 253; 1785; MERCHTEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 318,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 276,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Producteurs de l茅gumes. Products created in LEOPOLD DE NEVE were not found.
The main activity of LEOPOLD DE NEVE is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of LEOPOLD DE NEVE is not available. You also can look at reviews of LEOPOLD DE NEVE, open positions, location of LEOPOLD DE NEVE on the map.
