Drukhuis De Grote Arend BVBA
Contactgegevens Drukhuis De Grote Arend BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Drukhuis De Grote Arend BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Drukhuis De Grote Arend BVBA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Vieille Chauss茅e de Leuze 9; 9600; Renaix, België
Telefoon (phone): 055 21 27 94 (+32-055 21 27 94) 055 21 27 94 (+32-055 21 27 94)
Fax (fax): 055 21 08 93 (+32-055 21 08 93) 055 21 08 93 (+32-055 21 08 93)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Drukhuis De Grote Arend BVBA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Drukhuis De Grote Arend BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Drukhuis De Grote Arend BVBA"? - Contact us!
We found such data of Drukhuis De Grote Arend BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Drukhuis De Grote Arend BVBA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Drukhuis De Grote Arend BVBA
Products information Drukhuis De Grote Arend BVBA
Printing - Offset
Product categorie (product category): Printing - General
Aanvulling soorten activiteiten voor Drukhuis De Grote Arend BVBA Addition kinds of activities for Drukhuis De Grote Arend BVBA
328101. Meubels, gesneden steen | Furniture, cut stone
20460304. dextrose | Dextrose
22810000. Garen spin mills | Yarn spinning mills
23999905. Luiers, behalve wegwerp: gemaakt van aangekochte materialen | Diapers, except disposable: made from purchased materials
24991105. Nieuwigheden, houtvezel | Novelties, wood fiber
26790501. Confetti: gemaakt van aangekocht materiaal | Confetti: made from purchased material
28920219. Squibbs, elektrisch | Squibbs, electric
30210200. Schoenen, rubber of plastic gegoten tot stof | Shoes, rubber or plastic molded to fabric
59429902. Boeken, religieus | Books, religious
73740102. Computer grafische dienst | Computer graphics service
Werken bij Drukhuis De Grote Arend BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Drukhuis De Grote Arend BVBA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Drukhuis De Grote Arend BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Drukhuis De Grote Arend BVBA. Looking for open vacancies in other companies
-
Operator Betonneerstation (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Grobbendonk gespecialiseerd in het produceren van bouwmaterialen zijn wij op zoek naar flexibele productiemedewerkers. Als operator in het betonneerstation bedien je een computergestuurde machine waarmee de beton in de voorbereide mallen gegoten wordt. Bijkomend draag je fysiek mee aan het proces door kleine holtes bij te vullen en kwaliteitscontroles uit te voeren. Job in 2 ploegen met optie vast
-
Implementation officer (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Start People Banking & Insurance Brussel
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
U maakt deel uit van het team "solution design and implementation", dat ervoor zorgt dat belangrijke transacties goed worden uitgevoerd. Als technische uitvoeringsverantwoordelijke ben je primair verantwoordelijk voor het verwerken en opvolgen van wijzigingen en aanvullingen op bestaande "Connexis" en "Swift" contracten. Uw belangrijkste opdrachten zijn : U treedt op als aanspreekpunt voor interne en externe klanten. U garandeert de continuïteit van de activiteit en de tevredenheid van de gebruikers van Connexis en Swift.
-
Tankneutralisator / chauffeur C | Regio Lincent | Frans (LINCENT)
Regio: LINCENT
Bedrijf: Synergie Sint-Truiden Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Als tankneutralisator: Sta je samen met je collega in voor het buiten gebruikstellen van mazouttanks bij particulieren en bedrijven Sta je in nauw contact met onze klanten Stel je een mazouttank buiten dienst volgens een bepaald stappenplan
-
Dakwerker (BRAKEL)
Regio: BRAKEL
Bedrijf: ADECCO CONSTRUCT OOST-VLAAND
Type: Interim met optie "vast werk"
ervaren dakwerkers gezocht m/v je doet dakschrijnwerken en hebt ervaring met leien daken
-
Huishoudhelden regio OELEGEM. Solliciteer per SMS! (OELEGEM)
Regio: OELEGEM
Bedrijf: DIENSTENBEDRIJF EASY LIFE
Type: Dienstenchequebaan
Sally, Joanna en Caroline zoeken nieuwe superhelden voor het huishouden! Onze kantoorverantwoordelijke Sally en onze consulenten Joanna en Caroline zijn dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten in de ruime regio Ranst, Emblem, Broechem, Oelegem. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Dendermonde (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
1 HUISHOUDHULP regio Middelkerke -kies een(elektrische) fiets of bedrijfswagen (MIDDELKERKE)
Regio: MIDDELKERKE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) 12 u bij 1 gezin te Moorslede! (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houdt.Netheid en orde is voor jou een must en voelt natuurlijk aan.Je bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt, dan ben je bij ons aan het juiste adres!Je komt terecht in een kindvriendelijke omgeving , waar Nederlands geen must is.De uren die u zal werken zijn; Ma: 8u Di: 8u en de vrijdagvoormiddag 4u. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Industriële reiniger met rijbewijs B of C (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: JACOBS
Type: Vaste Job
De HCI-groep is een industrieel dienstverleningsbedrijf gespecialiseerd in services rond industriële reiniging, rioolreiniging, hydrodemolition, veegwerken en afvaltransporten Kwaliteit, Veiligheid en Milieu zijn in onze werkfilosofie prioritair De groep bestaat uit HCI nv te Antwerpen, HCI bv te Terneuzen en Jacobs nv te Olen. Momenteel zoeken wij voor onze vestiging in Olen gemotiveerde collega’s met een rijbewijs B of C. Als industriële reiniger rijdt je met je vrachtwagen naar diverse werven voor het uitvoeren van reinigingswerken. Jouw vrachtwagen is jouw werkvoertuig waarmee je de reinigingsopdrachten uitvoert Uitvoeren van reinigingswerken gebeurt door een combinatie van manueel werk met werktuigen en een stuk geautomatiseerd met industriële machines. Om met deze machines te kunnen/mogen werken moet je bekwaam zijn om zaken bij te leren en examens af te leggen om veiligheidsattesten te behalen. De aard van werkzaamheden zijn zeer uiteenlopend. Afhankelijk van wat klanten vragen, doen wij in principe alles. Zaken die je regelmatig tegenkomt zijn: leidingen doorspuiten, riolering kuisen, beerputten leegtrekken, kolkjes proper maken, silo's en tanks reinigen, industriële installaties van productiebedrijven proper maken, warmtewisselaars schoon spuiten, ... enz De werkuren zijn zeer onregelmatig. Wij werken niet met shiften. Wij hebben alle soorten werkuren, dagen, nachten, korte dagen, lange dagen, alles loopt in elkaar over. Wij werken 24/24 en 7/7, dit betekend dat er ook weekendwerk is. Hoofdzakelijk wordt er op zaterdag gewerkt, zondag komt minder vaak voor. Je moet er van uitgaan dat je per maand 2 keer in het weekend zult werken. Veiligheid krijgt bij ons de hoogste prioriteit. Wij verwachten van al onze medewerkers dat de neuzen in dezelfde richting staan, namelijk “safety first”
-
Monteurs zonnepanelen (MOLENSTEDE)
Regio: MOLENSTEDE
Bedrijf: MAXUS
Type: Vaste Job
Je verzorgt de volledige installatie van zonnepanelen op gebouwen van zowel particuliere als professionele klanten. Je plaatst samen met je collega’s, de constructie op het dak en voert dit correct uit volgens plan. Je bevestigt de zonnepanelen op deze constructie en zorgt voor de aansluiting van de omvormer. Je bent samen met je team verantwoordelijk voor dagprojecten van opstart tot afwerking. Je werkt samen naar een kwaliteitsvol eindresultaat.
-
Automation Engineer (PLC) (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: FORUM JOBS GEEL
Type: Vaste Job
Hoi, ik ben Mario, technisch recruiter. Ik reageer snel, volg je goed op en geef je opties. Als Automation Engineer / PLC Programmeur : ontwikkel je systemen voor aandrijving, beveiliging en datacommunicatie van bouwkranen programmeer je PLC's in allerhande automatiseringsprojecten zet je ontwerpspecificaties om naar productspecificaties help je bij het testen van de elektronische systemen op protoypes stel je de noodzakelijke technische documenten ter beschikking Bedrijfsprofiel : Bedrijf in verhuur van kranen te Paal met een 130-tal vaste medewerkers
-
Commercieel medewerker slaapcomfort (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: INSPIRATIONS
Type: Zelfstandige activiteit
U begeleid de klanten en informeert hen over de verschillen in kwaliteit over slaapcomfort en het belang van het maken van juiste keuzes. U verleent advies op basis van hun behoeften en begeleid hen zo naar de juiste aankoop Weekendwerk (zaterdag-zondag) schrikt u niet af. U komt terecht in een dynamisch team van zelfstandige ondernemers die elkaar adviseren en helpen tot het realiseren van persoonlijke doelen. U ziet dit als een voltijdse uitdaging of een activiteit in bijberoep ( in bijberoep is een minimum maandelijkse bijverdienste van €3000,- zeker haalbaar )
Zoek naar antwoorden van Drukhuis De Grote Arend BVBA in sociale netwerken
Look for responds of Drukhuis De Grote Arend BVBA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Drukhuis De Grote Arend BVBA. Laat een reactie achter voor Drukhuis De Grote Arend BVBA. Drukhuis De Grote Arend BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Drukhuis De Grote Arend BVBA. Leave a respond for Drukhuis De Grote Arend BVBA. Drukhuis De Grote Arend BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Drukhuis De Grote Arend BVBA op de google maps. Adres en contacten Drukhuis De Grote Arend BVBA Location of Drukhuis De Grote Arend BVBA on the google maps. Address and contacts of Drukhuis De Grote Arend BVBA
Andere gerelateerde bedrijven als come Drukhuis De Grote Arend BVBA Drukhuis De Grote Arend BVBA: Mahieu M | FRITUUR BIJ CARLO | Amazone BVBA | MARC VAN RAEMDONCK | MENUISERIE DARIO
Other related companies as Drukhuis De Grote Arend BVBA: Mahieu M | FRITUUR BIJ CARLO | Amazone BVBA | MARC VAN RAEMDONCK | MENUISERIE DARIO
Drukhuis De Grote Arend BVBA is een bedrijf dat 2003 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Drukhuis De Grote Arend BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09659973144. Het bedrijf Drukhuis De Grote Arend BVBA bevindt zich op het adres: Vieille Chauss茅e de Leuze 9; 9600; Renaix. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 549,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 300,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Printing - General. Lijst met producten zijn Printing - Offset.
De hoofdactiviteit van Drukhuis De Grote Arend BVBA is Onroerend goed, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Drukhuis De Grote Arend BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Drukhuis De Grote Arend BVBA, openstaande posities, locatie van Drukhuis De Grote Arend BVBA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Drukhuis De Grote Arend BVBA is a company, that was registered 2003 in N\A region, Belgium. Full name of company is Drukhuis De Grote Arend BVBA, company assigned to the tax number BE09659973144. The company Drukhuis De Grote Arend BVBA is located at the address: Vieille Chauss茅e de Leuze 9; 9600; Renaix. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 549,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 300,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Printing - General. List of products are Printing - Offset.
The main activity of Drukhuis De Grote Arend BVBA is Real Estate, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Drukhuis De Grote Arend BVBA is not available. You also can look at reviews of Drukhuis De Grote Arend BVBA, open positions, location of Drukhuis De Grote Arend BVBA on the map. For more information, write us to email [email protected]
