LUDWIG DE BLESER
Contactgegevens LUDWIG DE BLESER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LUDWIG DE BLESER: address, phone, fax, email, website, opening hours
LUDWIG DE BLESER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): EBESLAAN 14; 2960; BRECHT, België
Telefoon (phone): 36363337 (+32-36363337) 36363337 (+32-36363337)
Fax (fax): +32 (57) 588-86-66 +32 (57) 588-86-66
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LUDWIG DE BLESER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LUDWIG DE BLESER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LUDWIG DE BLESER"? - Contact us!
We found such data of LUDWIG DE BLESER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LUDWIG DE BLESER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LUDWIG DE BLESER
Products information LUDWIG DE BLESER
Installation & Entretien: Plomberie.
Product categorie (product category): Plomberie, chauffage and installations sanitaires
Aanvulling soorten activiteiten voor LUDWIG DE BLESER Addition kinds of activities for LUDWIG DE BLESER
10110103. Ondergrondse ijzerertsmijnbouw | Underground iron ore mining
16239906. Ondergrondse utilities contractor | Underground utilities contractor
20139915. Gerookte vlees, van gekocht vlees | Smoked meats, from purchased meat
26719904. Harsbestendig geïmpregneerd papier voor verpakking | Resinous impregnated paper for packaging
37289901. Vliegtuigen assemblage, subassemblies en onderdelen, nec | Aircraft assemblies, subassemblies, and parts, nec
38210121. Pipetten, hemocytometer | Pipettes, hemocytometer
57350201. Audio tapes, vooraf opgenomen | Audio tapes, prerecorded
61639903. Leningagenten | Loan agents
73230000. Kredietrapporteringsdiensten | Credit reporting services
Werken bij LUDWIG DE BLESER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LUDWIG DE BLESER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LUDWIG DE BLESER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LUDWIG DE BLESER. Looking for open vacancies in other companies
-
Ervaren verkoopster (m/v) (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: ACTIEF NV
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor een vlotte verkoop van kledij. Je bewaakt de uitstraling van de winkel Je werkt parttime, eventueel fulltime indien nodig.
-
Afweger van grondstoffen Estée Lauder Oevel (OEVEL)
Regio: OEVEL
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als afweger voer je het voorbereidende werk uit van een compounder. Op basis van een productieorder pick je de nodige grondstoffen die hiervoor nodig zijn. Je zal de bevraagde hoeveelheid grondstof zeer nauwkeurig afwegen in een afgesloten ruimte, mobiele weegschaal, chemiekluis of shippingruimte. Wanneer je de weging met het ene product hebt uitgevoerd, reinig en ontsmet je al het hulpmateriaal. Als je product is afgewogen zal je dit samen met je volledig afgewerkt productieorder op locatie zetten. Je maakt daarvoor gebruik van een transpallet & scanner.
-
MONTEUR STAALCONSTRUCTIES (OLSENE)
Regio: OLSENE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als monteur staalconstructies sta je in voor: de montage van staalconstructies prefabmuren dakbedekking enz... het werken met een hoogtewerker
-
Junior Boekhouder M/V (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: ACTIEF IEPER
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een boekhoudkantoor met de hoofdzetel te Diksmuide zijn we op zoek naar een gemotiveerde junior boekhouder (m/v) om de vestiging te Zonnebeke te versterken. - Als boekhouder ben je verantwoordelijk voor het boekhoudkundig aspect en het fiscaal dossier van je eigen klanten. - Je staat onder meer in voor de verwerking van aan- en verkoopfacturen, bankafschriften en de opmaak van de btw-aangifte. - Exploitaties zijn een groot deel van je takenpakket waarvoor je eveneens de aangifte van de personenbelasting moet opmaken.
-
Magazijnier (m/v) (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Eén van onze klanten uit Lommel is op zoek naar een magazijnier. Je zal werken in een koude omgeving (2-4 graden) met aangepaste kledij.
-
Magazijnier- polyvalent medewerker (m/v) (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: Let's Work Deinze
Type: Interim met optie "vast werk"
Wil je werken in een aangenaam bedrijf? Dit metaalverwerkend bedrijf te Deinze is op zoek naar een geschikte magazijnier om hun team te vervolledigen. Volgende taken worden door jou uitgevoerd: -dagelijkse beheer van de inkomende en uitgaande materialen -in ontvangst nemen van de dagelijkse leveringen -beheer van het werfmaterieel
-
huishoudhulp (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: SUSANA GOMES
Type: Dienstenchequebaan
Als poetsvrouw of poetsman word je in ons dienstenchequebedrijf ingeschakeld in huishoudelijke taken bij particuliere mensen thuis. Je hebt volgende taken: schoonmaken ruiten wassen wassen en strijken afwassen kleine naaiwerken bereiden van maaltijden boodschappen doen
-
Huishoudhulp regio Aarschot (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: Agilitas Aarschot
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van poetsen? Werk je graag in het huishouden? Dan ben je bij Agilitas Home Services aan het juiste adres! Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde huishoudhulp of poetshulp in de regio Nieuwrode. Als poetshulp doe jij huishoudelijke taken bij onze klanten thuis. Deze taken zijn voornamelijk poetsen van de woning en kunnen ook aangevuld worden met wassen, strijken, bereiden van maaltijden en boodschappen doen.
-
jobstudent assistent landmeter (BRAKEL)
Regio: BRAKEL
Bedrijf: bvba landmeter-expert jo gosseye
Type: Studentenjob
assisteren van de landmeter op werven in Vlaanderen. wij zoeken mensen die gedurende gans het schooljaar en vakanties kunnen werken als jobstudent met interesse in bouw en landmeten. Het kunnen losse dagen in de week zijn, 1 dag per week of meerdere dagen.
-
Autotechnieker (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Recrewtment Technics Antwerpen
Type: Vaste Job
Onze klant is de grootste mobiliteitsorganisatie van het land, die voor meer dan 400.000 leden (particulieren en bedrijven) zekerheid, bescherming en levenscomfort biedt. Welke taken mag je verwachten als autotechnieker ? Klein & groot onderhoud Vervangen van slijtage onderdelen ( remmen , schokdempers , draagarmen , distributieriemen , …..) Vervangen van airco onderdelen Werken aan recente wagens Werken met een diagnose apparaat (resetten van indicators en uitlezen van storingen)
-
F&B verantwoordelijke (DE PANNE)
Regio: DE PANNE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Vaste Job
* Na overleg in instructies van de F&B-Manager help je mee bij de dagelijkse organisatie. * Superviseren en delegeren van een ploeg seizoensmedewerkers en studenten waarin je actief operationeel meewerkt, behoren tot je dagelijkse werkzaamheden. * na een opleidingsperiode sta je in voor de dagelijkse ondersteuning en opvolging van de verschillende horecapunten op het vlak van kwaliteit, hygiëne en kostprijs. Samen met je medewerkers garandeer je een snel en efficiënt verloop van de service. * Je helpt bij de coördinatie van evenementen en je volgt de personeelsplanning nauwgezet op, waarbij je de nodige aandacht besteedt aan de personeelskost en de cost of sales.
-
Zorgkundige 19u (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Als zorgkundige interim zal je wekelijks 19u/week samen met de zorgkundigen en verpleegkundigen van het woonzorgcentrum de dagdagelijkse taken uitoefenen. Zoals de hygiënische verzorging, helpen bij innemen van medicatie, signaleren van bepaalde fysieke of fysische beperkingen.
Zoek naar antwoorden van LUDWIG DE BLESER in sociale netwerken
Look for responds of LUDWIG DE BLESER in social networks
Lees alle opmerkingen voor LUDWIG DE BLESER. Laat een reactie achter voor LUDWIG DE BLESER. LUDWIG DE BLESER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LUDWIG DE BLESER. Leave a respond for LUDWIG DE BLESER. LUDWIG DE BLESER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LUDWIG DE BLESER op de google maps. Adres en contacten LUDWIG DE BLESER Location of LUDWIG DE BLESER on the google maps. Address and contacts of LUDWIG DE BLESER
Andere gerelateerde bedrijven als come LUDWIG DE BLESER LUDWIG DE BLESER: Luma Hout | JEAN-POL DERKENNE | BUBAO | B.K.E. Kluge Machines SA | T. COULIER
Other related companies as LUDWIG DE BLESER: Luma Hout | JEAN-POL DERKENNE | BUBAO | B.K.E. Kluge Machines SA | T. COULIER
LUDWIG DE BLESER is een bedrijf dat 1990 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LUDWIG DE BLESER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04714752197. Het bedrijf LUDWIG DE BLESER bevindt zich op het adres: EBESLAAN 14; 2960; BRECHT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 252,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 558,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Plomberie, chauffage and installations sanitaires. Lijst met producten zijn Installation & Entretien: Plomberie..
De hoofdactiviteit van LUDWIG DE BLESER is Onroerend goed, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LUDWIG DE BLESER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LUDWIG DE BLESER, openstaande posities, locatie van LUDWIG DE BLESER op de kaart.
LUDWIG DE BLESER is a company, that was registered 1990 in N\A region, Belgium. Full name of company is LUDWIG DE BLESER, company assigned to the tax number BE04714752197. The company LUDWIG DE BLESER is located at the address: EBESLAAN 14; 2960; BRECHT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 252,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 558,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Plomberie, chauffage and installations sanitaires. List of products are Installation & Entretien: Plomberie..
The main activity of LUDWIG DE BLESER is Real Estate, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of LUDWIG DE BLESER is not available. You also can look at reviews of LUDWIG DE BLESER, open positions, location of LUDWIG DE BLESER on the map.
