E.A.G.
Contactgegevens E.A.G.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data E.A.G.: address, phone, fax, email, website, opening hours
E.A.G.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): GENTSEAARDEWEG 36; 9032; WONDELGEM, België
Telefoon (phone): 92262907 (+32-92262907) 92262907 (+32-92262907)
Fax (fax): +32 (59) 372-78-78 +32 (59) 372-78-78
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) E.A.G.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "E.A.G."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "E.A.G."? - Contact us!
We found such data of E.A.G., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees E.A.G.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti E.A.G.
Products information E.A.G.
Installation & Entretien: Contr?leurs de Citernes 脿 Mazout Agr茅茅es, Plomberie, Installation de Chauffage au Mazout, Installation de Chaudi猫res, Installation de Chauffage Central, Nettoyage de Citernes 脿 Mazout, Installation de Salles de Bains, Installation de Jacuzzis, Installation de Chauffage par le Sol, Installation d'Equipements Sanitaires, Chauffagistes, Chauffage Central Domestique, Installation du Gaz, Installation de Canalisations d'Eau, Ing茅nerie de Chauffage au Gaz, Installation de Chauffage 脿 Eau.
Product categorie (product category): Plomberie, chauffage and installations sanitaires
Aanvulling soorten activiteiten voor E.A.G. Addition kinds of activities for E.A.G.
326900. Aardappelproducten, nec | Pottery products, nec
382606. Instrumenten die magnetische en elektrische eigenschappen meten | Instruments measuring magnetic and electrical properties
02719900. Varkenshoudende dieren en konijnen, n.v. | Fur-bearing animals and rabbits, nec
20110202. Hammen en picknicks, van vlees geslacht op het terrein | Hams and picnics, from meat slaughtered on site
35630103. Vacuüm (luchtzuivering) systemen, industrieel | Vacuum (air extraction) systems, industrial
36510109. Microfoons | Microphones
61639903. Leningagenten | Loan agents
Werken bij E.A.G.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in E.A.G.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor E.A.G.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for E.A.G.. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur C/CE (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: Let's Work Deinze
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een mooi groeiend voedingsbedrijf is Let's Work Aalter op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde chauffeur C/CE. - Je krijgt een vaste regio toegewezen. - Je staat in voor het vervoer van goederen. - Je levert zelfstandig de filialen en zorgt voor de correcte stockage van goederen. - Je werkt van maandag tot vrijdag of van dinsdag tot zaterdag.
-
Postbode St-Pieters-Leeuw (m/v) (SINT-PIETERS-LEEUW)
Regio: SINT-PIETERS-LEEUW
Bedrijf: START PEOPLE Inhouse bpost
Type: Interim met optie "vast werk"
Een belangrijk deel van uw werk speelt zich af in het distributiekantoor. Je ontvangt de zendingen die tot jouw ronde behoren. Je zorgt er zelf voor dat je postronde gestructureerd en efficiënt verloopt. De rest van de tijd werk je in de buitenlucht: je reikt de gesorteerde post uit per fiets, motorfiets of per auto.
-
Allround ruwbouwarbeider - Brecht/Hoogstraten (BRECHT)
Regio: BRECHT
Bedrijf: Synergie Zwijndrecht Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant is een stabiele onderneming , actief in de industriebouw. Voor hun Allround-ploeg uit Brecht zijn ze op zoek naar versterking. Een greep uit je takenpakket : uitvoeren van funderingswerken: uitvoeren van traditionele bekisting alsook systeembekisting, plaatsen wapening, betonneren meehelpen bij montagewerken : monteren van constructie in staal/beton, prefabwanden als betonpanelen, cellenbetonplaten, sandwichpanelen. meehelpen bij het monteren van dak-en wandplaten en de afwerking hiervan. uitvoeren van metselwerken: betonblokken of snelbouw en het plaatsen van PVC rioleringen. uitvoeren van diverse aanpassingswerken enige ervaring met hoogwerker/verreiker/graafkraan is een pluspunt
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Schoonaarde – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (SCHOONAARDE)
Regio: SCHOONAARDE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp (dienstencheques) regio De Pinte (DE PINTE)
Regio: DE PINTE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
jobstudent (HERZELE)
Regio: HERZELE
Bedrijf: Accent
Type: Studentenjob
Als jobstudent werk je voornamelijk aan de kassa en vul je de rekken.
-
BI Data Architect (HOUTHALEN-HELCHTEREN)
Regio: HOUTHALEN-HELCHTEREN
Bedrijf: JBC
Type: Vaste Job
Binnen deze senior functie ben je verantwoordelijk voor alle Management Information Systemen (MIS). Deze systemen zorgen ervoor dat de verschillende interne afdelingen de noodzakelijke data en rapporten gestructureerd aangeleverd krijgen of zelf kunnen creëren. Je werkt hierbij nauw samen met diverse business units zoals Sales & Marketing, Finance, Aankoop, Logistiek, etc. Je zorgt samen met onze BI development partner voor de optimalisatie van de MIS omgeving en de uitvoering van gerelateerde projecten. Je werkt proactief verbetervoorstellen uit, en zorgt voor een grondige documentatie van alle MIS systemen. Je ontwerpt en tekent nieuwe data processen uit en bepaalt mee de koers van de data omgeving Tot slot heb je er geen problemen mee om af & toe zelf handen uit de mouwen te steken en query’s te maken en rapporten op te stellen
-
chefkok (HOUTHALEN-HELCHTEREN)
Regio: HOUTHALEN-HELCHTEREN
Bedrijf: BELFLEUR
Type: Vaste Job
je staat in voor het dagdagelijks gebeuren van de keuekenwerkzaamheden. Je werkt zelf actief mee in de keuken als kok. je kan zelfstandig werken maar ook in team. je kan je collega's sturen. kennis van warme kant koude kant en desserts is ene must! je bent gemotiveerd, flexibel, gevoel voor ritme, je gaat 100% voor de gast!
-
Foreman (KALLO)
Regio: KALLO
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Vaste Job
Katoen Natie is op zoek naar een foreman voor hun afdelingen in de haven. Als foreman heb je volgende taken: Je team aansturen. Dit team bestaat uit een 12 tal mensen die verantwoordelijk zijn voor het lossen en laden van containers. Bedrijfsprofiel: VIO Interim is reeds 9 jaar actief op de uitzendmarkt. Niet zomaar een interimkantoor in productie, logistiek, sales en services. Wij streven er naar om jou een job op maat aan te bieden en op die manier een glimlach op jouw gezicht te toveren. Voor Katoen Natie rekruteert VIO Interim gemotiveerde mensen die op zoek zijn naar een job met verantwoordelijkheidsgevoel in een internationaal bedrijf. Hou jij van een no-nonsens aanpak en ben je hands on? Dan kan Katoen Natie wel eens het bedrijf zijn waar jij gelukkig bij kan worden.
-
Category Buyer - Indirect & Facility Services - Benelux - 38u (ELSENE)
Regio: ELSENE
Bedrijf: NV Sodexo Belgium SA
Type: Vaste Job
Als Category Buyer Indirect & Facility Services ben je verantwoordelijk voor het prospecteren, selecteren, contracteren en opvolgen van dienstenoplossingen die beantwoorden aan de verwachtingen van onze (interne) klanten. Vanuit een sterke supply management kennis en binnen het kader van onze bedrijfsstrategie bied je ondersteuning aan de interne departementen HR, IT en operationele teams die op de sites van onze klanten werken. De functie van Category Buyer omvat volgende taken: Je beheert binnen het domein van Indirect Services de categorieën : HR (temp. Labour, consulting, arbodienstverlening) en IS&T (IT & Telecom) voor de Regio binnen de kaders van de strategie van de groep en de regio. Je optimaliseert de waarde en risico's van de categorie(ën) in de supply chain (keten). In je portefeuille vallen ook enkele nader te bepalen (binnen het team af te stemmen) categorieën binnen het domein soft services. Je verzorgt inkooptrajecten en bijhorende administratie waaronder o.a. het ontwikkelen van de inkoopstrategie, adviseren van de inschrijverslijst, accreditatie van leveranciers, het aanvragen, analyseren en onderhandelen over de voorwaarden van de offerten en het opstellen/verdedigen van een gunningsadvies aan de stakeholders / interne klant en het opstellen van de inkoopcontracten. Je zorgt ervoor dat de categorie (strategie) tevens optimaal beantwoordt aan de behoeften van het Platform en de Segmenten met het oog op groei van omzet en marge, en een optimale dienstverlening ondersteunt aan de interne en externe klant en de consument (verbeteren van de Quality Of Life). Hiertoe wordt transparant en constructief samengewerkt met leveranciers, alle andere afdelingen in de regio en met de (internationale) Supply Management community. Je garandeert de continuïteit van diensten/producten aan Sodexo en haar klanten (de segmenten/accounts) tegen optimale condities: maximale kosten efficiëntie (minimale TCO) en minimaal risico. Je legt de inkoopafspraken (back-2-back) contractueel vast. Je registreert/kapitaliseert innovaties uit de markt en fungeert als inkoopadviseur Je voert tijdige en correcte (financiële) rapporteringen uit over de voortgang van je werkzaamheden en de behaalde resultaten ten opzichte van je doelstellingen Je draagt actief bij tot het verfijnen van databases en benchmarking, per categorie van diensten Je analyseert periodiek de performance van je (belangrijkste) leveranciers in overleg met de sites. Je zorgt dat de afgesproken acties/verbeterplannen worden verzekerd. Je ondersteunt de siteteams bij het oplossen van escalaties met de geregistreerde leveranciers (klachten, geschillen, facturen, enz.) Je geeft ondersteuning met betrekking tot rapportages, inkoopdata analyses en (adhoc) afdelingsprojecten
-
Traffic Controller Rail (m/v) (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: Square City
Type: Vaste Job
Square City werkt als talent-specialist voor diverse sectoren. Wij bundelen industrie-ervaring en uitgebreide netwerken van professionals. Hierdoor zorgen wij voor de in- en doorstroom van talent bij onze opdrachtgevers, van werving & selectie-opdrachten, project sourcing, assessment- en development centers, enz. Vandaag zoeken wij voor een specialist met een sterk logistiek apparaat. Deze toonaangevende speler binnen de markt gaat het team versterken met een gemotiveerde Traffic Controller (m/v) in de regio van Antwerpen. De missie Jij wordt verantwoordelijk voor de dispatching en opvolging van het internationale netwerk van goederentransport via de spoorwegen. Je staat in voor de voorbereidingen van alle operationele en administratieve documenten voor de goederentransporten die jij beheert. Je bent verantwoordelijk voor het punctueel opvolgen van de route van de trein. Je staat daarvoor in directe communicatie met de machinisten, seinhuizen en internationale partners. Je bent het aanspreekpunt voor alles practische zaken van jouw transport, waar de trein zich in Europa ook bevindt. Rapporteren doe je aan de Operations Manager.
-
3D-ICT - Business Architect (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Beschrijving team en projecten Als Security Management team bij onze klant werk je nauw samen met het Vakcentrum Informatieveiligheid, als team zijn ze verantwoordelijk voor het implementeren en uitbaten van de nodige tooling, processen en governance die bijdragen tot het realiseren van de beleid -en werkkaders op vlak van informatieveiligheid. In kader daarvan is onze klant opzoek naar: 1 Business Architect Momenteel werken ze aan volgende projecten: Authentication Doel: Implementeren van een future proof oplossing (front-end en back-end) die de klant toelaat om veilig en efficiënt te authentiseren op onze systemen. Scope & output: Implementeren van de nodige technische oplossingen Oplossing voor oa. WebSphere, Drupal, Mainframe, SharePoint, Web services, ... Integratie met legacy logon methodes Onderzoek en positionering van On Premise tov Cloud oplossingen Implementeren van werkinstructies naar software ontwikkelaars Vastleggen van architectuur standaarden Opzetten van centrale governance Electronic Signature Platform Doel: Opzetten van een Electronic Signature Platform, de nodige processen en governance, die het elektronisch tekenen van documenten mogelijk maakt. Scope & output: Selecteren en implementeren van een marktconforme oplossing Uitwerken en implementeren van de nodige processen Opzetten van centrale governance Rapportering Als piloot uitrollen naar een aantal OU's Identity Management Doel: Identity Management is een groepsproject waarbij ze het beheer van de verschillende identiteiten (personeelsleden, leveranciers, zelfstandige ondernemers) willen centraliseren. Daarbij willen ze het concept van Role Based Access Control (RBAC) introduceren zodoende ze eenvoudig de effectieve toegangen van een gebruiker kunnen bepalen en toekennen. In de huidige fase van het project zijn ze bezig met het uitwerken van een delegated management oplossing voor leveranciers en gaan ze starten met de implementatie van rollen en verantwoordelijkheden binnen de business. Scope & output: Uitwerken van een Delegated Management oplossing binnen het Sailpoint IIQ pakket. Migratie van data uit legacy applicaties naar Sailpoint IIQ Opzetten van piloot met een aantal leveranciers en de teams die hiervoor verantwoordelijk zijn Verdere rollout naar alle andere leveranciers Opzetten van processen en werkinstructies voor de ondersteunende diensten. Taakomschrijving Opdracht: Als business Architect zal je: Aan onze business partners ondersteuning en advies geven om processen voortdurend te verbeteren. Samen met de business partners behoeften, ideee?n en problemen (pro)actief scherpstellen. De marktevoluties opvolgen en aan onze business partners strategisch advies geven over (toekomstige) opportuniteiten. Kennis en expertise binnenbrengen binnen het security domein Waken over de uitwerking en realisatie van een oplossing die in lijn ligt met de verwachtingen van de business, de IT-architectuur en de strategische doelstellingen. Samenwerken met solution analisten, IT-architecten, ontwikkelaars... Verwachte output: Uitbouwen van netwerk bij de business partners, zodoende ze noden en opportuniteiten kunnen capteren en kunnen rapporteren over de ...
Zoek naar antwoorden van E.A.G. in sociale netwerken
Look for responds of E.A.G. in social networks
Lees alle opmerkingen voor E.A.G.. Laat een reactie achter voor E.A.G.. E.A.G. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for E.A.G.. Leave a respond for E.A.G.. E.A.G. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie E.A.G. op de google maps. Adres en contacten E.A.G. Location of E.A.G. on the google maps. Address and contacts of E.A.G.
Andere gerelateerde bedrijven als come E.A.G. E.A.G.: M.C. CHEVY RACING | KROSTA | Decoplant | MARCHAND MICHEL | Dilip Mehta
Other related companies as E.A.G.: M.C. CHEVY RACING | KROSTA | Decoplant | MARCHAND MICHEL | Dilip Mehta
E.A.G. is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is E.A.G., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02392242431. Het bedrijf E.A.G. bevindt zich op het adres: GENTSEAARDEWEG 36; 9032; WONDELGEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 935,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 298,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Plomberie, chauffage and installations sanitaires. Lijst met producten zijn Installation & Entretien: Contr?leurs de Citernes 脿 Mazout Agr茅茅es, Plomberie, Installation de Chauffage au Mazout, Installation de Chaudi猫res, Installation de Chauffage Central, Nettoyage de Citernes 脿 Mazout, Installation de Salles de Bains, Installation de Jacuzzis, Installation de Chauffage par le Sol, Installation d'Equipements Sanitaires, Chauffagistes, Chauffage Central Domestique, Installation du Gaz, Installation de Canalisations d'Eau, Ing茅nerie de Chauffage au Gaz, Installation de Chauffage 脿 Eau..
De hoofdactiviteit van E.A.G. is Meetinstrumenten, analyseren en controleren van instrumenten; , inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van E.A.G. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van E.A.G., openstaande posities, locatie van E.A.G. op de kaart.
E.A.G. is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is E.A.G., company assigned to the tax number BE02392242431. The company E.A.G. is located at the address: GENTSEAARDEWEG 36; 9032; WONDELGEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 935,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 298,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Plomberie, chauffage and installations sanitaires. List of products are Installation & Entretien: Contr?leurs de Citernes 脿 Mazout Agr茅茅es, Plomberie, Installation de Chauffage au Mazout, Installation de Chaudi猫res, Installation de Chauffage Central, Nettoyage de Citernes 脿 Mazout, Installation de Salles de Bains, Installation de Jacuzzis, Installation de Chauffage par le Sol, Installation d'Equipements Sanitaires, Chauffagistes, Chauffage Central Domestique, Installation du Gaz, Installation de Canalisations d'Eau, Ing茅nerie de Chauffage au Gaz, Installation de Chauffage 脿 Eau..
The main activity of E.A.G. is Measuring, Analyzing, and Controlling Instruments; Photographic, Medical and Optical Goods; Watches and Clocks , including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of E.A.G. is not available. You also can look at reviews of E.A.G., open positions, location of E.A.G. on the map.
