GEORGES TALON
Contactgegevens GEORGES TALON: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GEORGES TALON: address, phone, fax, email, website, opening hours
GEORGES TALON
Regio (region): N\A, België
Adres (address): GROTESTRAAT 29; 7700; MOESKROEN/MOUSCRON, België
Telefoon (phone): 56840123 (+32-56840123) 56840123 (+32-56840123)
Fax (fax): +32 (84) 656-99-86 +32 (84) 656-99-86
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GEORGES TALON: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GEORGES TALON"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GEORGES TALON"? - Contact us!
We found such data of GEORGES TALON, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GEORGES TALON. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GEORGES TALON
Products information GEORGES TALON
Producten die in GEORGES TALON zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Boekhouders
Aanvulling soorten activiteiten voor GEORGES TALON Addition kinds of activities for GEORGES TALON
806200. Algemene medische en chirurgische ziekenhuizen | General medical and surgical hospitals
17969903. Machines demonteren | Machinery dismantling
20959903. Koffie, grond: gemengd met korrel of witlof | Coffee, ground: mixed with grain or chicory
32910400. Schuurwielen en slijpstenen, niet kunstmatig | Abrasive wheels and grindstones, not artificial
35240103. Ploegen (tuin trekker apparatuur) | Plows (garden tractor equipment)
35450323. pushers | Pushers
72319901. Kappers | Hairdressers
Werken bij GEORGES TALON: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GEORGES TALON: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GEORGES TALON. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GEORGES TALON. Looking for open vacancies in other companies
-
Verpleegkundige ziekenhuis (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: Care Talents Antwerpen
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Als verpleegkundige interim zal je samen met de verpleegkundigen en zorgkundigen van het ziekenhuis instaan voor de dagdagelijkse taken op de afdeling inwendige geneeskunde, zoals ondersteunen bij de chemotherapie. Bedrijfsprofiel: Een ziekenhuis in Lier is op zoek naar een verpleegkundige die beschikbaar is voor de maanden oktober, november en december voor de afdeling inwendige geneeskunde. De opdracht vereist dat de verpleegkundige kennis heeft van het toepassen van chemotherapie en ook een algemene kennis heeft over oncologie. De opdracht is een opdracht van bepaalde duur van 38u/week, opstart kan asap!
-
Inpakker / productiemedewerker vleesverwerkend bedrijf (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Synergie Evergem Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een gekend vleesverwerkend bedrijf in Evergem, zijn we dringend op zoek naar flexibele mensen die niet bang zijn om de handen uit de mouwen te steken.
-
Winkelbediende Dreamland regio Gent (Gent en Lochristi) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als bediende-verkoper ben je de brug tussen kinderen en ouders. Het ene moment droom je mee over ridders en prinsessen, het andere moment adviseer je ouders over hun productkeuze. Je bent geboeid en gebeten door het DreamLand-aanbod en volgt trends op de voet. Verder bestaat je gevarieerde takenpakket uit rekken aanvullen en het winkelbeeld aantrekkelijk maken. En je bent betrokken bij de manier van werken in de winkel. Zie je bijvoorbeeld dat een bepaalde werkwijze efficiënter kan, dan neem je zelf het initiatief om die te verbeteren.
-
Productiemedewerker Oproepbasis (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: Flexpoint
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Momenteel heeft onze klant een vermeerdering van werk tijdens deze drukke zomermaanden. Daarvoor zoeken ze iemand (voornamelijk nachtdienst) die op oproepbasis kan komen staan op één van de verschillende afdelingen: - Als reiniger - Als productie-operator: kwaliteitscontrole, messen vervangen - Als inpakker - Als batchmenger; operator - Als rijder van transpallet voor bulk te vervoeren - Als uitlezer van het product waarbij je een visuele controle uitvoert
-
DRINGEND productiemedewerkers gezocht voor Dacor in Zwijnaarde! (ZWIJNAARDE)
Regio: ZWIJNAARDE
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES DACOR
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze vestiging in Zwijnaarde zijn we op zoek naar gemotiveerde productiemedewerkers. Vanaf half september/begin oktober verwachten we hier een drukke periode naar aanloop van de eindejaarsfeesten. De productie in Dacor is onderverdeeld in 2 productieprocessen: ham en paté. Je komt nooit rechtstreeks in contact met het vlees aangezien je steeds handschoenen, een mondmasker, laarzen en een vest draagt. De werkomstandigheden voldoen aan strenge hygiëne- en veiligheidsvoorschriften. Je zal ingezet worden op verschillende posten: Kokerij
-
Accounts Payable Accountant (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Walters People Belgium
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Een bedrijf actief in engineering sector en gelegen in de regio van Zaventem is op zoek naar een tijdelijke Accounts Payable Accountant voor een periode van 6 maanden tot 1 jaar. Heb je zin om ervaring op te doen in de boekhouding, lees dan snel verder. Jouw takenpakket als AP Accountant: Boeken van facturen Boeken van banken Reconciliaties Assisteren bij de BTW aangifte Contacten met leveranciers Ad-hoc taken
-
PRODUCTIE OPERATOR LAMINEERMACHINE (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Synergie Sint-Niklaas Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor één van onze klanten te Sint-Niklaas zijn we op zoek naar een productiemedewerker voor aan de lamineermachine. Je zorgt ervoor dat laminagelijn vlot verloopt en voert tevens ook kwaliteitscontroles uit.
-
Immobilien medewerker M/V (MERCHTEM)
Regio: MERCHTEM
Bedrijf: ADEQUAT AALST
Type: Interim met optie "vast werk"
- Je neemt de telefoons op - Je bezoekt de panden met de klanten - Je plaatst nieuwe huizen op de site
-
Recruitment Consultant TIELT (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
samen met jouw team leg je scherpe targets vast - je zoekt actief naar passende kandidaten voor jouw vacatures of je zoekt passende vacatures voor jouw kandidaten - de telefoon is jouw beste vriend smeer jouw stembanden alvast in - dankzij jouw enthousiasme en sales-technische skills neem je kandidaten op sleeptouw - je neemt gesprekken en testen af waaruit je snel de behoeften van de tegenpartij in kaart brengt - naast sales is er ook een administratief luik: opstellen van contracten invullen sociale documenten?
-
Huishoudhulp Bree/Maaseik (Regio Maaseik-Bree)
Regio: Regio Maaseik-Bree
Bedrijf: Itzu Home
Type: Dienstenchequebaan
Je staat in voor de schoonmaak, het onderhoud en op orde zetten van particuliere woonruimtes in de regio Bree/Maaseik. Soms sta je in voor het groot onderhoud, zoals ruiten zemen, enz. Daarnaast komt het voor dat je andere huishoudelijke taken uitvoert, afhankelijk van de behoeften van de klanten : wassen, strijken, boodschappen doen, kleine naaiwerken uitvoeren en eventueel maaltijden klaarmaken. Je werkt individueel in één of meerdere particuliere woningen, al dan niet in aanwezigheid van de opdrachtgever. Je beschikt over een grote zelfstandigheid in de organisatie van het werk. De gewoontes van het gezin moet je bij je werk respecteren.
-
Een Verantwoordelijke Aankoop-Logistiek (m/v) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: KLINIEK SINT-JAN
Type: Vaste Job
Wij zoeken een Verantwoordelijke Aankoop-Logistiek (m/v) Voltijds (38u/week) - Onbepaalde duur Opdracht: Als verantwoordelijke van twee teams die in totaal bestaan uit een twintigtal personen, coördineert u de activiteiten m.b.t. de aankoop van materiaal, verbruiksgoederen en apparatuur voor de diensten en staat u in voor het voorraadbeheer en de leveringen op de diensten. Hiervoor: - Staat u in voor de coördinatie en supervisie van de diensten Aankoop en Logistiek met het oog op een vlotte samenwerking en meer efficiëntie - Zet u de grote strategische lijnen uit met betrekking tot aankoop en logistiek evenals hun planning en bespreekt u dit met de Directie - Tracht u de noden van de gebruikers te begrijpen en te vertalen naar lastenboeken. Doet u het nodige om de aanvragen van de gebruikers te stroomlijnen en te standaardiseren teneinde de kosten te verminderen - Bent u verantwoordelijk voor de opstart van de Openbare Aanbestedingen in samenwerking met de juridische dienst - Werkt u desgevallend samen met de aankoopcentrale van MercurHosp - Controleert u of de aankoopprocedures goed nageleefd worden en spreekt u indien nodig de verantwoordelijken in kwestie hierover aan - Optimaliseert u het voorraadbeheer in samenwerking met de verantwoordelijke voor magazijn en logistiek - Zal u de Aankoopcommissie voorzitten en toezien op de toepassing van de beslissingen die er worden genomen. - Onderneemt u acties indien de leveranciers tekortschieten of hun verbintenissen niet nakomen en staat u in voor de opvolging - Brengt u regelmatig verslag uit t.a.v. de Directie over de behaalde resultaten van de Aankoopdienst en het magazijn
-
Onafhankelijk consultant (Provincie Limburg)
Regio: Provincie Limburg
Bedrijf: SUNNY LIFE
Type: Zelfstandige activiteit
Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Een zakelijke kans? Een bijverdienste? Wij bieden u, dankzij ons nieuw en uniek concept, de kans om andere mensen te begeleiden naar een verbetering van 2 belangrijke pijlers in hun leven: welzijn & gezondheid, en een extra inkomen. U wordt omringd met enthousiaste collega's waarvoor teamwork het belangrijkste is. U krijgt opleiding op maat en wordt met positieve energie begeleid in uw groeiproces. Uw belangrijkste bestaat erin mensen te begeleiden naar een beter welzijn, te coachen om hun doelen te behalen en de mogelijkheid te bieden om zichzelf financieel te verbeteren.
Zoek naar antwoorden van GEORGES TALON in sociale netwerken
Look for responds of GEORGES TALON in social networks
Lees alle opmerkingen voor GEORGES TALON. Laat een reactie achter voor GEORGES TALON. GEORGES TALON bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GEORGES TALON. Leave a respond for GEORGES TALON. GEORGES TALON on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GEORGES TALON op de google maps. Adres en contacten GEORGES TALON Location of GEORGES TALON on the google maps. Address and contacts of GEORGES TALON
Andere gerelateerde bedrijven als come GEORGES TALON GEORGES TALON: Bielen C | KOEN DEWITTE | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE | Geeurickx Griet | VANHALLE DENIS
Other related companies as GEORGES TALON: Bielen C | KOEN DEWITTE | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE | Geeurickx Griet | VANHALLE DENIS
GEORGES TALON is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GEORGES TALON, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04487335205. Het bedrijf GEORGES TALON bevindt zich op het adres: GROTESTRAAT 29; 7700; MOESKROEN/MOUSCRON. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 890,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 590,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Boekhouders. Producten gemaakt in GEORGES TALON zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GEORGES TALON is Elektronische, elektrische apparatuur en onderdelen, met uitzondering van computerapparatuur, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GEORGES TALON is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GEORGES TALON, openstaande posities, locatie van GEORGES TALON op de kaart.
GEORGES TALON is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is GEORGES TALON, company assigned to the tax number BE04487335205. The company GEORGES TALON is located at the address: GROTESTRAAT 29; 7700; MOESKROEN/MOUSCRON. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 890,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 590,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Boekhouders. Products created in GEORGES TALON were not found.
The main activity of GEORGES TALON is Electronic, Electrical Equipment & Components, Except Computer Equipment, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of GEORGES TALON is not available. You also can look at reviews of GEORGES TALON, open positions, location of GEORGES TALON on the map.
