LEO VAN DEN HEURCK
Contactgegevens LEO VAN DEN HEURCK: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LEO VAN DEN HEURCK: address, phone, fax, email, website, opening hours
LEO VAN DEN HEURCK
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BARON DE CATERSLAAN 35; 2980; ZOERSEL, België
Telefoon (phone): 33836138 (+32-33836138) 33836138 (+32-33836138)
Fax (fax): +32 (10) 230-90-40 +32 (10) 230-90-40
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LEO VAN DEN HEURCK: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LEO VAN DEN HEURCK"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LEO VAN DEN HEURCK"? - Contact us!
We found such data of LEO VAN DEN HEURCK, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LEO VAN DEN HEURCK. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LEO VAN DEN HEURCK
Products information LEO VAN DEN HEURCK
Producten die in LEO VAN DEN HEURCK zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pleisterwerk
Aanvulling soorten activiteiten voor LEO VAN DEN HEURCK Addition kinds of activities for LEO VAN DEN HEURCK
806399. Psychiatrische ziekenhuizen, nec | Psychiatric hospitals, nec
27599906. Gravure, nec | Engraving, nec
30890324. Fiberglass deuren | Fiberglass doors
36740110. Zener diodes | Zener diodes
37699900. Ruimteauto-uitrusting, nec, nec | Space vehicle equipment, nec, nec
39999900. Manufacturing industries, nec, nec | Manufacturing industries, nec, nec
51360601. Strandkleding, mannen en jongens ' | Beachwear, men's and boys'
Werken bij LEO VAN DEN HEURCK: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LEO VAN DEN HEURCK: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LEO VAN DEN HEURCK. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LEO VAN DEN HEURCK. Looking for open vacancies in other companies
-
Account Manager Bouw regio Antwerpse Kempen (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: Flexpoint
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant gespecialiseerd in professioneel gereedschap zijn we op zoek naar een dynamische account manager. Wij zoeken iemand met commercieel talent en ervaring in de bouwsector. Je onderhoudt als account manager klantenrelaties en bezoekt nieuwe klanten in de regio Antwerpse Kempen. Deze klanten zijn vooral aannemers, bouwfirma's en andere professionelen. De verantwoordelijkheden van deze functie bestaan uit: - Door actief te luisteren speel je in op de behoeftes van de klant. - Je biedt goede service en passende oplossingen voor jouw klantenrelaties. - Je werkt prijszettingen uit, volgt leads op en gaat actief op zoek naar opportuniteiten. - Je verzorgt een correcte rapportage in het interne systeem.
-
Administratief bediende | Groeiende onderneming | Genk (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: OFFICETEAM
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Ben jij op zoek naar een nieuwe opportuniteit binnen de administratie? Ben jij klantgericht, stressbestendig en kan jij jou behelpen in het Frans en Engels? Wij hebben de ideale job voor jou! Voor onze klant, een sterk groeiende onderneming gelegen te Genk, zoeken wij momenteel een administratief talent om het team te ondersteunen! Taken: Je bent het aanspreekpunt voor onze klanten en leveranciers; Je doet de eerstelijnstelefonie en schakelt indien nodig door; Je neemt referenties op en geeft deze door; Je print offertes af en zorgt voor de correcte administratieve afhandeling; Je zet ratings in een Excel bestand en rangschikt deze op basis van prioriteit, … : Je bent verantwoordelijk voor verschillende dossiers; Na een positieve feedback komen er ook taken bij zoals het plaatsen van bestellingen. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Winkelbediende Charcuterie (LAAKDAL)
Regio: LAAKDAL
Bedrijf: Go4Jobs Geel
Type: Interim met optie "vast werk"
Als winkelbediende sta je in voor de volgende taken: - Toog netjes houden - Aanvullen van vlees en salades - Bediening van de klanten - Bestellingen opnemen
-
Inpakmedewerker dagploeg Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Synergie Lokeren Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant produceert en distribueert schoonmaakmiddelen voor professionele doeleinden. We zijn op zoek naar inpakmedewerkers die fysiek zwaar werk aankunnen: de verpakkingen kunnen 5, 10 en 20kg wegen. Bovendien loop je de hele dag rond en moet je zelfstandig kunnen werken.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) te Kuringen, 8 uur per week. (KURINGEN)
Regio: KURINGEN
Bedrijf: Home Maid
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job.Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 8 uren per week wonende te Kuringen. Ze zoeken hulp voor de dagdagelijkse schoonmaak, maandelijkse schoonmaak en strijk. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen.
-
Handlanger tentenbouw (HAMONT-ACHEL)
Regio: HAMONT-ACHEL
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Studentenjob
Je bent de eerste 3 weken van september beschikbaar? Dan is deze afwisselende job in een tof team zeker iets voor jou! Jouw takenpakket bestaat uit: de opbouw van (party)tenten aankleding, vloeren plaatsen,...
-
Jobstudent (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: Kruidvat
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken? Waar vind je dat nog: een studentenjob waar geen dag hetzelfde is? Waar je samen met leuke collega’s iedere werkdag tot een succes maakt? En waar je ook nog een aardig centje verdient? Bij Kruidvat! Van schappen vullen en netjes houden tot klanten helpen en kassa draaien: jij draait je hand daar niet voor om. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat de klanten tevreden en met een goed gevulde tas vol Kruidvat-producten de winkel uit lopen! Zo leer je ook nog eens enorm veel. En als het je bevalt, dan blijf je na je studentenjob toch gewoon bij ons werken? Voor enthousiaste initiatiefnemers die graag bijleren, hebben wij altijd plek. Je krijgt bij ons bovendien ook alle mogelijkheden om door te groeien.
-
(Psychiatrisch) verpleegkundige of bachelor psychologie Mobiele equipe Verslavingstraject (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ZNA
Type: Vaste Job
Vacaturenummer: 5680 Locatie: ZNA Psychiatrisch Ziekenhuis Stuivenberg in Antwerpen Afdeling/ Bedrijfseenheid: Mobiele equipe Verslavingstraject (overkoepelend) Jobtime: 100% (38 uur/ week) Contract: onbepaalde duur Handel jij steeds op een betrokken, respectvolle en klantgerichte manier? Jouw uitdaging Binnen het werkterrein van het Verslavingszorg traject wordt o.a. gewerkt vanuit de herstelgedachte. We vinden het belangrijk dat onze medewerkers hier ook achter kunnen staan. Je verleent individuele, totale en planmatige zorg aan patiënten met een acute verslavingsproblematiek met oog voor hun specifieke behoeften. In een multidisciplinair team waarin de pyschiater de therapeutische eindverantwoordelijkheid draagt, sta jij in voor de begeleiding van de aan jou toegewezen patiënten. Je staat in voor de ondersteuning van enkele groeps-therapeutische activiteiten. Je verzekert de continuïteit van de kwaliteitsvolle zorgverlening, bewaakt mee het wettelijke kader en de behandelfilosofie van het team en draagt bij aan een veilig afdelingsklimaat. Door actief te participeren aan teamoverleg en je observaties en bevindingen te delen, bepaal je mee het (crisis)behandelplan van de patiënt. Rapporteren doe je aan de leidinggevende van de afdeling. De Mobiele equipe bewaart de continuïteit en kwaliteit van zorgen op de afdelingen van voornoemde trajecten die tijdelijk een personeelstekort en/of extra werkbelasting ervaren. Werken in de mobiele equipe/zorgzwaarte staat voor flexibiliteit, vlot aanpassingsvermogen, dynamisme, discretie ect. Je wordt voornamelijk ingeschakeld in de continudienst van de verpleegafdelingen van het Verslavingstraject op de site ZNA PZ Stuivenberg en van het Acuut Traject (op de site ZNA St. Erasmus). Op beide plaatsen heb je een afgesproken takenpakket (uitzonderlijk is dit op de andere afdelingen van ZNA Volwassenen Psychiatrie). Je werkt dagdiensten. Afhankelijk van de noden van de verpleegafdeling gaat dit om een vroege dienst of een late dienst. De functie kent 2 snelheden: Er zijn geen ongeplande afwezigheden: je werkt op de voorziene locatie. Er zijn ongeplande afwezigheden: je valt in op de locatie waar de collega afwezig is, zodat de continuïteit van zorg kan gewaarborgd worden (afwezigheden kunnen tot 3 dagen op deze manier opgevangen worden). Nog vragen? Meer weten over de wervingsprocedure? Contacteer Martine Mols, HR Specialist, op 03 217 72 65. Meer weten over de functie? Contacteer Anja De Prest, verpleegkundig afdelingshoofd Verslavingszorg, op 03 217 77 12. Voel jij je aangesproken?
-
Junior ICT Medewerker (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: Talentus Kortrijk Leiestraat
Type: Vaste Job
Je helpt mee bij de implementatie en programmatie van een nieuw ERP-pakket (Axapta), productconfigurator en webportal Je staat in voor de dagdagelijkse support medewerkers m.b.t. hardware- en software issues Je bent mee verantwoordelijk voor het onderhoud serverinfrastructuur Bedrijfsprofiel: Onze klant is een succesvolle familiale onderneming die is uitgegroeid tot een sterke internationale speler. De volledige productie van hun kwalitatief product gebeurt binnen de eigen muren van dit West-Vlaams bedrijf om van daaruit internationaal gedistribueerd te worden.
-
Boekhouder/Financieel medewerker met ambitie (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: Kempens Heftruckbedrijf
Type: Vaste Job
Kempens Heftruckbedrijf is een toonaangevend bedrijf in vorkheftrucks, hoogwerkers, schaarliften, verreikers, voorzetapparatuur, veegmachines en opbouwsystemen. ( www.khb.be) Momenteel zijn wij op zoek naar een gedreven boekhouder/financieel medewerker. Je takenpakket bestaat uit: inboeken van facturen en bankverplichtingen op meerdere boekhoudkundige software pakketten BTW-aangiftes batchfacturatie van huur- en onderhoudscontracten controle van intrastat en intracommunautaire gegevens voor aangiftes opvolgen van investering/afschrijvingstabellen afwerken boekhouding en voorbereiden afsluiting (inclusief updaten afschrijvingstabel en balans) opvolging facturatie en betalingen van nieuwe en occassie machines ten aanzien van klanten, intern of intercompany afspreken en opvolgen van betalingsplannen bij klanten opvolging van te ontvangen creditnota's van leveranciers nazicht boekhoudparameters in softwarepakket
-
ICT Helpdesk / Support Engineer (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: US CONNECT
Type: Vaste Job
Als externe ICT partner voor KMO’s zijn wij op zoek naar een Support Engineer die kan instaan voor het veelzijdige takenpakket van ICT Support aan onze klanten. In de job als ICT Support Engineer ben je verantwoordelijk voor de installatie en service van ICT infrastructuren bij onze Business klanten. Onderhoudsinterventies op gebruikersinfrastructuur van op afstand en soms ook ter plaatse, afhankelijk van de complexiteit van het probleem Ticketing systeem: allerlei vragen beantwoorden i.v.m. storingen, incidenten en corrigerende maatregelen Je staat in voor technische oplossingen op vlak van systeembeheer, netwerkbeheer, virtualisatie en VoIP. Je bent bij voorkeur vertrouwd met de oplossingen van Microsoft, VMware, HyperV, Sonicwall, Acronis, 3CX en HP. Je staat ook in voor een volledige documentatie van het geleverde werk alsook de administratie rond je prestaties. Je neemt klantendossiers ter harte, denkt mee met de klant en adviseert hen in de optimalisatie in hun ICT park alsook de mogelijke evolutie naar cloud oplossingen.
-
logopedist(e) (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: LOGOSENSE
Type: Zelfstandige activiteit
Behandeling en diagnostiek van o stotteren o leerstoornissen o neurogene communicatiestoornissen o stemstoornissen o articulatiestoornissen o taalontwikkelingsstoornissen o …
Zoek naar antwoorden van LEO VAN DEN HEURCK in sociale netwerken
Look for responds of LEO VAN DEN HEURCK in social networks
Lees alle opmerkingen voor LEO VAN DEN HEURCK. Laat een reactie achter voor LEO VAN DEN HEURCK. LEO VAN DEN HEURCK bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LEO VAN DEN HEURCK. Leave a respond for LEO VAN DEN HEURCK. LEO VAN DEN HEURCK on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LEO VAN DEN HEURCK op de google maps. Adres en contacten LEO VAN DEN HEURCK Location of LEO VAN DEN HEURCK on the google maps. Address and contacts of LEO VAN DEN HEURCK
Andere gerelateerde bedrijven als come LEO VAN DEN HEURCK LEO VAN DEN HEURCK: MARNIK MAES | ALFONS VERMEULEN | MAISON DES JEUNES | LAUWERS | Colson N
Other related companies as LEO VAN DEN HEURCK: MARNIK MAES | ALFONS VERMEULEN | MAISON DES JEUNES | LAUWERS | Colson N
LEO VAN DEN HEURCK is een bedrijf dat 2002 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LEO VAN DEN HEURCK, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06878509521. Het bedrijf LEO VAN DEN HEURCK bevindt zich op het adres: BARON DE CATERSLAAN 35; 2980; ZOERSEL. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 289,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 190,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Pleisterwerk. Producten gemaakt in LEO VAN DEN HEURCK zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van LEO VAN DEN HEURCK is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LEO VAN DEN HEURCK is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LEO VAN DEN HEURCK, openstaande posities, locatie van LEO VAN DEN HEURCK op de kaart.
LEO VAN DEN HEURCK is a company, that was registered 2002 in N\A region, Belgium. Full name of company is LEO VAN DEN HEURCK, company assigned to the tax number BE06878509521. The company LEO VAN DEN HEURCK is located at the address: BARON DE CATERSLAAN 35; 2980; ZOERSEL. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 289,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 190,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Pleisterwerk. Products created in LEO VAN DEN HEURCK were not found.
The main activity of LEO VAN DEN HEURCK is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of LEO VAN DEN HEURCK is not available. You also can look at reviews of LEO VAN DEN HEURCK, open positions, location of LEO VAN DEN HEURCK on the map.
