L'AMBASSADE DU PIANO
Contactgegevens L'AMBASSADE DU PIANO: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data L'AMBASSADE DU PIANO: address, phone, fax, email, website, opening hours
L'AMBASSADE DU PIANO
Regio (region): N\A, België
Adres (address): R ST-JOSPEH 5-7; 59800; LILLE, België
Telefoon (phone): +33 320 78 17 60 (+32-+33 320 78 17 60) +33 320 78 17 60 (+32-+33 320 78 17 60)
Fax (fax): +32 (10) 716-25-81 +32 (10) 716-25-81
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) L'AMBASSADE DU PIANO: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "L'AMBASSADE DU PIANO"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "L'AMBASSADE DU PIANO"? - Contact us!
We found such data of L'AMBASSADE DU PIANO, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees L'AMBASSADE DU PIANO. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti L'AMBASSADE DU PIANO
Products information L'AMBASSADE DU PIANO
Producten die in L'AMBASSADE DU PIANO zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pianos
Aanvulling soorten activiteiten voor L'AMBASSADE DU PIANO Addition kinds of activities for L'AMBASSADE DU PIANO
751400. Verhuur van personenauto's | Passenger car rental
10990200. Palladium groep ertsen mijnbouw | Palladium group ores mining
32110101. Oogheelkundige glas, plat | Ophthalmic glass, flat
34239917. Bladskimmers of zwembaden | Leaf skimmers or swimming pool rakes
38230409. Draft meters, industrieel proces type | Draft gauges, industrial process type
91990404. Overheid, lokale overheid | General government, local government
Werken bij L'AMBASSADE DU PIANO: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in L'AMBASSADE DU PIANO: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor L'AMBASSADE DU PIANO. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for L'AMBASSADE DU PIANO. Looking for open vacancies in other companies
-
Enthousiaste Management Assistant - Tijdelijke functie (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: VIO-HR
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Als Management Assistant ben jij verantwoordelijk voor volgende taken: Het administratief ondersteunen van 1-3 directieleden binnen een HR-bedrijf Het beheren van de agenda's van meerdere managementleden Het opstellen van documenten, Powerpoints, etc. Het ontvangen van telefonisch- en mailverkeer Bedrijfsprofiel: Voor het bekende SD Worx - ons moederbedrijf - zijn we op zoek naar een enthousiaste Management Assistant die bereid is om voornamelijk vanuit het hoofdkantoor in Antwerpen te werken. Het betreft een tijdelijke opdracht die tot minstens het einde van het jaar zal lopen. Daarna wordt bekeken of de opdracht nog verlengd kan worden.
-
Hulptechnieker (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: Konvert Interim Tielt
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf actief in het bedenken van creatieve multimediaconcepten zijn wij op zoek naar een tijdelijke hulptechnieker voor het team installatie. Je helpt mee met de hardware installaties op de verschillende werven. Jouw job bestaat uit volgende taken: - Bekabelen, plaatsen en aansluiten van audiovisueel materiaal - Testen van de volledige installatie voor oplevering - Premontage van audiovisuele apparaten - Logistieke ondersteuning
-
Schrijnwerk(st)er PVC (RONSE)
Regio: RONSE
Bedrijf: ADECCO CONSTRUCT OOST-VLAAND
Type: Interim met optie "vast werk"
Heb je een eerste ervaring als schrijnwerker ? Heb je bovendien ervaring met de productie van ramen en deuren in PVC ? Dan ben jij de kandidaat die wij zoeken ! Onze klant is een bouwbedrijf gespecialiseerd in de productie van ramen en deuren in PVC . Je wordt tewerkgesteld in het atelier . Je werkt in een team . Je doet de voorbereidende werken in het atelier en de plaatsing op de werven . Je komt terecht in een groeiend bouwbedrijf . Na een succesvolle interimperiode treedt je vast in dienst bij onze klant . Mooie verloning volgens barema's van de bouw .
-
Telefonist (BERINGEN)
Regio: BERINGEN
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Je volgt koude en warme leads telefonisch op met het oog op het uitbreiden van het klantenbestand. Je plant afspraken in met prospects voor de Accountmanagers. Je noteert duidelijk alle communicatie betreffende prospects en afspraken.
-
Poetshulp met dienstencheques Lier/Koningshooikt (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: LIERS CENTRUM VOOR GEZINSZORG
Type: Dienstenchequebaan
Gaan poetsen en /of strijken bij mensen thuis in de regio Lier en Koningshooikt.
-
Betonarbeider Regio Stekene (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: Willemen Infra nv
Type: Vaste Job
Bedrijfsinformatie Willemen Infra - de grootste Belgische wegenbouwer - is op 1 juli 2018 ontstaan uit de fusie tussen Aswebo, Aannemingen Van Wellen en de infra-afdeling van Kumpen. WILLEMEN INFRA beheerst alle aspecten van de wegenbouw. Niet alleen de uitvoerende werken, maar ook alle ondersteunende diensten hebben we in eigen beheer: laboratoria, studiediensten, onderhoudsdiensten, landmeters, signalisatie, … Ook in de haven en de petrochemie zijn we sterk vertegenwoordigd. Met onze vijf asfaltproductieplants, een 50 % participatie in die van Villers-Le-Bouillet en twee mobiele betoncentrales zijn we ook een van de belangrijkste producenten van asfalt en wegenisbeton. Verder beschikken we ook over eigen recyclingsites waardoor we een actieve bijdrage kunnen leveren aan het hergebruiken van beton-, asfalt- en bouwpuin. We dragen duurzaamheid hoog in het vaandel. Dit uit zich enerzijds in het voortdurend nastreven van de hoogst mogelijke kwaliteit en veiligheid tijdens de productie van de materialen en de uitvoering van de werken. Anderzijds in het belang dat we hechten aan de impact van onze activiteiten op het milieu en de maatschappij. Momenteel zoeken wij naar een betonarbeider om ons huidig team te Stekene te versterken. Functie U werkt als betonarbeider op werven over het hele land (aanleg rijwegbeton en lijnvormige elementen zoals o.a. stootbanden). U vertrekt, samen met uw collega's met de camionette vanuit de regio naar de werf en omgekeerd. U hoeft dus niet naar ons kantoor te komen in Drongen, enkel voor het sollicitatiegesprek. U bent flexibel. Af en toe veel overuren op onze werven op autosnelwegen (tot 12u werken per dag + verplaatsing, uiteraard NIET dagelijks), werken tijdens het bouwverlof is sporadisch mogelijk, nachtwerk alsook weekendwerk schrikken u niet af. De overuren worden betaald met een toeslag en worden gerecupereerd tijdens de winterperiode of bij slecht weer. U krijgt een interne opleiding met betrekking tot uw job. Soms fysiek zwaar werk. Ook ijzer leggen behoort tot uw takenpakket. Zie filmpje via deze link: https://www.youtube.com/watch?v=XQKAsmDB-K4 of van een groter werk: https://www.youtube.com/watch?v=xtbEkc-0O8Q . Zie ook https://www.facebook.com/leiedal/videos/1902258446481775/?hc_ref=ARRO2RcR3cN391fsuVVQ7GlChLbicnRQTYbA7Vq1c-5nGxvGDwsfZ4dO3SmxozwNWVs&pnref=story
-
Commercieel medewerker verzekeringen (PEER)
Regio: PEER
Bedrijf: RANDSTAD FINANCE
Type: Vaste Job
Voor een bank-en verzekeringskantoor in Peer zijn we op zoek naar een commercieel medewerker verzekeringen. Als bediende verzkeringen zal je instaan voor het beheer en uitbouw van de verzekeringsportefeuille van het kantoor. Je bent gedreven en hebt interesse in de financiële wereld. Je zoekt uit wat de klant nodig heeft en spot commerciële opportuniteiten die je niet laat liggen. Je staat de klant bij met raad en daad dit zowel voor de dagelijkse verrichtingen als voor gespecialiseerd advies met betrekking tot verzekeringen en consumentenkredieten.
-
helden voor het huishouden Herentals- solliciteer per sms (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: DIENSTENBEDRIJF EASY LIFE
Type: Vaste Job
Eveline zoekt nieuwe superhelden voor het huishouden! Onze kantoorverantwoordelijke Eveline is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten in de regio Herentals Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Adjunct Smatch Haaltert(M/V) (HAALTERT)
Regio: HAALTERT
Bedrijf: PROFI
Type: Vaste Job
Tijdens een praktijkgerichte opleiding leert u het dagelijks functioneren en beheer van de winkel kennen. Als assistent wordt u de rechterhand van de gerant. Samen met de gerant staat u in voor het operationele gedeelte van het commerciële en financiële beheer van de winkel. Tevens staat u, samen met de gerant, in voor het team van medewerkers.
-
Kapper - kapster op zelfstandige basis (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: AZ Sint-Maarten
Type: Zelfstandige activiteit
Functie Je bent, in functie van het aantal aanvragen, beschikbaar op maandag en vrijdag, telkens voor- en/of namiddag. Je kan telkens de dag op voorhand de aanvragen checken. Door het ziekenhuis wordt op niveau van elke verpleegeenheid een lokaal voorzien met de nodige faciliteiten (lavabo met aangepaste kraan, warm/koud water, doorgaans droogkap). Je voorziet zelf in de gebruikelijke verzorgingsproducten, klein materieel en handdoeken die gebruikt worden bij kleuringen. Andere handdoeken worden door het ziekenhuis voorzien. Indien de toestand van de patiënt het niet toelaat om zich buiten de kamer te kunnen verplaatsen, verzorg je de patiënt op de kamer. Profiel Je onderschrijft onze kernwaarden - openheid, respect, kwaliteit, ambitie en samenwerking - die de bouwstenen of het DNA van ons ziekenhuis vormen en waarmee we het verschil willen maken, in het belang van het welzijn van de patiënt. Contractvoorwaarden De tarieven van de prestaties worden vastgelegd door het ziekenhuis (jaarlijks indexeerbaar). Er gebeurt een afdracht van 15% voor gebruik van lokalen en voor administratieve kosten. De inning gebeurt via het ziekenhuis Meer weten over de inhoud van deze functie?Contacteer Jakob Jaeken, clusterverantwoordelijke zorg, telefonisch op 015/89.11.83
-
Installateur centrale verwarming en schouwrenovatie (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: MEULEMANS MICHAEL
Type: Leercontract
Sanitaire en verwarmingselementen plaatsen Defecte onderdelen vervangen of herstellen De materialen kiezen en de voorraad grondstoffen en verbruiksgoederen aanleggen Een diagnose stellen van defecten of storingen aan een installatie (gas- of waterlek, …) Inbouw- of opbouwleidingen plaatsen en aansluiten op de verwarmings- en sanitaire elementen (staal, koper, PVC, polyethyleen, ...) Een oude installatie demonteren en verwijderen (verwarming, sanitair, …)
-
Hulpkok catering extra/flexi (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: CAFE MANGER HASSELT
Type: Flexijob
Onze cateringafdeling is in volle groei. Hiervoor zoeken we een enthousiaste hulpkok die dit mee kan ondersteunen en verder uitbouwen. Kan je zelfstandig werken, heb je veel inspiratie en kan je goed koken? Dan ben jij de persoon die we zoeken! In de keuken werk je aan de creatie van de gerechten en op locatie verzorg je de buffetten en het goede verloop van de opdracht. Dit betreft geen vaste betrekking. Wel zoeken we extra’s die mee de drukte van het moment kunnen opvangen.
Zoek naar antwoorden van L'AMBASSADE DU PIANO in sociale netwerken
Look for responds of L'AMBASSADE DU PIANO in social networks
Lees alle opmerkingen voor L'AMBASSADE DU PIANO. Laat een reactie achter voor L'AMBASSADE DU PIANO. L'AMBASSADE DU PIANO bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for L'AMBASSADE DU PIANO. Leave a respond for L'AMBASSADE DU PIANO. L'AMBASSADE DU PIANO on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie L'AMBASSADE DU PIANO op de google maps. Adres en contacten L'AMBASSADE DU PIANO Location of L'AMBASSADE DU PIANO on the google maps. Address and contacts of L'AMBASSADE DU PIANO
Andere gerelateerde bedrijven als come L'AMBASSADE DU PIANO L'AMBASSADE DU PIANO: TAVERNE SAINTE-ALIX | FA. CATERIN | Fiertelhof | HELSEN | JOZEF BAELE
Other related companies as L'AMBASSADE DU PIANO: TAVERNE SAINTE-ALIX | FA. CATERIN | Fiertelhof | HELSEN | JOZEF BAELE
L'AMBASSADE DU PIANO is een bedrijf dat 2010 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is L'AMBASSADE DU PIANO, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07357788085. Het bedrijf L'AMBASSADE DU PIANO bevindt zich op het adres: R ST-JOSPEH 5-7; 59800; LILLE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 118,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 408,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Pianos. Producten gemaakt in L'AMBASSADE DU PIANO zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van L'AMBASSADE DU PIANO is Rubber en diverse plastic producten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van L'AMBASSADE DU PIANO is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van L'AMBASSADE DU PIANO, openstaande posities, locatie van L'AMBASSADE DU PIANO op de kaart.
L'AMBASSADE DU PIANO is a company, that was registered 2010 in N\A region, Belgium. Full name of company is L'AMBASSADE DU PIANO, company assigned to the tax number BE07357788085. The company L'AMBASSADE DU PIANO is located at the address: R ST-JOSPEH 5-7; 59800; LILLE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 118,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 408,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Pianos. Products created in L'AMBASSADE DU PIANO were not found.
The main activity of L'AMBASSADE DU PIANO is Rubber and Miscellaneous Plastic Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of L'AMBASSADE DU PIANO is not available. You also can look at reviews of L'AMBASSADE DU PIANO, open positions, location of L'AMBASSADE DU PIANO on the map.
