L'Hoest C
Contactgegevens L'Hoest C: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data L'Hoest C: address, phone, fax, email, website, opening hours
L'Hoest C
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Catershoflaan 39; 2170; Antwerpen (Merksem), België
Telefoon (phone): 03 646 50 41 (+32-03 646 50 41) 03 646 50 41 (+32-03 646 50 41)
Fax (fax): +32 (59) 715-89-95 +32 (59) 715-89-95
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) L'Hoest C: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "L'Hoest C"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "L'Hoest C"? - Contact us!
We found such data of L'Hoest C, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees L'Hoest C. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti L'Hoest C
Products information L'Hoest C
Producten die in L'Hoest C zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Physiotherapists
Aanvulling soorten activiteiten voor L'Hoest C Addition kinds of activities for L'Hoest C
3845. Electromedische apparatuur | Electromedical equipment
20410110. roggebloem | Rye flour
33570101. Coaxiale kabel, nonferrous | Coaxial cable, nonferrous
38220100. Airconditioning en koelbeheersing | Air conditioning and refrigeration controls
50219904. Buiten- en gazonmeubilair, nec | Outdoor and lawn furniture, nec
50640102. Vaatwassers | Dishwashers
72169902. Drapery, gordijn droogreinigen | Drapery, curtain drycleaning
79970402. Voetbalclub, behalve professioneel en semi-professioneel | Football club, except professional and semi-professional
Werken bij L'Hoest C: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in L'Hoest C: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor L'Hoest C. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for L'Hoest C. Looking for open vacancies in other companies
-
Smaaktesten medewerker - Colruyt Group (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: Startpeople
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als tester zal je de clienteel van de Colruyt-winkel aanspreken en hen vragen of zij wensen deel te nemen aan de smaaktest met onze huismerken en die van onze concullega's. Afhankelijk van het type product krijgt de klant max 4 producten te proeven. Adhv een tablet zal de klant per product 9-tal vragen beantwoorden. Een proefsessie van een tester neemt 5 tot 10min in beslag. Onze medewerkers bereiden ter plaatse de proefsessie voor (producten ompakken op schaaljtes of potjes, voorzien water en beschuiten, opkuisen proefhokjes) terwijl de andere collega potentiële testers aanspreekt en begeleidt indien nodig. Indien een de klant deelneemt krijgt hij/zij als bedanking na het invullen van de vragenlijst een staal van het in kwestie geproefde product van ons huismerk mee naar huis
-
Key account beheerder CS m/v (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Als key account beheerder sta je in nauw contact met de aan jou toevertrouwde key accounts en de eigen operationele diensten. In deze job sta je daarnaast in voor: - Je zorgt voor de registratie van de transportorders, bewerkt en verwerkt deze en waakt over een stipte uitvoering ervan; - De verwachtingen van jouw klanten breng je op een correcte en professionele manier over naar de operationele diensten; - Het onderhandelen met klanten en operations om tot aanvaardbare oplossingen te komen is voor jou een uitdaging; - Klachtenbehandeling pak je professioneel aan; - Je meet en evalueert met regelmaat de kwaliteit van onze performantie en rapporteert deze aan jouw klanten via ons eigen softwarepakket; - Je functioneert in een team en waakt ook over andere klanten als back-up aanspreekpunt.
-
Ruwbouw handlanger (WORTEGEM)
Regio: WORTEGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als ruwbouwarbeider voor onze klant in regio Petegem sta je in voor volgende dagtaken: het assisteren van de kraanman de volledige opbouw van een zwembad (ruwbouw) uitvoeren het bijspringen waar nodig
-
Huishoudelijke hulp (ROOSDAAL)
Regio: ROOSDAAL
Bedrijf: DIENSTENCENTRUM ROOSDAAL
Type: Dienstenchequebaan
Je staat in voor het onderhoud van de woning, wassen & strijken Tewerkstelling in eigen regio
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Bilzen (BILZEN)
Regio: BILZEN
Bedrijf: PUUUR BILZEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap. Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is jou functie? Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen Dan ben jij de geknipte huishoudhulp, poetsvrouw, schoonmaakster bij particulieren die voor Ons met dienstencheques aan het poetsen kan. Aarzel zeker niet om ons te contacteren.
-
Enthousiaste huishoudhulpen Regio Herk-de-Stad (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: TRIXXO HOME HERK-DE-STAD
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp sta je in voor het uitvoeren van huishoudelijke taken bij mensen thuis in het kader van dienstencheques. Je taken bestaan voornamelijk uit huishoudelijk werk ( poetsen, strijken, .. ) Dagen en uren zijn bespreekbaar. Trixxo is een sterk groeiend bedrijf dat zekerheid geeft op langdurige tewerkstelling.
-
Receptionist(e) - Student(e) weekend (RETIE)
Regio: RETIE
Bedrijf: De Linde
Type: Studentenjob
Corsendonk is momenteel op zoek naar een student die als receptionist wenst te werken. Corsendonk De Linde is een vakantiecentrum gelegen te midden van de prachtige, groene bossen van de Antwerpse Kempen. Wij ontvangen graag al onze gasten in een zeer huiselijke en persoonlijke sfeer. Uw takenpakket is o.a. als volgt: Check-in en check-out Verstrekking van toeristische informatie Beantwoorden van mails en telefoon Behandelen van de post Aanmaken van reserveringen
-
Jobstudent verkoop kip aan 't spit (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: Agilitas Houthalen
Type: Studentenjob
Je werkt elke zaterdag van 11u00 tot 16u00 Je bedient klanten met een glimlach Je werkt met de kassa
-
Teamleader logistiek Collect&Go Zaventem (nachtploeg) (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: COLLECT DC ZAVENTEM
Type: Vaste Job
De medewerkers van Collect&Go leveren bestellingen tijdig en correct af. We zoeken een teamleader logistiek om de ontvangst van artikelen, het beheer van de voorraad en de levering aan onze klanten in goede banen te leiden, elke dag opnieuw. Dat gebeurt efficiënt en met oog voor deadlines. Coaching is je op het lijf geschreven. Als rasechte people manager voel je wat er leeft bij de magazijniers. Je geeft richting aan je medewerkers, motiveert hen om vooropgestelde doelen te bereiken en stimuleert hen in hun persoonlijke en vaktechnische ontwikkeling. Zo creëer je een werkkader waarin je medewerkers plezier beleven aan hun job. Maar je kijkt ook verder dan dat. Je kan goed plannen en organiseren, zodat elke shiftwissel vlot verloopt. Zowel bij de opstart als de afsluiting van de nachtshift is telkens een teamleader aanwezig om zeker te zijn dat de doelstellingen behaald worden en dat de dagelijkse processen vlot en veilig verlopen. Je optimaliseert bestaande processen en workflows en begeleidt veranderingsprocessen om de uiteindelijke dienstverlening voor de klant nog te verbeteren. Je komt terecht in een team van teamleaders. Je werkt in Zaventem in één van de distributiecentra van Collect&Go.
-
Zelfstandige Kantoorhouders (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: DERBY LADBROKES
Type: Zelfstandige activiteit
Sportliefhebber ? Wordt uw eigen baas bij Ladbrokes ! U staat in voor het beheer en de registratie van de sportweddenschappen voor uw kantoor. ( opleiding voorzien ) In één van onze verkooppunten in meer dan 50 gemeenten van Vlaanderen (Middelkerke, Limburg, Oostende, Knokke, Sint-Truiden, Deinze, Geraarsbergen, Ronse, Oudenaarde, Zottegem...), en in een sympathieke omgeving. U geniet meteen van een bestaand cliënteel, en de volledige ondersteuning van de commerciële en administratieve krachten van Ladbrokes, de nr. 1 in België op gebied van sportweddenschappen. GEEN INVESTERING VEREIST. ATTRACTIEVE COMMISSIES. Welkom in het team !
-
Oliver James Associates - Business Analyst Non Life Insurances (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Are you an expert when it comes to analysis? Have you gained experience within the Insurance industry, more specifically in the Non Life department? Are you available to start a new freelance mission by December the latest? Well, you might be the candidate that I'm looking for. Company My client, a banking company located in Brussels, is seeking to hire a Business Analyst within the Non Life department to work on innovative projects. Think of initiatives as changing the sales flow, speeding up the outpayments - basically, looking for new ways to improve their client's experience. Ideally... You have a Medior to Senior experience as a Business Analyst, You have knowledge of Non Life insurances, You have a strong command of English and preferably a good knowledge of Dutch and French, You are an absolute teamplayer, And you are willing to work in an Agile environment. Interested in hearing more? Feel free to APPLY via the button below. Looking forward to be speaking to you soon!
-
Bijverdienste weekend / Flexijob HORECA - Brasserie Marbre (Izegem) (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: COREX
Type: Flexijob
Brasserie Marbre te Izegem gaat op zoek naar 'medewerkers horeca' (week en/of weekendwerk) Taken: Bar aanvullen, mise-en-place voorbereiden voor de volgende dag, opdienen, afruimen, algemeen onderhoud, afwassen, terras opbergen en uitzetten ... dinsdag en woensdag van 17u - 19u vrijdag van 17u - 21u zaterdag van 15u - 21u zondag van 15u - 19u deze uren / dagen zijn bespreekbaar ! (kan ook minder)
Zoek naar antwoorden van L'Hoest C in sociale netwerken
Look for responds of L'Hoest C in social networks
Lees alle opmerkingen voor L'Hoest C. Laat een reactie achter voor L'Hoest C. L'Hoest C bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for L'Hoest C. Leave a respond for L'Hoest C. L'Hoest C on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie L'Hoest C op de google maps. Adres en contacten L'Hoest C Location of L'Hoest C on the google maps. Address and contacts of L'Hoest C
Andere gerelateerde bedrijven als come L'Hoest C L'Hoest C: GRAINETERIE STAVELOTAINE | Van Kerckhove | Médical-Lux SPRL | FONTAINE | Merckx Houthandel BVBA
Other related companies as L'Hoest C: GRAINETERIE STAVELOTAINE | Van Kerckhove | Médical-Lux SPRL | FONTAINE | Merckx Houthandel BVBA
L'Hoest C is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is L'Hoest C, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02693542480. Het bedrijf L'Hoest C bevindt zich op het adres: Catershoflaan 39; 2170; Antwerpen (Merksem). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 129,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 297,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Physiotherapists. Producten gemaakt in L'Hoest C zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van L'Hoest C is Metaalproducten, Met uitzondering van machines en transportmiddelen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van L'Hoest C is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van L'Hoest C, openstaande posities, locatie van L'Hoest C op de kaart.
L'Hoest C is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is L'Hoest C, company assigned to the tax number BE02693542480. The company L'Hoest C is located at the address: Catershoflaan 39; 2170; Antwerpen (Merksem). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 129,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 297,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Physiotherapists. Products created in L'Hoest C were not found.
The main activity of L'Hoest C is Fabricated Metal Products, Except Machinery & Transport Equipment, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of L'Hoest C is not available. You also can look at reviews of L'Hoest C, open positions, location of L'Hoest C on the map.
