JANSEN DOE-HET-ZELF NV
Contactgegevens JANSEN DOE-HET-ZELF NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JANSEN DOE-HET-ZELF NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
JANSEN DOE-HET-ZELF NV
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Peerderbaan 45; 3670; Meeuwen-Gruitrode (Meeuwen), België
Telefoon (phone): 011 79 16 62 (+32-011 79 16 62) 011 79 16 62 (+32-011 79 16 62)
Fax (fax): 011 79 40 66 (+32-011 79 40 66) 011 79 40 66 (+32-011 79 40 66)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JANSEN DOE-HET-ZELF NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JANSEN DOE-HET-ZELF NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JANSEN DOE-HET-ZELF NV"? - Contact us!
We found such data of JANSEN DOE-HET-ZELF NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JANSEN DOE-HET-ZELF NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JANSEN DOE-HET-ZELF NV
Products information JANSEN DOE-HET-ZELF NV
Doors; Do-it-yourself - Articles & materials; Kitchen installations; Building materials; Timber; Wall cupboards
Product categorie (product category): Parquets
Aanvulling soorten activiteiten voor JANSEN DOE-HET-ZELF NV Addition kinds of activities for JANSEN DOE-HET-ZELF NV
347101. Elektroplatering en plating | Electroplating and plating
359999. Industriële machines, nec, nec | Industrial machinery, nec, nec
866102. Nonchurch religieuze organisaties | Nonchurch religious organizations
37110103. Auto's, gepantserde, montage van | Cars, armored, assembly of
50940000. Sieraden en edelstenen | Jewelry and precious stones
57129905. Buiten- en tuinmeubilair | Outdoor and garden furniture
Werken bij JANSEN DOE-HET-ZELF NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JANSEN DOE-HET-ZELF NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JANSEN DOE-HET-ZELF NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JANSEN DOE-HET-ZELF NV. Looking for open vacancies in other companies
-
Schilder (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zijn op zoek naar een gepassioneerde schilder, dit voor binnenschilderwerken.
-
Bediende personeelsdienst - vervangingsopdracht tot juni 2019 (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je iemand die in HR kennis heeft van registratie van documenten en procedures omtrent afwezigheden? Werk je graag in een ondersteunende functie? Zie je het zitten om je voor een tijdelijke periode te engageren bij onze klant in Opglabbeek waar maar liefst 700 medewerkers werken? Bekijk dan zeker onderstaande functie-omschrijving: Je staat in voor de administratie rond aanwezigheden: tijdsregistratie, sociale documenten opmaken, medische onderzoeken inplannen, contacten met arbeidsgeneesheer, officiële documenten verwerken. Je buigt je over verzekeringsdossiers, opmaak en opvolging van contracten, part-time tewerkstelling... Je zal ook afgelijnde taken krijgen ter ondersteuning van de andere administratieve takken van het personeelsbeheer. Je hebt een onthaalfunctie voor nieuwe medewerkers en bent een aanspreekpunt voor alle medewerkers. Verder ben je een klankbord voor leidinggevenden en geef je hen advies i.v.m. arbeidsomstandigheden, sociale wetgeving en procedures. Ben je geïnteresseerd in deze functie mail ons dan je CV en motivatiebrief naar [email protected] of neem contact met ons op 011260022.
-
Arbeiders gezocht voor Volvo Trucks (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: SYNERGIE VOLVO TRUCKS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Volvo Trucks Oostakker werft aan voor volgende functies : assemblagemedewerkers, leeggoedbehandelaars, heftruckchauffeurs, bandenmonteurs. Voor meer info omtrent de functies en opstartperiodes, contacteer Synergie!
-
Rondreizende Regio Manager (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
De regiomanager is eindverantwoordelijk voor de filialen en medewerkers binnen zijn/haar regio. Hij/zij stuurt de filialen aan en streeft ernaar de doelstellingen van het bedrijf te behalen. De regiomanager is veelal op de werkvloer aanwezig. Jouw doelen zijn: Gestelde targets/doelstellingen behalen Rapporteren aan management Samenstellen verkoopteams Opleiden en begeleiden filiaalhouders(in samenwerking met trainer/coach) Controle/bewaken werkwijzen en procedures De voornaamste taken zijn o.a: Voeren van sollicitatiegesprekken Bespreken en opvolgen verkoopresultaten Controle dagelijkse gang van zaken Aanspreekpunt van andere afdelingen m.b.t. de filialen binnen hun regio Voeren van voortgangs- en beoordelingsgesprekken met medewerkers Wekelijkse en maandelijkse rapportages maken Meedraaien op de verkoopvloer om binding te houden met verkoop Wekelijks voortgangsgesprek met sales manager
-
Huishoudhulp regio Kortemark-Zarren (KORTEMARK)
Regio: KORTEMARK
Bedrijf: DEGRYSE KATRIEN
Type: Dienstenchequebaan
Bent u op zoek naar een stabiele werkgever ? Is huishoudelijk werk uw passie ? Wij zijn op zoek naar betrouwbare huishoudhulpen met ervaring. Uren vrij te bepalen. Kan zowel voltijds (37u) als deeltijds ingevuld worden
-
student industriële reiniging 15.675 euro / uur (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Studentenjob
Voor een productieomgeving zijn we op zoek naar en student industriële reiniging. Je werkt tijdens de nachtshift, dus we zoeken iemand die zich goed kan aanpassen aan het nachtleven. De gemotiveerde student die we zoeken staat in voor volgende taken: Met een hogedrukmachine de productie schoonmaken Fysiek is dit een zware job, de spuitslangen wegen zwaar die je moet gebruiken Onderhouden van de gangen, opdweilen van de vloeren
-
JOBSTUDENT: Inpakker webshop (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: APOTHEEK VAN HOOF
Type: Studentenjob
Wij zijn opzoek naar een inpakker dewelke vanaf 24/09 wekelijks op maandag,dinsdag en donderdag kan komen inpakken.
-
Deeltijds (Student)Receptionist(e) - Sint-Agatha-Berchem (SINT-AGATHA-BERCHEM)
Regio: SINT-AGATHA-BERCHEM
Bedrijf: Receptel
Type: Studentenjob
Ben jij een geboren host/hostess en sta jij graag in voor de gastvrije en professionele ontvangst van bezoekers en klanten? Dan ben jij de kandidaat die we zoeken! Voor één van onze klanten zijn we op zoek naar een gedreven, service-minded en sociaalvaardig persoon, om te werken als onthaalbediende. Takenpakket: Naast een kwalitatieve dienstverlening naar bezoekers en medewerkers toe, sta je in voor volgende taken: • Je beheert inkomend telefoonverkeer in het Engels, Frans en Nederlands • Je staat in voor een optimaal beheer van de vergaderzalen • Je zorgt voor administratieve ondersteuning in het domein van post en leveringen, catering, bestellingen kantoormateriaal, …
-
Baliemedewerker Sportoase Duinenwater (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: GROEP SPORTOASE
Type: Studentenjob
• Je staat in voor een klantvriendelijk ontvangst van de bezoekers van het sportcomplex en dit zowel persoonlijk, telefonisch als per mail • Correcte informatie verstrekken over aangeboden diensten, tarieven, tijden, abonnementen,... • Organisatie van de dagelijkse werking van de infobalie • Correct verwerken van alle kassaverrichtingen • Verantwoordelijkheid voor enkele administratieve taken (verwerken reservaties,…)
-
Communicatieverantwoordelijke - Beroepenpunt (SINT-JOOST-TEN-NODE)
Regio: SINT-JOOST-TEN-NODE
Bedrijf: ACTIRIS
Type: Vaste Job
Het Beroepenpunt heeft als doel om een uniek aansprekingspunt te zijn voor iedereen in Brussel die vragen heeft over het beroepsleven. De verschillende organisaties gericht op studies, opleiding, werk en ondernemerschap worden hier samengebracht. De communicatieverantwoordelijke hangt direct af van de directrice van het Beroepenpunt. Werkt samen aan: Opstellen van het extern communicatieplan van het Beroepenpunt -De verwachtingen van de partners en gebruikers van het Beroepenpunt bundelen -De doelgroepen voor de externe communicatie bepalen en de geschikte kanalen selecteren -Het communicatieplan opstellen samen met de communicatiediensten van Actiris en Bruxelles Formation Werkt samen aan: Het communicatieplan in actievoorstellen vertalen -De specifieke projecten aansturen en uitvoeren (organisatie van evenementen, opstellen van flyers, documentatie en activiteitenverslagen, pers- en mediacampagnes, website, sociale netwerken) -De aanwezigheid van het Beroepenpunt op de sociale netwerken verzekeren -De website bijwerken en up-to-date houden (in samenwerking met de consulenten van het Beroepenpunt) -Het beheer, de opvolging en de bijwerking van de externe communicatie dragers verzekeren (print) -Het communicatiemateriaal (print) ter beschikking stellen en de stock beheren (in samenwerking met het secretariaat van het Beroepenpunt) Realiseert: De public relations bij de partners, de overheid enz. onderhouden -De aanwezigheid van het Beroepenpunt op beurzen verzekeren, in samenwerking met de consulenten -De activiteiten van het Beroepenpunt naar de pers toe promoten -De contacten met de pers in de brede zin van het woord (geschreven pers, audiovisuele pers, gratis bladen, web enz.) onderhouden -De perscommuniqués en persdossiers opstellen -De phototheek van het Beroepenpunt beheren Werkt samen aan: Over de toepassing van het grafisch charter waken bij de interne medewerkers, de externe medewerkers en de onderaannemers.
-
Technisch Tekenaar (Regio Genk)
Regio: Regio Genk
Bedrijf: AVANCE Werving & Selectie
Type: Vaste Job
Afhankelijk van je voorkennis, stel je technische ontwerptekeningen (3D & 2D) op van de producten (Inventor) of van de bijbehorende staalstructuren (Tekla). Deze tekeningen zijn gebaseerd op uitgewerkte datasheets van klanten en specificaties, internationale normen en het voorontwerp van onze rekenafdeling. Met behulp van Inventor en/of Tekla maak je stuklijsten en detailtekeningen die bruikbaar zijn voor onze klant en in onze werkplaatsen. Je controleert de materiaalbestellingen en bestelt de ontbrekende materialen bij.
-
TECHNISCH TEKENAAR (Regio Oostende)
Regio: Regio Oostende
Bedrijf: MENTOR hr
Type: Vaste Job
HR MENTOR de stuwende kracht in jouw carrière! Op zoek naar een leuke job in je regio en heb je kennis van technisch tekenen? Dan is onderstaande misschien iets voor jou. In het kader van groei is HR MENTOR voor haar klant op zoek naar een TECHNISCH TEKENAAR. Onze klant is een toonaangevend bedrijf inzake ontwerp, fabricatie, verkoop en installatie van hoogwaardige keukens. Daarnaast produceert het bedrijf ook badkamermeubelen, slaapkamers, dressings en bureaus. Alle meubelen zijn eigen ontwerp , worden op maat gemaakt en ter plaatste ingewerkt. Dit alles met een sterke focus op kwaliteit. Je job bestaat erin om het verkochte dossier volledig technisch uit te werken. Je tekent het technisch plan uit en pleegt overleg met de verkoper, de productie , voorbereiding. Je geeft uitleg aan de plaatsers. Je doet de voorbereiding voor de productie en plaatst de nodige bestellingen van onderdelen bij de leveranciers. Je werkt samen met een ervaren team.
Zoek naar antwoorden van JANSEN DOE-HET-ZELF NV in sociale netwerken
Look for responds of JANSEN DOE-HET-ZELF NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor JANSEN DOE-HET-ZELF NV. Laat een reactie achter voor JANSEN DOE-HET-ZELF NV. JANSEN DOE-HET-ZELF NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JANSEN DOE-HET-ZELF NV. Leave a respond for JANSEN DOE-HET-ZELF NV. JANSEN DOE-HET-ZELF NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JANSEN DOE-HET-ZELF NV op de google maps. Adres en contacten JANSEN DOE-HET-ZELF NV Location of JANSEN DOE-HET-ZELF NV on the google maps. Address and contacts of JANSEN DOE-HET-ZELF NV
Andere gerelateerde bedrijven als come JANSEN DOE-HET-ZELF NV JANSEN DOE-HET-ZELF NV: FLNEIRYNCK-HOLVOET NV | SNEL-PRESS | US BOUSVAL | MARETOURS | FA. DIRIX-VAN BEL
Other related companies as JANSEN DOE-HET-ZELF NV: FLNEIRYNCK-HOLVOET NV | SNEL-PRESS | US BOUSVAL | MARETOURS | FA. DIRIX-VAN BEL
JANSEN DOE-HET-ZELF NV is een bedrijf dat 1995 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JANSEN DOE-HET-ZELF NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03109649658. Het bedrijf JANSEN DOE-HET-ZELF NV bevindt zich op het adres: Peerderbaan 45; 3670; Meeuwen-Gruitrode (Meeuwen). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 136,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 257,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Parquets. Lijst met producten zijn Doors; Do-it-yourself - Articles & materials; Kitchen installations; Building materials; Timber; Wall cupboards.
De hoofdactiviteit van JANSEN DOE-HET-ZELF NV is Diverse reparatiediensten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JANSEN DOE-HET-ZELF NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JANSEN DOE-HET-ZELF NV, openstaande posities, locatie van JANSEN DOE-HET-ZELF NV op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
JANSEN DOE-HET-ZELF NV is a company, that was registered 1995 in N\A region, Belgium. Full name of company is JANSEN DOE-HET-ZELF NV, company assigned to the tax number BE03109649658. The company JANSEN DOE-HET-ZELF NV is located at the address: Peerderbaan 45; 3670; Meeuwen-Gruitrode (Meeuwen). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 136,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 257,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Parquets. List of products are Doors; Do-it-yourself - Articles & materials; Kitchen installations; Building materials; Timber; Wall cupboards.
The main activity of JANSEN DOE-HET-ZELF NV is Miscellaneous Repair Services, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of JANSEN DOE-HET-ZELF NV is not available. You also can look at reviews of JANSEN DOE-HET-ZELF NV, open positions, location of JANSEN DOE-HET-ZELF NV on the map. For more information, write us to email [email protected]
