M. LOMBARD
Contactgegevens M. LOMBARD: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data M. LOMBARD: address, phone, fax, email, website, opening hours
M. LOMBARD
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE SAINT-JEAN 79; 6120; HAM-SUR-HEURE-NALINNES, België
Telefoon (phone): 71215864 (+32-71215864) 71215864 (+32-71215864)
Fax (fax): +32 (3) 193-75-16 +32 (3) 193-75-16
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) M. LOMBARD: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "M. LOMBARD"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "M. LOMBARD"? - Contact us!
We found such data of M. LOMBARD, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees M. LOMBARD. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti M. LOMBARD
Products information M. LOMBARD
Producten die in M. LOMBARD zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Paramedische behandelingen
Aanvulling soorten activiteiten voor M. LOMBARD Addition kinds of activities for M. LOMBARD
335101. Koper- en koperlegeringsplaat, strip, plaat en producten | Copper and copper alloy sheet, strip, plate, and products
13890300. Bailing, schoonmaken, swabbing en behandeling van putten | Bailing, cleaning, swabbing, and treating of wells
28191008. hypofosfieten | Hypophosphites
29110301. Zure olie | Acid oil
39310402. Bugles en onderdelen (muziekinstrumenten) | Bugles and parts (musical instruments)
50910700. Boten, kano's, watercraft en apparatuur | Boats, canoes, watercrafts, and equipment
51220301. Diergeneesmiddelen | Animal medicines
58120311. Hamburger stand | Hamburger stand
58120500. Familie restaurants | Family restaurants
78329900. Bewegende theaters, behalve inrijlaan, nec | Motion picture theaters, except drive-in, nec
Werken bij M. LOMBARD: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in M. LOMBARD: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor M. LOMBARD. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for M. LOMBARD. Looking for open vacancies in other companies
-
VERKOPER / VERKOOPSTER BRUGGE (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: VANDEN BORRE
Type: Vervanging brugpensioen
Je informeert de klant over de producten en service van Vanden Borre in het licht van onze Akte van Vertrouwen. Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van ons ruim assortiment kwaliteitstoestellen.
-
Ondersteunende aankoper tijdelijk (HEMIKSEM)
Regio: HEMIKSEM
Bedrijf: ADECCO BOOM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een petrochemisch bedrijf zijn we momenteel opzoek naar een tijdelijke aankoper (m/v), dit vanaf heden tot einde 2018. Verlenging of verandering naar optie vast is mogelijk. Taken: je zal voornamelijk administratieve ondersteuning bieden aan de collega's aankopers je zal meestreven naar het behalen van goede resultaten
-
Verkoopmedewerker speelgoedwinkel Diest (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor speelgoedwinkel te Diest zoeken we een enthousiaste medewerker! Je werkt in een voltijds rooster van 36u/week (ook weekends) Je taken zijn: Kassa, klantenservice, vracht verwerken. Het betreft een tijdelijke opdracht van 01/10/2018 tem 31/12/2018
-
Onderhoudsmecanicien twee ploegen Zele (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: Synergie Lokeren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een textielbedrijf te Zele zijn wij op zoek naar een onderhoudsmecanicien in ploegenstelsel.
-
Mechanieker dagdienst (MERKSEM)
Regio: MERKSEM
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant in Merksem zijn wij op zoek naar een mechanieker dagdienst Functieomschrijving: Je reageert meteen bij storingen Je herstelt en reviseert de productieapparatuur in de discipline mechanica Je voert onderhoudswerkzaamheden uit op het geautomatiseerd productieproces Je bent betrokken bij het optimaliseren van de onderhoudsmethodiek Je volgt de veiligheids- en kwaliteitsprocedures Je behandelt de bijbehorende administratie Je staat nauw bij het proces om de productieapparatuur te optimaliseren en storingen te elimineren Je maakt deel uit van een renovatieproject
-
Student IT (GENTBRUGGE)
Regio: GENTBRUGGE
Bedrijf: AWARE
Type: Studentenjob
Aanmaken van grafieken in Chart.js Voor een lopend project zoeken we iemand die ons kan helpen bij het overzetten van gegevens in een vrij complex systeem. (Drupal, Symfony) Liefst hebben we je de eerste paar uur bij ons op kantoor. Daarna heb je de keuze om verder te werken van thuis uit , op je kot of toch bij ons op kantoor. **Wat doen we bij Aware ? Aware is de expert in B2B E-Business ! Dus ? Wij ontwikkelen software, websites, webapplicaties voor bedrijven groot en klein. Onze projecten zijn divers in aard en gewicht en vragen om talent en nauwkeurigheid. We zijn een klein team en koesteren de persoonlijke, losse sfeer hier op kantoor.
-
Medewerker Klantendienst (student) (AVERBODE)
Regio: AVERBODE
Bedrijf: XTRA INTERIM GEEL
Type: Studentenjob
Jij bent het aanspreekpunt voor de klanten: -je noteert de bestellingen van de klanten (telefoon, fax, mail of website) en geeft deze in in het order management systeem. -je assisteert de klanten bij eventuele vragen. -je voert diverse administratieve taken uit. -je behandelt de klachten van klanten.
-
Ervaren projectleider (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: BOSSCHAERT
Type: Vaste Job
Als projectleider heb je verschillende verantwoordelijkheden en zet je jouw schouders onder verschillende industriebouwprojecten. Een overzicht van jouw taken: je zorgt voor een gedetailleerd voorbereidings- en uitvoeringsplan en maandelijkse vorderingsstaten. Je staat in voor het voorbereiden, opstarten en opvolgen van jouw werven. Je woont de werfvergaderingen bij, stuurt de ploegen (eigen of via onderaannemer) aan, werkt de planning (operationeel en financieel) bij waar nodig, communiceert hierover met alle betrokken partijen en garandeert ten alle tijden de veiligheid. Doel: Het plannen, coördineren en evalueren van activiteiten om de doelstellingen van het industriebouwproject te behalen. Taken: Managen van projectdoelstellingen Tijdig en kwalitatief afleveren van een bouwproject aan onze klant door gedetailleerde voorbereiding en het goed inplannen van de juiste resources Nastreven van klanttevredenheid en vertrouwen gedurende het verloop van het project door realistische planning, tijdige uitvoering en consequente communicatie. We verwachten een pro-actieve communicatie bij het aansturen van alle betrokken interne collega’s. We verwachten dat er samen met onze interne Preventie-Adviseur gedetailleerd en praktisch wordt nagedacht tijdens de voorbereiding van het project over het onder controle houden van de veiligheids- en milieurisico’s inherent aan een bouwproject. Tijdens de uitvoering bent u verantwoordelijk voor de opvolging van het veiligheids- en gezondheidsplan en verwachten we jouw tijdige actie indien een situatie dit vereist. Managen operationele doelstellingen Voorbereiding van project aan de hand van project checklist Opstellen en aanpassen van gedetailleerde dagplanning en langetermijn planning Aansturen van taken van arbeiders, onderaannemers, logistieke ondersteuning van het project Interne dagrapportage Wekelijkse interne vergaderingen met management ter bespreking van planning, status van voorbereiding en uitvoering, behaalde rendementen tijdens uitvoering. Maandelijkse vorderingsstaten opmaken en goedkeuring nastreven bij klant Opvolging van werfvergaderingen Communicatie met de klant, architect, onderaannemers en leveranciers Financiële planning Budgettaire voorbereiding gecombineerd met gedegen inhoudelijke dossierkennis Kosten onder controle houden door het efficiënt inplannen van mensen en middelen en nauwgezette opvolging van uitgaven hiervoor Controle van rendementen en feedback naar calculatie bij afwijkingen. Advies voor corrigerende maatregelen indien nodig naar toekomst toe. Ontwikkeling We verwachten pro-activiteit inzake je persoonlijke ontwikkeling en die van jouw collega’s: volgen van noodzakelijke trainingen, netwerken, (aan)leren van nieuwe zaken (aan) van collega’s, lezen van vakbladen. Verantwoordelijkheid en vertrouwen Van begin tot eind verantwoordelijkheid nemen voor een tijdige en kwalitatieve uitvoering van het project. Je zorgt voor vertrouwen op de werkvloer bij klanten en collega’s.
-
Projectleider | afd schrijnwerkerij | klasse 8 | Waregem (Regio Waregem)
Regio: Regio Waregem
Bedrijf: HR Concept
Type: Vaste Job
Je staat in voor: - Werkvoorbereiding en planning Na een inloopperiode ben je de drijvende kracht achter de voorbereiding en planning van de schrijnwerkerij. Na een grondige analyse van het dossier werk je de technische tekeningen uit en stelt je de productieplanning op. - Werven opvolgen Jij fungeert als spilfiguur tussen de productie en de werf. Je plant de levering in en volgt de installatie nauwgezet op. - Budgetbeheer en raportering Je volgt het budget nauwgezet op en bent verantwoordelijk voor de rapportering in verband met de nacalculatie. - Aansturen team Je staat in voor de technische, administrative en financiële opvolging van jouw afdeling. Hierbij stuur je het team aan. - Kwaliteit en veiligheid Je bewaakt de kwaliteit en werkt actief mee aan een veilige werkomgeving.
-
Monteur HVAC (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Heb je kennis van HVAC en vind je het leuk om te monteren? Dan word jij misschien de nieuwe Monteur HVAC van onze klant, een professioneel en gemoedelijk bedrijf in regio Heusden. Jouw taken en verantwoordelijkheden: Je bent verantwoordelijk voor het plaatsen en aansluiten van luchtgroepen, ventilatiesystemen, ketels, sanitair. Je staat in voor het plaatsen en aansluiten van eind-units zoals ventilo's, radiatoren, roosters, etc. Je monteert leidingsnetwerken met alle toebehoren, zowel in staal als kunststof en maakt daarbij gebruik van allerlei verbindingstechnieken zoals: tig-lassen, flensverbindingen, schroefverbindingen, knelfittings. Je monteert luchtkanalennetwerken met alle toebehoren.
-
HR CONSULTANT AGO JOBS & HR KORTRIJK OFFICE (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
AGO Jobs & HR is een dienstverlenend bedrijf in de sector van HR Services: reeds meer dan 30 jaar kunnen onze klanten bij ons terecht voor tijdelijke arbeid, selectie & rekrutering, payrolling, testing & assessment en outplacement. Gespecialiseerde divisies binnen ons uitgebreide nationale kantorennet garanderen daarbij de allerbeste dienstverlening. En met een toegewijd team van authentieke en optimistische medewerkers staan wij dicht bij onze klanten en focussen wij op het uitbouwen van waardevolle en langdurige relaties. Voor onze kantoor in Kortrijk zijn wij op zoek naar een HR Consultant. Je staat voornamelijk in voor het rekruteren van Office profielen. Je maakt gebruik van onze interne tools en databanken om op zoek te gaan naar kandidaten. Via telefonische screening achterhaal je welke kandidaten in aanmerking komen voor de specifieke vacatures van onze klanten. Je interviewt kandidaten grondig en verwerft op deze manier een uitgebreide kennis over hun motivaties en competenties. Je maakt onze klanten tevreden door op korte termijn de perfecte match voor hen te vinden. Je zorgt voor een stipte opvolging van dossiers naar zowel klant als uitzendkracht toe.
-
Chauffeur CE (LIEDEKERKE)
Regio: LIEDEKERKE
Bedrijf: VIKING
Type: Werfreserve
Voor onze firma gespecialiseerd in afbraak- en grondwerken zijn we op zoek naar een chauffeur CE. Je hebt volgende taken: vervoeren van onze afbraakmaterialen naar stortplaatsen. vervoeren van uitgegraven grond naar de stortplaatsen.
Zoek naar antwoorden van M. LOMBARD in sociale netwerken
Look for responds of M. LOMBARD in social networks
Lees alle opmerkingen voor M. LOMBARD. Laat een reactie achter voor M. LOMBARD. M. LOMBARD bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for M. LOMBARD. Leave a respond for M. LOMBARD. M. LOMBARD on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie M. LOMBARD op de google maps. Adres en contacten M. LOMBARD Location of M. LOMBARD on the google maps. Address and contacts of M. LOMBARD
Andere gerelateerde bedrijven als come M. LOMBARD M. LOMBARD: STATIONSBUFFET | Fang's Food SA | Aubry Catherine | BOBI & Ko nv-sa | LUC ROORYCK
Other related companies as M. LOMBARD: STATIONSBUFFET | Fang's Food SA | Aubry Catherine | BOBI & Ko nv-sa | LUC ROORYCK
M. LOMBARD is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is M. LOMBARD, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09965667724. Het bedrijf M. LOMBARD bevindt zich op het adres: RUE SAINT-JEAN 79; 6120; HAM-SUR-HEURE-NALINNES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 670,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 205,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Paramedische behandelingen. Producten gemaakt in M. LOMBARD zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van M. LOMBARD is Stenen, Klei, Glas en Betonproducten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van M. LOMBARD is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van M. LOMBARD, openstaande posities, locatie van M. LOMBARD op de kaart.
M. LOMBARD is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is M. LOMBARD, company assigned to the tax number BE09965667724. The company M. LOMBARD is located at the address: RUE SAINT-JEAN 79; 6120; HAM-SUR-HEURE-NALINNES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 670,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 205,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Paramedische behandelingen. Products created in M. LOMBARD were not found.
The main activity of M. LOMBARD is Stone, Clay, Glass, and Concrete Products, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of M. LOMBARD is not available. You also can look at reviews of M. LOMBARD, open positions, location of M. LOMBARD on the map.
