G. MAERTENS
Contactgegevens G. MAERTENS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data G. MAERTENS: address, phone, fax, email, website, opening hours
G. MAERTENS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): SINT-PAULUSSTRAAT 40; 8400; OOSTENDE, België
Telefoon (phone): 59515495 (+32-59515495) 59515495 (+32-59515495)
Fax (fax): +32 (53) 608-32-92 +32 (53) 608-32-92
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) G. MAERTENS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "G. MAERTENS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "G. MAERTENS"? - Contact us!
We found such data of G. MAERTENS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees G. MAERTENS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti G. MAERTENS
Products information G. MAERTENS
Producten die in G. MAERTENS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Paramedische behandelingen
Aanvulling soorten activiteiten voor G. MAERTENS Addition kinds of activities for G. MAERTENS
7371. Aangepaste computerprogrammeringsdiensten | Custom computer programming services
371400. Motoronderdelen en accessoires | Motor vehicle parts and accessories
20649904. Kauw snoep, niet kauwgom | Chewing candy, not chewing gum
24919906. Houtproducten, gecreosoteerd | Wood products, creosoted
35499902. Merkmachines, metaalbewerking | Marking machines, metalworking
36340310. Verwarmingstoestellen, elektrisch (stralingshitte): plint of muur | Heating units, electric (radiant heat): baseboard or wall
38290313. Theodolieten | Theodolites
38420102. Kleding, brandwerend en beschermend | Clothing, fire resistant and protective
63510200. Fidelity verzekering | Fidelity insurance
Werken bij G. MAERTENS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in G. MAERTENS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor G. MAERTENS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for G. MAERTENS. Looking for open vacancies in other companies
-
isolateur (KAMPENHOUT)
Regio: KAMPENHOUT
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
je zal samen met je collega's isolatiemortel gaan plaatsten op verschillende werven
-
B2B & Groups Internal Sales account (m/v) (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
- Je bent verantwoordelijk voor de verkoop en de administratieve opvolging van de Internationale B2B klanten en groepsboekingen (zowel telefonisch contact, prijsberekeningen, uitwerken en opvolgen van offertes). - Je onderhoudt contacten met de B2B klanten naar bestaande en eventuele nieuwe boekingen (telefonisch, schriftelijk, afspraken). - Je prospecteert op zelfstandige basis op bestaande klanten en op nieuwe klanten. - Je legt en onderhoudt contacten met bedrijven en verenigingen met als doelstelling de periodes buiten de vakanties op te vullen met groepen. - Je biedt verschillende formules aan, naargelang de doelgroep, dit kan bestaan uit zowel teambuildings, seminaries, verblijven voor sportverenigingen als individuele verblijven. - Je kan goed overweg met verschillende systemen (reserveringssysteem, word, excel, powerpoint, hubspot, trello, …). - Je geeft administratieve ondersteuning aan de B2B Sales representatives (opvolging offertes, inboeken afspraken, …).
-
Metser (WERVIK)
Regio: WERVIK
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Wervik, regio Menen, zoeken we een ervaren metser Metsen met draad van hoek tot hoek Je voert ook polyvalente zaken uit: isolatie plaatsen, verwijderen van mortel, plaatsen steigers, ...
-
Huishoudhulp m/v Zwevezele - Wingene (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: Actief Dienstencheques Tielt
Type: Dienstenchequebaan
Wegens groei zijn wij op zoek naar een nieuwe collega binnen onze dienstencheque afdeling. Je zal werken bij gezinnen in de regio Zwevezele - Wingene en je kan zelf bepalen hoeveel werkuren je wenst per week. Taken: huishoudelijke taken (schoonmaak, strijken, koken) Jouw uurrooster is minimum 10 uren en maximum 38 uren op weekbasis.
-
HUISHOUDHELDEN REGIO Gent solliciteer via sms (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: EASY LIFE MELLE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Ingrid is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
Jobstudent redder (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: T-INTERIM KORTRIJK
Type: Studentenjob
Je staat in voor de veiligheid in het zwembad. Je herinnert de mensen aan de regels. Je bent bereidt om verantwoordelijkheid te nemen en in te grijpen wanneer nodig.
-
zaalhulp (jobstudent weekends en vakanties) (MIDDELKERKE)
Regio: MIDDELKERKE
Bedrijf: De Zandbank
Type: Studentenjob
Als zaal hulp onthaal je de klanten, neem je bestellingen op en bedien je de klanten. Je ruimt de tafels af en zet de zaal terug op orde.
-
STUDENT Kelner (20u/week) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Camping Campina / BVBA Dageraad 16
Type: Studentenjob
In onze brasserie, gelegen op de Dageraadplaats, zijn wij op zoek naar een positief en enthousiast persoon om ons team te versterken. Je neemt de bestellingen op, je staat in voor het serveren van de gerechten en dranken. Je ruimt de tafels af en dekt ze in. Je zorgt voor de bediening zowel aan de bar, in de zaal als op het terras.
-
Jobstudent (m/v) Kortenberg (KORTENBERG)
Regio: KORTENBERG
Bedrijf: LANDELIJKE KINDEROPVANG - Ons
Type: Studentenjob
Samen met het bestaande team van kinderbegeleiders in de buitenschoolse kinderopvang zorg je voor een aangename en speelse vakantie voor kinderen van 2,5 tot 12 jaar. Je begeleidt de kinderen op een creatieve en verantwoorde manier in hun vrij spel. Je zorgt voor voorbereiding en uitvoering van een speels en gevarieerd activiteitenprogramma, aangepast aan de leeftijd. Je staat in voor een vriendelijke en vlotte communicatie met ouders en contactpersonen. De opvang is open tussen 7u en 18u30, niet in het weekend.
-
Telecomtechnieker (JABBEKE)
Regio: JABBEKE
Bedrijf: K. Verstraete & Zoon nv
Type: Vaste Job
Als telecomtechnieker wordt u ingeschakeld om het netwerk sneller te maken door het vervangen van componenten in de hoofdkast. De werken vinden steeds buiten plaats, het gebruik van een ladder is in bepaalde gevallen nodig.
-
Taaltrainer Nederlands (Regio Brussel) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: EUROSPEAK-METODIKA ANTWERPEN
Type: Zelfstandige activiteit
Taaltrainer Nederlands voor individuele opleidingen en opleidingen in kleine groepjes voor expats en expatkinderen.
-
Vivid Resourcing - Lead Java Developer (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
I am working directly with a client based in Bruges who is looking for a lead Java developer for a 12-month freelance contract with extensions. Role To take a leading role in the development of a new application You will be expected to collaborate with architects and technical analysts You will be asked to help with coaching more Junior developer when necessary Requirements Several years' experience working as a Java developer Experience with SpringBoot and Hibernate Experience working with architects and analysts would be beneficial Good knowledge of Angular framework is desirable - version 5 if possible Knowledge of Web Services (SOAP/Rest) is desirable Dutch is mandatory English would be a bonus Details Location: Bruges Duration: 12 Months+ Start Date: ASAP If you wish to be considered for the position available, please e-mail an up to date CV with a contact number via the button below.
Zoek naar antwoorden van G. MAERTENS in sociale netwerken
Look for responds of G. MAERTENS in social networks
Lees alle opmerkingen voor G. MAERTENS. Laat een reactie achter voor G. MAERTENS. G. MAERTENS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for G. MAERTENS. Leave a respond for G. MAERTENS. G. MAERTENS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie G. MAERTENS op de google maps. Adres en contacten G. MAERTENS Location of G. MAERTENS on the google maps. Address and contacts of G. MAERTENS
Andere gerelateerde bedrijven als come G. MAERTENS G. MAERTENS: BEENHOUWERIJ 'T EILAND | J. DE PREZ | LA LUNETTERIE | LAURENT SACR? | LAURENCE DAMBRAIN
Other related companies as G. MAERTENS: BEENHOUWERIJ 'T EILAND | J. DE PREZ | LA LUNETTERIE | LAURENT SACR? | LAURENCE DAMBRAIN
G. MAERTENS is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is G. MAERTENS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06713439941. Het bedrijf G. MAERTENS bevindt zich op het adres: SINT-PAULUSSTRAAT 40; 8400; OOSTENDE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 125,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 497,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Paramedische behandelingen. Producten gemaakt in G. MAERTENS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van G. MAERTENS is Papier en geallieerde producten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van G. MAERTENS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van G. MAERTENS, openstaande posities, locatie van G. MAERTENS op de kaart.
G. MAERTENS is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is G. MAERTENS, company assigned to the tax number BE06713439941. The company G. MAERTENS is located at the address: SINT-PAULUSSTRAAT 40; 8400; OOSTENDE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 125,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 497,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Paramedische behandelingen. Products created in G. MAERTENS were not found.
The main activity of G. MAERTENS is Paper and Allied Products, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of G. MAERTENS is not available. You also can look at reviews of G. MAERTENS, open positions, location of G. MAERTENS on the map.
