RUDI COLSON
Contactgegevens RUDI COLSON: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data RUDI COLSON: address, phone, fax, email, website, opening hours
RUDI COLSON
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KAPELSESTEENWEG 350; 2930; BRASSCHAAT, België
Telefoon (phone): 36644948 (+32-36644948) 36644948 (+32-36644948)
Fax (fax): +32 (51) 889-12-35 +32 (51) 889-12-35
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) RUDI COLSON: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "RUDI COLSON"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "RUDI COLSON"? - Contact us!
We found such data of RUDI COLSON, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees RUDI COLSON. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti RUDI COLSON
Products information RUDI COLSON
Producten die in RUDI COLSON zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pain, p?tisseries and confiseries
Aanvulling soorten activiteiten voor RUDI COLSON Addition kinds of activities for RUDI COLSON
282102. Thermoplastische materialen | Thermoplastic materials
20860301. Koolzuurhoudende dranken, nonalcoholic: pkged. | Carbonated beverages, nonalcoholic: pkged. in cans, bottles
25910103. Venster schaduwrollen en toebehoren | Window shade rollers and fittings
29510100. Plaveiselblokken | Paving blocks
32590000. Structurele kleiproducten, nec | Structural clay products, nec
33550000. Aluminium rollen en tekenen, nec | Aluminum rolling and drawing, nec
34469900. Architectonisch metaalwerk, nec | Architectural metalwork, nec
Werken bij RUDI COLSON: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in RUDI COLSON: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor RUDI COLSON. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for RUDI COLSON. Looking for open vacancies in other companies
-
Medewerker proefdiercentrum Rega Instituut (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: KU Leuven
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Je helpt proactief mee aan de vlotte dagelijkse werking van het Rega-animalium van kleine proefdieren (spf op A1, A2 en A3 niveau en conventioneel op A1 en A2 niveau). Je zal zowel worden ingeschakeld in de wasruimte als bij het verzorgen en voederen van de dieren. Je waakt erover dat alle materialen en verschillende ruimtes steeds proper zijn en voldoen aan de hygiënische voorschriften. Je staat in voor het reinigen, ontsmetten en steriliseren van drinkflessen, kooien en ander hulpmateriaal en dit gebruik makende van een autoclaaf en andere sterilisatiemiddelen zoals waterstofperoxide. Je staat ook in voor het onderhoud van de wasmachine, IVC-stellingen en ander apparatuur. Je zal de verantwoordelijkheid krijgen over de waszaal, zowel wat organisatie,orde en netheid betreft als het correct laten functioneren van de apparatuur (autoclaven, rack washer, bedding dump), en inclusief het opvolgen van onderhoud en eventuele herstellingen door de firma’s van deze toestellen. Je bent bij de verzorging van de dieren verantwoordelijk voor het proper maken van de kooi en je voorziet de dieren van voldoende water, voeder, kooiverrijking en beddingmateriaal. Je zorgt voor de dagelijkse opvolging van deze dieren. Je staat in voor het zelfstandig bijhouden van diergegevens in een computersysteem (LAIS). Je zal technische hulp bieden aan de onderzoekers, met inbegrip van het zelfstandig afnemen van stalen (voor bijvoorbeeld genotypering), genotypering van muizen door PCR-analyse, microscopische analyse van bloeduitstrijkjes en hulp bij meer complexe ingrepen. Bedrijfsprofiel: De KU Leuven wenst zich te profileren als een onderzoeks-intensieve universiteit die in de eerste plaats uitstekende kwaliteit van onderzoek nastreeft en zo tot de beste universiteiten van Europa en de wereld gerekend kan worden. Het fundamenteel en toegepast onderzoek aan de universiteit wordt gekarakteriseerd door originaliteit, innovatie, maatschappelijke relevantie en multidisciplinariteit. De studie van belangrijke medische en biomedische vragen vergt dikwijls het gebruik van proefdieren die in optimale omstandigheden dienen te worden gekweekt en gehuisvest. Het proefdierencentrum van het Rega Instituut ondersteunt het proefdier-gerelateerd onderzoek dat uitgevoerd wordt door wetenschappers. Dit gebeurt onder meer door te zorgen voor een optimale huisvesting en verzorging van de proefdieren.
-
Tijdelijke orderpicker - regio Wortegem-Petegem (WORTEGEM-PETEGEM)
Regio: WORTEGEM-PETEGEM
Bedrijf: Konvert Interim Oudenaarde
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, een voedingsbedrijf, in de regio Wortegem-Petegem zijn we op zoek naar een tijdelijke orderpicker. Jouw taken: - Je staat in voor het klaarzetten van de bestellingen, goederen op locatie zetten en orderpicking. - Je werkt hiervoor met een systeem met stemcontrole. - Je werkt in een koele omgeving. - Je zet je in voor een tijdelijke opdracht tot ongeveer eind dit jaar.
-
Onderhoudstechnieker cv en sanitair (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Synergie Kortrijk Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Onderhoud van CV en sanitaire installaties, voornamelijk bij particulieren, bakkers, industrie en bouwmaatschappijen.
-
Huishoudheld (m/v) Regio Lembeke-Waarschoot (Regio Eeklo-Zelzate)
Regio: Regio Eeklo-Zelzate
Bedrijf: EASY LIFE MALDEGEM
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Soraya is op zoek naar gemotiveerde superhelden in het huishouden voor de regio Lembeke/Waarschoot/Bassevelde. Ben je op zoek naar een job die voor afwisseling en werkzekerheid biedt? Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Ga dan aan de slag als huishoudhulp bij EasyLife en ontdek een wereld van verschil voor jezelf en voor je klant. Je gaat een zeer afwisselend job tegemoet.
-
Horecamedewerkers studenten - M/V - Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: TOPANGELS
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar horecamedewerkers! Het takenpakket is heel divers, dit naargelang je eigen wensen en ervaring: Barhulp Keukenhulp Afwas Meewerken aan (gezonde) gerechtjes Kassabediening Zaalbediening: afruimen & opdienen De zaak netjes houden
-
Nachtchauffeur CE (VAC195) (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: 24/7 CHAUFFEURSDIENSTEN
Type: Vaste Job
Chauffeur CE die bereid is om geregeld wat fysiek werk te doen. Je zal voor het bedrijf Fun rondrijden. Je start +/- tussen 20 à 23h en werkt gemiddeld 11h/dag. Je zal gemiddeld tussen de 2 – 8 stops doen. Je hebt de codes en sleutels van deze winkels en levert hier voornamelijk pallets, rolkarren,.. Het bedrijf waarvoor je werkt is een topbedrijf, heeft oog voor de chauffeur, je wordt gehoord, van de collega’s tot de directrice. Iedereen helpt je graag. Materiaal is altijd Tip-Top onderhouden, dit wordt ook van jou verwacht. Je krijgt een interne opleiding en wordt pas losgelaten als je het kent.
-
CHAUFFEUR C (HERENT)
Regio: HERENT
Bedrijf: Talentus Leuven
Type: Vaste Job
U staat in voor het leveren van allerlei promotiemateriaal naar onder andere winkels & beurzen. U helpt ook bij het uitladen.
-
HANDLANGER (LANAKEN)
Regio: LANAKEN
Bedrijf: Bouwgroep Hendriks
Type: Vaste Job
Je verricht allerhande werkzaamheden bij renovatiewerkzaamheden. Op termijn ook volledige nieuwbouwwerkzaamheden. Taken: aanleveren materiaal, assisteren, bewapening plaatsen, mortel maken, werken aan gevels.
-
Project ingenieur / Project Engineer (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: CAMCO TECHNOLOGIES
Type: Vaste Job
Camco Technologies is een innovatieve speler actief in een hoogtechnologische en internationale omgeving. Het bedrijf is gevestigd in Heverlee en stelt 110 mensen te werk. De automatiseringsprojecten zijn gebaseerd op een combinatie van hard- en softwareproducten. Deze producten worden hoofdzakelijk ontwikkeld, geproduceerd en geïnstalleerd door Camco. Onder deze toepassingen vind je intelligente industriële camera's, selfservice kiosken, traffic control, real-time locatieoplossingen en processoftware, alsook eigen ontwikkelde software voor beeldverwerking. Wat wordt er van je verwacht? Als Project Engineer neem je je projecten ter harte . Je bent verantwoordelijk voor de opstart, de uitvoering, de oplevering en de opvolging van je werkzaamheden o Vergaderingen met klanten (technische personen) o Opstellen van engineering documenten (technische projectbeschrijvingen) o Opstellen van infrastructuur plannen (Inventor tekenwerk) o Regelmatige inspecties van sites o Leiden van je eigen installatieteam (techniekers 1 tot 4 personen) bij de klant o Leiden van ingehuurde werkkrachten bij de klant o Testen van het systeem bij klanten Je bent bereid om regelmatig (+/- 25 à 35% van je tijd) voor enkel dagen/weken in het buitenland te werken. Opdrachtgevers situeren zich overwegend in Europa, Australië, Midden–Oosten, Zuid-Afrika, Latijns- en Noord-Amerika. Je werkt nauw samen met interne collega’s(productie, operations, support, projectmanager). Daarnaast ondersteun je de R&D manager bij de praktische uitwerking van technische oplossingen: technische tekeningen maken, testopstelling maken... Je vindt het prettig om regelmatig zelf de handen uit de mouwen te steken en je schept duidelijkheid over verwachtingen en verantwoordelijkheden van eigen en ingehuurde techniekers. Je toont oprechte erkenning en waardering voor de prestaties van je collega’s In je functioneren streef je dag in dag uit naar een excellente klantentevredenheid
-
Gezondheids-, sport- & businesscoach (Regio Leuven)
Regio: Regio Leuven
Bedrijf: FORTUNE OF HEALTH
Type: Zelfstandige activiteit
Vanwege de snelle groei in ons bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen die interesse hebben in de sector voeding en gezondheid. Je gaat in je eigen regio aan de slag als gezondheids- en/of sportcoach om mensen te helpen op een gemakkelijke manier hun levenskwaliteit en/of hun sportprestaties te verbeteren. Affiniteit met voeding en gezonde, actieve levensstijl is een pré, maar geen must. Voorkennis op deze gebieden zijn meegenomen. Indien dit niet het geval is ga je praktijkgericht leren via een (online) Plug In- trainingssysteem. Je gaat samenwerken in een super gezellig team, jong en oud, bestaande uit enthousiaste coaches variërend van (top)sporters, voedingsdeskundigen, artsen, personal trainers, schoonheidsspecialisten, fysiotherapeuten en veel meer. Deze job is voor iedereen haalbaar maar alles staat en valt met je eigen inzet. In het eerste kennismakingsgesprek zal besproken worden welke mogelijkheden er voor jou zijn en of je binnen ons team past. Jouw profiel: Zelfstandig kunnen werken, teamplayer, ondernemend, netwerker en sociaal aangelegd. Kunnen coachen of openstaan dit te leren Wat ga je doen? Eigen klantenbestand leren bouwen, Eigen klanten coachen, nieuwe gezondheids- & sportcoaches leren opleiden
-
RESERVE schoonmaak regio Deinze / Nazareth 2018 (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: ISS Facility Services
Type: Werfreserve
Dit is een RESERVE vacature. Wanneer wij op zoek zijn naar schoonmakers uit de regio Deinze / Nazareth zullen wij u contacteren voor deze functie. Takenpakket: Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Onze vacatures zijn meestal deeltijds in de ochtend (6u-10u) en/of 's avonds (16u-21u).
-
FLEXI JOB Beenhouwerij te Hechtel (HECHTEL)
Regio: HECHTEL
Bedrijf: VERSO FOOD
Type: Flexijob
In onze beenhouwerij van Budgetslager staan wij open voor flexi jobs. Dit wil zeggen dat je op afgesproken dagen mee deel kan uitmaken van ons team. Hier sta je dan mee in voor : Verkoop van vers vlees , traiteur- en charcuterieproducten Helpen voorbereiden / aflsuiten van de verstoog Leergierig en klantvriendelijk Uren de plannen met de verantwoordelijke van het filiaal
Zoek naar antwoorden van RUDI COLSON in sociale netwerken
Look for responds of RUDI COLSON in social networks
Lees alle opmerkingen voor RUDI COLSON. Laat een reactie achter voor RUDI COLSON. RUDI COLSON bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for RUDI COLSON. Leave a respond for RUDI COLSON. RUDI COLSON on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie RUDI COLSON op de google maps. Adres en contacten RUDI COLSON Location of RUDI COLSON on the google maps. Address and contacts of RUDI COLSON
Andere gerelateerde bedrijven als come RUDI COLSON RUDI COLSON: Breuer José | MAISON DOREMI | HUIS PARYS L. & J. | M. BODET | Eclecti BVBA
Other related companies as RUDI COLSON: Breuer José | MAISON DOREMI | HUIS PARYS L. & J. | M. BODET | Eclecti BVBA
RUDI COLSON is een bedrijf dat 2009 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is RUDI COLSON, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09614105224. Het bedrijf RUDI COLSON bevindt zich op het adres: KAPELSESTEENWEG 350; 2930; BRASSCHAAT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 326,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 474,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Pain, p?tisseries and confiseries. Producten gemaakt in RUDI COLSON zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van RUDI COLSON is Algemene Merchandise Stores, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van RUDI COLSON is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van RUDI COLSON, openstaande posities, locatie van RUDI COLSON op de kaart.
RUDI COLSON is a company, that was registered 2009 in N\A region, Belgium. Full name of company is RUDI COLSON, company assigned to the tax number BE09614105224. The company RUDI COLSON is located at the address: KAPELSESTEENWEG 350; 2930; BRASSCHAAT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 326,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 474,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Pain, p?tisseries and confiseries. Products created in RUDI COLSON were not found.
The main activity of RUDI COLSON is General Merchandise Stores, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of RUDI COLSON is not available. You also can look at reviews of RUDI COLSON, open positions, location of RUDI COLSON on the map.
