CARL DEBAL
Contactgegevens CARL DEBAL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data CARL DEBAL: address, phone, fax, email, website, opening hours
CARL DEBAL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KIJKUITSTRAAT 2; 8560; WEVELGEM, België
Telefoon (phone): 56418626 (+32-56418626) 56418626 (+32-56418626)
Fax (fax): +32 (13) 910-65-51 +32 (13) 910-65-51
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) CARL DEBAL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "CARL DEBAL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "CARL DEBAL"? - Contact us!
We found such data of CARL DEBAL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees CARL DEBAL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti CARL DEBAL
Products information CARL DEBAL
Producten die in CARL DEBAL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Pain, p?tisseries and confiseries
Aanvulling soorten activiteiten voor CARL DEBAL Addition kinds of activities for CARL DEBAL
362501. Motorbedieningen en accessoires | Motor controls and accessories
951201. Natuurbeschermingsbureaus | Wildlife conservation agencies
34299910. Parachute hardware | Parachute hardware
58120502. Restaurant, familie: onafhankelijk | Restaurant, family: independent
82310304. Openbare Bibliotheek | Public library
84220000. Botanische en zoologische tuinen | Botanical and zoological gardens
Werken bij CARL DEBAL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in CARL DEBAL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor CARL DEBAL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for CARL DEBAL. Looking for open vacancies in other companies
-
Douanedeclarant (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: Go4Jobs Brugge
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor de ondersteuning op het vlak van Import en Export: Je volgt de douanestatus van de goederen op en zorgt dat het proces efficiënt verloopt. Je zorgt dat de correcte douaneprocedures worden toegepast. RTO en Entrepot regelingen, douanevergunningen opvolgen en beheren. Opmaak, opvolging en rapportering van douanelijsten. Frequent contact met met klanten, douanediensten en Federaal Agentschap.
-
Secretaresse (ZONHOVEN)
Regio: ZONHOVEN
Bedrijf: Konvert Interim Houthalen
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben jij een goede secretaresse? Heb jij een goede kennis van boekhouding? Solliciteer dan zeker op deze functie Ook de kennis van Word en excell is belangrijk
-
TECHNIEKER ROLLEND MATERIAAL - KALLO (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Synergie Antwerpen Technics
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant gevestigd te Kallo zijn wij op zoek naar een technieker voor het onderhoud en herstellingen van rollend materiaal. Opgelet! Geen ervaring met rollend materiaal, maar wel als technieker? Ook jij komt in aanmerking! Als technieker zal jouw takenpakket o.a bestaan uit: 20 % Depannages 60 % onderhoud/herstellingen rollend materiaal 10 % klussen gebouw 10 % administratie
-
Magazijnier bij Conway | Eindcontrole van de goederen (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: Synergie Sint-Niklaas Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Conway is een toonaangevende groothandel op het gebied van food en non-food artikelen (snoepgoed, tabakswaren, dranken,...). Via hun uitgebreide distributienetwerk bedienen de zowat 400 medewerkers meer dan 11 000 verkooppunten in België. Dit gaat van het kleinste kruidenierswinkeltje tot grote tankstations. Conway zoekt magazijnmedewerkers om de eindcontrole van de goederen uit te voeren. Reeds gepickte containers dienen nagecontroleerd te worden op mogelijke fouten. Opgespoorde fouten dienen dan in orde gebracht te worden. Op deze manier zorg jij ervoor dat fouten niet doorgaan naar klanten. Je zal in late uren tewerkgesteld worden, meestal is dit van 18u tot 3u.
-
ERP-administrator (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: Go4jobs Meetjesland
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zoeken wij een ERP-administrator. Ze werken met een ERP-pakket voor het opmaken van offertes én het produceren van ramen en deuren in PVC & Aluminium. Je zorgt voor de verdere ontwikkeling en de goede werking van het pakket om zo een maximale ondersteuning te kunnen bieden aan medewerkers en klanten. Je analyseert hierbij verschillende noden en je bedenkt structurele oplossingen. Je ontwikkelt waar nodig zelf maatwerk en je werkt hierbij nauw samen met de leverancier die het programma ontwikkeld heeft. Deze samenwerking gebeurd in het Duits of Engels.
-
HUISHOUDHULP Kasterlee, Lichtaart, Tielen - direct VAST contract én maaltijdcheques (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis via het systeem van dienstencheques. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op en we houden rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Ook het aantal uur is bespreekbaar: wanneer een voltijdse job voor jou niet haalbaar is, kan je werken in een deeltijds rooster van minimaal 13 uur per week. 't Gerief werkt lokaal: we zoeken mensen uit de eigen regio die poetsen bij onze klanten in Kasterlee, Lichtaart en Tielen. Woon je niet in Kasterlee? 't Gerief is actief in de Kempen en we hebben openstaande vacatures in volgende gemeenten: Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Lille, Kasterlee, Olen, Vorselaar. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken: daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht.. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Hulshout – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HULSHOUT)
Regio: HULSHOUT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Gemotiveerde Poetsvrouw / Poetsman regio Mol (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: HET POETSPALEIS
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetspaleis is een professionele dienstenchequefirma met een hart voor mensen. De mens achter de job is voor ons heel erg belangrijk! Heb je het vaak heel erg druk en vraag je je af hoe je het gezin en werk kan blijven combineren? Bij Het Poetspaleis streven we naar een aangename balans tussen werk en plezier. We bieden daarom werkschema’s die volledig aangepast zijn aan hun wensen en noden. Door ons groeiend succes zijn we op zoek naar : ENTHOUSIASTE ZORGZAME HUISHOUDHULPEN Regio Mol, Balen, Geel, Lommel, Meerhout Help je graag mensen een handje in het huishouden? Weet je bovendien van aanpakken en ben je op zoek naar een leuke vast deeltijdse of voltijdse job? Dan ben je van harte welkom in Het POETSPALEIS! Staat jouw regio niet vermeld? Geen nood…Het Poetspaleis bedient elke gemeente in de Kempen dus spring gerust even binnen in 1 van onze kantoren voor wat meer informatie! Werk je momenteel al als hulp in het huishouden maar voel je je bij die werkgever niet helemaal thuis? Kom gerust eens langs op ons kantoor… misschien kunnen wij wat voor je betekenen.
-
Event Studenten/Hostessen (BERINGEN)
Regio: BERINGEN
Bedrijf: Q JOBS
Type: Studentenjob
Als trotse sponsor is Q Jobs op zoek naar 20 studenten voor een super cool event! De KBC Night Run vindt plaats op 20 oktober in Beringen. Voor dit event gaat Q Jobs op zoek naar studenten die op 20/10 instaan voor: - het inschrijven van de deelnemers (17.00 - 20.00; dit is ook op vrijdag 19/10) - bewegwijzering op het parcours (18.00 - 22.30) - seingeving aan de doorsteek plaatsen (18.00 - 22.30) - bevoorrading (19.30 - 22.30) - uitreiking van de medailles (19.30 - 22.30) - hostessenwerk (16.30 - 23.00) - onderhoud toiletten (17.00 - 00.00 en 17.00 - 02.00) Draag jij graag jouw steentje bij aan een sportief evenement? Dan zoek ik jou!!! Interesse? Call me! 011/800.202 - [email protected]
-
Flexibele redders Zwemparadijs en Welnesscentrum (SINT-AMANDSBERG)
Regio: SINT-AMANDSBERG
Bedrijf: SYNERGIE INTERIM GENT
Type: Studentenjob
Voor een sport -en recreatie centrum zijn we op zoek naar een geattesteerde redder! Als redder sta je aan het bad en waak je over de veiligheid van de zwembadbezoeker; Je bent verantwoordelijk voor een aantal taken op vlak van algemene hygiëne en hebt oog voor netheid in het centrum; Je bent (in beperkte mate) mee verantwoordelijk voor het technisch onderhoud van de zwembadaccommodatie; Je neemt deel aan regelmatige oefenmomenten en bent bereid om de nodige opleidingen/bijscholingen te volgen die nodig zijn voor de uitoefening van je functie; Je bent mee verantwoordelijk voor een optimale klantentevredenheid, je ondersteunt hierin actief je collega's en verantwoordelijken; Je anticipeert op problemen en signaleert nauwgezet de binnenkomende klachten via het klachtenmanagementsysteem;
-
JOBSTUDENT 11/1/2019 (WONDELGEM)
Regio: WONDELGEM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in de regio Gent zijn we op zoek naar 2 jobstudenten die willen helpen bij de nieuwjaarsreceptie specifiek op vrijdag 11/1/2019 van 14u30-20u. Je zal hapjes in de oven mogen steken, Je zal drank mogen inschenken, Je zal glazen mogen afwassen, Je zal mogen rondgaan met hapjes/drankjes Je zal mogen helpen waar nodig dat moment
-
Commercieel medewerker binnendienst (NL/FR) (ASSEBROEK)
Regio: ASSEBROEK
Bedrijf: Optelec
Type: Vaste Job
Als commercieel medewerker ben je werkzaam op de binnendienst verkoop in een klein gemotiveerd team. Onze klanten zijn mensen met een visuele beperking die een oplossing zoeken om hun beperking te compenseren. Vanuit de binnendienst doe je opvolging van offertes, verwerkt binnenkomende orders,houdt de websites actueel, verzorgt communicatie materiaal en gebruikt optimaal ons ERP en CRM systeem. Je vind het leuk om hulpmiddelen te demonstreren op beurzen en in onze demoruimte en adviseert over de producten en toepassingen. Je communiceert vlotjes in het Nederlands en Frans met onze relaties. Je hebt groot verantwoordelijkheids gevoel en houdt van de samenwerking met de tien directe collega's en de collega's in het buitenland.
Zoek naar antwoorden van CARL DEBAL in sociale netwerken
Look for responds of CARL DEBAL in social networks
Lees alle opmerkingen voor CARL DEBAL. Laat een reactie achter voor CARL DEBAL. CARL DEBAL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for CARL DEBAL. Leave a respond for CARL DEBAL. CARL DEBAL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie CARL DEBAL op de google maps. Adres en contacten CARL DEBAL Location of CARL DEBAL on the google maps. Address and contacts of CARL DEBAL
Andere gerelateerde bedrijven als come CARL DEBAL CARL DEBAL: Accomp BVBA | JEAN-PAUL FRAN?OIS | ERIC DE BOECK | KACEDAS | Plansjee
Other related companies as CARL DEBAL: Accomp BVBA | JEAN-PAUL FRAN?OIS | ERIC DE BOECK | KACEDAS | Plansjee
CARL DEBAL is een bedrijf dat 1998 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is CARL DEBAL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06142974853. Het bedrijf CARL DEBAL bevindt zich op het adres: KIJKUITSTRAAT 2; 8560; WEVELGEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 864,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 617,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Pain, p?tisseries and confiseries. Producten gemaakt in CARL DEBAL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van CARL DEBAL is Groothandel - Duurzame Goederen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van CARL DEBAL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van CARL DEBAL, openstaande posities, locatie van CARL DEBAL op de kaart.
CARL DEBAL is a company, that was registered 1998 in N\A region, Belgium. Full name of company is CARL DEBAL, company assigned to the tax number BE06142974853. The company CARL DEBAL is located at the address: KIJKUITSTRAAT 2; 8560; WEVELGEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 864,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 617,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Pain, p?tisseries and confiseries. Products created in CARL DEBAL were not found.
The main activity of CARL DEBAL is Wholesale Trade - Durable Goods, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of CARL DEBAL is not available. You also can look at reviews of CARL DEBAL, open positions, location of CARL DEBAL on the map.
