BAKKERIJ ASTER
Contactgegevens BAKKERIJ ASTER: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BAKKERIJ ASTER: address, phone, fax, email, website, opening hours
BAKKERIJ ASTER
Regio (region): N\A, België
Adres (address): STATIONSSTRAAT 80; 9890; GAVERE, België
Telefoon (phone): 93841308 (+32-93841308) 93841308 (+32-93841308)
Fax (fax): +32 (57) 676-95-73 +32 (57) 676-95-73
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BAKKERIJ ASTER: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BAKKERIJ ASTER"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BAKKERIJ ASTER"? - Contact us!
We found such data of BAKKERIJ ASTER, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BAKKERIJ ASTER. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti BAKKERIJ ASTER
Products information BAKKERIJ ASTER
Produits: Tartes & G?teaux, Pain.
Product categorie (product category): Pain, p?tisseries and confiseries
Aanvulling soorten activiteiten voor BAKKERIJ ASTER Addition kinds of activities for BAKKERIJ ASTER
3324. Staal investeringen gieterijen | Steel investment foundries
7692. Las reparatie | Welding repair
072199. Gewasbescherming en bescherming, niet inbegrepen | Crop planting and protection, nec
36210105. Frequentie omzetters (elektrische generatoren) | Frequency converters (electric generators)
36340405. Irons, elektrisch: huishouden | Irons, electric: household
37640000. Ruimte aandrijfeenheden en onderdelen | Space propulsion units and parts
51729901. Ruwe olie | Crude oil
92210203. Gemeentelijke politie | Municipal police
Werken bij BAKKERIJ ASTER: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BAKKERIJ ASTER: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BAKKERIJ ASTER. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BAKKERIJ ASTER. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT KORTRIJK
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant die actief is in de bouwsector zoeken wij een gedreven Chauffeur CE. Voor het vervoer van bouwmaterialen en graafmachines zijn we op zoek naar een chauffeur CE vrachtwagen met aanhangwagen. Ervaring met autolaadkraan en/of heftruck is een pluspunt. Ook wordt er sporadisch meegeholpen met de opkuis.
-
Afwerker Industriebouw (TESSENDERLO)
Regio: TESSENDERLO
Bedrijf: SYNERGIE CONSTRUCT GEEL
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant regio Tessenderlo zijn wij opzoek naar gemotiveerde afwerkers die graag aan de slag gaan in de industriebouw. Je werkt steeds samen met een ploegbaas op industriële projecten. Samen werk je industriële gebouwen volledig af en sta je in voor het herstellen van de prefab betonelementen, je voert kleine metselwerken uit,...Je springt polyvalent in waar nodig. Heb jij zijn om als afwerker aan de slag te gaan op verschillende werven? Laat ons dan zeker iets weten of solliciteer via onderstaande gegevens
-
Dieselmechanieker (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant uit Antwerpen is op zoek naar een dieselmechanieker m/v, voor het onderhoud en herstellingswerk van hun vrachtwagenpark. Onderhoud en herstellingswerk aan vrachtwagens, graafkranen, laad- en graafcombinaties, compressoren,...; depannage ter plaatse op de verschillende werven van het bedrijf; kleine lasconstructiewerken.
-
Werken als huishoudhulp Keerbergen (KEERBERGEN)
Regio: KEERBERGEN
Bedrijf: DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.
-
(Junior) Elektricien met pit (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: IMPACT
Type: Studentenjob
Voor de regio Antwerpen zijn wij op zoek naar een gedreven elektricien: - Je vertrekt vanuit de firma of verplaatst je meteen naar de werf - Je voert allerhande elektriciteitswerken uit: leggen van kabels, maken van aansluitingen, installeren van stopcontacten en verlichting,... De projecten zijn overwegend appartementsgebouwen.
-
Bijlesgever wiskunde (KALKEN)
Regio: KALKEN
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor wiskunde aan leerlingen van het middelbaar. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Nutritioist/kwaliteitsmanager regio Lennik (LENNIK)
Regio: LENNIK
Bedrijf: Randstad
Type: Vaste Job
Als Nutritionist ben je verantwoordelijk voor: Een nutritioneel correcte samenstelling van onze voedings- en snackproducten (voor hond, kat, vogel en knaagdier) die ontwikkeld worden door Product Management of gevraagd worden door onze klanten. Kostprijsbewaking is daarbij belangrijk. Het signaleren van markttrends mbt grondstoffen en producten en dit vertalen naar praktische adviezen voor Product Management. Het verder ontwikkelen van de nutritionele kennis van de organisatie. Het bewaken van de juistheid en volledigheid van de etikettering volgens de geldende wetgeving en het opvolgen en toepassen van veranderingen in deze wetgeving. Het helpen ontwikkelen van nieuwe producten en product content, waarbij je de nutritionele USP¿s vertaald naar relevante informatie voor de consument. Hiervoor werk je nauw samen met je collega¿s van Product Management en Sales. Als Kwaliteitsmanager ben je verantwoordelijk voor: Het uitwerken en in de praktijk brengen van het kwaliteitsbeleid van onze eigen productie (mengen en verpakken van graanmengelingen voor vogels en knaagdieren), waaronder het up to date houden van het kwaliteitshandboek (FSSC22000) en dit implementeren op de werkvloer. De controle op de kwaliteit van onze productiegoederen tijdens de verschillende fasen van het productieproces (van binnenkomende grondstoffen tot uitgaande afgewerkte orders). Het voorbereiden, mee implementeren en begeleiden van kwaliteitsaudits. Sensibiliseren, motiveren en opleiden van medewerkers op vlak van kwaliteit, waardoor je het kwaliteitsbewustzijn verbetert en de gevoeligheid voor kwaliteit binnen de organisatie vergroot. Het registreren en behandelen van (interne en externe) klachten, van alle voedingsproducten. Het verder uitwerken en beheren van de kwaliteitsadministratie, zoals het voorhanden maken van de nodige technische fiches en attesten voor verkoop, het creëren en bijhouden van analyses en certificaten van onze eindproducten, etc. ....
-
Verkoopmedewerker Buurtslagers Delhaize Eeklo 30 uur (Regio Eeklo-Zelzate)
Regio: Regio Eeklo-Zelzate
Bedrijf: Meat&More
Type: Vaste Job
Voeding interesseert je? Klanten helpen is jouw ding? Vind je een verzorgde winkel vanzelfsprekend? Zijn lekkere, verse producten een must? Een verkoopmedewerker in een voorverpakkingsfiliaal bij Buurtslagers is verantwoordelijk voor volgende taken: Je produceert traiteurproducten zoals salades, kant-en-klare maaltijden of je helpt mee in het atelier bij het maken van vleesproducten zoals bijvoorbeeld brochettes, blinde vinken,... Je plaatst onze producten in de koeltoonbanken, waarbij je aandacht hebt voor de presentatie en houdbaarheidsdata. Onze klanten kunnen daarnaast steeds rekenen op jouw advies bij hun aankopen. Je reinigt jouw werkruimte volgens de geldende regels.
-
HOOFDVERPLEEGKUNDIGE IN WOONZORGCENTRUM (WENDUINE)
Regio: WENDUINE
Bedrijf: Anima Cura VZW/Zeecentrum Duneroze
Type: Vaste Job
Als hoofdverpleegkundige ben je verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorgverlening van een 40-tal bewoners met hoge zorggraad. Je bent een sterke peoplemanager met ervaring en geeft leiding aan een groot team van zorg-en verpleegkundigen en logistieke medewerkers. Je werkt multidisciplinair samen met onder andere kinesisten, ergotherapeuten en huisartsen.Je houdt van een uitdagend en gevarieerd takenpakket, waarbij je sterk bent in het brengen van structuur op jouw afdeling.
-
Freelance docent 'tuinontwerper' (locatie:Antwerpen) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: CENTRUM VOOR AVONDONDERWIJS
Type: Zelfstandige activiteit
Het Centrum Voor Avondonderwijs VZW heeft een team van professionele docenten die actief zijn als zelfstandig ondernemer en freelance docent. Onze docenten zijn werkzaam als ondernemer binnen hun vakgebied en kennen hun specialisatie door en door. We zoeken steeds nieuwe docenten die hun passie voor hun vak willen doorgeven. Op dit moment zijn we op zoek naar een lesgever : Tuinontwerp Om aan CVA te kunnen lesgeven heb je als docent minimaal 2 jaar ervaring als zelfstandige. Bij voorkeur beschik je over de nodige pedagogische kwalificaties en ervaring met het geven van lessen of workshops. We hechten vooral belang aan ervaring uit het werkveld die je kan overbrengen aan onze studenten. Een docent moet bij ons zeer klantvriendelijk, communicatief en hulpvaardig zijn. Je bent een geboren spreker en kan een groep enthousiast maken voor jouw vak. Je kan een les op een gestructureerde manier opbouwen en verschillende didactische methodes toepassen om de leerdoelen te bereiken. Voor de klas geef je blijk van voldoende zelfvertrouwen en vakkennis.
-
SYSTEM ENGINEER (LASNE)
Regio: LASNE
Bedrijf: SYSTEMAT
Type: Werfreserve
SYSTEMAT is op zoek naar een (m/v) SYSTEM ENGINEER om zijn Services departement in Waals-Brabant (Lasne-Waterloo) en/of Wilrijk (Antwerpen) te versterken. - U zorgt voor de installaties en ondersteuning van werkplekken, servers, applicaties en netwerkmateriaal. - U werkt in het kader van Systemat projecten bij klanten. - U werkt samen met Products specialists en biedt second en third level ondersteuning bij onze klanten. - Binnen deze stimulerende en in voordurende evoluerende omgeving, zullen uw technische kennis en uw ervaring benut worden.
-
ZAALMEDEWERKERS FLEXIJOB (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: BRASSERIE CENTRAL
Type: Flexijob
Voor onze zaak zoeken wij gemotiveerde medewerkers voor de bediening van onze klanten. U neemt de bestelling op, serveert gerechten en dranken en ontvangt ook geld. Interesse? Solliciteer snel.
Zoek naar antwoorden van BAKKERIJ ASTER in sociale netwerken
Look for responds of BAKKERIJ ASTER in social networks
Lees alle opmerkingen voor BAKKERIJ ASTER. Laat een reactie achter voor BAKKERIJ ASTER. BAKKERIJ ASTER bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BAKKERIJ ASTER. Leave a respond for BAKKERIJ ASTER. BAKKERIJ ASTER on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie BAKKERIJ ASTER op de google maps. Adres en contacten BAKKERIJ ASTER Location of BAKKERIJ ASTER on the google maps. Address and contacts of BAKKERIJ ASTER
Andere gerelateerde bedrijven als come BAKKERIJ ASTER BAKKERIJ ASTER: BLANCHISSERIE LORETTE | GUNTHER VAN LEUVENHAEGE | D'HONDT | A. WERST | ANTOINE COCQUYT
Other related companies as BAKKERIJ ASTER: BLANCHISSERIE LORETTE | GUNTHER VAN LEUVENHAEGE | D'HONDT | A. WERST | ANTOINE COCQUYT
BAKKERIJ ASTER is een bedrijf dat 2010 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BAKKERIJ ASTER, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02931671142. Het bedrijf BAKKERIJ ASTER bevindt zich op het adres: STATIONSSTRAAT 80; 9890; GAVERE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 400,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 839,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Pain, p?tisseries and confiseries. Lijst met producten zijn Produits: Tartes & G?teaux, Pain..
De hoofdactiviteit van BAKKERIJ ASTER is Holding and Other Investment Offices, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BAKKERIJ ASTER is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BAKKERIJ ASTER, openstaande posities, locatie van BAKKERIJ ASTER op de kaart.
BAKKERIJ ASTER is a company, that was registered 2010 in N\A region, Belgium. Full name of company is BAKKERIJ ASTER, company assigned to the tax number BE02931671142. The company BAKKERIJ ASTER is located at the address: STATIONSSTRAAT 80; 9890; GAVERE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 400,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 839,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Pain, p?tisseries and confiseries. List of products are Produits: Tartes & G?teaux, Pain..
The main activity of BAKKERIJ ASTER is Holding and Other Investment Offices, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of BAKKERIJ ASTER is not available. You also can look at reviews of BAKKERIJ ASTER, open positions, location of BAKKERIJ ASTER on the map.
