GINETTE MENSCHAERT
Contactgegevens GINETTE MENSCHAERT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GINETTE MENSCHAERT: address, phone, fax, email, website, opening hours
GINETTE MENSCHAERT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): CALLEMANSPUTTE 1; 9060; ZELZATE, België
Telefoon (phone): 93448554 (+32-93448554) 93448554 (+32-93448554)
Fax (fax): +32 (82) 477-96-25 +32 (82) 477-96-25
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GINETTE MENSCHAERT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GINETTE MENSCHAERT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GINETTE MENSCHAERT"? - Contact us!
We found such data of GINETTE MENSCHAERT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GINETTE MENSCHAERT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GINETTE MENSCHAERT
Products information GINETTE MENSCHAERT
Producten die in GINETTE MENSCHAERT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Bloemen and planten
Aanvulling soorten activiteiten voor GINETTE MENSCHAERT Addition kinds of activities for GINETTE MENSCHAERT
7251. Schoenreparatie en shoeshine parlors | Shoe repair and shoeshine parlors
141102. Granietdimensionele steen | Granite dimension stone
09190000. Diverse mariene producten | Miscellaneous marine products
22980207. Twine, nec | Twine, nec
23399908. Smocks: vrouwen, misses 'en junioren' | Smocks: women's, misses', and juniors'
31720202. Gevallen, glazen | Cases, glasses
38420106. Helmen, ruimte | Helmets, space
39310212. Zithers en onderdelen | Zithers and parts
39990817. Klatergoud | Tinsel
79991108. Spellen, instructies | Games, instruction
Werken bij GINETTE MENSCHAERT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GINETTE MENSCHAERT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GINETTE MENSCHAERT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GINETTE MENSCHAERT. Looking for open vacancies in other companies
-
Productiearbeider Staalafdeling M/V (LONDERZEEL)
Regio: LONDERZEEL
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Jouw takenpakket: - Voorbereiding van wapeningsstaal voor de productie van betonnen vloerplaten. - Knippen van staal (d.m.v. luchtscharen) voor uitsparingen/correcties/ ... . - Aanbinden (d.m.v. accu-bindmachines) van bijkomende staalwapening. - Stapelen en afvoeren van afgewerkte wapeningsnetten.
-
Medewerker Lasrobot (m/v) (GAVERE)
Regio: GAVERE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als robotlasser sta je in voor het lassen van de profielen aan de hand van een robot. Hierbij zal je ook programmeren van de machine. Wij zijn op zoek naar medewerkers die niet perse gediplomeerde lassers zijn, maar wel beschikken over de affiniteit en techniek hiervan.
-
Heftruckchauffeur 2-ploegen (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ASAP EVERGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een internationaal bedrijf te Gent zoeken we ervaren heftruckchauffeurs. Jouw taken en verantwoordelijkheden? - Met behulp van een scanner beheer je de voorraad van het magazijn - Je zet orders klaar en doet hiervoor de nodige administratie - Je plaats de goederen veilig op de correcte plaats
-
Loodgieter (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma regio Waregem zijn we op zoek naar een loodgieter.
-
Opérateur Administratif Printing (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: Start People Woluwe
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
De taken zijn de volgende: - Voorbereiding van de drukbestanden - Conversie en opslaan van de bestanden - Druk op verschillende formaten: klein en groot formaat - Afwerking : realiseren van de laatste productiefase, perforatie plakken, snijden, boekbinding,… Deze functie geniet goede kennis: Microsoft Office programma’s: - Publisher: aanpassingen van documenten die elektronisch zijn ontvangen via invoeging van referenties, logo's, teksten,… - Word - Excel - PowerPoint - Outlook Grafische programma’s: - Indesign: basiskennis: in staat zijn om de lay-out aan te passen of op te maken aan de hand van een voorbeeld - Adobe Acrobat Standard: verschillende dossiers samenvoegen in 1 PDF document, de bestaande documenten in PDF wijzigen - Photoshop: bestanden kunnen herformatteren (ex: GIF, EPS JPEG), in staat zijn om de kleuren te wijzigen en logo’s of afbeeldingen uit een bestand kunnen integreren
-
Elektricien (HALEN)
Regio: HALEN
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een firma te Halen zijn we op zoek naar gemotiveerde schoolverlaters Elektriciteit voor verschillende projecten: Als hulpelektricien sta je in voor de elektrische montage van apparatuur voornamelijk op onze werven bij de spoorwegen, luchthaven en metro. Takenpakket verschillend van project: Plaatsen van elektrische toestellen in het spoor, aansluiten van seinen, aansluitingen kasten aan het spoor Glasvezelkabels aan elkaar lassen, glasvezelmetingen doen Plaatsen van kabelgoten en racks, trekken van data- en voedingsbekabeling Fouten opsporen en correcties uitvoeren, toestellen in spoor monteren
-
Zeer Dringend gemotiveerde huishoudhulp regio Hasselt (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: ADECCO HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Is poetsen een passie voor jou en heb jij het graag opgeruimd en netjes? Is het antwoord ja!! Dan ben jij de persoon die we zoeken. In de regio Hasselt zijn we dringend op zoek naar gemotiveerde poetsdames die graag bij gezinnen thuis willen schoonmaken! Interesse? Laat dan zo snel mogelijk iets van je horen!
-
Huishoudhulp (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: T-INTERIM HALLE
Type: Dienstenchequebaan
Als poetshulp doe jij huishoudelijke taken bij onze klanten thuis. Deze taken zijn voornamelijk poetsen van de woning en kunnen ook aangevuld worden met wassen, strijken, bereiden van maaltijden en boodschappen doen.
-
Jobstudent (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: KRUIDVAT Health & Beauty
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken?
-
Structural Engineer (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: NEA JOBS
Type: Vaste Job
Als Structural Engineer maak je deel uit van het engineeringteam en sta je in voor de correcte en tijdige berekening van de stabiliteit en sterkte van de ontwerpen, in het bijzonder staalconstructies. Je zoekt met collega’s en externe partners naar technische oplossingen. Je staat in voor : • expertise in bouwkundige normen en voorschriften, in het bijzonder de Eurocode . • het uitwerken van project-specifieke ontwerpen en het uitvoeren van constructieve studies met behulp van gespecialiseerde software (RSTAB,…) . • het ontwikkelen en onderhouden van eigen berekeningsroutines. • het opstellen van ontwerp- en berekeningsnota’s die je bespreekt met klanten en controle-organismen. • het geven van advies over het technische ontwerp van staal- en betonconstructies. • het mee opstellen van interne standaarden voor het ontwerp en de uitvoering van stalen constructies.
-
VSP zoekt nieuwe sales / account managers (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: VICKERS SALES PROFESSIONALS BELGIUM
Type: Zelfstandige activiteit
Ben jij opzoek naar een leuke uitdagende baan in de Sales? Lees dan zeker verder: VSP zoekt nieuwe sales / account managers voor de BtC markt in Vlaanderen, wij werken voor een van de grootste energie leveranciers van Europa, die binnenkort allerlei nieuwe, innovatieve, producten gaat introduceren. Ben jij in staat bij onze residentiele klanten deze producten onder de aandacht te brengen en succesvol te verkopen? Dan willen wij graag met jou in contact komen. Wij bieden bij de start van je werkzaamheden een aantrekkelijke welkomstbonus, daarnaast, uiteraard een mooi vast salaris en een aantrekkelijk commissie systeem, een auto behoort zeker tot de mogelijkheden. Wil je meer weten? Maak een afspraak met Asdin Mouloud telefoon op 0485/007.399 en hoor wat jij aan welkomstbonus alvast kan verdienen!
-
flexijob (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: VOLLEBERGH
Type: Flexijob
Verkopen van schoenen en accessoires. Onderhoud van de winkel. Uitpak van nieuwe collectie.
Zoek naar antwoorden van GINETTE MENSCHAERT in sociale netwerken
Look for responds of GINETTE MENSCHAERT in social networks
Lees alle opmerkingen voor GINETTE MENSCHAERT. Laat een reactie achter voor GINETTE MENSCHAERT. GINETTE MENSCHAERT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GINETTE MENSCHAERT. Leave a respond for GINETTE MENSCHAERT. GINETTE MENSCHAERT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GINETTE MENSCHAERT op de google maps. Adres en contacten GINETTE MENSCHAERT Location of GINETTE MENSCHAERT on the google maps. Address and contacts of GINETTE MENSCHAERT
Andere gerelateerde bedrijven als come GINETTE MENSCHAERT GINETTE MENSCHAERT: Van Wauwe J | PIERRE JEUNEHOMME | SCHOTENSE WIELERCLUB | Atout C.G.P. SPRL | BUREAU BEMELMANS J.M.
Other related companies as GINETTE MENSCHAERT: Van Wauwe J | PIERRE JEUNEHOMME | SCHOTENSE WIELERCLUB | Atout C.G.P. SPRL | BUREAU BEMELMANS J.M.
GINETTE MENSCHAERT is een bedrijf dat 2006 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GINETTE MENSCHAERT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03060760498. Het bedrijf GINETTE MENSCHAERT bevindt zich op het adres: CALLEMANSPUTTE 1; 9060; ZELZATE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 625,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 496,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Bloemen and planten. Producten gemaakt in GINETTE MENSCHAERT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GINETTE MENSCHAERT is Justitie, Openbare Orde en Veiligheid, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GINETTE MENSCHAERT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GINETTE MENSCHAERT, openstaande posities, locatie van GINETTE MENSCHAERT op de kaart.
GINETTE MENSCHAERT is a company, that was registered 2006 in N\A region, Belgium. Full name of company is GINETTE MENSCHAERT, company assigned to the tax number BE03060760498. The company GINETTE MENSCHAERT is located at the address: CALLEMANSPUTTE 1; 9060; ZELZATE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 625,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 496,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Bloemen and planten. Products created in GINETTE MENSCHAERT were not found.
The main activity of GINETTE MENSCHAERT is Justice, Public Order and Safety, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of GINETTE MENSCHAERT is not available. You also can look at reviews of GINETTE MENSCHAERT, open positions, location of GINETTE MENSCHAERT on the map.
