JACQUES SENTERRE
Contactgegevens JACQUES SENTERRE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JACQUES SENTERRE: address, phone, fax, email, website, opening hours
JACQUES SENTERRE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DES LILAS 13; 4053; CHAUDFONTAINE, België
Telefoon (phone): 43656778 (+32-43656778) 43656778 (+32-43656778)
Fax (fax): +32 (59) 165-73-63 +32 (59) 165-73-63
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JACQUES SENTERRE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JACQUES SENTERRE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JACQUES SENTERRE"? - Contact us!
We found such data of JACQUES SENTERRE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JACQUES SENTERRE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JACQUES SENTERRE
Products information JACQUES SENTERRE
Sp茅cialisation: P茅diatres.
Product categorie (product category): M茅decins and sp茅cialistes
Aanvulling soorten activiteiten voor JACQUES SENTERRE Addition kinds of activities for JACQUES SENTERRE
354600. Power-driven handgereedschap | Power-driven handtools
17990105. Zwembad constructie | Swimming pool construction
32290403. Garen, glasvezel | Yarn, fiberglass
48130103. Telecommunicatie op lange afstand | Long distance telephone communications
49229902. Opslag, aardgas | Storage, natural gas
Werken bij JACQUES SENTERRE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JACQUES SENTERRE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JACQUES SENTERRE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JACQUES SENTERRE. Looking for open vacancies in other companies
-
Lasser / monteur (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een technisch georiënteerd bedrijf regio Gent Zeehaven gespecialiseerd op het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden bij proudctiebedrijvenen het vervaardigen van staalconstructeis, zijn wij op zoek naar een lasser / monteur. In deze functie sta je in voor het lassen en monteren van metaalconstructies. Bij de klant ben je zelf verantwoordelijk voor de opstelling, de plaatsing en de definitieve montage van een structuur volgens de montageplannen- en richtlijnen. Daarnaast sta je ook in voor het controleren van afmetingen, vormen, lasnaden en voer je de nodige bijwerkingen en aanpassingen door bij vervormingen of fouten. Wanneer nodig, wordt gebruik gemaakt van het rollend materieel (zoals hoogwerker, verreiker, ...) opdat het project op een vlotte manier zou verlopen.
-
Medewerker Communicatie en Events Technologiecampus Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: KU Leuven
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Als Medewerker Communicatie en Events verzorg je de interne communicatie naar de studenten en het personeel en sta je in voor de externe communicatie en profilering van onze campus en onze opleidingen naar middelbaar onderwijs, bedrijfswereld, alumni en andere betrokkenen. Je werkt hierbij nauw samen met de facultaire en centrale communicatieverantwoordelijken. Je werkt interne, operationele communicatieplannen uit om de interne en externe communicatie van KU Leuven Technologiecampus Gent vlot en doeltreffend te laten verlopen. Hiervoor is nauwe samenwerking met facultaire en centrale communicatieverantwoordelijken van KU Leuven noodzakelijk. Voor de interne en externe communicatie werk je eveneens samen met de hogeschool Odisee die ook actief is op de campus van Gent. Je staat in voor het inhoudelijk en vormelijk verzorgen van de interne en externe communicatie op de campus, onder andere door het onderhouden van de website en het intranet, optimaal benutten van sociale media, voorbereiden van promotiemateriaal en brochures, beheren van foto- en filmmateriaal, opmaken en verspreiden van nieuwsbrieven, initiëren en opmaken van publicaties etc. Daarnaast coördineer je events, zoals infodagen, jobbeurzen, wetenschapsdagen, studiedagen i.v.m. onderzoek etc. en werk je hiervoor nauw samen met de andere medewerkers op de campus Je onderhoudt contacten met de bedrijfswereld, secundaire scholen en alumni Je staat in voor de analyse en de opvolging van de resultaten van de geleverde inspanningen op vlak van communicatie, specifiek voor de campus Je voedt en onderhoudt CRM databanken met betrekking tot alumni, bedrijven, events Je bent lid van de werkgroep Communicatie, voorgezeten door de facultaire Domeincoördinator Communicatie en zorgt voor de implementatie van de genomen beslissingen op onze campus Je werkt mee aan de communicatie van de faculteit FIIW van de KU Leuven die 6 campussen omvat en neemt de verantwoordelijkheid over één specifiek domein m.b.t. communicatie. Bedrijfsprofiel: De KU Leuven Faculteit Industriële Ingenieurswetenschappen organiseert de opleidingen tot academische bachelor en master industriële wetenschappen (industrieel ingenieur) op zes campussen verspreid over Vlaanderen. Naast onderwijs verricht KU Leuven op de technologiecampus in Gent ook onderzoek en dienstverlening in een aantal domeinen.
-
Ervaren monteur (LILLE)
Regio: LILLE
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, specialist in sanitair, verwarming, ventilatie en alternatieve energie zoeken wij 2 ervaren monteurs. Vacature voor een vaste betrekking! Aantrekklijke verloning onder het paritair comité van de bouwsector!
-
Orderpicker (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als orderpicker ben je verantwoordelijk voor het dagelijks bereiden van bestellingen voor verschillende klanten. Je zorgt voor een vlot verloop van het logistieke proces en je werkt nauw samen met collega-orderpickers en teamleiders.
-
... Op zoek naar een TIJDELIJKE JOB of naar EEN BIJVERDIENSTE?? (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: SYNERGIE Eeklo Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma te Eeklo zijn we op zoek naar personen die snel kunnen opstarten als inpakmedewerker. Je staat in voor het verpakken en het uitvoeren van kwaliteitscontroles op de verpakte goederen. Ben je snel beschikbaar? Eerder op zoek naar een tijdelijke job? En kan je je toch voor een aanal weken engageren? Stuur dan meteen jouw gegevens door naar ons kantoor.
-
Huishoudhulp regio Galmaarden (GALMAARDEN)
Regio: GALMAARDEN
Bedrijf: THUISHULP BRABANT
Type: Dienstenchequebaan
U staat in voor hulp bij cliënten aan huis in regio Galmaarden Dit betekent onder andere poetsen, strijken en maaltijden bereiden.
-
Studenten (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ASAP GENK
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een toffe studentenjob? Wij zoeken regelmatig studenten voor een magazijn in Genk. Je maakt bestellingen klaar voor leverancier. Dit zijn vooral pakketjes van online webshops. Je bent tijdens de week 1 of meerdere dagen beschikbaar.
-
Beleggingsadviseur (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: Badenoch & Clark
Type: Vaste Job
INTRODUCTIE Badenoch & Clark specialiseert zich sinds 1980 in permanente rekrutering en is gevestigd in 13 Europese landen. We maken onderdeel uit van The Adecco Group, een Fortune 500 bedrijf met meer dan 31.000 medewerkers, verspreid over 60 landen. Voor onze klant zoeken we een Productieleider regio West-Vlaanderen. ORGANISATIE EN AFDELINGSOMSCHRIJVING In de rol van Beleggingsadviseur treed je op als specialist voor het domein van sparen en beleggen. Je zal de gevarieerde beleggingsportefeuille verder beheren en opvolgen. Alsook tracht je proactief te werken op het bestaande cliënteel. Je volgt de dossiers punctueel op en nodigt potentiële beleggingsklanten uit op kantoor. Hier breng je hun persoonlijke situatie in kaart – doe je een financiële check-up Je houdt rekening met en bent onderlegd in de MIFID wetgeving Je adviseert hen daarbij over spaar- en beleggingsproducten waarvoor ze in aanmerkingen komen Verder zal je klanten regelmatig op de hoogte houden van interessante producten of nuttige info. Voor jou als adviseur staat dienstverlening centraal, hierbij heb je de lange termijn relatie steeds in het achterhoofd. Je hebt uiteraard ook oog voor cross-sell opportuniteiten naar andere domeinen toe. Je werkt hiervoor nauw samen met de zaakvoerder en de collega’s, een goede communicatie heeft hierbij prioriteit!
-
Sales assistant | FT | technische omgeving | Roeselare (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: HR Concept
Type: Vaste Job
Je staat in voor de administratieve en commerciële ondersteuning van het salesteam. Je staat in voor de opmaak, het opvolgen en het administratief beheren van offertes en contracten voor verschillende projecten. Je start met een diepgaande opleidingsperiode en krijgt de nodige coaching van collega's en leidinggevenden. Je verzorgt correspondentie met klanten. Je volgt verkooopprojecten op. Telefonische contacten en prospectie Orderbevestigingen opmaken en doorsturen Ondersteuning van commerciële acties
-
Massagetherapeut-ontspanningsmassage (HEFFEN)
Regio: HEFFEN
Bedrijf: DE SADELEIR
Type: Zelfstandige activiteit
Voor Praktijkhuis Sen in Heffen zijn we op zoek naar een massagetherapeut, specialisatie ontspanningsmassage. Je werkt samen met schoonheidsspecialist, sportcoach, voetreflexoloog, studiecoach, loopbaanbegeleider,...
-
Productiemedewerker voeding - 2ploegen (BOORTMEERBEEK)
Regio: BOORTMEERBEEK
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Werfreserve
Voor een klant te Boortmeerbeek dat gespecialiseerd is in het maken van koekjes zijn we op zoek naar inpakmedewerk(st)ers. Takenpakket: - Het verpakken van de producten. - De visuele kwaliteitscontrole. - De dozen plooien en stapelen. - Het proper houden van de werkomgeving. Je werkt in een 2 ploegenstelsel, alsook dagdienst. Bedrijfsprofiel: VIO Interim is reeds 9 jaar actief op de uitzendmarkt. Niet zomaar een interimkantoor in productie, logistiek, sales en services. Wij streven er naar om jou een job op maat aan te bieden en op die manier een glimlach op jouw gezicht te toveren. Wij profileren ons als gelukkige werkgever en realiseren dit met een team van gelukkige werknemers en gelukkige uitzendkrachten. Voor een job als arbeider kan je zeker bij VIO terecht!
-
Flexijob verkoop slagerij (STADEN)
Regio: STADEN
Bedrijf: Konvert Interim Roeselare Food
Type: Flexijob
Voor een slagerij gelegen te Staden zijn we momenteel op zoek naar een gemotiveerde verkopers/verkoopsters. Je staat in voor het bedienen van de klanten en het opruimen van de winkel na sluiting.
Zoek naar antwoorden van JACQUES SENTERRE in sociale netwerken
Look for responds of JACQUES SENTERRE in social networks
Lees alle opmerkingen voor JACQUES SENTERRE. Laat een reactie achter voor JACQUES SENTERRE. JACQUES SENTERRE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JACQUES SENTERRE. Leave a respond for JACQUES SENTERRE. JACQUES SENTERRE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JACQUES SENTERRE op de google maps. Adres en contacten JACQUES SENTERRE Location of JACQUES SENTERRE on the google maps. Address and contacts of JACQUES SENTERRE
Andere gerelateerde bedrijven als come JACQUES SENTERRE JACQUES SENTERRE: A la Bonne Heure au Sablon | ART & COIFFURE | MARC BLANCQUAERT | DE NOTEBOOM | Amis de L茅on (Les)
Other related companies as JACQUES SENTERRE: A la Bonne Heure au Sablon | ART & COIFFURE | MARC BLANCQUAERT | DE NOTEBOOM | Amis de L茅on (Les)
JACQUES SENTERRE is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JACQUES SENTERRE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04232727050. Het bedrijf JACQUES SENTERRE bevindt zich op het adres: RUE DES LILAS 13; 4053; CHAUDFONTAINE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 743,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 398,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is M茅decins and sp茅cialistes. Lijst met producten zijn Sp茅cialisation: P茅diatres..
De hoofdactiviteit van JACQUES SENTERRE is Industriële en commerciële machines en computerapparatuur, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JACQUES SENTERRE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JACQUES SENTERRE, openstaande posities, locatie van JACQUES SENTERRE op de kaart.
JACQUES SENTERRE is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is JACQUES SENTERRE, company assigned to the tax number BE04232727050. The company JACQUES SENTERRE is located at the address: RUE DES LILAS 13; 4053; CHAUDFONTAINE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 743,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 398,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is M茅decins and sp茅cialistes. List of products are Sp茅cialisation: P茅diatres..
The main activity of JACQUES SENTERRE is Industrial and Commercial Machinery and Computer Equipment, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of JACQUES SENTERRE is not available. You also can look at reviews of JACQUES SENTERRE, open positions, location of JACQUES SENTERRE on the map.
