GUY MELLAERTS
Contactgegevens GUY MELLAERTS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GUY MELLAERTS: address, phone, fax, email, website, opening hours
GUY MELLAERTS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE VILLENVAL 91; 5300; ANDENNE, België
Telefoon (phone): 81589252 (+32-81589252) 81589252 (+32-81589252)
Fax (fax): +32 (59) 893-76-22 +32 (59) 893-76-22
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GUY MELLAERTS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GUY MELLAERTS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GUY MELLAERTS"? - Contact us!
We found such data of GUY MELLAERTS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GUY MELLAERTS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GUY MELLAERTS
Products information GUY MELLAERTS
Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes.
Product categorie (product category): M茅decins and sp茅cialistes
Aanvulling soorten activiteiten voor GUY MELLAERTS Addition kinds of activities for GUY MELLAERTS
232101. Heren en jongens jurkoverhemden | Men's and boys' dress shirts
393105. Percussie instrumenten en onderdelen | Percussion instruments and parts
809302. Respiratoire gezondheidskliniek | Respiratory health clinic
34430903. standpijpen | Standpipes
38270106. Gun bezienswaardigheden, optisch | Gun sights, optical
39991401. Handtas en pocketbook frames | Handbag and pocketbook frames
Werken bij GUY MELLAERTS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GUY MELLAERTS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GUY MELLAERTS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GUY MELLAERTS. Looking for open vacancies in other companies
-
Stafmedewerker digitalisering in de transport-logistieke sector (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: POM WEST - VLAANDEREN
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Verdere uitbouw van een inhoudelijk programma en werking rond digitalisering in de transport-logistieke sector: opmaak van een breed gedragen strategische visie en de vertaling daarvan in een concreet meerjarig programma en actieplan met het oog op de transformatie van West-Vlaanderen richting het Physical Internet en de vertaling van deze strategische visie naar een actieplan en de daaraan gekoppelde KPI’s; realisatie en inhoudelijke invulling van een Demonstrator - Physical Internet in Zeebrugge, onder meer via een gedragen business plan en projectacquisitie in, samenwerking met partners en stakeholders ; aangaan van strategische partnerschappen, het verankeren van deze partnerschappen in overeenkomsten en/of overlegstructuren, en het invulling geven aan deze partnerschappen via concrete acties. nodige afstemming met de overige activiteiten van de POM.
-
Volvo Group Belgium zoekt productiemedewerkers (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: SYNERGIE VOLVO TRUCKS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Volvo Trucks te Gent werft arbeiders aan voor een tijdelijke functie/wervingsreserve. Assemblagemedewerkers, leeggoedbehandelaars, Heftruckchauffeurs, magazijnmedewerkers alsook bandenmonteurs Contacteer Synergie voor meer info omtrent de functies!
-
Betoncentralist (TESSENDERLO)
Regio: TESSENDERLO
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant in Tessenderlo is op zoek naar een betoncentralist.
-
DRINGEND GEZOCHT - Huishoudhulpen gezinszorg ( Sthep Care dienstencheques )- Regio Kaulille (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Wegens ons groot succes zoeken we huishoudhulpen voor onmiddellijke indiensttreding! Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Huishoudhulp Brasschaat 16u/week (BRASSCHAAT)
Regio: BRASSCHAAT
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Voor een jong gastgezin wonende te Brasschaat zoeken we een exclusieve huishoudhulp voor 16u/week. Doordat je bijna dagelijks bij je gastgezin over de vloer komt, ben je als het ware hun 'reddende engel' wat betreft hun huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job waarin je de ruimte krijgt je taken zelfstandig in te delen. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en wederzijds respect. Deze job kan gecombineerd worden met andere gastgezinnen in de buurt waardoor meerdere uren mogelijk worden. Dit gastgezin wacht vol ongeduld op een discrete en betrouwbare, enthousiaste huishoudhulp, die het huishouden runt alsof het hen eigen huishouden betreft. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet.
-
Huishoudhulp voor de thuiszorg - deeltijds - regio Damme-Sijsele-Moerkerke (DAMME)
Regio: DAMME
Bedrijf: FAMILIEZORG WEST VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Help je graag mensen? Hou je van orde, netheid en gezelligheid? Zoek je een zinvolle en sociale opdracht waarvoor je veel waardering krijgt? Wil je graag samenwerken met een fijne groep collega's? Vind je het belangrijk dat mensen thuis kunnen (blijven) wonen, ook als ze ziek zijn of een moeilijke tijd doormaken? Familiezorg West-Vlaanderen vzw is op zoek naar enthousiaste huishoudhulpen voor de thuiszorg. Wat kan je doen? Bij hulpbehoevende mensen die thuis wonen: het huis net houden: afstoffen, dweilen, sanitair schoonmaken, ramen wassen, koelkast reinigen... wassen strijken boodschappen doen (af en toe) helpen bij de bereiding van maaltijden (af en toe) Familiezorg West-Vlaanderen vzw is een organisatie met waarden en met een hart voor de mens… ook voor haar medewerkers! Zo won Familiezorg West-Vlaanderen vzw een ADMB Award voor haar persoonsgericht vormingsprogramma voor startende medewerkers. Ook is Familiezorg West-Vlaanderen vzw erkend als Inclusieve Onderneming.
-
JOBSTUDENTEN BEDIENDEN (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Je bent nog op zoek naar een vakantiejob en je kan je een maand vrijmaken om te werken in het onderhoud. Je voorkeur gaat uit naar technisch administratief werk
-
Studentenjob zaalmedewerker restaurant en feestzaal (KALKEN)
Regio: KALKEN
Bedrijf: DC RESTO
Type: Studentenjob
Je staat in voor de bediening van de klanten. Je verwelkomt de klanten, neemt bestellingen op, serveert en ruimt af. Je springt bij waar nodig. Bar en frigo aanvullen. Glazen wassen. Je spreekt zeer goed Nederlands. Weekendwerk en avondwerk schrikt je niet af. Je beschikt over een goede fysieke conditie. Eigen vervoer is noodzakelijk, tenzij je in de buurt woont
-
Gepassioneerde controller! (m/v) (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Vaste Job
Voor onze klant, een bloeiend en sterk groeiend bedrijf actief in de ontwikkeling en productie van verven,zijn wij op zoek een enthousiaste en gedreven controller om hun leuk team te komen versterken! Jouw takenpakket bestaat oa. uit: - Taken ten behoeve van de maand- en jaarafsluiting: · Controle kosten · Boeken van voorzieningen · Boeken van over te dragen kosten · Inboeken/controle van payroll · Vaste activa - Opstellen van maandelijkse rapporten voor US - Opstellen van budgetten - Cost Accounting/opvolging voorraad - Opstellen/nakijken van maandelijkse reconciliaties ivm diverse interne controles
-
Teamleid(st)er schoonmaak (REET)
Regio: REET
Bedrijf: HEILIGE FAMILIE
Type: Vaste Job
De best mogelijke kwalitatieve zorg voor onze patiënten begint bij gedreven, kwalitatieve medewerkers. Dat beseffen we bij AZ Rivierenland maar al te goed! De inzet en de passie van elke collega telt om het onze patiënten zo aangenaam mogelijk te maken. Daarom stimuleren we onze medewerkers om elke dag opnieuw het beste van zichzelf te geven, bieden we hen alle ruimte om initiatief te nemen, zich verder te ontwikkelen, en te bouwen aan een hecht team. Jobtime voltijds je werkt in een wisselend uurrooster tussen 6u en 20u45 je werkt sporadisch in het weekend Over de functie je bent medeverantwoordelijk voor de goede werking van de dienst schoonmaak en bent een voorbeeld voor het team je geeft praktijkopleidingen in schoonmaken, zowel qua productkennis als schoonmaaktechnieken aan zowel de huidige schoonmaakmedewerkers, als de nieuwe medewerkers je implementeert en bewaakt werkmethodieken je motiveert de schoonmaakmedewerkers en draagt je eigen enthousiasme op hen over je zorgt dat de checklijsten op een correcte manier gevolgd en ingevuld worden je traint jezelf om de toegepaste technieken te beheersen en nieuwe ontwikkelingen op te volgen je bent bereid om zelf mee te werken bij de afwezigheid van de dienstverantwoordelijke verdeel en wijs je het werk toe aan de medewerkers op basis van een globale werkplanning die vooraf is opgesteld door de dienstverantwoordelijke
-
Project Ingenieur (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: ALPHA-STUDIEBURO
Type: Vaste Job
Wij zijn een studiebureau voor civiele werken, milieustudies en topografie (opgericht in 1978). Onze kantoren zijn gelegen te Deurne (Antwerpen). Momenteel hebben wij een vacature voor een projectingenieur.
-
LEERKRACHTEN - LERAREN VOOR BIJLES (regio KORTRIJK/WEST-VLAANDEREN) (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: STUDIECO VOF DIENSTEN AAN HUIS
Type: Zelfstandige activiteit
Bijleskantoor StudieCo is doorlopend op zoek naar gemotiveerde nieuwe krachten! Zoals beschreven op onze websites http://www.studieco.be en http://www.bijles-studiebegeleiding.be is ons doelpubliek de schoolgaande jeugd van alle onderwijsniveaus (basisschool tot en met hogeschool/universiteit). Onze leerkrachten geven zowat alle mogelijke schoolse vakken maar specifiek zijn wiskunde, statistiek, wetenschappen en Frans veel gevraagd door onze klanten. Daarnaast is er ook een grote vraag naar personen die algemene studie- en huiswerkbegeleiding kunnen geven aan leerlingen basisonderwijs en middelbaar onderwijs tot en met de tweede graad. U vult zelfstandig een begeleidingstraject in, u maakt de afspraken met de leerling/student en zijn of haar ouders, etc. U krijgt begeleidingsopdrachten in de directe regio van uw woon-/werkplaats (typisch binnen een straal van 15 km). Er worden dus geen verre verplaatsingen gevraagd. Indien u zelf bereid bent om verdere verplaatsingen te maken, gelieve dit duidelijk te vermelden in uw CV. U plant volgens uw eigen agenda de afspraken in met de ouders/leerlingen en beslist opdracht per opdracht of u deze al dan niet zal opstarten. Naast een aantrekkelijke financiële vergoeding krijgt u ook de inhoudelijke voldoening van de interactie met de leerling/student en zijn of haar ouders. De beperkte verplichtingen die voldaan moeten worden i.v.m. het statuut van zelfstandige in bijberoep alsook de werking van StudieCo worden voor nieuwe leerkrachten toegelicht. Laat u hierdoor zeker niet afschrikken! Eens u de sollicitatieprocedure doorlopen heeft, zal u verder geïnformeerd worden. Gelieve in de titel de referentie van de vacature waarop u reageert duidelijk te vermelden. Deze bestaat steeds uit een lettercode gevolgd door 4 cijfers. Concreet is dit voor deze vacature: KO2018.
Zoek naar antwoorden van GUY MELLAERTS in sociale netwerken
Look for responds of GUY MELLAERTS in social networks
Lees alle opmerkingen voor GUY MELLAERTS. Laat een reactie achter voor GUY MELLAERTS. GUY MELLAERTS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GUY MELLAERTS. Leave a respond for GUY MELLAERTS. GUY MELLAERTS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GUY MELLAERTS op de google maps. Adres en contacten GUY MELLAERTS Location of GUY MELLAERTS on the google maps. Address and contacts of GUY MELLAERTS
Andere gerelateerde bedrijven als come GUY MELLAERTS GUY MELLAERTS: ROYAL OLYMPIC F?MINA CLUB | J EN J ZAIDMAN | Vossenhol | Development Coordination Belgium | LA CHINE
Other related companies as GUY MELLAERTS: ROYAL OLYMPIC F?MINA CLUB | J EN J ZAIDMAN | Vossenhol | Development Coordination Belgium | LA CHINE
GUY MELLAERTS is een bedrijf dat 2015 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GUY MELLAERTS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09842346191. Het bedrijf GUY MELLAERTS bevindt zich op het adres: RUE DE VILLENVAL 91; 5300; ANDENNE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 312,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 425,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is M茅decins and sp茅cialistes. Lijst met producten zijn Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes..
De hoofdactiviteit van GUY MELLAERTS is Transportuitrusting, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GUY MELLAERTS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GUY MELLAERTS, openstaande posities, locatie van GUY MELLAERTS op de kaart.
GUY MELLAERTS is a company, that was registered 2015 in N\A region, Belgium. Full name of company is GUY MELLAERTS, company assigned to the tax number BE09842346191. The company GUY MELLAERTS is located at the address: RUE DE VILLENVAL 91; 5300; ANDENNE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 312,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 425,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is M茅decins and sp茅cialistes. List of products are Sp茅cialisation: M茅decins G茅n茅ralistes..
The main activity of GUY MELLAERTS is Transportation Equipment, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of GUY MELLAERTS is not available. You also can look at reviews of GUY MELLAERTS, open positions, location of GUY MELLAERTS on the map.
