BLOEMENWEELDE
Contactgegevens BLOEMENWEELDE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BLOEMENWEELDE: address, phone, fax, email, website, opening hours
BLOEMENWEELDE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): PROVINCIEBAAN 125; 8880; LEDEGEM, België
Telefoon (phone): 56509284 (+32-56509284) 56509284 (+32-56509284)
Fax (fax): +32 (67) 644-78-58 +32 (67) 644-78-58
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BLOEMENWEELDE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BLOEMENWEELDE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BLOEMENWEELDE"? - Contact us!
We found such data of BLOEMENWEELDE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BLOEMENWEELDE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti BLOEMENWEELDE
Products information BLOEMENWEELDE
Producten die in BLOEMENWEELDE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Bloemen and planten
Aanvulling soorten activiteiten voor BLOEMENWEELDE Addition kinds of activities for BLOEMENWEELDE
28930000. Drukinkt | Printing ink
32720401. Schoorsteenkappen, beton | Chimney caps, concrete
33150204. Spikes, staal: draad of snij | Spikes, steel: wire or cut
34849900. Handvuurwapens, nec | Small arms, nec
37310200. Militaire schepen, bouw en reparatie | Military ships, building and repairing
39990402. Pels, gekleed: gebleekt, curry, geschraapt, gelooid of geverfd | Furs, dressed: bleached, curried, scraped, tanned, or dyed
52610302. Kwekerijvoorraad, zaden en bollen | Nursery stock, seeds and bulbs
Werken bij BLOEMENWEELDE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BLOEMENWEELDE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BLOEMENWEELDE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BLOEMENWEELDE. Looking for open vacancies in other companies
-
Operator met ervaring wiellader | 3 Ploegen | Regio: Bree (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: Synergie Overpelt Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf te Bree zijn we op zoek naar een operator met ervaring als wielladerchauffeur. Je zal instaan voor het oplossen van storingen aan de machine en het proper houden van de machine met behulp van een wiellader.
-
Hoofdmagazijnier (DE PANNE)
Regio: DE PANNE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor de verwerking van alle binnenkomende goederen (merchandising goederen en f&b producten) in het park. Je bent samen met je collega's verantwoordelijk voor een efficiënte werking en organisatie van het magazijn. Je helpt met het voorbereiden en klaarzetten van de interne leveringen voor de verschillende verkooppunten in het park. De verdeling en verzending van de goederen naar de andere parken behoort ook tot jouw verantwoordelijkheden. Je controleert regelmatig op basis van steekproeven de kwaliteit van de stock (o.a. houdbaarheidsdatums).
-
Aansluiter gas en/of elektriciteit (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Heb je een passie voor elektriciteit? Voor onze klant regio Sint-Truiden zijn we op zoek naar elektriciens en gasfitters voor huisaansluitingen te doen. Als aansluiter zal je dagelijks instaan voor het aansluiten van gas- en/of elektriciteitsaansluitingen. Tot je takenpakket zal o.a. behoren: je voert kleine meterwerken uit, je zorgt voor de aansluitingen (van de hoofdleiding tot de teller)
-
Zaakverantwoordelijke speelgoedwinkel (TIENEN)
Regio: TIENEN
Bedrijf: t-interim Tienen
Type: Interim met optie "vast werk"
Als kandidaat zaakverantwoordelijke leer je alle taken en de winkel door en door kennen. Tijdens je opleidingstraject leer je eerst alle taken en verantwoordelijkheden van een bediende verkoper. Eens je die taken goed onder de knie hebt, krijg je meer en meer verantwoordelijkheden. Met de nodige begeleiding en ondersteuning. Je doorloopt meerdere functies. Zo ontwikkel je inzicht in de winkel en leer je de organisatie van de winkel volledig te begrijpen. Als je zaakverantwoordelijke bent, draag je de eindverantwoordelijkheid over je winkel. Je staat o.a. in voor de planning en de organisatie van die winkel. Zo zorg je ervoor dat je medewerkers en de beschikbare middelen zo goed mogelijk ingezet worden. Je staat aan het hoofd van een ondersteunend team dat je coacht en motiveert. Voor hen ben je het eerste aanspreekpunt. En je staat open voor hun mening en feedback. Je team doet de operationele opvolging van de winkel terwijl jij instaat voor het people management. Je delegeert de juiste taken naar je verantwoordelijken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen en meewerken aan de doelstellingen die je op korte en lange termijn samen met je team wil realiseren. Je creëert een aangenaam werkkader, zodat iedereen van het team zich goed voelt bij de werkwijze en bij zijn eigen taakinhoud. Je implementeert het personeelsbeleid in je filiaal. Waar nodig stuur je bij en los je samen met je team problemen op een constructieve manier op. Daarnaast organiseer je jouw filiaal en realiseer je doelstellingen op het vlak van zakencijfer, productiviteit en loonkost. Je stelt de werking van je filiaal kritisch in vraag en evalueert die. Je neemt zowel intern als extern initiatieven in het kader van de langetermijnstrategie. Ook op commercieel vlak ben jij verantwoordelijk. Je vindt klantvriendelijkheid en veiligheid belangrijk en zorgt dat je team dat ook vindt.
-
HUISHOUDHULP (M/V) GISTEL (GISTEL)
Regio: GISTEL
Bedrijf: DIENSTEN AAN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Hou jij ook van orde en netheid, en geniet je ervan om alles weer fris en schoon te maken? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als huishoudhulp sta je in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning en voer je huishoudelijke taken uit (poetsen, strijken, boodschappen doen, ...). Je werkt individueel bij meerdere gezinnen, je organiseert je werk zelfstandig, met respect voor de gewoontes, de privacy en de hygiënische normen van de klant. Uiteraard sta je er niet alleen voor! Jouw vaste coördinator beantwoordt al je vragen, ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de dienstencheques. Naast het werk is er ook tijd om je collega's te ontmoeten op de gezellige gezinsdag of op de nieuwjaarsreceptie. Elke 3 maanden kan je ook de ervaringen van collega's, nieuws uit de organisatie en handige 'tips & trics' lezen in ons personeelsmagazine. Bij Diensten aanhuis staat elke medewerker centraal. Iedereen kan zich kandidaat stellen, ongeacht geslacht, leeftijd, filosofische of godsdienstige overtuiging, geaardheid of nationaliteit. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp,huishoudster, huishouder, poetshulp, poetsdame, poetsman, kuisen, kuisvrouw, kuisman, werkvrouw, helpen bij mensen thuis, schoonmaken, schoonmaakster, schoonmaker)
-
Chauffeur B (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: TEMPO-TEAM
Type: Studentenjob
Je rijdt rond tussen de verschillende filialen van een winkelketen om producten te beleveren. Je vertrekt steeds vanuit Wevelgem en rijdt in West- en Oost-Vlaanderen en Henegouwen
-
Jobstudent Action Bredene (BREDENE)
Regio: BREDENE
Bedrijf: t-interim Oostende
Type: Studentenjob
Jehebt een afwisselende baan met veel verschillende werkzaamheden en vormt samenmet je collega’s het hart van de winkelvloer. Je bent het eerste aanspreekpuntvoor onze klanten en zorgt dat zij op een klantvriendelijk manier wordengeholpen. Jespiegelt onze schappen, verwerkt retouren en vult restvracht bij wanneer nodig. Verder werk je als kassamedewerker en help je onze klanten op vriendelijke envlotte wijze. Het lossen van de binnenkomende vracht en het tijdens de dagschoonmaken van onze winkel behoort ook tot de werkzaamheden.
-
Join Activate Bruxelles pour te faire de l'argent pendant l'année scolaire! (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ACTIVATE
Type: Studentenjob
Travailler chez Activate vous offre plus qu'un job standard : Nous vous préparons à la vie active dans une équipe de jeunes et d'une manière ludique! Nous représentons des organisations à but non-lucratif mais nous travaillons aussi en collaboration avec des marques commerciales bien connues. Le ralliement à nos projets se fait par des discussions ouvertes dans la rue et par le porte-à-porte. Nous sommes une équipe de recruteurs sympas et dynamiques, et nous recherchons toujours de nouveaux collègues de travail! Chaque jour, nous arpentons les rues de la région de Bruxelles pour convaincre le public au sujet des nos ONG's & nos organisations commerciales et trouver de nouveaux donateurs prêts à rejoindre nos bonnes causes. Etre recruteur, c'est avoir un super job qui permet d'apprendre beaucoup car nous sommes en contact avec toutes sortes de personnes. L’ambiance dans les équipes est bonne et agréable. Souvent, à la fin de la journée, vous boirez un verre au bureau avec tous vos collègues. Et chez nous, vous pouvez travailler autant que vous le souhaitez, mais nous comptons sur vous au minimum une fois par semaine.
-
Coach/Personal Trainer (Zelfstandig/in bijberoep) bewegingscentrum Villa Vita (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: Villa Vita
Type: Zelfstandige activiteit
Voor een bewegingscentrum met fitness, welness, personal training, fysieke screenings, kinesitherapie, zwemlessen etc.., zijn we op zoek naar versterking, vanwege het groeiende ledenaantal, om in samenwerking het bedrijf verder te laten groeien. Je bent coach/personal trainer binnen een dynamisch team in een snelgroeiende onderneming! Vanwege de enorme uitdaging en verantwoordelijkheid die gevraagd is zijn we op zoek naar een allround profiel in de sportsector met kennis van lichamelijke beweging, sport en begeleiding alsook commerciele vaardigheden. Als zelfstandige (in bijberoep) coach zal je samenwerken in een complementair en multidisciplinair team van PT's, kinesist(en) en lifestyle consultants. Het is een jong bedrijf met grote groeimarge in een luxe accommocatie.
-
Gemotiveerde Medewerker Eigen Regio (Provincie Antwerpen)
Regio: Provincie Antwerpen
Bedrijf: PRESENCE EVENTS
Type: Zelfstandige activiteit
- Bent u een commercieel talent dat wij zoeken ? - Op zoek naar een 2de inkomen naast je huidige job of op zoek naar een fulltime inkomen ? - Ben jij gemotiveerd en wil je er volledig voor gaan ? - Internationaal bedrijf in dienstensector - Je kan diensten voorstellen en promoten, of je kan kiezen een eigen netwerk uit te bouwen en mensen te begeleiden. Beiden kun je ook combineren. - Droom je ervan zelfstandige te zijn in hoofd of bijberoep zonder risicovolle investeringen van een zelfstandige, dan ben jij de geknipte persoon die wij zoeken. - 50 plussers van harte welkom, ook studenten.
-
Argenta - Operationeel Beheerder SQL (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Opm. iemand met goede SQL kennis en een NOTIE van JAVA is ook welkom zolang een goede attitude en zelfstandigheid om te werken aanqwezig is. LET OP HANDSOFF FUNCTIE COORDINATIE VAN INCIDENTEN Wie zijn wij Als operationeel beheerder ben je verantwoordelijk voor het waarborgen van de continuïteit van business en IT applicaties, het operationeel beheer en het oplossen van incidenten en problemen. Bij dit alles houd je rekening met de visie, kwaliteitsnormen en richtlijnen van ICT Run. Je komt terecht in een team van operationeel beheerders en technisch experts. Daarnaast werk je ook samen met de service managers om service te kunnen garanderen. Je leidt ook de toegewezen applicaties en neemt het applicatie LifeCycle-management op zodat de continuïteit verzekerd blijft. Het uitvoeren van kwaliteitscontroles op de in te voeren nieuwe procedures en procesactiviteiten is een vast onderdeel van jouw functie. Je coördineert de opleveringen van nieuwe projecten op de geïntegreerde (test)omgevingen alsook de werkuitvoering om fouten op incidenten en complexe operationele activiteiten vlot te laten verlopen. Je zorgt er steeds voor dat fouten opgelost worden. Wat verwachten wij Een bachelordiploma in een IT-gerelateerde richting of gelijkwaardig door ervaring. Je hebt een sterke affiniteit met het IT-werkveld. Uitstekende planning en organisatie skills. Zeer strikt als het gaat om voorbereiding. Stressbestendig kunnen zijn in een uitdagende omgeving. Zeer overzichtelijk te werk gaan om de nodige impact bepalen. Hands-on-mentaliteit voor technisch- operationele aspecten. Kennis van ontwikkelingstools (Jenkins, GIT/SVN,zookeeper,) Ontwikkelervaring zodat je weet hoe een ontwikkelomgeving beheerd kan worden. -Uitstekend kunnen coördineren en organiserende van de capaciteiten binnen een complexe IT-infrastructuur. Kunnen traceren en identificeren van problemen om operationele verbeteringen door te voeren. Communicatief sterke eigenschap Uitvoeren van impact- en resultaatanalyses op incidenten en problemen. Bijdrage in alle overlegstructuren. Eventueel kennis of notie van Scriptura/easyform/docact, IAM en SharePoint Interesse in een brede waaier van applicaties (HR applicaties, support applicaties, Finance en ERP applicaties, ...) Je moet zeer goede kennis hebben van SQL niveau 4 Gradatie 0 - slecht 5 - zeer goed
-
Aangeboden: stageplek HR (professionele bachelor) (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: BRADY
Type: Leercontract
Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde en gedreven stagiaire HR. Je krijgt de kans om mee te werken aan de volgende zaken: Rekruteringen en selecties: face to face interviews / telefonische screenings meevolgen vacature intakes met managers CV's screenen assessments meevolgen vacatures posten op jobsites de adminstratie verzorgen kandidaten feedback geven interne HR communicatie interne job transfers/promoties ... HR projecten: meedenken over zaken als employer branding, stageprogramma's soft HR projecten ...
Zoek naar antwoorden van BLOEMENWEELDE in sociale netwerken
Look for responds of BLOEMENWEELDE in social networks
Lees alle opmerkingen voor BLOEMENWEELDE. Laat een reactie achter voor BLOEMENWEELDE. BLOEMENWEELDE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BLOEMENWEELDE. Leave a respond for BLOEMENWEELDE. BLOEMENWEELDE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie BLOEMENWEELDE op de google maps. Adres en contacten BLOEMENWEELDE Location of BLOEMENWEELDE on the google maps. Address and contacts of BLOEMENWEELDE
Andere gerelateerde bedrijven als come BLOEMENWEELDE BLOEMENWEELDE: HUIS ANASTASIA | DE RULHEYDE | EL CASH CENTR/STOCKELEC SPRL | L. VIDY | CHB BVBA
Other related companies as BLOEMENWEELDE: HUIS ANASTASIA | DE RULHEYDE | EL CASH CENTR/STOCKELEC SPRL | L. VIDY | CHB BVBA
BLOEMENWEELDE is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BLOEMENWEELDE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02163726806. Het bedrijf BLOEMENWEELDE bevindt zich op het adres: PROVINCIEBAAN 125; 8880; LEDEGEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 441,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 353,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Bloemen and planten. Producten gemaakt in BLOEMENWEELDE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van BLOEMENWEELDE is Administratie van economische programma's, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BLOEMENWEELDE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BLOEMENWEELDE, openstaande posities, locatie van BLOEMENWEELDE op de kaart.
BLOEMENWEELDE is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is BLOEMENWEELDE, company assigned to the tax number BE02163726806. The company BLOEMENWEELDE is located at the address: PROVINCIEBAAN 125; 8880; LEDEGEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 441,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 353,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Bloemen and planten. Products created in BLOEMENWEELDE were not found.
The main activity of BLOEMENWEELDE is Administration of Economic Programs, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of BLOEMENWEELDE is not available. You also can look at reviews of BLOEMENWEELDE, open positions, location of BLOEMENWEELDE on the map.
