MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.

Particuliere bedrijvenDiversen Detailhandel • MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.
Private companiesMiscellaneous Retail • MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.

Contactgegevens MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.: address, phone, fax, email, website, opening hours

MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Av Hauche 2 1180 Bruxelles, België

Telefoon (phone): 32.25 11 06 03 32.25 11 06 03

Fax (fax): 32.25 11 24 63 32.25 11 24 63

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A."? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.
Products information MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.

BTW identificatienummer (tax): BE09380920410
Ondernemingsnummer: 2352691650
Hoofdstad (capital): 197,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 628,000,000 EUR
Werknemers (employees): 40188
Credit rating (credit rating): Goed
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)
Jaar van oprichting (foundation year): 2011

Ventilators and fans - industrial

Product categorie (product category): Mechanical Engineering - machines

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.
(Get full report from official database of BE for MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.)

Aanvulling soorten activiteiten voor MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.
Addition kinds of activities for MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.

5989. Brandstofverkopers, nec | Fuel dealers, nec
735904. Verhuur van vliegtuigen en vrachtwagens | Aircraft and industrial truck rental services
738401. Fotografische diensten | Photographic services
07210100. Boomgaard en wijnstok | Orchard tree and vine services
22960104. Stalen bandkoorden en bandkoordstoffen | Steel tire cords and tire cord fabrics
36510106. Compact disc-spelers | Compact disk players
48229900. Telegraaf en andere communicatie, nec | Telegraph and other communications, nec

Werken bij MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.. Looking for open vacancies in other companies

  • Orderpickers/magazijniers nachtploeg in Olen (OLEN)

    Regio: OLEN

    Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Vanuit het hoogtechnologische distributiecentrum in Olen en Westerlo (Heultje) voorziet CASA al haar Europese winkels van hippe interieurartikelen. Voor de vaste nachtploeg zijn wij op zoek naar gemotiveerde orderpickers. Je maakt de bestellingen klaar voor de winkels. Je werkt zelfstandig en je bent voortdurend in beweging. Je werkt met een manuele of elektrische transpallet. Ervaring is een pluspunt, maar niet noodzakelijk. Bij jouw opstart wordt er een goed uitgewerkte opleiding voorzien. Wij bieden jouw: Een snelle opstart met goede begeleiding in een nieuw geautomatiseerd distributiecentrum. Een marktconform loon met maaltijdcheques en fietsvergoeding. Een kans om te werken in een groeiende onderneming met leuke werksfeer!

  • Winkelverkoper m/v Schoenenafdeling (BERINGEN)

    Regio: BERINGEN

    Bedrijf: JOB TALENT

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een van onze klanten in de regio Beringen zijn wij op zoek naar een gemotiveerde winkelverkoper M/V. Je zal instaan voor: - Kassawerk - Winkelverkoop aan de afdeling Schoenen - Rekken inladen - Klanten verder helpen met vragen

  • Project Consultant : Customer Service (LOKEREN)

    Regio: LOKEREN

    Bedrijf: Internal Sales Talents Antwerpen

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor dit project zijn we op zoek naar een meertalige Customer Service Professional voor een internationaal productiebedrijf regio Lokeren. Je beheert je eigen klantenportefeuille en staat in voor de orderintake (in Navision) en de administratie hiervan, die je nauwgezet opvolgt tot levering. Je houdt een duidelijk overzicht van het stockniveau door nauw samen te werken met je collega's van Logistiek & Planning. Je ontvangt en registreert klachten en zorgt ervoor dat ze binnen de tijd worden behandeld door de juiste persoon of departement. Met je zin voor initiatief heb je oog voor het optimaliseren van processen en formuleer je verbetervoorstellen voor jouw dienst. Bedrijfsprofiel: Als Project Sales Consultant heb je een contract van onbepaalde duur, maar word je op project basis tewerkgesteld bij verschillende van onze klanten.  Op deze manier krijg je de kans om je competenties aan te scherpen en onbetaalbare ervaring op te doen in verschillende functies én sectoren en dit allemaal onder de vleugels van 1 vaste werkgever, Sales Talents, die je ten alle tijden ondersteunt en begeleidt. Het gaat over projecten van min. 3 maand in een sales ondersteunende binnendienst functie. Wanneer jouw project ten einde is dan staat er een nieuwe uitdaging op jou te wachten bij een ander interessant bedrijf. Volgende functies zijn mogelijk als Project Sales Consultant: Customer Service Representative Internal Sales Support  Sales Assistant Internal Sales Representative  Internal Account Manager Sales & Marketing Assistant

  • INDUSTRIEEL SCHILDER/STRALER (EEKLO)

    Regio: EEKLO

    Bedrijf: FORUM JOBS

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze gekende klant regio Groot-Eeklo zoekt Forum verschillende industriële schilders/stralers. In een klein team ga je op verplaatsing naar werven regio Vlaanderen. Jouw takenpakket: - Voorbereidend werk: Ontroesten, ontvetten en reinigen van diverse bruggen, kranen en gebouwen - Afwerking: schilderen met rol, borstel, pistool van diverse bruggen, kranen en gebouwen

  • Huishoudhulp dienstencheques regio Dendermonde (DENDERMONDE)

    Regio: DENDERMONDE

    Bedrijf: FAMILIEHULP

    Type: Dienstenchequebaan

    Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.

  • POETSHULP/HUISHOUDHULP in Keerbergen – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (KEERBERGEN)

    Regio: KEERBERGEN

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Wij laten jou schitteren! Ga je aan de slag bij Het Poetsbureau, dan kom je terecht bij een stabiele, betrouwbare en ondernemende werkgever die absoluut geen eendagsvlieg is. Ons onafhankelijke dienstenchequebedrijf is een van de grootste in Vlaanderen en heeft de afgelopen 10 jaar een uitstekende reputatie opgebouwd. Ons motto is ‘Anders en beter’ en dat geldt zowel voor onze klanten als onze medewerkers. Wij zetten alles op alles om ons personeel te laten schitteren in een familiale, menselijke en respectvolle sfeer. Zo kunnen zij op hun beurt de ster in huis zijn bij de klant en stralend proper werk afleveren. Wij soigneren je als een echte ster: nergens in de sector krijg je betere loonvoorwaarden. Je ontvangt maaltijdcheques vanaf je eerste werkdag, een toffe werkoutfit styled bij JBC, een gsm met belwaarde, enz. En wat dacht je van een ELEKTRISCHE FIETS OF BEDRIJFSWAGEN om uit te blinken bij je klanten? Benieuwd naar deze en andere voordelen die Het Poetsbureau voor jou in petto hebben? Ontdek alle troeven op onze website: www.poetsbureau.be Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Schoonmaken, strijken, boodschappen doen, maaltijden bereiden, kleine naaiwerkjes verrichten: jij bent van alle markten thuis. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een ‘bright and shiny’ toekomst bij Het Poetsbureau. Heb jij een passie voor orde, netheid en poetsen? Houd je ervan om zelfstandig te werken en initiatief te nemen? Ben je positief ingesteld, discreet en betrouwbaar? En bovendien leergierig, flexibel en stressbestendig? Dan pas jij perfect bij Het Poetsbureau! (trefwoorden: dienstencheque, dienstencheques, kuisen, schoonmaken, poetsen, poetswerk, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, kuisvrouw, poetsdame, kuisman).

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Haacht – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HAACHT)

    Regio: HAACHT

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Service Technieker Thermisch Mechelen - rand Brussel (Regio Mechelen)

    Regio: Regio Mechelen

    Bedrijf: Motrac Handling & Cleaning NV

    Type: Vaste Job

    Als Service Technieker ben je verantwoordelijk voor het onderhoud en de herstellingen aan hoofdzakelijk thermische heftrucks bij onze klanten en indien nodig sleutel je ook aan elektrische toestellen. Je werkt op verplaatsing in de omgeving van Mechelen - rand Brussel Als Service Technieker ben je zeer klantgericht en denk je steeds uit het oogpunt van Motrac Handling & Cleaning.

  • Logistiek administratief bediende regio Lokeren (LOKEREN)

    Regio: LOKEREN

    Bedrijf: VIO-HR

    Type: Vaste Job

    Voor een mooi bedrijf in Lokeren ben ik op zoek naar een gemotiveerd logistiek administratief bediende die graag nauw in contact staat met anderen! Jouw taken als logistiek administratief bediende: Dagelijkse communicatie met klanten  Opmaak van offertes voor projecten en transport Ondersteuning bieden bij de dispatching units ... Bedrijfsprofiel: VIO HR biedt een totaalconcept inzake selectie en rekrutering van bedienden. Wij hebben contacten met diverse bedrijven en organisaties in jouw regio waardoor we heel wat vacatures op jouw niveau kunnen aanbieden. Het is onze missie om je een job aan te bieden die 100% past bij jouw wensen en ambities. Een job waar je écht gelukkig van wordt! Wij profileren ons als gelukkige werkgever en realiseren dit met een team van gelukkige, gedreven HR Consultants.

  • Installateur sanitair Antwerpen regio Kontich-Mortsel-Ranst (Regio Kontich-Mortsel-Ranst)

    Regio: Regio Kontich-Mortsel-Ranst

    Bedrijf: UW RECHTERHAND

    Type: Zelfstandige activiteit

    Renovatiegroep Uw Rechterhand zoekt in uw regio een installateur sanitair die ons team als zelfstandige wilt komen versterken. Dit kan partime of fulltime. Sinds 2012 biedt Gamma België hun klanten een unieke montageservice aan in hun huis-aan-huis-folders, in de 85 winkels en online. Renovatiegroep Uw Rechterhand wordt door Gamma bouwmarkten aanbevolen als montageservice en wij plaatsen voor hun klanten allerlei producten zoals badmeubels, sanitair etc. Kortom, zeer afwisselend, uitdagend en verantwoordelijk werk in een straal van 30 km vanaf uw woonplaats.

  • Flexi-jobs nieuwe Wok-A-Way (LEUVEN)

    Regio: LEUVEN

    Bedrijf: Wok-a-Way

    Type: Flexijob

    In het station van Leuven hebben we recent een nieuwe Wok-A-Way Express met een aanbod van heerlijke take-a-way Aziatische gerechten geopend. Als medewerker heb je o.a. volgende taken: Bedienen van klanten aan de toonbank (verkoop en kassa) Bereiden van wokgerechten Mise en place (snijden van groenten, voorbereiding van gerechten,...) Het proper houden van je werkpost, helpen bij afwas en respecteren van hygiëneregels

  • medewerker broodjeszaak (TURNHOUT)

    Regio: TURNHOUT

    Bedrijf: BAGETEL

    Type: Flexijob

    Broodjes maken, Voorbereidend werk (groenten snijden,..) Afwas Winkel in orde houden

Zoek naar antwoorden van MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. in sociale netwerken
Look for responds of MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. in social networks

Lees alle opmerkingen voor MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.. Laat een reactie achter voor MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.. MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.. Leave a respond for MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.. MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. op de google maps. Adres en contacten MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.
Location of MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. on the google maps. Address and contacts of MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.

Andere gerelateerde bedrijven als come MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.: MOLENBERGNATIE NV | KBC | FA. VAN DEN BOSSCHE | MARCHEURS HAUTES-ROCHES | Revitaliser les Quartiers Commer?ants

Other related companies as MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A.: MOLENBERGNATIE NV | KBC | FA. VAN DEN BOSSCHE | MARCHEURS HAUTES-ROCHES | Revitaliser les Quartiers Commer?ants

MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. is een bedrijf dat 2011 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09380920410. Het bedrijf MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. bevindt zich op het adres: Av Hauche 2 1180 Bruxelles. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 40188 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 197,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 628,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Mechanical Engineering - machines. Lijst met producten zijn Ventilators and fans - industrial.
De hoofdactiviteit van MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. is Diversen Detailhandel, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., openstaande posities, locatie van MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. op de kaart.

MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. is a company, that was registered 2011 in N\A region, Belgium. Full name of company is MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., company assigned to the tax number BE09380920410. The company MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. is located at the address: Av Hauche 2 1180 Bruxelles. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 40188 employees work in this company. Capital - 197,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 628,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Mechanical Engineering - machines. List of products are Ventilators and fans - industrial.
The main activity of MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. is Miscellaneous Retail, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. is not available. You also can look at reviews of MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., open positions, location of MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A. on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., medewerkers, financiële statistieken. We found such information about MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company MARELLI-STOLLER-TOUSSAINT S.A., employees, financial statistics.