Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs

Particuliere bedrijvenGroothandel - Duurzame Goederen • Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs
Private companiesWholesale Trade - Durable Goods • Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs

Contactgegevens Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs: address, phone, fax, email, website, opening hours

Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Quai de Maestricht 13; 4000; Li猫ge 1, België

Telefoon (phone): 04 221 94 04 (+32-04 221 94 04) 04 221 94 04 (+32-04 221 94 04)

Fax (fax): 04 221 94 32 (+32-04 221 94 32) 04 221 94 32 (+32-04 221 94 32)

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs
Products information Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs

BTW identificatienummer (tax): BE09923095703
Ondernemingsnummer: 4378021240
Hoofdstad (capital): 242,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 310,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Goed
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Partnership
Jaar van oprichting (foundation year): 1986

Producten die in Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Museums

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs
(Get full report from official database of BE for Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs)

Aanvulling soorten activiteiten voor Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs
Addition kinds of activities for Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs

222101. Beddengoed, kunstmatige of zijde stof | Bedding, manmade or silk fabric
336400. Nonferrous die-castings behalve aluminium | Nonferrous die-castings except aluminum
599200. Bloemisten | Florists
01190301. Vlaszaad boerderij | Flaxseed farm
20139908. Lamsstoofpot, Uit gekocht vlees | Lamb stew, from purchased meat
36459905. TL-lampen, residentieel | Fluorescent lighting fixtures, residential
73899934. Patrouille van elektrische transmissie of gasleidingen | Patrol of electric transmission or gas lines

Werken bij Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs. Looking for open vacancies in other companies

  • Monteur op verplaatsing (m/v) (DIKSMUIDE)

    Regio: DIKSMUIDE

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    -Voor onze klant, een bedrijf actief in de metaal- en inox sector (poorten, afsluitingen, ramen, deuren, trappen, balustrades,..), zijn wij op zoek naar een handige Harry om op verplaatsing te monteren.

  • Lifttechnieker (ZEDELGEM)

    Regio: ZEDELGEM

    Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud, reparatie en montage van de lift Je maakt een verslag op van de gemaakte reparaties en de nog uit te voeren reparaties Je voert mechanische reparaties uit Je houdt je aan de vooropgestelde veiligheidsvoorschriften

  • Internationale onderhoudstechnieker (HEVERLEE)

    Regio: HEVERLEE

    Bedrijf: ASAP LEUVEN

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je bent mede verantwoordelijk voor de montage, in dienststelling en onderhoud van de technische installaties. Je kan zelfstandig en correct service interventies uitvoeren binnen en buiten Europa Installaties afstellen en installeren is voor jou geen probleem. Een probleem oplossen gaat prima voor jou als ook een analyse van het probleem maken. Al jou uitgevoerde taken giet je op het einde in een overzichtelijk rapport.

  • Werken als huishoudhulp Tremelo (TREMELO)

    Regio: TREMELO

    Bedrijf: DOMESTIC SERVICES

    Type: Dienstenchequebaan

    Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Rijkhoven – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (RIJKHOVEN)

    Regio: RIJKHOVEN

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Huishoudhulp regio Lommel (LOMMEL)

    Regio: LOMMEL

    Bedrijf: Itzu Home

    Type: Dienstenchequebaan

    Als huishoudhulp verricht je bij klanten thuis allerlei taken zoals poetsen en strijken. Je werkt individueel in één of meerdere particuliere woningen, al dan niet in aanwezigheid van de opdrachtgever. Je beschikt over een grote zelfstandigheid in de organisatie van het werk. De gewoontes van het gezin moet je bij je werk respecteren.

  • Huishoudhulp dienstencheques (HASSELT)

    Regio: HASSELT

    Bedrijf: THUISHULP Limburg

    Type: Dienstenchequebaan

    Onderhoud van de woning: stofvegen, stofzuigen, dweilen,... Wassen en strijken Op vraag van de klant: boodschappen doen en/of maaltijden bereiden

  • Jobstudent customer care (iedere zondag) M/V (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM SCHOTEN

    Type: Studentenjob

    Voor onze klant in de regio Antwerpen zijn wij op zoek naar studenten die iedere zondag beschikbaar zijn. Als student zal je inkomde telefoons en e-mails beantwoorden. Je zal klanten verder helpen met het maken van een online afspraak. Bij klachten probeer je de klant zo goed mogelijk verder te helpen. Je kan klanten te woord staan in het Nederlands maar ook in het Frans is dit geen probleem voor jou.

  • Machinist bandenkraan (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: IMPACT NV

    Type: Vaste Job

    Je voert graafwerken uit voor rioleringswerken en wegenwerken in een ploeg van 2 tot 3 mensen. Je zal hiervoor een moderne graafkraan gebruiken, uitgerust met de nieuwste technologieën (GPS-sturing, rototilt, ..). Je draagt een grote verantwoordelijkheid over de publieke veiligheid.

  • Ploegtechnieker gevraagd (HELDERGEM)

    Regio: HELDERGEM

    Bedrijf: B & A

    Type: Vaste Job

    Voor verschillende klanten van ons zoeken we een ploegtechnieker Je bent sterk in mechanica of elektriciteit maar je bezit wel een basis van het andere. Of je bent een krak in PLC-sturingen... Je wenst te werken in een bedrijf dat volop vernieuwd, oog heeft voor zijn technieker. Je wenst in ploegen te werken én je kon gisteren al starten? Dan zoeken wij jou!

  • Autoverkoper Junior (SINT-NIKLAAS)

    Regio: SINT-NIKLAAS

    Bedrijf: WAASLANDMOBIEL

    Type: Vaste Job

    Wij zijn opzoek naar een nieuwe collega om ons sales team aan te vullen. Door de aanhoudende groei en versterking van onze marktpositie zijn we opzoek naar een junior autoverkoper. U staat in voor het adviseren, informeren en opvolgen van de potentiële klanten in onze toonzaal. Dagelijks werk je actief aan de promotie van onze merken en denkt mee aan de marketing strategie die we kunnen volgen. Als officieel verdeler zijn we verantwoordelijk voor de regio Waasland voor het merk KIA en zijn tevens ook actief in het 2dehands premium/exclusief segment onder de naam Autobedrijf NVD. Wat op zich zorgt voor een grote afwisselingsfactor en natuurlijk een leuke uitdaging. Ons familiebedrijf bestaat reeds 32 jaar en staat garant voor een aangename sfeer om in te werken, waar professionaliteit en mogelijkheid tot zelfontplooiing gestimuleerd worden. Wij zijn uitsluitend opzoek naar engagement op langere termijn en standvastige personen die zich willen inwerken in de fundamenten van ons bedrijf.

  • Productieleider (OOSTENDE)

    Regio: OOSTENDE

    Bedrijf: Euro Engineering

    Type: Vaste Job

    Als productieleider ben je verantwoordelijk voor het productieproces (slicing & verpakken) en het behalen van de KPI's van die afdeling. Je staat in voor een continue sturing van de productie en je hebt oog voor optimalisaties. Als een waar projectleider volg je alle productiegerelateerde projecten goed op. Je werkt nauw samen met de andere afdelingen. In overleg met HR werk je aan de performance van de afdeling. Je voorspelt de noden, bent verantwoordelijk voor de opleiding en ontwikkeling van de productiemedewerkers. Zelf rapporteer je aan de Operations Manager. Je maakt deel uit van het Operations Team. Je direct reports bestaan uit 2 teamleaders en 1 planner. Wanneer nodig ben je bereid hen te back-uppen. In totaliteit zijn er in jouw afdeling een 40-tal arbeiders aan de slag. Je verzorgt de communicatie over productiviteit en dagelijkse controles in je afdeling.

Zoek naar antwoorden van Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs in sociale netwerken
Look for responds of Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs in social networks

Lees alle opmerkingen voor Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs. Laat een reactie achter voor Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs. Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs. Leave a respond for Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs. Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs op de google maps. Adres en contacten Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs
Location of Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs on the google maps. Address and contacts of Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs

Andere gerelateerde bedrijven als come Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs: COIFFURE JENNY | D B PRINT & COPIE | SYNDICAT D'INITIATIVE | Carlier Liselotte | Phobos Reclamestudio

Other related companies as Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs: COIFFURE JENNY | D B PRINT & COPIE | SYNDICAT D'INITIATIVE | Carlier Liselotte | Phobos Reclamestudio

Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09923095703. Het bedrijf Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs bevindt zich op het adres: Quai de Maestricht 13; 4000; Li猫ge 1. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 242,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 310,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Museums. Producten gemaakt in Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs is Groothandel - Duurzame Goederen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, openstaande posities, locatie van Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs op de kaart.

Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, company assigned to the tax number BE09923095703. The company Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs is located at the address: Quai de Maestricht 13; 4000; Li猫ge 1. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 242,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 310,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Museums. Products created in Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs were not found.
The main activity of Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs is Wholesale Trade - Durable Goods, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs is not available. You also can look at reviews of Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, open positions, location of Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Mus茅es d'Arch茅ologie et d'Arts D茅coratifs, employees, financial statistics.