MAISON LUCAS
Contactgegevens MAISON LUCAS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data MAISON LUCAS: address, phone, fax, email, website, opening hours
MAISON LUCAS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE LA VERTE LOUCHE 12; 7600; PERUWELZ, België
Telefoon (phone): 69772748 (+32-69772748) 69772748 (+32-69772748)
Fax (fax): +32 (9) 443-66-84 +32 (9) 443-66-84
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) MAISON LUCAS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "MAISON LUCAS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "MAISON LUCAS"? - Contact us!
We found such data of MAISON LUCAS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees MAISON LUCAS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti MAISON LUCAS
Products information MAISON LUCAS
Produits: Bicyclettes.. Produits: Scooters, Mobylettes.
Product categorie (product category): Motos. V茅los
Aanvulling soorten activiteiten voor MAISON LUCAS Addition kinds of activities for MAISON LUCAS
2512. Gestoffeerde huishoudelijke meubels | Upholstered household furniture
6512. Niet-residentiële bouwbedrijven | Nonresidential building operators
353199. Bouwmachines, NIET | Construction machinery, nec
399911. Modellen, behalve speelgoed | Models, except toy
531199. Warenhuizen, nec | Department stores, nec
596303. Encyclopedieën en publicaties, directe verkoop | Encyclopedias and publications, direct sales
16230000. Water-, riool- en nutlijnen | Water, sewer, and utility lines
17990604. Demountable partitie installatie | Demountable partition installation
32510203. Corncrib tegel | Corncrib tile
35670201. Distillatie ovens, houtskool en cola | Distillation ovens, charcoal and coke
Werken bij MAISON LUCAS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in MAISON LUCAS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor MAISON LUCAS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for MAISON LUCAS. Looking for open vacancies in other companies
-
Import - Export bediende (NL/FR) (HAREN (BRUSSEL-STAD))
Regio: HAREN (BRUSSEL-STAD)
Bedrijf: ASAP JETTE
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, actief in de maalderijsector op nationaal en internationaal vlak, zijn wij op zoek naar een polyvalent administratief bediende. Je bent verantwoordelijk voor het ontvangen van de chauffeurs (dwz papieren ontvangen + afdrukken) Je noteert de bestellingen. Je staat in voor de facturatie en het klassement.
-
Sanitair installateur (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als sanitair installateur voor een bedrijf in regio Aalter zal je verschillende werkzaamheden uitvoeren. Een overzicht voor deze vacature: plaatsen regelen en herstellen van installaties voor centrale verwarming en sanitair kappen slijpen en leggen van leidingen plaatsen en aansluiten van verwarmingsketels/mazoutketels en radiatoren aansluiten van allerlei soorten kranen gebruiksklaar maken van alle elektrische installaties
-
Huishoudhulp /Poetshulp (met dienstencheques) Knesselare (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: PUUUR AALTER
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Tremelo (TREMELO)
Regio: TREMELO
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Student Productiemedewerker (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: Synergie Genk Interim
Type: Studentenjob
Je bent bereid om één of meerdere dagen per week als productiemedewerker te werken (naargelang drukte), Je wil werken in morgen-, middag- of nachtploeg (naar keuze), Je kan je verplaatsen naar het bedrijf, gelegen te dilsen-stokkem,
-
Junior mechanieker M/V (Regio Kontich-Mortsel-Ranst)
Regio: Regio Kontich-Mortsel-Ranst
Bedrijf: KAMEO JOBS
Type: Vaste Job
Je staat mee in het atelier om de installaties te repareren, herstellen en onderhouden.
-
Telefonist (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Gent Careers
Type: Vaste Job
Als telefonist vertegenwoordig je de firma en sta je in voor de telefonische verkoop/promotie van verschillende producten. Dit zijn vb. kranten, magazines, verzekeringen, kreditkaarten, .... Je overtuigt de klant van de toegevoegde waarde van de bestaande producten en diensten: - Je neemt contact op met de bestaande klanten om hen te informeren over de mogelijkheden van het product of de dienst die je vertegenwoordigt - Met commerciële ingesteldheid en luisterend oor, ga je op zoek naar nieuwe en potentiële behoeftes van de klant om hier naderhand op in te spelen - Je bent verantwoordelijk voor het administratieve beheer van je verkoopsgesprekken en het inloggen van je verkopen in het systeem
-
Verko(o)p/ers-sters gezocht! (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: TUPPERWARE DESMET
Type: Zelfstandige activiteit
Tupperware, reeds vele jaren de koploper in het organiseren van Home Party's in het kader van onze kwaliteitsvolle keukenproducten. Wij zijn dringend op zoek naar gemotiveerde nieuwe consulenten. Je gaat onze producten voorstellen aan de hand van home party's bij de mensen thuis. Belangrijk om te weten is dat je alle vrijheid krijgt: je werkt waar, wanneer en hoeveel je zelf wilt. Wij geven jou bij opstart alles cadeau, zodat je zelf geen enkele investering hoeft te doen!
-
commercieel vertegenwoordiger (Regio Herentals-Westerlo)
Regio: Regio Herentals-Westerlo
Bedrijf: HER VAAM GROEP
Type: Zelfstandige activiteit
Jouw takenpakket: Behandeling en calculatie van de offerteaanvragen van de particuliere klant, gevel - en renovatiewerken. Bezoeken van de klanten en prospectie. Verwerken van de situatieschetsen tot offertes. Opvolging van A tot Z. Leiding en planning over lopende projecten van de uitvoerende team (s). Organisatie en levering van producten op de werf, aankoop en calculaties behoren eveneens tot uw takenpakket.
-
Meetings and Events Consultant (Regio Mons)
Regio: Regio Mons
Bedrijf: HELMSBRISCOE
Type: Zelfstandige activiteit
HelmsBriscoe – wereldleider op het gebied van inkopen van kamerblokken en vergadercapaciteiten - zoekt commerciële en ambitieuze meeting professionals voor het verlenen van diensten in 'global meeting site selection'. HelmsBriscoe wordt reeds 26 jaar erkend als intermediair met het grootste inkoopvolume in de vergader- en evenementen-industrie. U werkt als zelfstandig ondernemer van thuis uit. Als contactpersoon voor bedrijven, verenigingen, overheden en VZW's ondersteunt u bij het vinden van de beste locatie en het onderhandelen van de meest voordelige voorwaarden voor hun vergadering, conferentie of incentive, waar dan ook ter wereld. Uw dienstverlening bestaat uit: - Selecteren en presenteren van de meest geschikte hotels en locaties - Ondersteuning van de klant in het beslissingsproces - Onderhandelen van de beste voorwaarden in de markt op basis van de grootste inkoopkracht in de vergadermarkt - Herzien van het contract namens de klant met het hotel of locatie. De klant tekent altijd direct met de geselecteerde locatie. - Aanbeveling van Destination Management Companies, Event Management Companies, Professional Conference Organizers Alle HelmsBriscoe Associates (Independent Contractors) worden gecompenseerd op basis van productie. Geïnteresseerde kandidaten worden verzocht hun Curriculum Vitae te sturen aan Joris Eyck Managing Director Benelux Co-managing Germany [email protected]
-
Freelance MS BI teamlead - regio Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Bedrijf Dit internationaal bedrijf richt zich op de gas-, water- en elektriciteitssector. Voor de uitbouw van hun BI team en de toenemende vraag naar BI rapportering zijn ze op zoek naar een freelancer met een sterke MS BI ervaring. Taken Als freelance MS BI teamlead ben je verantwoordelijk voor het rapporteringsproces van A tot Z. Je bent verantwoordelijk voor het analyseren van de requirements van de verschillende klanten. Je vertaalt deze requirements naar een functioneel BI design en je doet het nodige programmeerwerk hiervoor. Vervolgens geef je jouw collega's en klanten training over het gebruik van de BI oplossing die ontstaan is uit de ontwikkeling van jouw functioneel design.
-
FLEXI JOB McDonald's (MERKSEM)
Regio: MERKSEM
Bedrijf: McDonald's
Type: Flexijob
Heb je reeds een Fulltime job of werk je mininum 30.4u en wil je graag bijverdienen s'avonds of in het weekend ? Dan bieden wij jou de kans om te werken in een aangename omgeving. Aan de kassa ben je verantwoordelijk voor het onthaal en de bediening van de klanten. Het bieden van een goede, snelle en klantvriendelijke service staat voor ons centraal. Verder sta je in voor het goede verloop in het restaurant: tafels proper maken, vuilbakken ledigen, poetsen,... In de keuken sta je in voor het bereiden van de verschillende soorten hamburgers, en andere kleine gerechten. Ook hier staat service centraal, samen met ordelijkheid en stiptheid. Verder sta je ook in voor het aanvullen van de stock en de voorraden opvolgen alsook het bedienen van de klanten via de Drive-in.
Zoek naar antwoorden van MAISON LUCAS in sociale netwerken
Look for responds of MAISON LUCAS in social networks
Lees alle opmerkingen voor MAISON LUCAS. Laat een reactie achter voor MAISON LUCAS. MAISON LUCAS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for MAISON LUCAS. Leave a respond for MAISON LUCAS. MAISON LUCAS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie MAISON LUCAS op de google maps. Adres en contacten MAISON LUCAS Location of MAISON LUCAS on the google maps. Address and contacts of MAISON LUCAS
Andere gerelateerde bedrijven als come MAISON LUCAS MAISON LUCAS: CALLMETRICS | A.B.B. | A&D AANNEMING & DECORATIE | Vermant G | Nicolas Beffort
Other related companies as MAISON LUCAS: CALLMETRICS | A.B.B. | A&D AANNEMING & DECORATIE | Vermant G | Nicolas Beffort
MAISON LUCAS is een bedrijf dat 1995 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is MAISON LUCAS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02393066406. Het bedrijf MAISON LUCAS bevindt zich op het adres: RUE DE LA VERTE LOUCHE 12; 7600; PERUWELZ. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 659,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 281,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Motos. V茅los. Lijst met producten zijn Produits: Bicyclettes.. Produits: Scooters, Mobylettes..
De hoofdactiviteit van MAISON LUCAS is Onroerend goed, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van MAISON LUCAS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van MAISON LUCAS, openstaande posities, locatie van MAISON LUCAS op de kaart.
MAISON LUCAS is a company, that was registered 1995 in N\A region, Belgium. Full name of company is MAISON LUCAS, company assigned to the tax number BE02393066406. The company MAISON LUCAS is located at the address: RUE DE LA VERTE LOUCHE 12; 7600; PERUWELZ. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 659,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 281,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Motos. V茅los. List of products are Produits: Bicyclettes.. Produits: Scooters, Mobylettes..
The main activity of MAISON LUCAS is Real Estate, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of MAISON LUCAS is not available. You also can look at reviews of MAISON LUCAS, open positions, location of MAISON LUCAS on the map.
