Libraco II
Contactgegevens Libraco II: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Libraco II: address, phone, fax, email, website, opening hours
Libraco II
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Chauss茅e de Bruxelles 107-111; 7800; Ath, België
Telefoon (phone): 068 28 11 84 (+32-068 28 11 84) 068 28 11 84 (+32-068 28 11 84)
Fax (fax): 068 28 11 84 (+32-068 28 11 84) 068 28 11 84 (+32-068 28 11 84)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Libraco II: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Libraco II"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Libraco II"? - Contact us!
We found such data of Libraco II, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Libraco II. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Libraco II
Products information Libraco II
Lawn mowers; Garden & horticultural machines
Product categorie (product category): Mopeds and scooters - Retail
Aanvulling soorten activiteiten voor Libraco II Addition kinds of activities for Libraco II
286502. Cyclische organische grondstoffen | Cyclic organic crudes
346300. Nonferrous smeden | Nonferrous forgings
611102. Wederzijdse vereniging kredietbureaus | Mutual association credit agencies
35790100. Mailing, letter handling en adressering machines | Mailing, letter handling, and addressing machines
39310212. Zithers en onderdelen | Zithers and parts
50210109. Schoolbanken | School desks
Werken bij Libraco II: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Libraco II: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Libraco II. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Libraco II. Looking for open vacancies in other companies
-
Pistoolschilder (m/v) (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een van onze klanten regio Beveren zijn wij op zoek naar een pistoolschilder. Heb je ervaring als pistoolschilder? Heb je een goede fysieke conditie? (ladder gebruiken om te spuiten) Heb je ervaring in het voorbereiden van de te behandelende onderdelen? Dan is deze job misschien iets voor jou! In een team van 2 spuiters ga je 1 vrachtwagen spuiten. Je voornaamste taak bestaat uit het spuiten van de vrachtwagens af en toe moet je helpen in de voorbereiding: ontvetten van onderdelen, schuren... Je maakt zelf je verf, deze komt wel op kleur binnen maar er dient nog verdunner/verharder toegevoegd te worden. Aangezien een vrachtwagen groot en hoog is moet je telkens een ladder gebruiken en is een zeer goede fysieke conditie nodig.
-
MAGAZIJNIER DAG (M/V) (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: EXPERZA TIELT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als magazijnier ben je verantwoordelijk voor het laden, lossen, verpakken en opruimen van de geproduceerde onderdelen. Je houdt het magazijn op orde en wordt polyvalent ingeschakeld.
-
Parkeerwachter (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: Konvert Interim Waregem
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Konvert Waregem is op zoek naar een tijdelijke parkeerwachter voor een grote stockverkoop te Deerlijk. Dit is voor een distributiemagazijn van kledij. Het takenpakket: - Toezicht op het naleven van het parkeerreglement - Dialoog en interactie met de burger omtrent de toepassing van het parkeerreglement. - Administratieve taken
-
poederlakker (TIEGEM)
Regio: TIEGEM
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Waregem zijn we op zoek naar een poederlakker Het boederlakken gebeurt met een volautomatische machine. Waar nodig wordt er mantueel bijgespoten. Je zal de machine instellen. Ook zal je de cabines reinigen en kwaliteitscontrole uitvoeren.
-
Administratief Bediende (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een klant van ons gevestigd in het Waasland, zijn we opzoek naar een fulltime administratief bediende.
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS REGIO MARKE - BELLEGEM (MARKE)
Regio: MARKE
Bedrijf: GREENHOUSE KORTRIJK
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Marke - Bellegem zoeken een goede hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Huishoudhulp regio Heverlee (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: TRIXXO HOME HEVERLEE
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp sta je in voor het uitvoeren van huishoudelijke taken bij mensen thuis in het kader van de dienstencheques. Dit omvat poetsen, ramen lappen, strijken en eventueel koken/boodschappen doen.
-
HUISHOUDHULP (M/V) EERNEGEM (EERNEGEM)
Regio: EERNEGEM
Bedrijf: DIENSTEN AAN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Hou jij ook van orde en netheid, en geniet je ervan om alles weer fris en schoon te maken? dan zijn wij naar jou op zoek! Als huishoudhulp sta je in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning en voer je huishoudelijke taken uit (poetsen, strijken, boodschappen doen, ...). Je werkt individueel bij meerder gezinnen, je organiseert je werk zelfstandig, met respect voor de gewoontes, de privacy en de hygiënische normen van de klant. Uiteraard sta je er niet alleen voor! Jouw vaste coördinator beantwoordt al je vragen, ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de dienstencheques. Naast het werk is er ook tijd om je collega's te ontmoeten op de gezellige gezinsdag en op de nieuwjaarsreceptie en kan je elke 3 maanden de ervaringen van collega's, nieuws uit de organisatie en handige 'tips & trics' lezen in ons personeelsmagazine. Bij Diensten aanhuis staat elke medewerker centraal. Iedereen kan zich kandidaat stellen, ongeacht geslacht, leeftijd, filosofiche of godsdienstige overtuiging, geaardheid of nationaliteit. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp,huishoudster, huishouder, poetshulp, poetsdame, poetsman, kuisen, kuisvrouw, kuisman, werkvrouw, helpen bij mensen thuis, schoonmaken, schoonmaakster, schoonmaker)
-
Nespresso Coffee Advisor te Oostende (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: Xtra Interim & Select
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar studenten of niet studenten die willen werken als Coffee Advisor. Ben jij een Nespresso-fan? Dan doen termen als ‘Lungo’ en ‘Ristretto’ zeker een belletje rinkelen. Met jouw basis productkennis geef je advies en raadt je doelgericht producten aan. Je deinst niet terug voor een demontratie of een degustatie.
-
Bedeler gezocht voor de huis-aan-huisbedeling in de regio EDELARE/OUDENAARDE (EDELARE)
Regio: EDELARE
Bedrijf: BD MYSHOPI
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken gemotiveerde mensen die zich enkele uren per week kunnen vrijmaken om in bijberoep de huis-aan-huisbedeling te verzorgen in jullie streek.
-
souschef (GREMBERGEN)
Regio: GREMBERGEN
Bedrijf: M&C
Type: Flexijob
Voor ons restaurant Sable 2 zijn wij op zoek naar een souschef om ons team te versterken. Je staat in voor de koude en warme kant in de keuken Je assisteert de chef-kok waar nodig Je zorgt mee voor een vlotte service
-
kuisen/ afwas (TEMSE)
Regio: TEMSE
Bedrijf: FINESSE
Type: Flexijob
zaterdagwerk van 10 - 13u en van 13.30-18u. kuisen en afwassen 30 minuten pauze, eten op kosten van het werk
Zoek naar antwoorden van Libraco II in sociale netwerken
Look for responds of Libraco II in social networks
Lees alle opmerkingen voor Libraco II. Laat een reactie achter voor Libraco II. Libraco II bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Libraco II. Leave a respond for Libraco II. Libraco II on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Libraco II op de google maps. Adres en contacten Libraco II Location of Libraco II on the google maps. Address and contacts of Libraco II
Andere gerelateerde bedrijven als come Libraco II Libraco II: ANDRE COOLS | PIERRE LENSSEN | Laboratoire Collard | TESA-TAPE EXPERT | Thomas & Co SA
Other related companies as Libraco II: ANDRE COOLS | PIERRE LENSSEN | Laboratoire Collard | TESA-TAPE EXPERT | Thomas & Co SA
Libraco II is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Libraco II, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08209228515. Het bedrijf Libraco II bevindt zich op het adres: Chauss茅e de Bruxelles 107-111; 7800; Ath. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 587,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 720,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Mopeds and scooters - Retail. Lijst met producten zijn Lawn mowers; Garden & horticultural machines.
De hoofdactiviteit van Libraco II is Amusements- en recreatiediensten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Libraco II is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Libraco II, openstaande posities, locatie van Libraco II op de kaart.
Libraco II is a company, that was registered 1997 in N\A region, Belgium. Full name of company is Libraco II, company assigned to the tax number BE08209228515. The company Libraco II is located at the address: Chauss茅e de Bruxelles 107-111; 7800; Ath. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 587,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 720,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Mopeds and scooters - Retail. List of products are Lawn mowers; Garden & horticultural machines.
The main activity of Libraco II is Amusement and Recreation Services, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Libraco II is not available. You also can look at reviews of Libraco II, open positions, location of Libraco II on the map.
