TOM BLANCKE
Contactgegevens TOM BLANCKE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data TOM BLANCKE: address, phone, fax, email, website, opening hours
TOM BLANCKE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): LAMORINIERESTRAAT 176; 2018; ANTWERPEN, België
Telefoon (phone): 32309109 32309109
Fax (fax): +32 (12) 646-16-18 +32 (12) 646-16-18
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) TOM BLANCKE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "TOM BLANCKE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "TOM BLANCKE"? - Contact us!
We found such data of TOM BLANCKE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees TOM BLANCKE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti TOM BLANCKE
Products information TOM BLANCKE
Producten die in TOM BLANCKE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Mat茅riel m茅dical and orthop茅dique and proth猫ses Fab
Aanvulling soorten activiteiten voor TOM BLANCKE Addition kinds of activities for TOM BLANCKE
20130101. Rundvleesstoofpot, uit gekocht vlees | Beef stew, from purchased meat
28759900. Meststoffen, alleen mengen, nec | Fertilizers, mixing only, nec
30690203. Vloerbekleding, rubber | Floor coverings, rubber
36340205. Immersieverwarmers, elektrisch: huishouden | Immersion heaters, electric: household
38250207. Diode en transistor testers | Diode and transistor testers
Werken bij TOM BLANCKE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in TOM BLANCKE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor TOM BLANCKE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for TOM BLANCKE. Looking for open vacancies in other companies
-
KEUKENVERANTWOORDELIJKE/CHEF (M/V/X) (RONSE)
Regio: RONSE
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
voor een klant regio Ronse zijn we op zoek naar een creatieve keukenverantwoordelijke die het niet erg vindt om een bijdrage te leveren aan voorbereidend werk of voedsel te leveren wanneer dat nodig is, maar die niet bang zal zijn om te delegeren. je maakt werkschema's voor het keukenpersoneel, je creëert en voert menuwijzigingen uit, je huurt keukenpersoneel in en traint hen indien nodig.
-
Medewerker schoonmaak (SINT-MICHIELS)
Regio: SINT-MICHIELS
Bedrijf: Konvert Interim Brugge
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma in Brugge zoeken wij een medewerk(st)er (m/v) voor in de schoonmaak. Op woensdag zal er niet gewerkt worden. Uurrooster is te bepalen in samenspraak.
-
Inpak- en ompakmedewerker m/v (WILLEBROEK)
Regio: WILLEBROEK
Bedrijf: Start People
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar inpak- en ompakmedewerkers. Hierbij sta je in voor o.a. het inpakken van goederen per aantal en/of per maat, het aanbrengen van labels, het controleren van barcodes, kwaliteitscontrole,... .
-
All-round productiemedewerker gezocht in Lokeren - 38 u/w (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Lokeren zijn wij op zoek naar een productiemedewerker / heftruckbestuurder. Je werkt actief mee in de productie en je zorgt voor de bevoorrading van de lijnen. Daarnaast sta je in voor manuele orderpicking, stockbeheer, het laden van containers, het algemeen onderhoud, het beheer van het afvalpark e.d.
-
Productieoperator Automotive - 3 ploegen (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een grote speler in Lokeren ben ik op zoek naar een productieoperator die graag wil werken in de automotive sector. Je takenpakket bestaat uit: Uitvoeren van inpakwerk Kwaliteitscontrole van de geleverde producten Montage & assemblage van automotive-onderdelen Ben jij snel beschikbaar? Kan je in 3 ploegen werken? Solliciteer dan snel!
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO ZAFFELARE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Student houtbewerking (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: ASAP LOMMEL
Type: Studentenjob
Als student houtbewerking sta je in voor het maken en verwerken van allerlei meubels uit hout. Schuren, monteren, assembleren van kasten, banken en tafels.
-
Verkoper slagerij bijverdienste (INGELMUNSTER)
Regio: INGELMUNSTER
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Studentenjob
Voor een mooie traiteurzaak te Ingelmunster zoekt Randstad een medewerker om op één van volgende momenten mee te helpen in de winkel voor het bedienen van klanten. woensdagnamiddag zaterdagvoormiddag (7u - 14u) zondagvoormiddag (7u - 14u)
-
Studenten stadsbegeleidingen met minigolf (m/v) (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: Actief Interim Westmalle
Type: Studentenjob
Voor het begeleiden van groepen door een stad in combinatie met minigolf zoeken wij studenten die zich geroepen voelen. Elke tour duurt ongeveer 2.5u. In deze tour heb je 6 tot 9 holes. Bij elke stop die je doet (aan een belangrijk monument, kerk, bank, enz...) vertel je een leuk weetje. Hierbij mag je groep dan een balletje slaan naar dat belangrijke item. Deze balletjes zijn speciaal ontworpen zodat ze geen schade kunnen berokkenen aan de straat en of het materiaal waar het belangrijk item uit gemaakt is. Aan de hand van een score blad hou je bij wie met de minste slagen het doel bereikt heeft. Deze persoon is dan de ultieme winnaar. Tijdens deze tour kan je groep ook genieten van een drankenstop, een warme chocomelk, koffie of frisse pint, alles is mogelijk.
-
Etudiant OU non-étudiant, support administratif (LOUVAIN-LA-NEUVE)
Regio: LOUVAIN-LA-NEUVE
Bedrijf: Unique Office
Type: Studentenjob
Pour l'un de nos clients, basé à Louvain-La-Neuve, nous recherchons un profil administratif, de préférence étudiant(e) en droit pour travailler sur un projet durant 2 semaines, à commencer dès que possible. La mission : - Traduction de site en NL Mettre à jour une liste des acronymes NL Faire des tests sur le site
-
TRAINING ASSISTANT KONTICH (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: Select HR Antwerpen
Type: Vaste Job
Jouw verantwoordelijkheden: De opleidingsnoden van de contact center medewerkers in kaart brengen; Het analyseren van de trainingsnoden en vervolgens trainingen op basis daarvan ontwerpen en optimaliseren; Al het ondersteunende trainingmateriaal up-to-date houden en mee samenstellen; Nieuwe productkennis doorspelen aan de medewerkers zodat zij op de hoogte zijn; Data verzamelen en de trainingen achteraf ook administratief opvolgen; Meewerken aan procesverbeteringen. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een internationale marktspeler in zijn segment. Om hun groei verder te verzekeren zoeken wij voor hen een TRAINING ASSISTANT die verantwoordelijk is voor de trainingen en opleidingen voor de contact center medewerkers.
-
Beheerscontroleur - On Site - Edegem - Werfreserve (EDEGEM)
Regio: EDEGEM
Bedrijf: NV Sodexo Belgium SA
Type: Werfreserve
Als Beheerscontroleur On Site, verzeker je de goede werking en controle van de administratie en van het economisch beheer van de site bij één van onze grootste contracten. Je bent verantwoordelijk voor het opvolgen en implementeren van het interne controlesysteem binnen de organisatie. Je bent verantwoordelijk voor : Financieel & administratief beheer van de site : Organisatie en controle van de aankoopcyclus (bestelbons, verzendingsnota's, ...) Het boeken van de aankoopcyclus (intern systeem: Click & buy) (verzendingnota's, facturen, stock, kleine kassa, onkostennota's, ...) en de verkoopcyclus (opmaak facturatie klant, opbrengsten en stortingen, ...) De interne controle op de site organiseren en dit volgens de interne procedures van Sodexo: Controle van de leveringen Controle van cashstroom: kassa en stortingen Controle van de inventarissen Controle van de facturatie Enz. Analyse van de resultaten Maandelijkse analyse en becommentariëren van de resultaten naar de Client Relations Manager (CRM). Gedetailleerde analyse van de kosten (Food &Beverage costs, personeelskosten, afschrijving en andere uitbatingskosten, ....) Berekening van diverse ratio's en indicatoren voor de opvolging en optimalisatie van de kosten Opvolging actieplannen m.b.t. kostenoptimalisaties opgesteld samen met de CRM Voorstellen formuleren om de controles te optimaliseren ifv de behoeften van de site Allerhande ad hoc analyses Interne en externe rapportering Maandelijkse rapportering en afsluit (in samenwerking met de boekhouding) Opvolging van de beheersindicatoren (vb. F&B costs, verkoopmix, personeelskosten, ...) Rapportering naar de klant ifv zijn vraag Budgetbeheer Helpen bij het opstellen van de jaarlijkse budgetten samen met de General Services Manager Maandelijkse herziening van de forecast volgens de economische tendensen op de site Algemene administratie / loonadministratie Je helpt, indien nodig, bij de algemene administratie en loonadministratie. Dit onder aansturing van de CRM
Zoek naar antwoorden van TOM BLANCKE in sociale netwerken
Look for responds of TOM BLANCKE in social networks
Lees alle opmerkingen voor TOM BLANCKE. Laat een reactie achter voor TOM BLANCKE. TOM BLANCKE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for TOM BLANCKE. Leave a respond for TOM BLANCKE. TOM BLANCKE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie TOM BLANCKE op de google maps. Adres en contacten TOM BLANCKE Location of TOM BLANCKE on the google maps. Address and contacts of TOM BLANCKE
Andere gerelateerde bedrijven als come TOM BLANCKE TOM BLANCKE: SATURNE SPRL | LUCIEN DE MAEYER | BANQUE ALIMENTAIRE HAINAUT OC.ET MONS-BORINAGE | DE MUNCK | AC Communication SPRL
Other related companies as TOM BLANCKE: SATURNE SPRL | LUCIEN DE MAEYER | BANQUE ALIMENTAIRE HAINAUT OC.ET MONS-BORINAGE | DE MUNCK | AC Communication SPRL
TOM BLANCKE is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is TOM BLANCKE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01458404541. Het bedrijf TOM BLANCKE bevindt zich op het adres: LAMORINIERESTRAAT 176; 2018; ANTWERPEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 188,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 137,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Mat茅riel m茅dical and orthop茅dique and proth猫ses Fab. Producten gemaakt in TOM BLANCKE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van TOM BLANCKE is Watervervoer, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van TOM BLANCKE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van TOM BLANCKE, openstaande posities, locatie van TOM BLANCKE op de kaart.
TOM BLANCKE is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is TOM BLANCKE, company assigned to the tax number BE01458404541. The company TOM BLANCKE is located at the address: LAMORINIERESTRAAT 176; 2018; ANTWERPEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 188,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 137,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Mat茅riel m茅dical and orthop茅dique and proth猫ses Fab. Products created in TOM BLANCKE were not found.
The main activity of TOM BLANCKE is Water Transportation, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of TOM BLANCKE is not available. You also can look at reviews of TOM BLANCKE, open positions, location of TOM BLANCKE on the map.
