IAP INDUSTRIAL AUTOMATION

Particuliere bedrijvenMotion Pictures • IAP INDUSTRIAL AUTOMATION
Private companiesMotion Pictures • IAP INDUSTRIAL AUTOMATION

Contactgegevens IAP INDUSTRIAL AUTOMATION: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data IAP INDUSTRIAL AUTOMATION: address, phone, fax, email, website, opening hours

IAP INDUSTRIAL AUTOMATION

Regio (region): N\A, België

Adres (address): INDUSTRIALAAN 1; 1702; DILBEEK, België

Telefoon (phone): 24810202 (+32-24810202) 24810202 (+32-24810202)

Fax (fax): +32 (57) 237-40-68 +32 (57) 237-40-68

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) IAP INDUSTRIAL AUTOMATION: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "IAP INDUSTRIAL AUTOMATION"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "IAP INDUSTRIAL AUTOMATION"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen IAP INDUSTRIAL AUTOMATION. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees IAP INDUSTRIAL AUTOMATION. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti IAP INDUSTRIAL AUTOMATION
Products information IAP INDUSTRIAL AUTOMATION

BTW identificatienummer (tax): BE07082580566
Ondernemingsnummer: 3095367431
Hoofdstad (capital): 577,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 655,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Negatief
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA)
Jaar van oprichting (foundation year): 2012

Produits: Mat茅riel d'Automatisation.

Product categorie (product category): Mat茅riel de contr?le des processus industriels Fab

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor IAP INDUSTRIAL AUTOMATION
(Get full report from official database of BE for IAP INDUSTRIAL AUTOMATION)

Aanvulling soorten activiteiten voor IAP INDUSTRIAL AUTOMATION
Addition kinds of activities for IAP INDUSTRIAL AUTOMATION

30890212. Lampen en tinten, kunststoffen | Lamp bases and shades, plastics
33150200. Nagels, spikes, brads en dergelijke artikelen | Nails, spikes, brads, and similar items
34940101. Koppelingen, behalve druk en grondpijp | Couplings, except pressure and soil pipe
36710208. Gas- of dampbuizen | Gas or vapor tubes
38739900. Horloges, horloges, horloges en onderdelen, nec | Watches, clocks, watchcases, and parts, nec
87330102. Biotechnisch onderzoek, niet-commercieel | Biotechnical research, noncommercial

Werken bij IAP INDUSTRIAL AUTOMATION: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in IAP INDUSTRIAL AUTOMATION: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor IAP INDUSTRIAL AUTOMATION. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for IAP INDUSTRIAL AUTOMATION. Looking for open vacancies in other companies

  • Schrijnwerker (OPGLABBEEK)

    Regio: OPGLABBEEK

    Bedrijf: Vivaldis Construct

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    voor onze klant te opglabbeek (regio hasselt) zijn we op zoek naar een chrijnwerker-plaatser  

  • Residentiële Elektriciens voor West-en/of Oost-Vlaanderen (m/v) (DIKSMUIDE)

    Regio: DIKSMUIDE

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor onze klant, een bedrijf gespecialiseerd in elektrotechnieken, zijn wij wegens een uitbreiding op zoek naar gemotiveerde elektriciens (m/v)! Het bedrijf is zowel actief binnen de residentiële als industriële sector. We gaan op zoek naar zowel industriële als residentiële elektriciens. Zowel ervaren als iets minder ervaren mensen komen bij ons in aanmerking. Je wordt in ploegen van twee (één ervaren en één minder ervaren) de weg opgestuurd. Je vertrekt van thuis uit naar de werf met een bedrijfswagen of wordt opgepikt door je collega. Het is dus niet nodig om dagelijks naar kantoor te komen.

  • Elektromecanicien (Regio Kortrijk)

    Regio: Regio Kortrijk

    Bedrijf: move interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Functie: Preventief onderhoud en herstelling van houtbewerkingsmachines Ondersteuning opstart nieuwe installaties Installatie van handling (rollenbanen, heftoestellen,…) Infrastructurele aanpassingswerken (vb. verlichting, stopcontacten, perslucht etc.)

  • Magazijnier VASTE DAG (WOMMELGEM)

    Regio: WOMMELGEM

    Bedrijf: ITZUJOBS

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Samen met onze klant te WOMMELGEM zijn wij op zoek naar een magazijnier. ORDERPICKING!

  • Afwasser (ZAVENTEM)

    Regio: ZAVENTEM

    Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM

    Type: Studentenjob

    Voor onze klant op de luchthaven zijn wij op zoek naar personeel (uitzendkrachten) voor in de Loft Je takken zijn o.a: - Afwas

  • Winkelmedewerker (TIENEN)

    Regio: TIENEN

    Bedrijf: t-interim Tienen

    Type: Studentenjob

    Je werkt mee achter de schermen in de "keuken" voor de bereiding van slaatjes, broodjes en verse voorverpakte maaltijden. Je springt in aan de kassa (50%) Je helpt mee aan de verkoop van de vlees- en kaaswaren Je vult rekken aan Je helpt klanten verder

  • Monitor om kinderen te leren programmeren met Scratch (HEIST-OP-DEN-BERG)

    Regio: HEIST-OP-DEN-BERG

    Bedrijf: SKILLZ

    Type: Studentenjob

    Zin in een leuke vakantiejob om kinderen de wondere wereld van programmeren te leren ontdekken? Je begeleidt kinderen bij het leren programmeren aan de hand van het programma Scratch. Lesmateriaal en ondersteuning om de lessen te geven wordt door ons voorzien. Ideaal gezien heb je ervaring met het werken met kinderen, bv in jeugdvereniging of als monitor of je volgt een opleiding met een pedagogische achtergrond. De leren programmeren activiteiten worden afgewisseld met spel. Er zijn steeds 2 groepen die afwisselend leren programmeren en spelactiviteiten doen. Je begeleidt dus 2 afzonderlijke groepen van 12 kinderen. De spelactiviteiten worden door een andere monitor voorzien.

  • kelner M/v (OOSTENDE)

    Regio: OOSTENDE

    Bedrijf: OSTEND PARK

    Type: Vaste Job

    Als kelner verzorg je de vlotte ontvangst van onze gasten. Je bent mee verantwoordelijk voor de kwaliteitservaring van onze gasten. Je laat de service vlot draaien, kijkt vooruit op de noden van de gasten en verzorgt een aangenaam brasseriebezoek Als kelner zet je samen met jouw collega’s dagelijks de dienst klaar om elke dag weer een unieke ervaring te bieden aan onze klanten.

  • RESERVE schoonmaak regio Kortrijk 2018 (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: ISS Facility Services

    Type: Werfreserve

    Dit is een RESERVE vacature. Wanneer wij op zoek zijn naar schoonmakers uit de regio Kortrijk zullen wij u contacteren voor deze functie. Takenpakket: Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Onze vacatures zijn meestal deeltijds in de ochtend (6u-10u) en/of 's avonds (16u-21u).

  • Busbegeleider (ALSEMBERG)

    Regio: ALSEMBERG

    Bedrijf: SCHOLENGEMEENSCHAP ZONIENRAND

    Type: Werfreserve

    Kinderen begeleiden tijdens de busrit 's morgens en 's avonds. Telkens ongeveer 2 uur.

  • Mystery shoppers gezocht (België)

    Regio: België

    Bedrijf: VABU

    Type: Werfreserve

    We zoeken mystery shoppers voor de regio Vlaams-Brabant, Brussel en Oost-Vlaanderen! Oog voor detail is een pluspunt! Een wagen en een internetverbinding een vereiste! Aangename bij-job!

  • Kelner (BREE)

    Regio: BREE

    Bedrijf: Ingredi Hotel-Brasserie

    Type: Flexijob

    Om ons team te versterken zoeken wij een gemotiveerd, flexibel en dynamisch iemand die voor de bediening zal instaan. Je takenpakket bestaat uit : algemene barwerkzaamheden bedienen afruimen gasten in- en uitchecken aan hotelreceptie uitleg geven aan de gasten ...

Zoek naar antwoorden van IAP INDUSTRIAL AUTOMATION in sociale netwerken
Look for responds of IAP INDUSTRIAL AUTOMATION in social networks

Lees alle opmerkingen voor IAP INDUSTRIAL AUTOMATION. Laat een reactie achter voor IAP INDUSTRIAL AUTOMATION. IAP INDUSTRIAL AUTOMATION bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for IAP INDUSTRIAL AUTOMATION. Leave a respond for IAP INDUSTRIAL AUTOMATION. IAP INDUSTRIAL AUTOMATION on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie IAP INDUSTRIAL AUTOMATION op de google maps. Adres en contacten IAP INDUSTRIAL AUTOMATION
Location of IAP INDUSTRIAL AUTOMATION on the google maps. Address and contacts of IAP INDUSTRIAL AUTOMATION

Andere gerelateerde bedrijven als come IAP INDUSTRIAL AUTOMATION IAP INDUSTRIAL AUTOMATION: S F V & Varia NV | P.C. KAZERNE TIENEN | Emka NV | MAASCH | Vlinder (De)

Other related companies as IAP INDUSTRIAL AUTOMATION: S F V & Varia NV | P.C. KAZERNE TIENEN | Emka NV | MAASCH | Vlinder (De)

IAP INDUSTRIAL AUTOMATION is een bedrijf dat 2012 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07082580566. Het bedrijf IAP INDUSTRIAL AUTOMATION bevindt zich op het adres: INDUSTRIALAAN 1; 1702; DILBEEK. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 577,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 655,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Mat茅riel de contr?le des processus industriels Fab. Lijst met producten zijn Produits: Mat茅riel d'Automatisation..
De hoofdactiviteit van IAP INDUSTRIAL AUTOMATION is Motion Pictures, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van IAP INDUSTRIAL AUTOMATION is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, openstaande posities, locatie van IAP INDUSTRIAL AUTOMATION op de kaart.

IAP INDUSTRIAL AUTOMATION is a company, that was registered 2012 in N\A region, Belgium. Full name of company is IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, company assigned to the tax number BE07082580566. The company IAP INDUSTRIAL AUTOMATION is located at the address: INDUSTRIALAAN 1; 1702; DILBEEK. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 577,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 655,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Mat茅riel de contr?le des processus industriels Fab. List of products are Produits: Mat茅riel d'Automatisation..
The main activity of IAP INDUSTRIAL AUTOMATION is Motion Pictures, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of IAP INDUSTRIAL AUTOMATION is not available. You also can look at reviews of IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, open positions, location of IAP INDUSTRIAL AUTOMATION on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company IAP INDUSTRIAL AUTOMATION, employees, financial statistics.