ASPEMAR
Contactgegevens ASPEMAR: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ASPEMAR: address, phone, fax, email, website, opening hours
ASPEMAR
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Colonel Bourg 111; 1140; Bruxelles (Evere), België
Telefoon (phone): 02 219 11 00 (+32-02 219 11 00) 02 219 11 00 (+32-02 219 11 00)
Fax (fax): 02 217 96 29 (+32-02 217 96 29) 02 217 96 29 (+32-02 217 96 29)
E-Mail: [email protected]
Website: www.aspemar.be
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ASPEMAR: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ASPEMAR"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ASPEMAR"? - Contact us!
We found such data of ASPEMAR, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ASPEMAR. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ASPEMAR
Products information ASPEMAR
Producten die in ASPEMAR zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Market research agencies
Aanvulling soorten activiteiten voor ASPEMAR Addition kinds of activities for ASPEMAR
4953. Afvalsystemen | Refuse systems
731199. Reclamebureaus, nec | Advertising agencies, nec
22610303. Naaien van katoenen breedgeweven stoffen | Napping of cotton broadwoven fabrics
23390000. Vrouwen en mouwen 'outerwear, nec | Women's and misses' outerwear, nec
25119902. Koffie tafels: hout | Coffee tables: wood
28730103. Watervrije ammoniak | Anhydrous ammonia
34239913. Ironworkers 'handgereedschap | Ironworkers' hand tools
35420405. Draadrolmachines | Thread rolling machines
39969901. Asfalt-viltbasis vloerbedekking: linoleum, tapijt | Asphalted-felt-base floor coverings: linoleum, carpet
86110105. Scheepvaart- en stoomschipvereniging | Shipping and steamship company association
Werken bij ASPEMAR: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ASPEMAR: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ASPEMAR. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ASPEMAR. Looking for open vacancies in other companies
-
Heftruckchauffeur (M/V) (ZONHOVEN)
Regio: ZONHOVEN
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor het klaarzetten van bestellingen.
-
Productiearbeider (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: JOB TALENT
Type: Interim met optie "vast werk"
- Mechanische montage - Algemeen magazijn werk
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio Wimmertingen – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. je bent van alle markten thuis: schoonmaken, trijken,boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp Deeltijds Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: GREENHOUSE GENT
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Gent zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolgen van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen
-
Student Orderpicker (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: TEMPO TEAM INHOUSE TDL NV
Type: Studentenjob
Voor de vestiging van TDL in Lummen zijn wij op zoek naar studenten die als orderpicker/magazijnier willen werken. Je voornaamste taak bestaat uit het orderpicken van gekoelde voedingsproducten op pallets. Geregeld zul je ook met de handtranspallet werken. Werken doe je in een gekoeld magazijn, het is er ongeveer 4 graden. Aangezien je een volledige dag in deze temperatuur werkt, is het belangrijk dat je goed tegen de koude kan. Alle uren zijn bespreekbaar: kan je na school om 16u, 17u of 18u komen werken ben je dan minstens 3u beschikbaar om te werken? Heb je 1 of meerdere lesvrije dagen of namiddagen? Neem dan zeker contact met ons op. Je kan je uren/dagen zelf aangeven. Werken in het weekend is niet mogelijk...
-
Jobstudent (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: Kruidvat
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken? Waar vind je dat nog: een studentenjob waar geen dag hetzelfde is? Waar je samen met leuke collega’s iedere werkdag tot een succes maakt? En waar je ook nog een aardig centje verdient? Bij Kruidvat! Van schappen vullen en netjes houden tot klanten helpen en kassa draaien: jij draait je hand daar niet voor om. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat de klanten tevreden en met een goed gevulde tas vol Kruidvat-producten de winkel uit lopen! Zo leer je ook nog eens enorm veel. En als het je bevalt, dan blijf je na je studentenjob toch gewoon bij ons werken? Voor enthousiaste initiatiefnemers die graag bijleren, hebben wij altijd plek. Je krijgt bij ons bovendien ook alle mogelijkheden om door te groeien.
-
Sales representative (Regio Waregem)
Regio: Regio Waregem
Bedrijf: Darwin
Type: Vaste Job
Je draagt de verantwoordelijkheid over een actieve prospectie, een gerichte opvolging van het huidige klantenbestand en het finaliseren van verkoopsopdrachten van onze diverse installaties, projecten en toepassingen. In samenwerking met de dienst Concept Engineering worden de klantspecifieke offertes nauwgezet voorbereid en uitgewerkt in functie van zowel pre-engineering, budgetbepaling als technische inhoud. In de wekelijkse salesmeeting kom je samen met de sales representatives om alle dossiers te briefen op vlak van te verwachten bestellingen, behoeften, slaagkansen… . Je rapporteert aan Business Unit Manager.
-
Gemotiveerde hoofdaankoper elektriciteit + stockbeheer (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: DECAT ENERGY TECHNICS
Type: Vaste Job
Als hoofdaankoper zult u elektriciteits-gerelateerde aankoopdossiers behandelen van A tot Z. Dit in samenwerking met de betreffende projectleiders. U analyseert de vragen van de projectleiders, onderzoekt de markt en bekijkt samen welke stappen best genomen worden. U voert onderhandelingen met leveranciers om te komen tot een aankoop tegen de meest gunstige prijs-, leverings-, en servicevoorwaarden. Tijdens deze onderhandelingen koppelt u steeds terug naar de projectleiders alvorens een beslissing te nemen. In het kader van aankoopdossiers, behoudt u ook een zicht op de stockvoorraad en gaat u deze optimaliseren. U beheert de voorraden en stuurt het voorraadbeleid bij waar nodig.
-
Zorgkundige - WZC Mariawende (BEERNEM)
Regio: BEERNEM
Bedrijf: MARIAWENDE
Type: Vaste Job
·Je staat in voor de dagelijkse verzorging en begeleiding van onze bewoners. ·Je streeft ernaar om een kwaliteitsvolle zorg op maat aan te bieden, vertrekkend vanuit het levensverhaal en de eigenheid van een bewoner. ·Je bent een vertrouwenspersoon voor de bewoner en/of zijn familie/mantelzorger. ·Je werkt multidisciplinair samen.
-
Procesoperator (ERTVELDE)
Regio: ERTVELDE
Bedrijf: OLEON
Type: Vaste Job
Jouw dag als procesoperator… Als procesoperator bij Oleon ben je verantwoordelijk om het productieproces van A tot Z in goede banen te leiden: Je start je dag met een kort overleg. Samen met je collega’s zorg je voor een goede shiftoverdracht zodat je perfecte inschatting kan maken van de gebeurtenissen in de vorige shift. Daarna is je takenpakket afwisselend: het ene moment werk je als paneloperator, het andere moment als fieldoperator. Als fieldoperator voer je, na het overleg, controlerondes uit tussen onze installaties. Je voert hierbij metingen uit, je neemt stalen, je verpompt onze producten, … Daarnaast maak je werkbonnen aan en voer je kleine technische verrichtingen uit. Als paneloperator werk je vanuit het hart van het proces. Parameters controleren en aanpassen, het proces opvolgen en bijsturen zodat je een kwalitatief eindproduct kan produceren.
-
Recruiter ( als bijverdienste, bijberoep of hoofdberoep ) (Regio Leuven)
Regio: Regio Leuven
Bedrijf: G&V Recruiting
Type: Zelfstandige activiteit
Voor onze firma zijn we opzoek naar een zelfstandig recruiter. Je gaat opzoek naar de geschikte kandidaten via jobkanalen, netwerken, bedrijven ... Je plaats vacatures Je maakt telefonische afspraken Je neemt gesprekken af. Dit kan op locatie maar je kan ook verkiezen om te werken van thuis uit. Bij opstart ga je de kandidaten begeleiden
-
NAGELSTYLIST/NAGELSTYLISTE (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: KWA'FUUR
Type: Zelfstandige activiteit
Je staat in voor het plaatsen van gelnagels.
Zoek naar antwoorden van ASPEMAR in sociale netwerken
Look for responds of ASPEMAR in social networks
Lees alle opmerkingen voor ASPEMAR. Laat een reactie achter voor ASPEMAR. ASPEMAR bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ASPEMAR. Leave a respond for ASPEMAR. ASPEMAR on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ASPEMAR op de google maps. Adres en contacten ASPEMAR Location of ASPEMAR on the google maps. Address and contacts of ASPEMAR
Andere gerelateerde bedrijven als come ASPEMAR ASPEMAR: CONSTRUCT D.M.V. | De Wilde Patrick | TOM & CO | TRANSP. ZENITH INTERN. | HAELTERMAN
Other related companies as ASPEMAR: CONSTRUCT D.M.V. | De Wilde Patrick | TOM & CO | TRANSP. ZENITH INTERN. | HAELTERMAN
ASPEMAR is een bedrijf dat 1988 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ASPEMAR, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07350921630. Het bedrijf ASPEMAR bevindt zich op het adres: Rue Colonel Bourg 111; 1140; Bruxelles (Evere). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 920,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 554,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Market research agencies. Producten gemaakt in ASPEMAR zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ASPEMAR is Papier en geallieerde producten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ASPEMAR is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ASPEMAR, openstaande posities, locatie van ASPEMAR op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
ASPEMAR is a company, that was registered 1988 in N\A region, Belgium. Full name of company is ASPEMAR, company assigned to the tax number BE07350921630. The company ASPEMAR is located at the address: Rue Colonel Bourg 111; 1140; Bruxelles (Evere). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 920,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 554,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Market research agencies. Products created in ASPEMAR were not found.
The main activity of ASPEMAR is Paper and Allied Products, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of ASPEMAR is not available. You also can look at reviews of ASPEMAR, open positions, location of ASPEMAR on the map. For more information, write us to email [email protected]
