L. DE CLERCK
Contactgegevens L. DE CLERCK: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data L. DE CLERCK: address, phone, fax, email, website, opening hours
L. DE CLERCK
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KASTEELLAAN 355; 9000; GENT, België
Telefoon (phone): 92250756 (+32-92250756) 92250756 (+32-92250756)
Fax (fax): +32 (53) 270-70-63 +32 (53) 270-70-63
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) L. DE CLERCK: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "L. DE CLERCK"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "L. DE CLERCK"? - Contact us!
We found such data of L. DE CLERCK, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees L. DE CLERCK. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti L. DE CLERCK
Products information L. DE CLERCK
Types de Conseillers: Avocats.
Product categorie (product category): Avocats and conseillers juridiques
Aanvulling soorten activiteiten voor L. DE CLERCK Addition kinds of activities for L. DE CLERCK
076199. Landbouwbedrijven, niet inbegrepen | Farm labor contractors, nec
02140101. Geitenboerderij | Goat farm
14999918. Tripoli mijnbouw | Tripoli mining
25190300. Glasvezel en plastic meubels | Fiberglass and plastic furniture
30839904. Thermoplastische laminaat: staven, buizen, platen en vel | Thermoplastics laminates: rods, tubes, plates, and sheet
33570102. Glasvezelkabel (geïsoleerde) | Fiber optic cable (insulated)
Werken bij L. DE CLERCK: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in L. DE CLERCK: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor L. DE CLERCK. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for L. DE CLERCK. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur C/CE (m/v) (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant te Ranst/Lier zijn we op zoek naar ervaren chauffeurs C en CE. Je staat in voor het laden en lossen van de bouwmaterialen. Je zorgt ervoor dat de materialen veilig en correct geleverd worden bij de klant.
-
Keukenplaatser (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma regio Waregem zijn we op zoek naar een medewerker dienst na verkoop.
-
Lasser (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
voor onze klant zijn wij actief op zoek naar een ervaren lasser.
-
Magazijnier (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: TEMPO-TEAM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een metaalverwerkend bedrijf te Sint-Niklaas is Tempo-Team op zoek naar twee voltijdse magazijniers. Jouw takkenpakket: - Met de heftruck goederen transporteren - Bestellingen en goederen ontvangen en in stock brengen - Bestellingen orderpicken en klaar zetten - Orders inpakken en klaar maken voor transport Je werkt met de dagploeg van 7u30 tot 16u, telkens van maandag tot en met vrijdag.
-
Operator 3 ploegen (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: ADECCO NINOVE
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging in de productie? Voor een voedingsbedrijf in Erembodegem zijn we op zoek naar voltijds operatoren in een 3 ploegenstelsel. Je moet zorgen dat je de machines juist instelt op basis van de verschillende recepturen en je volgt het volledige productieproces nauwlettend op.
-
Enthousiaste thuishulp/huishoudhulp (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Tervuren – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (TERVUREN)
Regio: TERVUREN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Exclusieve huishoudhulp ( M/V) te Deurle 12u/week (DEURLE)
Regio: DEURLE
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve Home Manager. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden, schoonmaken,strijken, dagdagelijkse taken ,kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 12u/week voor een gastgezin wonende in Deurle U komt terecht in een gastgezin waar u zal schoonmaken,strijken,en dagdagelijkse taken vervullen.Je neemt initiatief, bent stipt, oog voor detail en werkt grondig. U bent een echte Home manager en heeft respect voor de materialen! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
PC Technicus - Regio Mechelen-Willebroek-Dendermonde (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: TDK Solutions
Type: Vaste Job
Als PC Technicus ga je elke dag de baan op om klanten te bezoeken in de jou toegewezen regio. Je woont bij voorkeur ergens halfweg tussen Antwerpen en Brussel. Je installeert Desktops, Laptops, printers en andere ICT apparatuur. Je staat in voor herstellingen en upgrades op hardware niveau. Je lost eenvoudige software configuratie problemen op. Daarbij maak je backups en/of restores van of naar de server. Je hebt al enige kennis van laserprinters en andere periferie. Je beheert je voorraad wisselstukken en zorgt ervoor dat defecte onderdelen teruggestuurd worden. Je verzorgt ook de hierbij horende administratie. Je wordt begeleid door een ervaren Project Leider, en gestuurd door een centrale dispatch. Een firmawagen en de nodige informaticamiddelen worden ter beschikking gesteld.
-
Psycholoog - RELATIETHERAPEUT - SEKSUOLOOG (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: DE TOVERSTAF
Type: Zelfstandige activiteit
Groepspraktijk DE TOVERSTAF is voor het versterken van het VOLWASSEN TEAM op zoek naar een RELATIETHERAPEUT / SEKSUOLOOG.
-
Trainer Duits (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ELOHIM LANGUAGE SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Gepassioneerd in het bijbrengen van zakelijke taal aan bedrijfsmensen ? Dynamische en creatieve aanpak in het coachen/lesgeven ? cursisten zijn volwassenen, kaderleden, bedienden.
-
Stagiair / leertijdjongere houtbewerking (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: PURE WOOD DESIGN
Type: Leercontract
Het is een veelzijdige functie. Het gaat om schuren,zagen, opruimen, vegen, assisteren van meubelmakers. Een goede functie om ervaring op te doen in de houtsector
Zoek naar antwoorden van L. DE CLERCK in sociale netwerken
Look for responds of L. DE CLERCK in social networks
Lees alle opmerkingen voor L. DE CLERCK. Laat een reactie achter voor L. DE CLERCK. L. DE CLERCK bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for L. DE CLERCK. Leave a respond for L. DE CLERCK. L. DE CLERCK on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie L. DE CLERCK op de google maps. Adres en contacten L. DE CLERCK Location of L. DE CLERCK on the google maps. Address and contacts of L. DE CLERCK
Andere gerelateerde bedrijven als come L. DE CLERCK L. DE CLERCK: YOLANDE DEBBAUT | SERVICES MENUISERIE | MICHEL PAUWELS | Saja SPRL | INVEST MISSINNE
Other related companies as L. DE CLERCK: YOLANDE DEBBAUT | SERVICES MENUISERIE | MICHEL PAUWELS | Saja SPRL | INVEST MISSINNE
L. DE CLERCK is een bedrijf dat 1988 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is L. DE CLERCK, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07497863769. Het bedrijf L. DE CLERCK bevindt zich op het adres: KASTEELLAAN 355; 9000; GENT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 860,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 633,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Avocats and conseillers juridiques. Lijst met producten zijn Types de Conseillers: Avocats..
De hoofdactiviteit van L. DE CLERCK is Steenkoolmijnen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van L. DE CLERCK is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van L. DE CLERCK, openstaande posities, locatie van L. DE CLERCK op de kaart.
L. DE CLERCK is a company, that was registered 1988 in N\A region, Belgium. Full name of company is L. DE CLERCK, company assigned to the tax number BE07497863769. The company L. DE CLERCK is located at the address: KASTEELLAAN 355; 9000; GENT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 860,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 633,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Avocats and conseillers juridiques. List of products are Types de Conseillers: Avocats..
The main activity of L. DE CLERCK is Coal Mining, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of L. DE CLERCK is not available. You also can look at reviews of L. DE CLERCK, open positions, location of L. DE CLERCK on the map.
