DIRK DAWYNDT
Contactgegevens DIRK DAWYNDT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DIRK DAWYNDT: address, phone, fax, email, website, opening hours
DIRK DAWYNDT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): ZEELAAN 195; 8670; KOKSIJDE, België
Telefoon (phone): 58516516 (+32-58516516) 58516516 (+32-58516516)
Fax (fax): +32 (81) 450-67-67 +32 (81) 450-67-67
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DIRK DAWYNDT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DIRK DAWYNDT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DIRK DAWYNDT"? - Contact us!
We found such data of DIRK DAWYNDT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DIRK DAWYNDT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DIRK DAWYNDT
Products information DIRK DAWYNDT
Services: Pratique Judiciaire G茅n茅rale. Types de Conseillers: Avocats.
Product categorie (product category): Avocats and conseillers juridiques
Aanvulling soorten activiteiten voor DIRK DAWYNDT Addition kinds of activities for DIRK DAWYNDT
24110000. logging | Logging
34431102. Caissons, metalen plaat | Caissons, metal plate
35850401. Airconditioning condensatoren en condensatie-eenheden | Air conditioning condensers and condensing units
39539907. Stencil machines (markeringsapparaten) | Stencil machines (marking devices)
50459906. Mainframe computers | Mainframe computers
94110000. Administratie van educatieve programma's | Administration of educational programs
Werken bij DIRK DAWYNDT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DIRK DAWYNDT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DIRK DAWYNDT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DIRK DAWYNDT. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE voor een bouwhandel (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: RANDSTAD TRANSPORT KEMPEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bouwpunt regio Westerlo zoeken we een chauffeur CE voor het leveren van materiaal op de werven. Je zal ook met je kraan de welfsels plaatsen. Je start elke dag rond 5.00-6.00 (afhankelijk van de werf) en werkt dus in daguren. Overuren vormen geen probleem voor jou. Na een geslaagde interimperiode krijg je een vast contract aangeboden. Ingeschreven in PC 140.
-
Productiearbeider 3 ploegen (ZWEVEGEM)
Regio: ZWEVEGEM
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Zwevegem zoeken we dringend medewerkers voor de poederlakafdeling. Je bent actief in een grote productie van metalen afsluitingen. Je taken: stukken monteren, op- en afnemen van de afsluitingen aan de poederlaklijn.
-
Staalnemer Oil Gas Chemicals (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Konvert Interim Merksem
Type: Interim met optie "vast werk"
• Na een grondige interne opleiding zal je instaan voor het begeleiden van los- en laadoperaties van petroleumproducten, chemicaliën en vloeibare gassen bij raffinaderijen, chemische plants en opslagterminals. • Na je opleiding zal je in overleg met de coördinatoren, volgens je dienstverband en opgebouwde skills worden tewerkgesteld op één of meerdere installaties waar je de geplande inspectieopdrachten uitvoert conform de aangeleverde werkopdrachten. • Je taken bestaan steeds uit een gedeelte “Quantity inspection” waarvoor je o.a. hoeveelheidsbepalingen zal uitvoeren en het nodige zal berekenen en rapporteren. Je zal hierbij ook de eventueel vastgestelde afwijkingen op een goede manier documenteren en communiceren. • Aanvullend behoren ook “Quality Inspection” activiteiten tot je takenpakket wat betekent dat je representatieve stalen zal nemen van de betreffende producten alsook enkele field-testen of labanalyses zelf hierop uitvoert. • Je werkt hiervoor nauwgezet samen met de scheepscrews, terminal medewerkers en eigen SGS organisatie en communiceert met hen over de status van de opdracht, de eventele oponthouden, problemen etc. • Verder zorg je ervoor dat de genomen stalen op een correcte manier gelabeld en getransporteerd worden naar de labo's of klanten, waarbij je ook de verdere opvolging en overdracht van de opdracht weet te garanderen. • Je noteert al je bevindingen en berekeningen in een rapportagesysteem op een uitgebreide en nauwkeurige manier en brengt de betrokken partijen op de hoogte conform de in de opdracht voorziene afspaken. • Door je on-the-job opgebouwde expertise, kennis en onafhankelijke houding weet je steeds de belangen te behartigen van alle betrokken partijen en naargelang te communiceren. • Je voert dit alles uit in overeenstemming met de SGS normen en waarden zoals integriteit, neutraliteit en veiligheid. • Opmerking: deze job houdt in dat bepaalde fysieke inspanningen onderdeel uitmaken van je dagelijkse activiteiten.
-
Onderhoudstechnieker- (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: QUALITY
Type: Interim met optie "vast werk"
· Zowel preventief als curatief sta je in voor het onderhoud van de ventilatie installaties in residentiële projecten, voornamelijk bij particulieren. Tot het takenpakket horen: reinigen van de ventilator, vervangen filters, reinigen warmtewisselaar en reinigen van de kanalisatie in woningen en appartementen. · Je voert debietmeting uit en regelt het ventilatiesysteem terug af. · Storingen en defecten kan je vlot opsporen en verhelpen. · Je monteert en demonteert, herstelt en vervangt onderdelen.
-
Huishoudhulp Eppegem (EPPEGEM)
Regio: EPPEGEM
Bedrijf: START PEOPLE DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
Is het huishouden helemaal jouw ding en kan je nooit rommel zien liggen, dan ben jij degene die wij zoeken. Als huishoudhulp sta je in voor het wekelijks onderhoud van de woning en voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken, boodschappen doen ) uit bij mensen thuis in het kader van dienstencheques. Wil je graag werken in een professionele onderneming die je voorziet van een persoonlijke begeleiding, opleiding en waar je werk en gezin perfect kan combineren. Twijfel dan niet en solliciteer vandaag nog
-
Huishoudhulp dienstencheques Bellegem - Aalbeke - Rollegem - Kortrijk (BELLEGEM)
Regio: BELLEGEM
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Zaal medewerker student of flexi-job (WAASMUNSTER)
Regio: WAASMUNSTER
Bedrijf: Randstad NV
Type: Studentenjob
Een snelwegrestaurant is op zoek naar snackbarmedewerkers: student en flexi-medewerker. Als student ben je beschikbaar in de vakanties en in het weekend. Belangrijk is dat je je eigen vervoer hebt aangezien de snackbar langs de snelweg ligt. Als flexi-medewerker ben je 1 of meerdere dagen in de week beschikbaar om te werken. Dit het liefst op vrijdag en een andere dag, maar dit is bespreekbaar. De taken die je zal moeten uitvoeren: Bereiden van kleine maaltijden Algemeen onderhoud Stukje verkoop De werkuren zijn meestal van 14u tot 22u.
-
Jobstudent verkoop Groenten en Fruit (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: IMPACT
Type: Studentenjob
Voor onze klant te regio Kempen zijn we op zoek naar een jobstudent. U staat in voor de verkoop van groenten en fruit U werkt 1 zaterdag op 2 Bedienen van de klanten Winkel op orde houden + werken in de zomervakantie
-
Junior Accountant - regio Willebroek (WILLEBROEK)
Regio: WILLEBROEK
Bedrijf: Robert Half Finance & Accounting
Type: Vaste Job
Robert Half Finance & Accounting is momenteel op zoek naar een (m/v) Junior Accountant voor een bedrijf gelegen in Willebroek. Onze klant is actief in de distributie van auto-onderdelen. De verantwoordelijkheden voor deze functie zijn: Het voeren van de boekhouding voor een van de vennootschappen van de groep Het voeren van de leveranciers- en klantenboekhouding, bankafschriften en vaste activa tot de maandafsluit Het opmaken van de BTW Administratie en jaarafsluit Het voorbereiden van de rapportage Je bent eveneens het aanspreekpunt voor interne en externe partijen. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
TALENT MANAGER (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Vaste Job
Voor een internationaal bedrijf in de regio van Ieper gaan wij op zoek naar een talent manager. Jij zal: - instaan voor de ontwikkeling van de competenties van de medewerkers en werkt een beleid uit hierover. - behoefteanalyses uitvoeren rond opleidingen. - loopbaanpaden uitstippelen. - de interne doorgroei van medewerkers stimuleren. - rapporteren aan de HR manager.
-
Projectleider Automatisatie (Regio Waasland)
Regio: Regio Waasland
Bedrijf: Brunel
Type: Vaste Job
Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging richting projectmanagement automatisatie ? Kijk dan snel verder! Aansturen van een team, verantwoordelijk voor een project van A tot Z. Als projectleider automatisatie voer je op drachten uit in functie van je kennis en ervaring. Je neemt de leiding van een team, dat instaat om een project vanuit conceptfase tot en met de nazorg te ondersteunen. Hierbij ben je mee verantwoordelijk voor de communicatie met de klanten en leveranciers. Het opstellen van de RFQ’s, opstellen van specificaties, uitwerken van concepten, opvolgen van de werken van PLC en robot programmeurs, het opvolgen van een team van uitvoerders voor de elektrische aansluitingen van alle systemen. Opvolgen van de FAT en SAT testen. Opstellen van de projectplanning / cost control en de opvolging.
-
Chemisch Productiearbeider (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Talentus Herentals
Type: Vaste Job
Gezien de gevraagde flexibiliteit zal je roteren tussen de verschillende productieplatforms en ben je multi-inzetbaar. Elk individu werkt actief mee aan een continu verbeteringsproces en een optimale productie. Heb je verbetervoorstellen? Gooi deze zeker in de groep! Je zal regelmatig werken in het lab waar je testen zal uitvoeren. Verder neem je stalen en voer je de nodige kwaliteitscontroles. Bij afwijkingen zal je de nodige maatregelen nemen. Je kan mee oplossingen bedenken zodat hetzelfde probleem zich geen tweede keer voordoet. Afgekeurde producten worden afgevoerd naar de bestemde plaats en doet de nodige registraties. Het reinigen van de werkplek, de installaties, de machines, het materiaal,... het hoort er allemaal bij. Sporadisch zal je met de heftruck werken voor de aan- en afvoer van producten. Je zal grondstoffen afwegen en inscannen, productiemachines instellen en bedienen, producten aanmaken, enzovoort. Bedrijfsprofiel: Je zal deel uitmaken van een gedreven en dynamisch team. De organisatie hanteert een platte structuur en er heerst een open en toegankelijke mentaliteit. De deur staat voor iedereen open waardoor communicatie vlot verloopt. Er heerst een losse structuur waardoor iedereen zijn maturiteit gebruikt om zijn taken te volbrengen. Hieruit kan je afleiden dat deze werkgever vertrouwen heeft in zijn collega's en ieders zijn vrijheid heeft. Natuurlijk moet er wel gewerkt worden! Jouw werkgever bevindt zich in de chemische industrie. Je zal deel uitmaken van een KMO met zijn vestiging in Grobbendonk en een totaal van 43 medewerkers.
Zoek naar antwoorden van DIRK DAWYNDT in sociale netwerken
Look for responds of DIRK DAWYNDT in social networks
Lees alle opmerkingen voor DIRK DAWYNDT. Laat een reactie achter voor DIRK DAWYNDT. DIRK DAWYNDT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DIRK DAWYNDT. Leave a respond for DIRK DAWYNDT. DIRK DAWYNDT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DIRK DAWYNDT op de google maps. Adres en contacten DIRK DAWYNDT Location of DIRK DAWYNDT on the google maps. Address and contacts of DIRK DAWYNDT
Andere gerelateerde bedrijven als come DIRK DAWYNDT DIRK DAWYNDT: VERZEKERINGSKANTOOR JOOS | Zlayet & Sons Diamonds | Saliez A | DOKTER LABBY MARC | HORTIFLORA
Other related companies as DIRK DAWYNDT: VERZEKERINGSKANTOOR JOOS | Zlayet & Sons Diamonds | Saliez A | DOKTER LABBY MARC | HORTIFLORA
DIRK DAWYNDT is een bedrijf dat 2018 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DIRK DAWYNDT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02168395996. Het bedrijf DIRK DAWYNDT bevindt zich op het adres: ZEELAAN 195; 8670; KOKSIJDE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 976,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 254,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Avocats and conseillers juridiques. Lijst met producten zijn Services: Pratique Judiciaire G茅n茅rale. Types de Conseillers: Avocats..
De hoofdactiviteit van DIRK DAWYNDT is Chemicaliën en Geallieerde Producten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DIRK DAWYNDT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DIRK DAWYNDT, openstaande posities, locatie van DIRK DAWYNDT op de kaart.
DIRK DAWYNDT is a company, that was registered 2018 in N\A region, Belgium. Full name of company is DIRK DAWYNDT, company assigned to the tax number BE02168395996. The company DIRK DAWYNDT is located at the address: ZEELAAN 195; 8670; KOKSIJDE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 976,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 254,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Avocats and conseillers juridiques. List of products are Services: Pratique Judiciaire G茅n茅rale. Types de Conseillers: Avocats..
The main activity of DIRK DAWYNDT is Chemicals and Allied Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of DIRK DAWYNDT is not available. You also can look at reviews of DIRK DAWYNDT, open positions, location of DIRK DAWYNDT on the map.
