GAR BUYCK
Contactgegevens GAR BUYCK: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GAR BUYCK: address, phone, fax, email, website, opening hours
GAR BUYCK
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Industriezone 't Walletje 1; 8300; Knokke-Heist (Knokke), België
Telefoon (phone): 050 61 33 41 (+32-050 61 33 41) 050 61 33 41 (+32-050 61 33 41)
Fax (fax): +32 (9) 273-91-91 +32 (9) 273-91-91
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GAR BUYCK: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GAR BUYCK"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GAR BUYCK"? - Contact us!
We found such data of GAR BUYCK, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GAR BUYCK. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GAR BUYCK
Products information GAR BUYCK
Producten die in GAR BUYCK zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Autombile concessionaires
Aanvulling soorten activiteiten voor GAR BUYCK Addition kinds of activities for GAR BUYCK
6082. Buitenlandse handel en internationale banken | Foreign trade and international banks
203700. Bevroren groenten en fruit | Frozen fruits and vegetables
24219909. Weerstand van hout in kleinere afmetingen | Resawing lumber into smaller dimensions
32649902. Ferriet- en ferrietdelen | Ferrite and ferrite parts
50820404. Mineraalbewerking machines | Mineral beneficiation machinery
59949900. Nieuwsverkopers en krantenkiosken, nec | News dealers and newsstands, nec
Werken bij GAR BUYCK: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GAR BUYCK: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GAR BUYCK. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GAR BUYCK. Looking for open vacancies in other companies
-
Operator continueververij 3 ploegen M/V (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM Dendermonde
Type: Interim met optie "vast werk"
Als productiemedewerker sta je in voor de controle van het product, instellen en bedienen van de machines.
-
Elektromecanicien (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: move interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Functie: Preventief onderhoud en herstelling van houtbewerkingsmachines Ondersteuning opstart nieuwe installaties Installatie van handling (rollenbanen, heftoestellen,…) Infrastructurele aanpassingswerken (vb. verlichting, stopcontacten, perslucht etc.)
-
MAGAZIJNIER - HEFTRUCKBESTUURDER (TERNAT)
Regio: TERNAT
Bedrijf: Select HR Groot-Bijgaarden
Type: Interim met optie "vast werk"
Je komt terecht in een groeiend bedrijf, waar je ingezet wordt voor de algemene magazijnierstaken. Laden & lossen aan de hand van de heftruck, artikelen stockeren, verzamelen van in te laden materiaal... Een deel van het magazijn bevindt zich hierbij buiten. In deze functie werk je optimaal samen met jouw collega's en ben je polyvalent inzetbaar. Bedrijfsprofiel: Voor een bedrijf binnen de bouwsector zijn wij op zoek naar een voltijds HEFTRUCKBESTUURDER.
-
Nieuwe uitdaging als poetshulp SOLLICITEER VIA SMS (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: EASY LIFE AALTER
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je naar een nieuwe uitdaging? Zorg je graag voor andere mensen? Hou je van poetsen dat je talent is dat gezien mag worden? Ben je graag trots op jezelf omdat je weer een huis mocht doen blinken, dan is Easy Life de ideale werkplek. Er wacht een enthousiast team op jouw komst. Spring gerust even binnen.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Balen – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BALEN)
Regio: BALEN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
POETSHULP VOOR THUISZORG (Regio Mechelen) (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: SOWEL
Type: Dienstenchequebaan
Je zal werken als poetshulp. Je staat in voor het onderhoud van woning in de regio van Mechelen, dit zowel bij jonge gezinnen als oudere en/of hulpbehoevende personen.
-
KAPPER/KAPSTER STUDENTE VOOR ZATERDAG (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: KAPSALON HAIREQUIPE
Type: Studentenjob
HAIREQUIPE werft nog enkele gemotiveerde studenten voor ZATERDAG en de VAKANTIES aan. Je houdt ervan om onze klanten te verwennen, je begrijpt dat jouw emotie belangrijk is om een leuk kappersbezoek te realiseren? Je bent gemotiveerd om steeds bij te leren in onze HAIREQUIPE-Academie? Dan ben jij misschien we degene die wij zoeken! Stuur jouw sollicatie door naar [email protected] of tel. 0495/530920. Misschien tot binnenkort! Grtjs! HAIREQUIPE (Neem alvast ook een kijkje op onze website www.hairequipe.be)
-
Kwaliteitsverantwoordelijke Productiefirma Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Vaste Job
Voor een van onze klanten, een productiefirma met verschillende Gentse vestigingen, zoeken we een kwaliteitsverantwoordelijke voor een van de vestigingen. Vanuit deze rol zorg je ervoor dat zowel de vooropgestelde kwaliteits- en hygiëne vereisten in elke stap van het productieproces worden nageleefd door middel van de nodige kwaliteits- en hygiënesystemen. Je zorgt er ook voor dat de kwaliteitsnormen van de groep, strategieën en beleidsmaatregelen hieromtrent op de vestiging worden gerespecteerd. Daarnaast ben je ook de promotor voor het kwaliteitsbewustzijn op de vestiging door in te zetten op voortdurende opleiding, motivatie, stimulatie, controle en communicatie van kwaliteitsproblemen en –prestaties.
-
1ste Kamermeisje/Kamerjongen Westende (WESTENDE)
Regio: WESTENDE
Bedrijf: HOLIDAY SUITES
Type: Vaste Job
Holiday Suites is een start-up firma, die comfortabele vakanties aanbiedt op bruisende locaties. Holiday Suites is momenteel actief aan de Belgische kust, de Franse Opaalkust en in Limburg. De firma is in volle expansie en er staan nog uitbreidingen ingepland, zowel in België als in Frankrijk. Onze missie is om de klant duurzaam en betaalbaar vakantiegeluk te bieden in comfortabele vakantieverblijven in bruisende omgevingen. Om de snelle groei van het bedrijf te ondersteunen zoeken we: 1e kamermeisje/kamerjongen regio Westende De functie Als 1e kamermeisje/kamerjongen werk je nauw samen met de Quality controller om de schoonmaak te organiseren. Je begeleidt de schoonmaakploegen en je poetst zelf mee. Je helpt met de opstart van nieuwe werknemers en helpt de grote schoonmaak te organiseren. Je bent flexibel, je werkt in het weekend, op feestdagen en in de vakantieperiodes. Je werkzaamheden § Het opmaken van werkplanning. § Je staat in voor de schoonmaak en onderhoud van de kamers. § Je staat in voor de schoonmaak en het onderhoud van gemene delen (gangen, receptie, lobby). § De lakens vervangen, het bed opmaken (verversen, toeleggen, ...) § De handdoeken vervangen. § De kamer opnieuw voorzien van zeep, shampoo, bloemen, snoepjes, ... § Het sanitair op de kamer schoonmaken en ontsmetten § Het vuile linnengoed naar de linnendienst of wasserij brengen.
-
Zelfstandig Vastgoedmakelaar met BIV nummer voor regio Londerzeel/Sint-Amands (BUGGENHOUT)
Regio: BUGGENHOUT
Bedrijf: BESSEMS VASTGOED
Type: Zelfstandige activiteit
Voor uitbreiding van ons kantoor te Buggenhout zijn we op zoek naar een nieuwe collega voor uitbreiding van onze regio's. U beschikt over een BIV nummer of komt in aanmerking voor de stage. U bent dynamisch en gedreven. U heeft interesse in de vastgoedsector. U heeft kennis van de basisprincipes van de vastgoedsector. U heeft een vlotte communicatieve stijl, zowel mondeling als schriftelijk. U Kan zowel zelfstandig als in team werken. U heeft geen schrik van Avond- en weekendwerk. U hebt reeds enige ervaring in de vastgoedwereld, u bent stipt, en u hecht zeer veel waarde aan een persoonlijk gesprek. U weet ook dat het belangrijk is om verantwoordelijk te werken met uw klanten, het gaat immers over een zeer belangrijke transactie. Wij begeleiden u waar nodig en u krijgt een eigen ruime regio toegewezen. U doet de verhuur in uw eigen regio alsook de 'inkoop' en 'verkoop' van diverse panden. U kan werken vanuit ons kantoor te Buggenhout, maar meestal bent u buitenshuis aan het werk. Bij voorkeur reeds een eerste ervaring in de sector. U woont in de regio. U bent flexibel en zowel avond- werk als weekendwerk schrikken u niet af. U bent in het bezit van een eigen wagen. Een commerciële ingesteldheid met een grote dosis empathie is een must. Verzorgd voorkomen is vanzelfsprekend. Jobgerelateerde competenties De vastgoedtransactie onderhandelen en afsluiten Informatie en documenten verzamelen (inkomsten, mandaten, ...) De noden van de klant bepalen (prijs, oppervlakte, locatie, ...) en de aanvraag formaliseren Vastgoed en terreinen zoeken Klanten prospecteren De vastgoedmarkt volgen en analyseren De klant assisteren en adviseren tot de transactie afgerond is (financieringsplan, verwerving van administratieve documenten, ...) De waarde van een onroerend goed schatten De klant adviseren over aanpassingswerken en wettelijke verplichtingen Administratieve documenten van de activiteiten opvolgen en invullen De plaatsbeschrijving en waardering van het onroerend goed uitvoeren (plan, foto's, ...) Commerciële promotieacties voeren Een onroerend goed aan een klant voorstellen De klant over de aankoopvoorwaarden informeren Persoonsgebonden competenties Resultaatgerichtheid Samenwerken in een team Commercieel zijn Zelfstandig werken Omgaan met stress Zich kunnen aanpassen aan veranderende omstandigheden (flexibiliteit) Klantgerichtheid Plannen (= ordenen) Solliciteer nu Vereiste studies Prof. bach. vastgoed - makelaardij BIV vastgoedmakelaars ( M/V ) Talenkennis Engels (goed) Frans (goed) Nederlands (zeer goed) Werkervaring Minstens 2 jaar ervaring Rijbewijs B Contract Vaste Job Contract van onbepaalde duur Voltijds
-
Docent Nederlands (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ELOHIM LANGUAGE SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Gepassioneerd in het bijbrengen van zakelijke taal aan bedrijfsmensen ? Dynamische en creatieve aanpak in het coachen/lesgeven ? cursisten zijn volwassenen, kaderleden, bedienden.
-
PRODUCTIEPLANNER BOUW (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Select HR Herentals
Type: Leercontract
Als PRODUCTIEPLANNER BOUW ben je verantwoordelijk over volgende zaken: Je zorgt voor een vlot verloop van de fabricage van dubbele wanden en vloerplaten; Hiervoor maak jij een planning op die zorgt voor een maximale belegging van de productietafels; Je werkt samen met de planningsafdeling en de verantwoordelijken van de productie; Je rapporteert aan de verantwoordelijke van de tekenafdeling. Bedrijfsprofiel: SELECT HR is een HR adviesbureau met verschillende vestigingen in België. Wij helpen je de juiste keuze te maken en zorgen voor de beste match tussen werknemer en werkgever. Neem zeker eens een kijkje op onze website, www.select-jobs.be, voor al onze openstaande vacatures in jouw regio. Onze klant is een toonaangevend familiebedrijf in de regio Herentals, door het innovatief ondernemerschap van deze firma en hun kwaliteitsvolle producten zijn ze uitgegroeid tot de standaard binnen de sector. Flexibiliteit, klantgerichtheid en samenwerking zijn de kernwaarden. Voor deze klant zijn wij momenteel op zoek naar een PRODUCTIEPLANNER BOUW Heb jij minstens een A2 in bouwkunde of heb je enige affiniteit met de bouw? Ben jij sterk in puzzelen en organiseren? Haal jij voldoening in het maken van een efficiënte planning? Solliciteer dan meteen via de link of neem contact op met [email protected] // 014 28 22 00. Schoolverlaters zijn ook welkom!
Zoek naar antwoorden van GAR BUYCK in sociale netwerken
Look for responds of GAR BUYCK in social networks
Lees alle opmerkingen voor GAR BUYCK. Laat een reactie achter voor GAR BUYCK. GAR BUYCK bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GAR BUYCK. Leave a respond for GAR BUYCK. GAR BUYCK on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GAR BUYCK op de google maps. Adres en contacten GAR BUYCK Location of GAR BUYCK on the google maps. Address and contacts of GAR BUYCK
Andere gerelateerde bedrijven als come GAR BUYCK GAR BUYCK: Poezewoef | GRUNDIG-ANYS | Boogaerts A | BOETIEK DONNA | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE
Other related companies as GAR BUYCK: Poezewoef | GRUNDIG-ANYS | Boogaerts A | BOETIEK DONNA | ECOLE FONDAMENTALE LIBRE
GAR BUYCK is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GAR BUYCK, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09288909912. Het bedrijf GAR BUYCK bevindt zich op het adres: Industriezone 't Walletje 1; 8300; Knokke-Heist (Knokke). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 142,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 182,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Autombile concessionaires. Producten gemaakt in GAR BUYCK zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GAR BUYCK is Petroleumraffinage en aanverwante industrieën, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GAR BUYCK is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GAR BUYCK, openstaande posities, locatie van GAR BUYCK op de kaart.
GAR BUYCK is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is GAR BUYCK, company assigned to the tax number BE09288909912. The company GAR BUYCK is located at the address: Industriezone 't Walletje 1; 8300; Knokke-Heist (Knokke). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 142,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 182,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Autombile concessionaires. Products created in GAR BUYCK were not found.
The main activity of GAR BUYCK is Petroleum Refining and Related Industries, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of GAR BUYCK is not available. You also can look at reviews of GAR BUYCK, open positions, location of GAR BUYCK on the map.
