Freyer A
Contactgegevens Freyer A: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Freyer A: address, phone, fax, email, website, opening hours
Freyer A
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Baalhoek 52; 1853; Grimbergen (Strombeek-Bever), België
Telefoon (phone): 02 267 37 02 (+32-02 267 37 02) 02 267 37 02 (+32-02 267 37 02)
Fax (fax): 02 267 37 02 (+32-02 267 37 02) 02 267 37 02 (+32-02 267 37 02)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Freyer A: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Freyer A"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Freyer A"? - Contact us!
We found such data of Freyer A, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Freyer A. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Freyer A
Products information Freyer A
Producten die in Freyer A zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Audio-visual realizations
Aanvulling soorten activiteiten voor Freyer A Addition kinds of activities for Freyer A
31729905. Horlogebanden, behalve metaal | Watch straps, except metal
50130120. Wielen, motorvoertuig | Wheels, motor vehicle
56119904. Haberdashery winkels | Haberdashery stores
75210202. Parkeergarage | Parking garage
80420101. Neem contact op met de lens specialist specialist | Contact lense specialist optometrist
Werken bij Freyer A: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Freyer A: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Freyer A. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Freyer A. Looking for open vacancies in other companies
-
Ervaren houtbewerkers voor binnen en buiten (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
De firma zoekt ervaren houtbewerkers voor binnen en buiten.
-
Wasserijmedewerker (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: FLEXTRA INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een wasserij regio Waasland zijn wij op zoek naar een wasserijmedewerker.
-
Poetshulp Tremelo (TREMELO)
Regio: TREMELO
Bedrijf: PUUUR AARSCHOT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Linter – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (LINTER)
Regio: LINTER
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Storingstechnieker | 2 ploegen | Herentals (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Herentals zoeken we een storingstechnieker. Als technieker ga je aan de slag bij de verschillende afdelingen van het productiebedrijf. Je zorgt voor het preventieve en curatieve onderhoud van de machines, lost acute storingen en problemen op, geeft technische ondersteuning waar nodig, ... Bij voorkeur heb je al ervaring als onderhoudstechnieker bij een productiebedrijf, maar schoolverlaters met een relevante stage ervaring zijn ook welkom. Verder is een goede elektrische kennis vereist en een goede kennis van PLC. Je werkt in 2 ploegen.
-
Vaste medewerkers op zaterdag voor events (regio Brugge) (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: SERVE IT
Type: Studentenjob
MIRA - Event Support is een dynamisch bedrijf uit Brugge dat garant staat voor een vlotte en professionele bediening tijdens de meest uiteenlopende events. We zijn aanwezig op grote kleppers zoals Kookeet, Lauretum in Style, Trammelant, Ronde van Vlaanderen, ... maar ook privéfeesten zoals huwelijken, verjaardagsfeesten, personeelevents, ... staan op de agenda. Ter versterking van het huidig team is MIRA - Event Support op zoek naar vaste weekendmedewerkers, zowel studenten als flexijobs.
-
DRINGEND: bijverdienste/student magazijnier (BOOM)
Regio: BOOM
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Studentenjob
Als magazijnier ben je verantwoordelijk voor het sorteren, het scannen en het labelen van (zware) pakketten, alsook het sorteren & het in- en uitladen van vrachtwagens, Wil je iets bijverdienen en schrikt zwaar werk je niet af? Dan ben jij de kandidaat die we zoeken!
-
Meubelmonteur/chauffeur m/v (BUGGENHOUT)
Regio: BUGGENHOUT
Bedrijf: ADECCO BORNEM
Type: Vaste Job
Voor onze klant te Buggenhout zijn wij op zoek naar een meubelmonteur/chauffeur om op te starten in januari 2019: als meubelmonteur/chauffeur dien je samen met een collega meubelen te leveren en te monteren bij onze klanten thuis.
-
LADER / LOSSER - Shift vrij te kiezen (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Select HR Zaventem
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk voor het laden en lossen van containers. Je maakt hierbij gebruik van allerlei hulpmiddelen die het werk ergonomisch verlichten. Je werkt op de luchthaven waar veiligheid en security heel belangrijk zijn. Bedrijfsprofiel: Voor een grote logistieke klant te zaventem zijn wij op zoek naar Lader/Lossers.
-
Bemiddelaar (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: IN HARMONIE
Type: Zelfstandige activiteit
In Harmonie is een gloednieuwe praktijk in een prachtig herenhuis. We zijn een huis voor levensvreugde. Gelegen in het centrum van het pittoreske Diest. In februari gaan we van start met een multidisciplinair topteam. Wil jij er graag bij zijn? We zijn op zoek naar mensen met een buitengewoon aanbod op het vlak van wellness, welzijn, gezondheid of vorming. Heb je een eigenzinninge aanpak en ben je graag je eigen baas? Maar wil je toch alle voordelen van het werken in een team? Grijp dan zeker deze unieke kans en sta mee aan de wieg van een uitzonderlijk praktijkhuis. In Harmonie is synoniem voor samen sterk. Je werkt er als zelfstandige en geniet bovendien van een schitterende uitstraling, gedeelde promo, een gedeeld klantenbestand, mogelijkheid tot intervisie, sterke klantenformules, unieke kansen voor samenwerking en zoveel meer. Klik op de volgende link voor foto’s van onze toekomstige stek: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.476971989465210&type=1&l=7d8bba9f11
-
Ergotherapeute (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: NRGcare
Type: Zelfstandige activiteit
Team NRG, zoekt een collega om in een paramedisch centrum hun team te versterken! Je komt terecht in een reeds bestaand team van Podologe, Psychologe, Diëtiste. Het team kan naast logopedist ook uitgebreid worden door volgende functies: Seksuoloog, Vroedvrouw, Osteopaat, Kinesitherapie, Jobcoach, Schoonheidsspecialiste, Kapster,... Praktijkruimte in paramedisch centrumbeschikt over gemeenschappelijk sanitair, kitchenette, wachtzaal, vergaderzaal, ... Ruime parking. Mooie dorpskern. Ideaal voor vrij beroep zelfstandig verpleegsters, kinesist, vroedvrouw, logopedie, psycholoog, jobcoach, ergotherapeut, andere therapeuten, ... Het Wit Gele Kruis is ook aanwezig in dezelfde gebouwen.
-
Verkoper op beurzen en/of in winkelcentra (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: HOOFTMAN CONSULTING
Type: Zelfstandige activiteit
Is gezondheid en sport voor jou belangrijk? Wil je graag werken met een vlot verkopend, kwalitatief product? Zijn een goede, positieve en eerlijke werksfeer met toffe, jonge (of jongdenkende) collega's voor jou belangrijk? Ben je niet bang om mensen aan te spreken, werk je graag op resultaat en word je daar graag correct en goed voor verloond? Dan is dit misschien wel dé opportuniteit die je zoekt. Wij doen heel veel beurzen (+/- 10 per maand) in Vlaanderen (en Nederland) en zoeken gemotiveerde, zelfstandige verkopers om onze producten te verkopen (in concreto de Vibromix van Münich Spring, krachtig sport- en gezondheidsgerelateerd toestel). Alle verkopers worden betaald op commissiebasis (mooie verdienste!) en alle kosten worden door ons gedragen. Dit kan voltijds of deeltijds gedaan worden, volgens onderlinge afspraken. Ben jij de gemotiveerde verkoper die wij zoeken? Neem dan snel contact met ons op.
Zoek naar antwoorden van Freyer A in sociale netwerken
Look for responds of Freyer A in social networks
Lees alle opmerkingen voor Freyer A. Laat een reactie achter voor Freyer A. Freyer A bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Freyer A. Leave a respond for Freyer A. Freyer A on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Freyer A op de google maps. Adres en contacten Freyer A Location of Freyer A on the google maps. Address and contacts of Freyer A
Andere gerelateerde bedrijven als come Freyer A Freyer A: TOLLET | FE. LITHO-CHROM | VANDEGAER | Duteille J | GARAGE MOOR A./MOOR
Other related companies as Freyer A: TOLLET | FE. LITHO-CHROM | VANDEGAER | Duteille J | GARAGE MOOR A./MOOR
Freyer A is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Freyer A, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01023895263. Het bedrijf Freyer A bevindt zich op het adres: Baalhoek 52; 1853; Grimbergen (Strombeek-Bever). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 350,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 569,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Audio-visual realizations. Producten gemaakt in Freyer A zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Freyer A is Landbouwproductie - Gewassen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Freyer A is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Freyer A, openstaande posities, locatie van Freyer A op de kaart.
Freyer A is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is Freyer A, company assigned to the tax number BE01023895263. The company Freyer A is located at the address: Baalhoek 52; 1853; Grimbergen (Strombeek-Bever). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 350,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 569,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Audio-visual realizations. Products created in Freyer A were not found.
The main activity of Freyer A is Agricultural Production - Crops, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Freyer A is not available. You also can look at reviews of Freyer A, open positions, location of Freyer A on the map.
