Lambrechts Reclameatelier BVBA

Particuliere bedrijvenPrinting, Publishing en Allied Industries • Lambrechts Reclameatelier BVBA
Private companiesPrinting, Publishing and Allied Industries • Lambrechts Reclameatelier BVBA

Contactgegevens Lambrechts Reclameatelier BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Lambrechts Reclameatelier BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours

Lambrechts Reclameatelier BVBA

Regio (region): Herentals, België

Adres (address): Wuytsbergen 2,2200, België

Telefoon (phone): 014 23 06 90 014 23 06 90

Fax (fax): 014 21 44 35 014 21 44 35

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Lambrechts Reclameatelier BVBA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Lambrechts Reclameatelier BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Lambrechts Reclameatelier BVBA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Lambrechts Reclameatelier BVBA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Lambrechts Reclameatelier BVBA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Lambrechts Reclameatelier BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Lambrechts Reclameatelier BVBA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Lambrechts Reclameatelier BVBA
Products information Lambrechts Reclameatelier BVBA

BTW identificatienummer (tax): BE01422698974
Ondernemingsnummer: 5970764160
Hoofdstad (capital): 758,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 897,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Normaal
Jaar van oprichting (foundation year): 1996
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Partnership

Producten die in Lambrechts Reclameatelier BVBA zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Lambrechts Reclameatelier BVBA
(Get full report from official database of BE for Lambrechts Reclameatelier BVBA)

Aanvulling soorten activiteiten voor Lambrechts Reclameatelier BVBA
Addition kinds of activities for Lambrechts Reclameatelier BVBA

4432. Vrachtvervoer op de grote meren | Freight transportation on the great lakes
554199. Benzine benzinestations, nec | Gasoline service stations, nec
573101. antennes | Antennas
754299. Carwashes, nec | Carwashes, nec
769200. Las reparatie | Welding repair
20389911. Gesneden topping, bevroren | Whipped topping, frozen
50510206. Ferroalliages | Ferroalloys
50840512. ruimers | Reamers
51990409. dekzeilen | Tarpaulins
76990600. Nautische reparatiediensten | Nautical repair services

Werken bij Lambrechts Reclameatelier BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Lambrechts Reclameatelier BVBA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Lambrechts Reclameatelier BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Lambrechts Reclameatelier BVBA. Looking for open vacancies in other companies

  • Metser (ASSE)

    Regio: ASSE

    Bedrijf: ASAP Oost-Vlaanderen Construct

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als polyvalent medewerker in de bouw sta je voornamelijk in voor: Je kan metselwerken uitvoeren, in alle fasen van het bouwproces. Je monteert stellingen of steigerwerk en kan planlezen. Je kan kleine bekistingswerken uitvoeren, roofing branden... Je bent een allrounder in ruwbouw.

  • Verkoop - Bediende/verkoper DREAMLAND Lochristi (LOCHRISTI)

    Regio: LOCHRISTI

    Bedrijf: Startpeople

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als bediende-verkoper ben je het aanspreekpunt voor jong en oud in de winkel. Enerzijds laat je de kinderen dromen over ridders en prinsessen, anderzijds begeleid je ouders in hun keuzes. Het aanbod van Dreamland wekt je enthousiasme los en zorgt ervoor dat je de laatste trends op de voet volgt. Daarnaast heeft u verschillende taken waaronder het aanvullen en op orde houden van de rayons, kassawerk en de decoratie van de winkel. Als je zelf vaststelt dat een taak efficiënter kan worden uitgevoerd, dan wordt er van je verwacht dat je deze verbetering zelf voorstelt en toepast. De OPSTART is voorzien vanaf begin oktober

  • Employé Logistique (BRUSSEL)

    Regio: BRUSSEL

    Bedrijf: Vivaldis Interim

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor de marktleider in de parkeersector zijn wij op zoek naar een CONTROL ROOM OPERATOR voor de parkings te centrum Brussel. Wat houdt de functie in? Als operator in de Control Room zal je via telefoon/interfonie fungeren als het aanspreekpunt voor de klanten in de parkings. Dat houdt in dat je op vraag van de klant de nodige informatie versterkt (vb. openingsuren, tarieven, productinformatie, ...)  Daarnaast geef je ook de nodige ondersteuning aan klanten bij incidenten/probleemmeldingen en, indien mogelijk, los je het probleem vanop afstand op. Als het probleem echter niet vanop afstand opgelost kan worden, dan stuur jij een team van collega's ter plaaste om de klant te helpen. Achteraf maak je een duidelijke analyse van het vastgestelde probleem en stel je de juiste prioriteiten.  Tot slot sta je eveneens in voor de registratie van iedere ontvangen oproep en de ondernomen actie(s) in het logboek. 

  • Customer Service & Tender Specialist (m/v) 1288549 (DIEGEM)

    Regio: DIEGEM

    Bedrijf: SECRETARY PLUS MANAGEMENT SUPPORT

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Als Customer Service & Tender Specialist ben je verantwoordelijk voor een tweeledig takenpakket. Enerzijds zal je voor 50% ondersteuning bieden aan de Tender Manager in België en anderzijds zal je voor 50% de 5 Sales Managers uit Nederland ondersteunen. Je takenpakket ziet er als volgt uit: - Je verleent op een professionele manier diensten en hulp aan de klanten; - Je staat op regelmatige basis in contact met de Customer Service, Sales en Marketing afdelingen; - Je bent verantwoordelijk voor het volledige beheer van A-Z aangaande specifieke vragen, offertes, contracten, belangrijke orders, rapporten, analyses en prijzen; - Je zorgt voor het verlenen van adequate informatie aangaande de status van de bestelling, de backorders,… aan de klanten en managers; - Je geeft product- en verkoopsinformatie aan klanten; - Je ondersteunt het Sales team bij de opmaak en verzending van offertes en contracten; - Je houdt de database up to date met belangrijke gegevens.

  • Technisch operator m/v (TURNHOUT)

    Regio: TURNHOUT

    Bedrijf: JOB TALENT

    Type: Interim met optie "vast werk"

    - Je bent verantwoordelijk voor het aansturen van de productiemachines, je bent multi-inzetbaar (verschillende productie afdelingen) - Je zorgt dat de producten voldoen aan de kwaliteitseisen - Je stuurt kleine problemen bij en je kan vlot werken met handgereedschap - Je stelt zelf de machine om - Je zorgt voor het naleven van de interne veiligheid en orde

  • Huishoudhulp Brugge en omgeving (M/V) (Regio Brugge)

    Regio: Regio Brugge

    Bedrijf: MANPOWER DIENSTENCHEQUES

    Type: Dienstenchequebaan

    U poetst bij particuliere gezinnen uit Brugge en omgeving. Dit kan aangevuld worden met strijk, boodschappen doen, klein naaiwerk en koken volgens uw kennis en kunde. U vertrekt van thuis uit met fiets of bus. U wordt in eerste instantie tewerkgesteld bij klanten voor minimum 13 uur. Naargelang de vraag en uw behoeftes kunnen deze opgetrokken worden.

  • HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO SINT-MARTENS-LATEM (Regio Gent)

    Regio: Regio Gent

    Bedrijf: DOME ASSISTANCE

    Type: Dienstenchequebaan

    Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.

  • Jobstudent Verkoper/verkoopster kerststal op kerstmark te Brugge (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: PICK'S

    Type: Studentenjob

    Op de kerstmarkt van Brugge bemant u, gedurende ( een deel van ) de periode van 23 November tem 6 januari, een kerststal waarin u diverse artikelen verkoopt. De aangeboden artikelen bestaan in hoofdzaak uit kwalitatieve musten, handschoenen, sjaals, kerstdecoratie ( theelichthouders, kerstmannen,.. ) en diverse andere souvenirs. Als zelfstandig persoon opent u 's morgens het kerststal en etaleert de aangeboden producten op een ordentelijke manier. Na het afsluiten van het kerststal rapporteert u dagelijks, met het oog op het continue aanbod van alle artikelen, aan de zaakvoerder inzake de verkochte artikelen. U denkt tevens proactief mee aan de opstelling van de aangeboden artikelen. U komt terecht in een familiaal bedrijf met meerdere tijdelijke- en vaste vestigingen. U wordt dan ook persoonlijk begeleid. Naast bedienden komen ook zelfstandigen, flexijob en jobstudenten komen in aanmerking voor deze vacature.

  • Jobstudent zaalmedewerker (ZWEVEGEM)

    Regio: ZWEVEGEM

    Bedrijf: LAGO

    Type: Studentenjob

    Je hoofdtaak is het opnemen, bedienen, afrekenen en afruimen van de bestellingen van de bezoekers van het Rest’eau Café. Ook de mise-en-place onder handen nemen zal tot jouw takenpakket behoren. Verder ben je verantwoordelijk voor een verzorgde en propere omgeving die bezoekers uitnodigt een lekker drankje en hapje te nuttigen. Drankbestellingen handel je volledig zelf af, terwijl je eetbestellingen tijdig en correct doorgeeft aan de keuken. De horecamanager en collega’s ondersteunen je in al je taken.

  • Magazijnier (BEVERLO)

    Regio: BEVERLO

    Bedrijf: Konvert Interim Tessenderlo

    Type: Vaste Job

    Voor een bedrijf gespecialiseerd in sanitair,verwarming en ventilatie zijn wij op zoek naar een magazijnier. Ben je technisch aangelegd, heb je reeds enige kennis van sanitair, verwarming en ventilatie of wil er graag meer over leren. Sta je graag in contact met klanten en ben je sociaal aangelegd. Dan is deze job misschien iets voor jou!

  • Junior Facility Coördinator (Regio Antwerpen)

    Regio: Regio Antwerpen

    Bedrijf: FREESTONE

    Type: Vaste Job

    • Je volgt van A tot Z facilitaire projecten op met betrekking tot de schoonmaak, catering, inrichting en gebouwenbeheer • De afdeling Facility is in volle evolutie: je denkt actief mee over de optimalisatie van deze nieuwe structuur • Je staat in voor het contacteren van mogelijke leveranciers en het beoordelen van offertes • Je bent verantwoordelijk voor het beheer van de contracten via het FMIS-systeem • Communicatie met interne en externe partners • Aanvragen/follow-up/verwerken van alle facility gerelateerde documentatie en administratie

  • DAKWERKER (HASSELT)

    Regio: HASSELT

    Bedrijf: STADAK

    Type: Vaste Job

    Voor de opbouw en afbraak van hellende daken.

Zoek naar antwoorden van Lambrechts Reclameatelier BVBA in sociale netwerken
Look for responds of Lambrechts Reclameatelier BVBA in social networks

Lees alle opmerkingen voor Lambrechts Reclameatelier BVBA. Laat een reactie achter voor Lambrechts Reclameatelier BVBA. Lambrechts Reclameatelier BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Lambrechts Reclameatelier BVBA. Leave a respond for Lambrechts Reclameatelier BVBA. Lambrechts Reclameatelier BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Lambrechts Reclameatelier BVBA op de google maps. Adres en contacten Lambrechts Reclameatelier BVBA
Location of Lambrechts Reclameatelier BVBA on the google maps. Address and contacts of Lambrechts Reclameatelier BVBA

Andere gerelateerde bedrijven als come Lambrechts Reclameatelier BVBA Lambrechts Reclameatelier BVBA: Naeyaert Axel | Ceulemans Security | WWW-Soft | Expo Lighting | Modern Art Foundation

Other related companies as Lambrechts Reclameatelier BVBA: Naeyaert Axel | Ceulemans Security | WWW-Soft | Expo Lighting | Modern Art Foundation

Lambrechts Reclameatelier BVBA is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio Herentals, België. De volledige naam van het bedrijf is Lambrechts Reclameatelier BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01422698974. Het bedrijf Lambrechts Reclameatelier BVBA bevindt zich op het adres: Wuytsbergen 2,2200. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 758,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 897,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Producten gemaakt in Lambrechts Reclameatelier BVBA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Lambrechts Reclameatelier BVBA is Printing, Publishing en Allied Industries, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Lambrechts Reclameatelier BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Lambrechts Reclameatelier BVBA, openstaande posities, locatie van Lambrechts Reclameatelier BVBA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

Lambrechts Reclameatelier BVBA is a company, that was registered 1996 in Herentals region, Belgium. Full name of company is Lambrechts Reclameatelier BVBA, company assigned to the tax number BE01422698974. The company Lambrechts Reclameatelier BVBA is located at the address: Wuytsbergen 2,2200. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 758,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 897,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Partnership. Products created in Lambrechts Reclameatelier BVBA were not found.
The main activity of Lambrechts Reclameatelier BVBA is Printing, Publishing and Allied Industries, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Lambrechts Reclameatelier BVBA is not available. You also can look at reviews of Lambrechts Reclameatelier BVBA, open positions, location of Lambrechts Reclameatelier BVBA on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over Lambrechts Reclameatelier BVBA, Herentals: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Lambrechts Reclameatelier BVBA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Lambrechts Reclameatelier BVBA, Herentals: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Lambrechts Reclameatelier BVBA, employees, financial statistics.