H.V.A. KOELING BVBA

Particuliere bedrijvenSteenkoolmijnen • H.V.A. KOELING BVBA
Private companiesCoal Mining • H.V.A. KOELING BVBA

Contactgegevens H.V.A. KOELING BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data H.V.A. KOELING BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours

H.V.A. KOELING BVBA

Regio (region): Genk, België

Adres (address): Zuiderring 22A,3600, België

Telefoon (phone): 089 36 41 92 089 36 41 92

Fax (fax): 089 36 41 94 089 36 41 94

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) H.V.A. KOELING BVBA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "H.V.A. KOELING BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "H.V.A. KOELING BVBA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van H.V.A. KOELING BVBA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen H.V.A. KOELING BVBA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of H.V.A. KOELING BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees H.V.A. KOELING BVBA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti H.V.A. KOELING BVBA
Products information H.V.A. KOELING BVBA

BTW identificatienummer (tax): BE08696472167
Ondernemingsnummer: 3817169189
Hoofdstad (capital): 747,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 769,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Perfect
Jaar van oprichting (foundation year): 1993
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia

Producten die in H.V.A. KOELING BVBA zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor H.V.A. KOELING BVBA
(Get full report from official database of BE for H.V.A. KOELING BVBA)

Aanvulling soorten activiteiten voor H.V.A. KOELING BVBA
Addition kinds of activities for H.V.A. KOELING BVBA

308901. Plastics containers, behalve schuim | Plastics containers, except foam
478904. Onderhoud en reparatie van spoorwegen | Railroad maintenance and repair services
25110604. Stands, huishouden, nec: hout | Stands, household, nec: wood
36440101. Zekeringdozen, elektrisch | Fuse boxes, electric
39319902. Mondstukken voor muziekinstrumenten | Mouthpieces for musical instruments

Werken bij H.V.A. KOELING BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in H.V.A. KOELING BVBA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor H.V.A. KOELING BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for H.V.A. KOELING BVBA. Looking for open vacancies in other companies

  • Klantendienstmedewerker NL (zonder ervaring) tijdelijke opdracht, flexibel inplanbaar regio Gent (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Ben je communicatief ingesteld? Help je graag mensen verder? Hou je van telefonische klantencontacten? Dan hebben wij voor jou de ideale job gevonden! Voor een gekende energieleverancier in regio Gent is Randstad op zoek naar nieuwe klantendienstmedewerkers. Je zal instaan voor het beantwoorden van inkomende oproepen van klanten en helpt hen verder met de vragen en klachten. Dit kan gaan over facuratie, administratieve vragen, meterstanden, techniekers die moeten langskomen,... Vervolgens zorg je ook een voor een update van het dossier en tariefplan. Je werkt van maandag tot vrijdag met shiften tussen 8u en 20u. En 1x per maand op zaterdag van 9u tot 17u. Als student dien je 3x/week beschikbaar te zijn om te werken en je flexibel op te kunnen stellen volgens de gevraagde uren.Ben je communicatief ingesteld? Help je graag mensen verder? Hou je van telefonische klantencontacten? Dan hebben wij voor jou de ideale job gevonden! Voor een gekende energieleverancier in regio Gent is Randstad op zoek naar nieuwe klantendienstmedewerkers. Je zal instaan voor het beantwoorden van inkomende oproepen van klanten en helpt hen verder met de vragen en klachten. Dit kan gaan over facuratie, administratieve vragen, meterstanden, techniekers die moeten langskomen,... Vervolgens zorg je ook een voor een update van het dossier en tariefplan. Je werkt van maandag tot vrijdag met shiften tussen 8u en 20u. En 1x per maand op zaterdag van 9u tot 17u. Je zal iedere week worden ingepland tussen de 20-38uur je weet dit steeds op voorhand.

  • Servicemonteur poorten/ zonnewering (DEINZE)

    Regio: DEINZE

    Bedrijf: Infinity Jobs

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een bedrijf in de regio van Deinze zijn we op zoek naar een servicemonteur van poorten zonnewering. Je staat in voor het onderhoud en herstellen van de installaties. Je hebt zowel ervaring in techniek en elektriciteit. Je denkt analytisch en probleemoplossend. Je staat de klant te woord. Je hebt geen hoogtevrees.

  • Allround medewerker (ZUTENDAAL)

    Regio: ZUTENDAAL

    Bedrijf: IMPACT NV

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je bent actief in de opbouw van woningelementen. Hierbij sta je in voor de voorbereiding in de productiehal. Jouw takenpakket bestaat uit: - elektriciteitswerken - plaatsing van sanitairinstallatie - vloeren en plaatsen van gyprocwanden, gevelbekleding,... - algemene metaalbewerking - productie van ramen en deuren ...

  • Dakwerker (LEUVEN)

    Regio: LEUVEN

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor de vacature dakwerker krijg je heel wat taken toegewezen. Hieronder vind je een greep uit het pakket: je voert totaalrenovaties uit van A tot Z; je werkt voornamelijk bij particulieren thuis; je plaatst zelf de stelling; je voert afbraakwerken uit aan bestaande daken; je plaats voornamelijk platte daken; je staat er voor open ook renovatiewerken aan hellende daken uit te voeren; je zorgt dat de werf altijd netjes en proper achter blijft; je staat klanten vriendelijk te woord; je bent bereid bij te leren/werken uit te voeren op vlak van sanitair; je bent bereid bij te leren/werken uit te voeren op vlak van verwarming; je bent bereid bij te leren/werken uit te voeren op vlak van elektriciteit; je bent bereid bij te leren/werken uit te voeren op vlak van vloer- en tegelwerken.

  • Poetshulpen (Regio Gent)

    Regio: Regio Gent

    Bedrijf: CLEANING DI & DA

    Type: Dienstenchequebaan

    In deze functie zal je ingezet worden voor het poetsen bij particulieren thuis. Ook strijken zal tot je takenpakket behoren. De klanten zijn gelegen in Gent en omstreken.

  • jobstudent kassa en aanvul op weekdagen (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: Proxy Linkeroever

    Type: Studentenjob

    je staat in voor het afrekenen van de aankopen op een klantvriendelijke manier dit vooral om weekdagen van 15.00 tot 19.30

  • Student with excellent knowledge of Hindi (LEDEBERG)

    Regio: LEDEBERG

    Bedrijf: Randstad

    Type: Studentenjob

    For an international company in Ghent we are looking for someone who has very good knowledge of the Hindi language. The job requires to do data quality checks in Hindi. You have to be well aware of the specific pronunciation differences of that language because you will have to correct and control phonetic writings.

  • Thuisbegeleid(st)er bij jongeren of volwassenen met een mentale handicap (ZONHOVEN)

    Regio: ZONHOVEN

    Bedrijf: DIENST AMBULANTE BEGELEIDING

    Type: Vaste Job

    De functie van de thuisbegeleid(st)er draagt ertoe bij dat: de persoon met de handicap en zijn leefomgeving meer inzicht hebben in de mogelijkheden en beperkingen van de persoon en weten hoe hier mee om te gaan, zodat de begeleiding (tijdelijk of definitief) overbodig wordt; het functioneren van de betrokken persoon verandert in positieve zin; het traject in functie van onderwijs, wonen, tijdelijke opvang…. voor de betrokken persoon en zijn omgeving wordt mee uitgestippeld.

  • Technical Support – Planner M/V (KONTICH)

    Regio: KONTICH

    Bedrijf: TIM SECURITY Bvba

    Type: Vaste Job

    Kijk je uit naar een interne functie op kantoor? En niet zomaar een functie, maar een functie als spilfiguur in een jong, ambitieus en toekomstgericht beveiligingsbedrijf? Zie je het zitten om telefonisch uiteenlopende problemen van klanten op te lossen? En daarnaast het werk van je collega’s in te plannen? Werk je stressbestendig en gestructureerd? Alle vragen positief beantwoord? In dat geval bieden we je een interessante functie aan. Tim Security is dringend op zoek naar een voltijdse Technical Support – Planner Tim Security uit Kontich heeft al meer dan 25 jaar ervaring op het vlak van elektronische beveiligingssystemen. We specialiseren ons in het plaatsen en onderhouden van alarm- en brandsystemen, camerabewaking, inbraakbeveiliging, toegangscontrole en videofonie. We richten ons zowel naar de particuliere eindgebruiker als de professionele markt. Word jij onze nieuwe collega? Wat doet een Technical Support – Planner? In het kort komt het hierop neer: je bent het middelpunt, de spilfiguur en het doorgeefluik van de firma. Je coördineert de projecten van de verkopers, spreekt een uitvoerdatum af met de klant en plant alles gestructureerd in. Je bereidt het werk van de techniekers technisch voor op basis van de feedback van de accountmanagers. Verder geef je technische ondersteuning aan klanten die bellen met een probleem of vraag. Dat kan van alles zijn: “Hoe moet ik een code aanmaken? Hoe installeer ik een app op mijn smartphone? De contactpersoon in de meldkamer verandert, hoe regel ik dat?” Voor hen ben je de eerste contactpersoon, je probeert hun probleem snel en klantvriendelijk op te lossen. Wat is het ideale profiel van onze toekomstige Technical support – Planner? • Je hebt een technische achtergrond met het liefst 2 à 3 jaar ervaring in de sector • Je luistert goed en gaat technisch-analytisch te werk • Je bent een stressbestendige multitasker en blijft kalm en rustig in alle omstandigheden • Je bent sociaalvaardig en gebeten om mensen verder te helpen als ze een probleem hebben • Je werkt zeer gestructureerd en volgt alle taken op die gekoppeld zijn aan de verschillende projecten • Je bent contactvaardig, drukt je uitstekend uit in het Nederlands, vlot Engels, noties Frans • Je woont in de omgeving van Groot-Antwerpen

  • Chauffeur C (BRASSCHAAT)

    Regio: BRASSCHAAT

    Bedrijf: IGEAN

    Type: Vaste Job

    IGEAN is een intergemeentelijke vereniging in de Antwerpse regio met burelen te Wommelgem, een huisvuilverwerkingseenheid te Brecht en te Edegem, een ophaaldienst met standplaats te Brasschaat en 24 recyclageparken. De vereniging is actief op de beleidsdomeinen wonen, werken, milieu, materialenkringloop en afvalbeheer in 30 aangesloten gemeenten. Meer informatie kan u terugvinden op www.igean.be Voor de versterking van het team van de ophaaldienst dat elke dag uitrijdt vanuit Brasschaat, zoekt IGEAN een gemotiveerde chauffeur / belader. Taakomschrijving Je staat in voor de huis-aan-huisinzameling van afvalfracties in het werkingsgebied van IGEAN. Je bent hierbij verantwoordelijk voor een kwalitatieve dienstverlening. Je hebt oog voor veiligheid. Je bent eveneens bereid om als belader te werken.

  • ZORGKUNDIGE IN THUISVERPLEGING (ZELFSTANDIG) (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: IEZE

    Type: Zelfstandige activiteit

    Zin om als zelfstandig zorgkundige te werken in thuisverpleging? Ben je een zelfstandig persoon? Regel je graag zelf je werk en wil je goed je boterham verdienen? Droom je er van om in de regio Kortrijk/Menen/Waregem in thuisverpleging te werken? Wil jij ook jouw steentje bijdragen om mensen zo lang mogelijk thuis te helpen wonen? Verzorg je graag mensen met hart en ziel? Solliciteer dan snel op deze vacature.

  • Winkelmedewerker (m/v) (TERNAT)

    Regio: TERNAT

    Bedrijf: VASTENAVONDT

    Type: Flexijob

    Je zorgt voor het bedienen van klanten, bestellingen maken, alsook voor het aanvullen van de toonbank.

Zoek naar antwoorden van H.V.A. KOELING BVBA in sociale netwerken
Look for responds of H.V.A. KOELING BVBA in social networks

Lees alle opmerkingen voor H.V.A. KOELING BVBA. Laat een reactie achter voor H.V.A. KOELING BVBA. H.V.A. KOELING BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for H.V.A. KOELING BVBA. Leave a respond for H.V.A. KOELING BVBA. H.V.A. KOELING BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie H.V.A. KOELING BVBA op de google maps. Adres en contacten H.V.A. KOELING BVBA
Location of H.V.A. KOELING BVBA on the google maps. Address and contacts of H.V.A. KOELING BVBA

Andere gerelateerde bedrijven als come H.V.A. KOELING BVBA H.V.A. KOELING BVBA: De Jonghe BVBA | Bulterys Ronny BVBA | Faculté Internationale d'Esthétique Annick Hermans | Interleasing Rent NV | Vervoer Hendrickx N.V.

Other related companies as H.V.A. KOELING BVBA: De Jonghe BVBA | Bulterys Ronny BVBA | Faculté Internationale d'Esthétique Annick Hermans | Interleasing Rent NV | Vervoer Hendrickx N.V.

H.V.A. KOELING BVBA is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio Genk, België. De volledige naam van het bedrijf is H.V.A. KOELING BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08696472167. Het bedrijf H.V.A. KOELING BVBA bevindt zich op het adres: Zuiderring 22A,3600. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 747,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 769,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Producten gemaakt in H.V.A. KOELING BVBA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van H.V.A. KOELING BVBA is Steenkoolmijnen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van H.V.A. KOELING BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van H.V.A. KOELING BVBA, openstaande posities, locatie van H.V.A. KOELING BVBA op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

H.V.A. KOELING BVBA is a company, that was registered 1993 in Genk region, Belgium. Full name of company is H.V.A. KOELING BVBA, company assigned to the tax number BE08696472167. The company H.V.A. KOELING BVBA is located at the address: Zuiderring 22A,3600. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 747,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 769,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Products created in H.V.A. KOELING BVBA were not found.
The main activity of H.V.A. KOELING BVBA is Coal Mining, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of H.V.A. KOELING BVBA is not available. You also can look at reviews of H.V.A. KOELING BVBA, open positions, location of H.V.A. KOELING BVBA on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over H.V.A. KOELING BVBA, Genk: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf H.V.A. KOELING BVBA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about H.V.A. KOELING BVBA, Genk: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company H.V.A. KOELING BVBA, employees, financial statistics.