Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes

Particuliere bedrijvenPapier en geallieerde producten • Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes
Private companiesPaper and Allied Products • Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes

Contactgegevens Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes: address, phone, fax, email, website, opening hours

Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes

Regio (region): Brussel (Schaarbeek), België

Adres (address): Haachtsesteenweg 579,1030, België

Telefoon (phone): 02 246 41 11 02 246 41 11

Fax (fax): 02 246 48 21 02 246 48 21

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes
Products information Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes

BTW identificatienummer (tax): BE05995483398
Ondernemingsnummer: 4532928466
Hoofdstad (capital): 808,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 550,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Negatief
Jaar van oprichting (foundation year): 1998
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia

Producten die in Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes
(Get full report from official database of BE for Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes)

Aanvulling soorten activiteiten voor Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes
Addition kinds of activities for Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes

602900. Commerciële banken, nv | Commercial banks, nec
873401. Stralingslaboratoria | Radiation laboratories
20629902. Rietensiroop, uit gekochte ruwe suiker | Cane syrup, from purchased raw sugar
27540600. Promotie drukwerk, gravure | Promotional printing, gravure
31110203. Boven leer | Upper leather
34490200. Metalen gipsbasis | Metal plaster bases
35319901. Luchtwerkplatforms: hydraulisch / elektrisch. | Aerial work platforms: hydraulic/elec. truck/carrier mounted
37990402. kruiwagens | Wheelbarrows

Werken bij Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes. Looking for open vacancies in other companies

  • Bediener nettenmachine (OUDENBURG)

    Regio: OUDENBURG

    Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als bediener van de nettenmachine zorg je voor de bediening en de goede werking van de machine

  • Dossierbeheerder HVAC (ZAVENTEM)

    Regio: ZAVENTEM

    Bedrijf: ASAP OFFICE LEUVEN

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als projectbeheerder sta je in voor de verkoop en service binnen de sectie verwarming. Je staat in rechtstreeks contact met klanten en maakt voor hen correcte offertes op conform de lastenboeken. Je biedt klanten een technische oplossing aan en overhaalt hen hierop in te gaan. Jij bent het middelpunt tussen klanten, leveranciers en vertegenwoordigers. Jouw dossiers zijn dan ook van A tot Z opgevolgd.

  • Customer Service Medewerker Export (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: ASAP Maritiem

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    * Door dagelijkse klantencontacten de praktische en administrateve afwikkeling van een boeking realiseren in het bedrijfseigen systeem (LARA). * Zorgen voor de nodige informatiedoorstroom en coördinate aan alle betrokken partjen betreffende een boeking (klant, operatons, logistek en intermodaal,..). * Zelfstandig registreren en opvolgen van boekingen volgens de afgesproken tarieven en bijhorende modaliteiten. * Doorgeven van referenties aan de klanten betreffende af te halen of aan te leveren containers. * Regelen van transporten indien gevraagd door de klant. * Door een goede communicate en samenwerking met documentate export een correcte administrateve afwikkeling verzekeren.

  • Chauffeur CE - dormir dans le camion toute la semaine (POPERINGE)

    Regio: POPERINGE

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Pour une entreprise à Poperinge nous cherchons un chauffeur CE qui veut dormir dans le camion toute la semaine. Vous conduisez principalement en France (avec des palletes) - promenades à Toulouse. Puis vous devez parler français.

  • Lasser (ZEEBRUGGE)

    Regio: ZEEBRUGGE

    Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    voor onze klant zijn wij actief op zoek naar een ervaren lasser.

  • Huishoudhulp Sint-Michiels - Sint-Andries M/V (SINT-MICHIELS)

    Regio: SINT-MICHIELS

    Bedrijf: DAOUST BRUGGE

    Type: Dienstenchequebaan

    Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. We begeleiden alle werknemers doorheen elke fase van hun professionele leven, en alle bedrijven doorheen elke fase van hun ontwikkeling. Daoust is actief binnen de voornaamste domeinen van de HR, en dit via onze volgende departementen: Interim, Selectie, Outplacement & Career Management, Dienstencheques en Public Sector. Verkozen tot Entrepreneur of the Year/Entreprise de l'Année 2016 in Franstalig België, is Daoust een familiale onderneming die enorm veel belang hecht aan de menselijke waarden, de kwaliteit en de diversiteit. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! Beschrijving van de functie - U bent verantwoordelijk voor het opruimen van de woning - U bent verantwoordelijk voor het schoonmaken van de woning - U strijkt het wasgoed - U wast de ramen - U doet de afwas en bergt de vaat op - U doet de huishoudelijke inkopen - U bergt het materiaal en de producten op - U voert de informatieoverdracht uit voor de particulieren

  • HUISHOUDHULP (M/V) NEVELE (deeltijds - zelf te kiezen) (NEVELE)

    Regio: NEVELE

    Bedrijf: DIENSTEN AAN HUIS

    Type: Dienstenchequebaan

    Hou jij ook van orde en netheid, en geniet je ervan om alles weer fris en schoon te maken? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als huishoudhulp sta je in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning en voer je huishoudelijke taken uit (poetsen, strijken, boodschappen doen, ...). Je werkt individueel bij meerdere gezinnen, je organiseert je werk zelfstandig, met respect voor de gewoontes, de privacy en de hygiënische normen van de klant. Uiteraard sta je er niet alleen voor! Jouw vaste coördinator beantwoordt al je vragen, ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de dienstencheques. Naast het werk is er ook tijd om je collega's te ontmoeten op de gezellige gezinsdag of op de nieuwjaarsreceptie. Elke 3 maanden kan je ook de ervaringen van collega's, nieuws uit de organisatie en handige 'tips & trics' lezen in ons personeelsmagazine. Bij Diensten aanhuis staat elke medewerker centraal. Iedereen kan zich kandidaat stellen, ongeacht geslacht, leeftijd, filosofische of godsdienstige overtuiging, geaardheid of nationaliteit. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp,huishoudster, huishouder, poetshulp, poetsdame, poetsman, kuisen, kuisvrouw, kuisman, werkvrouw, helpen bij mensen thuis, schoonmaken, schoonmaakster, schoonmaker)

  • LESGEVER ZWEMMEN (ZEDELGEM)

    Regio: ZEDELGEM

    Bedrijf: Sportwerk Vlaanderen

    Type: Studentenjob

    Ben je sportief en enthousiast ingesteld? Ben je op zoek naar een leuke en afwisselende job in de sport? Dan ben je bij Sportwerk Vlaanderen aan het juiste adres! Sportwerk Vlaanderen werkt samen met een team van vaste en losse sportlesgevers. Losse sportlesgevers zijn sportlesgevers die op (on)regelmatige basis voor Sportwerk Vlaanderen werken. Voor een eenmalige opdracht in Zedelgem op 27 december zijn we op zoek naar een lesgever zwemmen. De les wordt gegeven aan kinderen uit het lager onderwijs van 16:45 - 20:30 uur. Zin om Sportwerker te worden? Join our team!

  • Customer Service Representative (EVERE)

    Regio: EVERE

    Bedrijf: Internal Sales Talents Antwerpen

    Type: Vaste Job

    Als Customer Service Medewerker ben je verantwoordelijk voor: Het opvolgen van orders van klanten; Het afstemmen van de verwachtingen van de klant en dit integreren in de afspraken en procedures; Het oplossen van eventuele problemen en klachten; Een algemene klantentevredenheid en respecteren van deadlines. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een speler die chemische specialiteiten en hoogwaardige carbon materialen ontwikkelt. Om hun Customer Sevice Team te versterken zoeken ze een Customer Service Medewerker.

  • Planner (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: IMPACT

    Type: Vaste Job

    Voor onze klant te Herentals zijn we op zoek naar een planner. Je komt te werken op de centrale planning in Herentals en ondersteunt de werfleiders bij het invullen van hun opdrachten bij de klanten. Na een 2-tal jaren kom je te werken op de planning te Antwerpen. Je maakt in samenwerking met de betrokken diensten een zo efficiënt mogelijke planning. Je organiseert de daarvoor benodigde materialen, medewerkers en voertuigen, waarbij je rekening houdt met onverwachte situaties. Daarnaast draag je zorg voor de administratieve ondersteuning en registratie. Je neemt de werkopdrachten aan van zowel onze werfleiding en onderhoudt contact over de reservering en inzet van voertuigen Je maakt werkopdrachten aan in het systeem Je controleert de voorraad en inhuur van de benodigde materialen en zoekt pro-actie naar de juiste invulling en oplossing Je kent de specifieke vereisten per werf en houdt hiermee rekening Je houdt inhuuropdrachten in de gaten en meldt deze tijdig af na afronden van de werkzaamheden Je bereidt de werkopdrachten voor op facturatie Je beantwoordt vragen vanuit de organisatie over beschikbaarheid en mogelijkheden

  • Massagetherapeut-dieptemassage (HEFFEN)

    Regio: HEFFEN

    Bedrijf: DE SADELEIR

    Type: Zelfstandige activiteit

    Voor Praktijkhuis Sen in Heffen zijn we op zoek naar een massagetherapeut, specialisatie dieptemassage. Je werkt samen met schoonheidsspecialist, sportcoach, voetreflexoloog, studiecoach, loopbaanbegeleider,...

  • PROJECTMANAGER BIJ BOUWPROMOTOR (WAREGEM)

    Regio: WAREGEM

    Bedrijf: StepStone

    Type: Zelfstandige activiteit

    www.stepstone.be/vacatures----1670246-inline.html?cid=Partner_VDAB Min. 5 jaar ervaring in projectmanagement Uitdagende en verantwoordelijke functie bij topbouwpromotor Projecten in West- en Oost-Vlaanderen Onze klant, een TOPbouwpromotor actief in zowel residentieel als commercieel vastgoed, kijkt uit naar een technisch projectmanager voor de dagdagelijkse opvolging van de projecten in Oost- en West-Vlaanderen. Als technisch projectmanager ben jij de persoon die de dagdagelijkse projectopvolging op zich neemt. Vanaf de designfase word je betrokken om mee innovatieve bouwconcepten uit te werken. Je stuurt het projectteam en architecten aan. Je volgt het vergunningstraject mee op en maakt een analyse van de voorstellen van aannemers. Je draagt de verantwoordelijkheid over de volledige projectopvolging: efficiënte planning, aansturen aannemers, budget- en kwaliteitsbewaking, … Uiteindelijk sta je ook in voor de voorlopige oplevering en nazorg. Rapporteren doe je aan de Technisch Directeur.

Zoek naar antwoorden van Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes in sociale netwerken
Look for responds of Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes in social networks

Lees alle opmerkingen voor Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes. Laat een reactie achter voor Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes. Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes. Leave a respond for Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes. Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes op de google maps. Adres en contacten Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes
Location of Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes on the google maps. Address and contacts of Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes

Andere gerelateerde bedrijven als come Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes: Mourato Carlos | Op de Beeck Martine | AMERIKAANSE STOCK/ STOCKOMA | Loft Fashion Factory (The) BVBA | 7sur7nuitetjour

Other related companies as Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes: Mourato Carlos | Op de Beeck Martine | AMERIKAANSE STOCK/ STOCKOMA | Loft Fashion Factory (The) BVBA | 7sur7nuitetjour

Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes is een bedrijf dat 1998 is geregistreerd in de regio Brussel (Schaarbeek), België. De volledige naam van het bedrijf is Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05995483398. Het bedrijf Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes bevindt zich op het adres: Haachtsesteenweg 579,1030. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 808,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 550,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Producten gemaakt in Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes is Papier en geallieerde producten, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, openstaande posities, locatie van Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes is a company, that was registered 1998 in Brussel (Schaarbeek) region, Belgium. Full name of company is Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, company assigned to the tax number BE05995483398. The company Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes is located at the address: Haachtsesteenweg 579,1030. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 808,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 550,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Products created in Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes were not found.
The main activity of Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes is Paper and Allied Products, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes is not available. You also can look at reviews of Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, open positions, location of Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, Brussel (Schaarbeek): adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, Brussel (Schaarbeek): address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Alliance Nationale des Mutualités Chrétiennes, employees, financial statistics.