DORAH
Contactgegevens DORAH: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DORAH: address, phone, fax, email, website, opening hours
DORAH
Regio (region): N\A, België
Adres (address): L?ON SCAMPART 9; 1040; ETTERBEEK, België
Telefoon (phone): 476480444 (+32-476480444) 476480444 (+32-476480444)
Fax (fax): +32 (57) 714-20-97 +32 (57) 714-20-97
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DORAH: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DORAH"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DORAH"? - Contact us!
We found such data of DORAH, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DORAH. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DORAH
Products information DORAH
Producten die in DORAH zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Erotische- and Escortediensten
Aanvulling soorten activiteiten voor DORAH Addition kinds of activities for DORAH
32720312. Dakpanelen en platen, beton | Roofing tile and slabs, concrete
37110403. Brandweerwagens (motorvoertuigen), assemblage van | Fire department vehicles (motor vehicles), assembly of
76992202. Aviation propeller en blade reparatie | Aviation propeller and blade repair
79480103. Race auto-eigenaren | Race car owners
86610201. Klooster | Convent
Werken bij DORAH: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DORAH: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DORAH. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DORAH. Looking for open vacancies in other companies
-
Lasser / monteur (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een technisch georiënteerd bedrijf regio Gent Zeehaven gespecialiseerd op het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden bij proudctiebedrijvenen het vervaardigen van staalconstructeis, zijn wij op zoek naar een lasser / monteur. In deze functie sta je in voor het lassen en monteren van metaalconstructies. Bij de klant ben je zelf verantwoordelijk voor de opstelling, de plaatsing en de definitieve montage van een structuur volgens de montageplannen- en richtlijnen. Daarnaast sta je ook in voor het controleren van afmetingen, vormen, lasnaden en voer je de nodige bijwerkingen en aanpassingen door bij vervormingen of fouten. Wanneer nodig, wordt gebruik gemaakt van het rollend materieel (zoals hoogwerker, verreiker, ...) opdat het project op een vlotte manier zou verlopen.
-
Inpakker met oog voor detail (m/v) (DIKSMUIDE)
Regio: DIKSMUIDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant, een voedingsbedrijf in Koekelare, gaan we op zoek naar een inpakker (m/v). Er wordt gewerkt in dagploeg en belangrijk is dat je oog hebt voor detail aangezien het om een fijn product gaat.
-
Productieverantwoordelijke dagwerk (MOESKROEN)
Regio: MOESKROEN
Bedrijf: Werkers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
* Je bent verantwoordelijk voor het goede verloop van 4 productielijnen voor diepvriesgroenten. Je stuurt en ondersteunt hierbij een team van 6 productiechefs en 3 techniekers. * Je staat in voor de afregeling en instelling van de optische sorteerders in de productielijnen. Gezien je een specialist bent in de bediening van deze machines begeleid je eveneens de productiechefs voor het goed functioneren ervan. * Je regelt en volgt de technisch interventies van externe contractors op. * Je volgt de technische keuringen op. * Je staat de kwaliteitsdienst bij door het helpen opvolgen en uitvoeren van kwaliteitssystemen IFS en BRC. * Je werkt nauw samen met de kwaliteits- en onderhoudsdienst. * Indien nodig help je mee in de productie en dei
-
Magazijnarbeider (PUURS)
Regio: PUURS
Bedrijf: Konvert Interim Sint-Niklaas
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een klant te Puurs zijn we op zoek naar een Lader-Losser. Je zal instaan voor het laden en lossen van pakketjes in een magazijn te Puurs. Er wordt altijd gewerkt van maandag tot en met vrijdag. Je kan tewerkgesteld worden in verschillende ploegen. Deeltijds Ochtendploeg: 3u30 tot 7u30 Deeltijds middagploeg: 16u tot 20u Voltijds middagploeg: 12u30 tot 20u Voltijds avondploeg: 20u tot 3u30 Voltijds nachtploeg: 23u tot 07u00 Is deze vacature op jouw lijf geschreven? Solliciteer dan als de bliksem via mail ([email protected]) of solliciteer online.
-
WERKVOORBEREIDER (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: Q JOBS
Type: Interim met optie "vast werk"
Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een werkvoorbereider: Je staat in voor het ondersteunen van de werfleiders Aanvragen van liggingsplannen en verwerking hiervan Signalisatie aanvragen en opvolging garanderen Vergunningen aanvragen Verantwoordelijk voor het vervolledigen van de dossiers
-
Huishoudhulp met dienstencheques Regio Mol (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: ARIEL Thuisdiensten
Type: Dienstenchequebaan
Voor onze klanten zijn we op zoek naar nieuwe medewerkers die de klanten bijstaan in het huishouden wat betreft schoonmaken, wassen, strijken, enz. Dit is een zeer afwisselende job met veel verantwoordelijkheid en een flexibel in te plannen werkrooster.
-
Studenten Katoen Natie (DESTELDONK)
Regio: DESTELDONK
Bedrijf: SYNERGIE INHOUSE KATOEN NATIE
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar gemotiveerde studenten (18+)voor onze grote logistieke klant: Katoen Natie Gent!
-
Studenten slachthuis (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: Go4Jobs Maldegem
Type: Studentenjob
Als student kan je volgende taken uitvoeren: - stempels plaatsen op varkens - etiketten plakken - ruggenmerg uitkuisen - meehelpen in de frigo Je kan werken in de vakanties en op zaterdagvoormiddag (starten 6u 's morgens)
-
Student productie (1à2 dagen/week) (WONDELGEM)
Regio: WONDELGEM
Bedrijf: Synergie Evergem Interim
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf te Wondelgem zijn we op zoek naar een student die 1 of meerdere dagen in de week kan bijspringen in de productie (chocolade & confituur).
-
Technisch tekenaar (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: SPINDLE
Type: Vaste Job
Op basis van input van de klant (schetsen, technische tekeningen, probleemstellingen, ...) teken je projecten uit en werk je technische oplossingen uit. Je maakt een dossier aan van technische tekeningen. Deze worden - na goedkeuring - een werkinstrument in de atelier. Vaak zal je eerst op de werf gaan opmeten, alvorens het definitieve tekenwerk te kunnen aanvatten. Je maakt stuklijsten op. Je stuurt prijsvragen uit en evalueert inkomende offertes. Je beheert materiaalcertificaten en NDO-verslagen. Je verzorgt de nodige communicatie met de klant en woont werfvergaderingen bij. Calculaties van nieuwe projecten is ook een onderdeel van het takenpakket. Je coördineert de activiteiten die uitbesteed zullen worden (transport, oppervlaktebehandelingen, plaatwerk, NDO, ...).
-
Studiecoach (HEMIKSEM)
Regio: HEMIKSEM
Bedrijf: M&B SOLUTIONS
Type: Zelfstandige activiteit
Voor een multidiscipolinaire groepspraktijk te Hemiksem zijn we nog opzoooek naar een studiecoach. Agenda is flexibel en de ruimte is helemaal functioneel ingericht.
-
AFWASSER/flexijob (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: RESTAURANT SANS CRAVATE
Type: Flexijob
Je doet de afwas (hoofdzakelijk machinaal). Je werkt op vrijdag en zaterdagavond
Zoek naar antwoorden van DORAH in sociale netwerken
Look for responds of DORAH in social networks
Lees alle opmerkingen voor DORAH. Laat een reactie achter voor DORAH. DORAH bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DORAH. Leave a respond for DORAH. DORAH on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DORAH op de google maps. Adres en contacten DORAH Location of DORAH on the google maps. Address and contacts of DORAH
Andere gerelateerde bedrijven als come DORAH DORAH: FLGENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS NV | FRANCOIS DEVROE | PLASSCHAERT | Goldstein E | GIBEILY, LILIANE
Other related companies as DORAH: FLGENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS NV | FRANCOIS DEVROE | PLASSCHAERT | Goldstein E | GIBEILY, LILIANE
DORAH is een bedrijf dat 1992 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DORAH, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08844512939. Het bedrijf DORAH bevindt zich op het adres: L?ON SCAMPART 9; 1040; ETTERBEEK. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 919,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 824,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Erotische- and Escortediensten. Producten gemaakt in DORAH zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DORAH is Kleding, Afgewerkte Producten van Stoffen & Vergelijkbare Materialen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DORAH is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DORAH, openstaande posities, locatie van DORAH op de kaart.
DORAH is a company, that was registered 1992 in N\A region, Belgium. Full name of company is DORAH, company assigned to the tax number BE08844512939. The company DORAH is located at the address: L?ON SCAMPART 9; 1040; ETTERBEEK. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 919,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 824,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Erotische- and Escortediensten. Products created in DORAH were not found.
The main activity of DORAH is Apparel, Finished Products from Fabrics & Similar Materials, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of DORAH is not available. You also can look at reviews of DORAH, open positions, location of DORAH on the map.
