JEAN-LUC LEMOINE
Contactgegevens JEAN-LUC LEMOINE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data JEAN-LUC LEMOINE: address, phone, fax, email, website, opening hours
JEAN-LUC LEMOINE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE BLANC BOQUET 9; 7070; LE ROEULX, België
Telefoon (phone): 64662938 (+32-64662938) 64662938 (+32-64662938)
Fax (fax): +32 (56) 908-43-58 +32 (56) 908-43-58
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) JEAN-LUC LEMOINE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "JEAN-LUC LEMOINE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "JEAN-LUC LEMOINE"? - Contact us!
We found such data of JEAN-LUC LEMOINE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees JEAN-LUC LEMOINE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti JEAN-LUC LEMOINE
Products information JEAN-LUC LEMOINE
Produits: Machines 脿 Jeux de Hasard.
Product categorie (product category): Equipement divers pour commerces Gr
Aanvulling soorten activiteiten voor JEAN-LUC LEMOINE Addition kinds of activities for JEAN-LUC LEMOINE
01610302. Wortelboerderij | Carrot farm
34439905. Ducting, metalen plaat | Ducting, metal plate
35560205. Molenmolenmachines | Flour mill machinery
39619904. Sleutelhangers, behalve edelmetaal | Keychains, except precious metal
42159903. Pakket levering, voertuig | Package delivery, vehicular
Werken bij JEAN-LUC LEMOINE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in JEAN-LUC LEMOINE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor JEAN-LUC LEMOINE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for JEAN-LUC LEMOINE. Looking for open vacancies in other companies
-
Exportbediende tijdelijke opdracht tot eind 2018 (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor onze klant regio Kruishoutem zijn we op zoek naar een exportbediende, dit ter vervanging van iemand die in zwangerschapsverlof gaat: - Afhalingen regelen met de transporteurs voor de verschillende vestigingen - Je hebt communicatie met het magazijn om de afhalingen op te volgen - Je maakt de transportdocumenten op - Je volgt de zendingen op van A tot Z - Je controleert verschepingsdocumenten - Deze functie
-
Werfleider rioolrenovatie te Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zoeken een ervaren arbeider rioolrenovatie of iemand die momenteel ploegbaas is in deze discipline en klaar is om de taak van werfleider op zich te nemen. Je bent iemand die van aanpakken weet. Je kan vlot communiceren waardoor je team zeer goed weet wat er dient te gebeuren. Je bent pracktisch ingesteld en steekt ook zelf de handen uit de mouwen. Dit is een functie waar veel uren worden gemaakt.
-
Elektromonteur / Elektricien (ZWIJNDRECHT)
Regio: ZWIJNDRECHT
Bedrijf: IMPACT
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor het project van onze klant in Antwerpen (Zwijndrecht B) zoeken we 21 medewerkers om hun team te versterken tijdens de werkzaamheden op de werf. Dit zal in een 3 ploegen systeem verlopen 1 ploeg VROEGE (6.00u tot 14.00u) 1 ploeg DAG (7.30 tot 16.00u) 1 ploeg LATE (14.00u tot 22.00u) De ploegen zullen vast zijn en niet roteren (tenzij planning anders vereist) Taakomschrijving: Onderhouden, herstellen en in werking stellen van elektrische installaties • Monteren van kabelbanen, conduct en ondersteuningen. • Trekken van kabels van verschillende secties. • Aansluiten van verschillende types van kabels. • Installeren en aansluiten van elektriciteitskasten en verdeeldozen. • Uitvoeren van testen op elektrische kringen. • Rapporteren aan de voorman. • Instrument op P&ID's herkennen zoals ventiel, hi valve, standmeting, debietsmeting. • Veiligheid als prioriteit. • Kennis van veilig uitvoeren werkzaamheden volgens AREI vereist. • Reeds werkzaam geweest in de chemie of petrochemie; • Werken met werkvergunningssysteem en veiligheidsprogramma’s. • Maken en monteren secundaire baan • Trekken en aansluiten voedingskabels en signaalkabels • Bedradingen leggen in of tussen borden • Lezen en interpreteren van ISO’s • P&ID (R&I) schema’s kunnen lezen en “asbuilt” maken voor het instrumentatie gedeelte. • In dienstname van instrumenten • Invoeren van kabels in kasten • Monteren van kasten • Bewerken, boren, zagen, schilderen en montage en demontage van kleine constructies, kabelbanen en toebehoren • Montage en demontage van instrumenten en toebehoren • Ontmantelen en aansluiten van elektrische kabels in: elektrische borden, verdeeldozen, apparaten, motoren, • verlichtingsapparatuur, … • Algemene elektrische werkzaamheden in laag - en hoogspanningslokalen onder begeleiding van een • bevoegde (BA5) medewerker • Uitvoeren van noodzakelijke elektrische testen bij uit- en indienstneming van technische installaties • Plaatsen van mechanische onderdelen in field • Plaatsen van instrumenten • Plaatsen van kabelbanen • Plaatsen van ondersteuning van kabelbanen • Werken met Unistrut
-
Chauffeur CE - trekker / oplegger - Voor iemand die veel uren wil werken! (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ADECCO ROESELARE INDUSTRIE
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zijn dringend op zoek naar een gemotiveerde vrachtwagenchauffeur te Roeselare, dit voor de ophaling van paardenmest en kippenmest bij diverse maneges in België, Nederland en Frankrijk! Hoe ziet jouw dag als vrachtwagenchauffeur eruit: Je vertrekt vanuit je eigen woonplaats en rijdt rechtstreeks naar de eerste manege waar je aan de hand van een kraan de paardenmest oplaadt. Je rijdt terug naar de klant waar je de mest lost. Je doet een 3-tal klanten/maneges per dag. Dit kan zijn in België, Nederland of Noord-Frankrijk. Specifieke taken als vrachtwagenchauffeur bestaan uit: Laden van vrachtwagen door middel van laadkraan Elke dag kennis nemen van de uit te voeren opdrachten, deze plannen en eventueel bespreken met de chef en/of collega's om op een efficiënte manier te kunnen werken. Het vervoer van de goederen verzekeren om deze tijdig en veilig op de juiste bestemming te krijgen, rekening houdend met de wegcode. De dienstwagen onderhouden, zowel aan de buiten- als aan de binnenkant, essentiële onderdelen controleren en ze bij defect zelf herstellen of laten herstellen. Deze problemen doorgeven aan de ploegverantwoordelijke rollend materieel of verantwoordelijke aankoop grondstoffen (PM). Een beperkt aantal administratieve taken nodig voor de uitvoering van de eigen opdracht uitvoeren, zoals tachograaf, specifieke transportdocumenten, … . Correct gebruik van de weegbrug. Inspringen bij werkoverlast en vervangen van afwezige collega's.
-
Gemotiveerde reiniger - Jobstudent (ZULTE)
Regio: ZULTE
Bedrijf: Konvert Interim Menen
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf gelegen in de regio zijn wij op zoek naar een gemotiveerde industriële schoonmaker, die de resterende vakantie / eventueel september kan gaan werken. Je zal op baan gaan met een camionnette en wordt bijgestaan door een collega. Wat zal je schoonmaken? - hygiënisch en technisch onderhoud van sanitaire installaties, dampkappen en ventilatiesystemen - dieptereiniging van ovens, verdampers, productielijnen, productiemachines, ontstoffingen, enz...
-
Kelner (LANAKEN)
Regio: LANAKEN
Bedrijf: BIERPUNT
Type: Studentenjob
We zoeken een ervaren kelner voor ons biercafé. Je bent verantwoordelijk voor de bar (zoals frog's vullen, bar in orde houden) en je bedient onze klanten. Je bent ook mee verantwoordelijk voor het in orde houden van de zaak.
-
Studenten voor september bij Carrefour Bornem of in het weekend tijdens het schooljaar (BORNEM)
Regio: BORNEM
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Wil je graag een centje bijverdienen door te werken bij Carrefour Bornem? Carrefour Bornem is volop op zoek naar studenten voor de maand september alsook voor studenten in het weekend tijdens het schooljaar
-
Technieker (ZUIENKERKE)
Regio: ZUIENKERKE
Bedrijf: Talentus Oostende
Type: Vaste Job
Wij zijn op zoek naar een manusje-van-alles die beschikt over een ruime ervaring en kennis (elektrisch, mechanisch, lassen, ...) Bedrijfsprofiel: Al bijna 20 jaar is onze klant actief in het plaatsen van de juiste technieker op de juiste job. Met reden kunnen we het bedrijf dan ook specialist noemen in hun vak.
-
Verpleegkundige (BV1-BV2-BV3 of C3-C4) (WOLVERTEM)
Regio: WOLVERTEM
Bedrijf: WOONZORGCENTRUM RESIDENTIE VAN HORICK
Type: Vaste Job
OCMW Meise zoekt een verpleegkundige voor het woonzorgcentrum Residentie Van Horick.
-
Automechanieker (BERINGEN)
Regio: BERINGEN
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Heb je al enkele jaren ervaring als automechanieker en kan je probleemloos elektrische schema's lezen? Dan kom jij zeker in aanmerking om als hoofdmechanieker aan de slag te gaan bij onze klant, een professionele en mooie autogarage in regio Beringen. Je zult er onderhoud en herstellingen uitvoeren van wagens.
-
ZELFSTANDIGE BEGELEID(ST)ER KINDEROPVANG (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: KIDDY DREAMS
Type: Zelfstandige activiteit
- Instaan voor de opvang en verzorging van kinderen van 0 tot en met 3 jaar. - Een ondersteunende en verzorgende functie hebben met als doel het welbevinden en de veiligheid van de kinderen aanwezig in het kinderdagverblijf te garanderen. - beschikken over de vaardigheden, de mogelijkheden en de nodige kennis om ondersteuning in de kinderverzorging aan te bieden. - Instaan voor het onderhoud van het materiaal en de ruimtes - In zelfstandige samenwerking
-
RESERVE schoonmaak regio Roeselare 2018 (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: ISS Facility Services
Type: Werfreserve
Dit is een RESERVE vacature. Wanneer wij op zoek zijn naar schoonmakers uit de regio Roeselare zullen wij u contacteren voor deze functie. Takenpakket: Je staat in voor het onderhoud en de schoonmaak van verschillende ruimtes: burelen, sanitair, gangen, trappen,... Je gebruikt allerlei materialen zoals borstels, microvezeldoeken, mop, stofzuiger,... Onze vacatures zijn meestal deeltijds in de ochtend (6u-10u) en/of 's avonds (16u-21u).
Zoek naar antwoorden van JEAN-LUC LEMOINE in sociale netwerken
Look for responds of JEAN-LUC LEMOINE in social networks
Lees alle opmerkingen voor JEAN-LUC LEMOINE. Laat een reactie achter voor JEAN-LUC LEMOINE. JEAN-LUC LEMOINE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for JEAN-LUC LEMOINE. Leave a respond for JEAN-LUC LEMOINE. JEAN-LUC LEMOINE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie JEAN-LUC LEMOINE op de google maps. Adres en contacten JEAN-LUC LEMOINE Location of JEAN-LUC LEMOINE on the google maps. Address and contacts of JEAN-LUC LEMOINE
Andere gerelateerde bedrijven als come JEAN-LUC LEMOINE JEAN-LUC LEMOINE: Boesmans H | BOEKHOUD-EN ADVIESBUREAU J. DILS | F.C. SEGHERS | ANDRE NIJS | DE AREND
Other related companies as JEAN-LUC LEMOINE: Boesmans H | BOEKHOUD-EN ADVIESBUREAU J. DILS | F.C. SEGHERS | ANDRE NIJS | DE AREND
JEAN-LUC LEMOINE is een bedrijf dat 1998 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is JEAN-LUC LEMOINE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04604339599. Het bedrijf JEAN-LUC LEMOINE bevindt zich op het adres: RUE BLANC BOQUET 9; 7070; LE ROEULX. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 366,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 504,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Equipement divers pour commerces Gr. Lijst met producten zijn Produits: Machines 脿 Jeux de Hasard..
De hoofdactiviteit van JEAN-LUC LEMOINE is Engineering, Accounting, Research, Management en Verwante Diensten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van JEAN-LUC LEMOINE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van JEAN-LUC LEMOINE, openstaande posities, locatie van JEAN-LUC LEMOINE op de kaart.
JEAN-LUC LEMOINE is a company, that was registered 1998 in N\A region, Belgium. Full name of company is JEAN-LUC LEMOINE, company assigned to the tax number BE04604339599. The company JEAN-LUC LEMOINE is located at the address: RUE BLANC BOQUET 9; 7070; LE ROEULX. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 366,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 504,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Equipement divers pour commerces Gr. List of products are Produits: Machines 脿 Jeux de Hasard..
The main activity of JEAN-LUC LEMOINE is Engineering, Accounting, Research, Management and Related Services , including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of JEAN-LUC LEMOINE is not available. You also can look at reviews of JEAN-LUC LEMOINE, open positions, location of JEAN-LUC LEMOINE on the map.
