LUCKY TIME
Contactgegevens LUCKY TIME: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LUCKY TIME: address, phone, fax, email, website, opening hours
LUCKY TIME
Regio (region): N\A, België
Adres (address): ANTWERPSESTRAAT 40; 2640; MORTSEL, België
Telefoon (phone): 34480690 (+32-34480690) 34480690 (+32-34480690)
Fax (fax): +32 (51) 215-49-38 +32 (51) 215-49-38
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LUCKY TIME: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LUCKY TIME"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LUCKY TIME"? - Contact us!
We found such data of LUCKY TIME, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LUCKY TIME. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LUCKY TIME
Products information LUCKY TIME
Producten die in LUCKY TIME zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Epiceries
Aanvulling soorten activiteiten voor LUCKY TIME Addition kinds of activities for LUCKY TIME
24310105. Deurluiken, hout | Door shutters, wood
28330201. Agar-agar (grond) | Agar-agar (ground)
28359901. Barium diagnostische middelen | Barium diagnostic agents
30890206. Doekspelden, kunststoffen | Clothespins, plastics
35990300. Machine en ander werk winkel werk | Machine and other job shop work
36340501. Sigaren aanstekers, elektrisch | Cigar lighters, electric
44929904. Tugboat service | Tugboat service
Werken bij LUCKY TIME: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LUCKY TIME: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LUCKY TIME. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LUCKY TIME. Looking for open vacancies in other companies
-
Boekhouder M/V (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in de regio van Asse zijn we momenteel op zoek naar een Boekhouder M/V. Je voornaamste taken zijn: - Fleetmanagement (40 wagens) - Personeelsadministratie - Encodage van de facturatiegegevens - Correspondentie - Algemene financiële en administratieve taken
-
Huishoudhulp Puuur Zoersel/ Sint Antonius/ Halle (ZOERSEL)
Regio: ZOERSEL
Bedrijf: PUUUR ZOERSEL
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Huishoudhulp met dienstencheques regio Wijnegem, Schilde en Brecht (SCHILDE)
Regio: SCHILDE
Bedrijf: Gezinszorg Villers
Type: Dienstenchequebaan
Gezinszorg Villers is een onafhankelijke vzw die actief is in de gezinszorg en aanvullende thuiszorg. Wij zijn op zoek naar een huishoudhulp voor onze dienstenchequeafdeling. Je staat in voor het onderhoud bij mensen thuis: - stofzuigen - stof afnemen - bedden opmaken en verschonen - sanitair en keuken onderhouden - vloeren onderhouden - ramen wassen -strijken - enz. Daarnaast heb je ook sociaal contact met de cliënten;zij zijn aanwezig tijdens de uitvoering van jouw taken. Het betreft een tewerkstelling in de regio Brecht en Sint-Job.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) te Hasselt, 20 uur per week. (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Home Maid
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job.Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 20 uren per week voor 2 gastgezinnen wonende te Hasselt. Deze zoeken hulp voor de dagdagelijkse schoonmaak, maandelijkse schoonmaak en wassen, strijken en eventueel voorbereiden van maaltijden en boodschappen. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Young Starter (M/V) (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Studentenjob
www.stepstone.be/vacatures----1673241-inline.html?cid=Partner_VDAB Heb je zopas een bachelor- of masterdiploma in elektriciteit, elektromechanica, automatisering en/of bouw behaald? Ben je op zoek naar een eerste professionele ervaring en wens je je technische kennis en vaardigheden te ontwikkelen bij de MIVB? Aarzel dan niet langer en neem deel aan ons programma voor Young Starters! Wat is het Young Starter programma? Dit programma is specifiek bestemd voor pas afgestudeerde bachelors en/of masters en biedt je de kans om je talenten te ontwikkelen, een eerste ervaring op te doen en kennis te maken met de MIVB. Het doel? Je de mogelijkheid bieden een definitieve functie te bekomen aan het einde van dit traject. Met het Young Starter Programma krijg je de kans om: • een individueel traject van 2 jaar te volgen bestaande uit 12 opleidingsdagen • 3 opdrachten van 8 maanden te vervullen in verschillende afdelingen van de onderneming. De opdrachten zullen gekozen worden in functie van je profiel en je vaardigheden, maar ook van de behoeften van de MIVB. • begeleid, opgevolgd en opgeleid te worden door een mentor en de dienst human resources.
-
MEDERWERKER SNIJZAAL M/V (WIJTSCHATE)
Regio: WIJTSCHATE
Bedrijf: DAOUST INTERIM
Type: Vaste Job
Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! Voor onze klant zijn wij op zoek naar een medewerker snijzaal. Het takenpakket bestaat uit: - Versnijden van karkassen - Uitbenen van deelstukken
-
Accountant (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Titeca Accountancy NV
Type: Vaste Job
Titeca Accountancy is geen standaard boekhoudkantoor dat enkel met cijfers jongleert. Wij leven en werken dichtbij ondernemers, zij aan zij. Titeca Accountancy is een sterk groeiend, fullservice, vooruitstrevend boekhoudkantoor met 10 verschillende vestigingen en 175 medewerkers en accountants verspreid over West-, Oost-Vlaanderen en Henegouwen. Bij Titeca Accountancy is werken fun, het resultaat van een inspirerende en energieke dialoog met onze ondernemers. Smaakt naar meer? Vergezel ons in een open werkomgeving, met ruimte voor initiatief, mens en communicatie. Door onze groei zijn wij momenteel op zoek naar een Accountant om het dynamische Titeca team in Roeselare aan te vullen. Je verantwoordelijkheden Opvolgen van boekhoudingen van klanten (van A tot Z) Opvolgen en beheer van balansen, jaarrekeningen, eindejaarafsluitingen en fiscale aangiftes (btw, PB en Venb) Adviesverlening Voorbereiden en bijwonen van fiscale controles Reeds ervaring? Dan krijg je een coachende rol ten opzichte van je junior collega’s.
-
Service Technieker (m/v) (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: YES select
Type: Vaste Job
- Meewerken aan het opbouwen en fijn-afstellen van nieuwe installaties. - Analyseren en oplossen van storingen. - Uitvoeren van werken in het kader van predictief en preventief onderhoud. - Uitwerken en implementeren van technische verbeteringen. - Helpen bij de realisatie van grote technische projecten. - ...
-
Aankoop Assistent (m/v) (BUGGENHOUT)
Regio: BUGGENHOUT
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Voor Ontex Buggenhout zijn we op zoek naar een aankoop assistent (m/v). Op basis van opgestelde parameters en targets, zorgt de aankoop assistent voor een continue beschikbaarheid van verpakkingen binnen zijn/haar verantwoordelijkheidsdomein. De assistent onderhoudt een perfecte relatie met zijn leveranciers en andere departementen voor een vlotte bevoorrading van het productieproces. Tevens staat deze persoon de product manager bij in het tijdig opstellen en doorsturen van allerlei gevraagde informatie naar sales toe bij nieuwe projectaanvragen. Werkzaamheden: Tijdig plaatsen van bestellingen voor stickers en labels , en bijsturen van die bestellingen in functie van de productieplanning. Dagelijks opvolgen van orderbevestigingen, zowel van verpakkingen, grondstoffen als van de afgewerkte producten die we niet zelf produceren maar aankopen. Dagelijkse call off’s van karton, en hiervan de orderconfirmatie die via EDI verloopt controleren. Controle en vrijgave van facturen van stickers en labels Opmaken van technische datasheets en pallettisatie schema’s voor nieuwe projecten en het onderhouden ervan.
-
Zelfstandig verkoper Zonnepanelen Regio Antwerpen (Provincie Antwerpen)
Regio: Provincie Antwerpen
Bedrijf: BELIVERT
Type: Zelfstandige activiteit
Zin in een nieuwe uitdaging? Wil je werken in één van de meest belovende sectoren van de toekomst? Kan je zelfstandig werken, en wil je hoge verkoopcijfers en targets halen? Aarzel niet en contacteer ons. (Graag cv met foto) Ons bedrijf is in volle expansie, biedt een boeiende werkomgeving en een collegiale sfeer. Als vertegenwoordiger ben je de sleutelfiguur tussen onze klanten en het bedrijf. Dagelijks bezoek je particuliere klanten of KMO 's (voornamelijk Antwerpen) en zorg jij voor het uitkomen van hun dromen: het besparen op hun energie factuur! Je kijkt naar de noden van de klant en maakt offerte. Je volgt de offertes op en geeft de klant technische ondersteuning daar waar nodig. Je bent een ervaren verkoper voor de B2C markt. Je werkt zelfstandig en draagt verantwoordelijkheid voor het contacteren van prospecten. Je biedt de klant kwalitatief hoogstaand advies. Je staat in voor de verkoop van hoofdzakelijk, fotovoltaïsche zonnepaneel-installaties aan particuliere klanten. Bezoeken van potentiële klanten (wordt aangeleverd door ons ) Bedrijf en product voorstellen Kort opvolgen en tijdige afspraken maken Plaatsingsdossier opstellen Prospectie : Offerte opmaken, opvolgen en omzetten in verkoop.
-
Akros Solutions - Process Manager (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Description Process Manager to align the processes across the different parties below. Familiar with operational ITIL environment and the following processes in particular The Incident Manager will repair the service for the customer as soon as possible with the aim of minimising the negative impact of a failure within the IT service to achieve the quality and availability levels agreed upon by the SLAs. The Change Manager is in favour of evaluating, authorizing and checking changes with the aim of managing the volume of changes needed in such a way that a possible negative impact of these changes on the business is minimised. The Problem Manager has the task of minimising the negative impact of incidents and changes on the business caused by errors within the IT services. The Problem Manager also aims to prevent incidents and changes proactively by consulting documents of "root cause analysis" of previous problems. The task of the Release Manager is to design and implement a successful rollout of sprints/releases in software/Hardware and efficient procedures for the distribution and installation of changes. The Configuration Manager has the task to keep the management of all packages configured within the application infrastructure up to date in the CMDB. Hereby he will collaborate closely with Release & Change Management. The Availability Manager is responsible for ensuring that the services available are equal or greater to the agreed business needs and in a cost-effective manner. The Capacity Manager is responsible that the capacity reports of the environment Applications & Infrastructure are analyzed and where necessary the end-to-end process is informed of possible problems with it capacity.
-
flexijob kelner (HEVERLEE)
Regio: HEVERLEE
Bedrijf: VOLTAIRE
Type: Flexijob
klanten bedienen
Zoek naar antwoorden van LUCKY TIME in sociale netwerken
Look for responds of LUCKY TIME in social networks
Lees alle opmerkingen voor LUCKY TIME. Laat een reactie achter voor LUCKY TIME. LUCKY TIME bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LUCKY TIME. Leave a respond for LUCKY TIME. LUCKY TIME on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LUCKY TIME op de google maps. Adres en contacten LUCKY TIME Location of LUCKY TIME on the google maps. Address and contacts of LUCKY TIME
Andere gerelateerde bedrijven als come LUCKY TIME LUCKY TIME: VANRAM ASSOCIATES | Hendrickx Elke | FAMILY PROMOTION | MOENS HERENKLEDING | Guilbert H
Other related companies as LUCKY TIME: VANRAM ASSOCIATES | Hendrickx Elke | FAMILY PROMOTION | MOENS HERENKLEDING | Guilbert H
LUCKY TIME is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LUCKY TIME, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02511444091. Het bedrijf LUCKY TIME bevindt zich op het adres: ANTWERPSESTRAAT 40; 2640; MORTSEL. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 874,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 166,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Epiceries. Producten gemaakt in LUCKY TIME zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van LUCKY TIME is Elektriciteit, Gas en Sanitair, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LUCKY TIME is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LUCKY TIME, openstaande posities, locatie van LUCKY TIME op de kaart.
LUCKY TIME is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is LUCKY TIME, company assigned to the tax number BE02511444091. The company LUCKY TIME is located at the address: ANTWERPSESTRAAT 40; 2640; MORTSEL. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 874,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 166,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Epiceries. Products created in LUCKY TIME were not found.
The main activity of LUCKY TIME is Electric, Gas and Sanitary Services, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of LUCKY TIME is not available. You also can look at reviews of LUCKY TIME, open positions, location of LUCKY TIME on the map.
