GOD VOLCKAERT
Contactgegevens GOD VOLCKAERT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GOD VOLCKAERT: address, phone, fax, email, website, opening hours
GOD VOLCKAERT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): HOFAKKERLAAN 25; 8750; WINGENE, België
Telefoon (phone): 51657233 (+32-51657233) 51657233 (+32-51657233)
Fax (fax): +32 (9) 703-30-57 +32 (9) 703-30-57
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GOD VOLCKAERT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GOD VOLCKAERT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GOD VOLCKAERT"? - Contact us!
We found such data of GOD VOLCKAERT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GOD VOLCKAERT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GOD VOLCKAERT
Products information GOD VOLCKAERT
Producten die in GOD VOLCKAERT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Epiceries
Aanvulling soorten activiteiten voor GOD VOLCKAERT Addition kinds of activities for GOD VOLCKAERT
01190201. Emmer boerderij | Emmer farm
01739908. Walnotenbos | Walnut grove
35670100. Elektrische ovens, ovens, en verwarmingstoestellen, exc.inductie | Electrical furnaces, ovens, & heating devices, exc.induction
39140109. Zilverwerk, sterling zilver | Silverware, sterling silver
75390401. Auto remvoering, installatie | Auto brake lining, installation
Werken bij GOD VOLCKAERT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GOD VOLCKAERT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GOD VOLCKAERT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GOD VOLCKAERT. Looking for open vacancies in other companies
-
Beproever (elektro)mechanica (Bachelor) - NMBS Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: CENTRALE WERKPLAATS
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Wij zoeken een energieke beproever (elektro)mechanica (bachelor): Je voornaamste taak is het uitvoeren van remtesten en het opsporen van fouten op de remuitrusting van een trein. Op basis van de resultaten van de uitgevoerde proeven beslis je welke de volgende te nemen stappen zijn. Op regelmatige basis rapporteer je de resultaten van uitgevoerde proeven aan je teamleader en de productieleider “In- en uitgangscontrole”. Je doet voorstellen om belangrijke en gecompliceerde storingen te verhelpen. Andere taken zijn: testen en afregelen van treindeuren, controle en testen van de pneumatische systemen van een trein, mechanische controles, testen van de elektrische controlecircuits van het remsysteem, deurbediening, … . Is dit iets voor jou? Dan kom je terecht in het Team In- en Uitgangscontrole van de Centrale Werkplaats Mechelen. Je werkt samen met een gezonde mix van een 30-tal mensen met jonge frisse ideeën en met mensen met een gevulde rugzak aan ervaring. Je werkt in een technologische omgeving waar voldoende vrijheid gegeven wordt om de dagelijkse puzzel van problemen aan te pakken.
-
Polyvalent bediende met AUTOCAD (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
* Je bent goed met administratieve taken. Je belt klanten op en maakt afspraken (commerciële). Je wordt ingeschakeld op andere afdelingen. Je verwerkt informatie met het MS Office pakket en daarnaast werk je vlot met autocad/tekenprogramma's.
-
Inpakmedewerkers - 3 ploegen - Malle (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een productiebedrijf in Malle zijn wij op zoek naar enthousiaste inpakkers. Je staat in voor het opvolgen van de machine, fouten opvolgen en rechtzetten, ... . Je werkt in een 3 ploegen systeem.
-
Maritiem Expediteur (Export/Import) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Start People Antwerpen
Type: Interim met optie "vast werk"
Je bent verantwoordelijk voor de coördinatie van zeevracht zendingen conform de wensen van de klant en/of agent. Je handelt je import of export dossiers (zowel LCL als FCL) zelfstandig van A-Z af (incl. transportopdrachten, factureren, etc ...). Je draagt zorg voor een complete en volledige administratie in ons eigen computerprogramma en je bent medeverantwoordelijk voor de kwaliteit van de afhandeling van de zending en service aan de klant. Je informeert de klant over het verloop van de zendingen en je bouwt een goede relatie op met klanten en leveranciers.
-
Gepassioneerde productiemedewerker/vlinder! (m/v) (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een bruisend en jong familiebedrijf actief in de vervaardiging van oa. voedingssupplementen en vitaminepreparaten, zijn wij op zoek naar een nieuwe, enthousiaste en gedreven collega om hun team te komen versterken! Je draait mee als productiemedewerker (vlinder) in de verscheidene stappen van ons productieproces Kandidaten die van nature een interesse en aanleg hebben voor gezond leven, evenwichtig voedingspatroon en de kracht van natuurlijke producten hebben een streepje voor!
-
Poetshulp Olen (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: PUUUR HERENTALS
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 3.000 gemotiveerde personeelsleden en 18.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Puuur blijft groeien en we zijn ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je
-
Huishoudhulp (M/V) regio Jabbeke (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: DAOUST JOBCENTER
Type: Dienstenchequebaan
Bent u op zoek naar een boeiende en gezinsvriendelijke job? Wil je werken in je eigen regio? Je uren en dagen zelf kiezen lijkt je wel iets? Wil je graag mensen thuis helpen met hun huishoudelijke taken, zoals poetsen, strijken, boodschappen en eventueel koken? Meld je dan bij Daoust Oostende voor verdere inlichtingen. Daoust is een Belgisch HR-bedrijf dat actief is over heel België, binnen de volgende domeinen: Interim, Selection, Outplacement, Dienstencheques, Public Sector en Job Academy.
-
Studenten m/v kelner ZAAL (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: CAFE PARTI
Type: Studentenjob
Jobstudenten gezocht om op te dienen; zowel tijdens het schooljaar als tijdens schoolvakanties Aantal uren en dagen bespreekbaar week en/of weekend
-
Industrieel reiniger (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: HYGIENE SUPPORT
Type: Vaste Job
Je staat in voor de dagelijkse reiniging van de productielijn van een voedingsverwerkend bedrijf gelegen in Sint-Truiden
-
Internal Communication Advisor te Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Armonea
Type: Vaste Job
Hou je van taal in al zijn vormen? Ben je vertrouwd met communicatietools en ben je op de hoogte van de laatste trends op dit vlak? Dan ben jij misschien de geknipte kandidaat om ons team te versterken in de functie van Internal Communication Advisor. Als Internal Communication Advisor maak je deel uit van het Marketing & Communication team. Samen met de verantwoordelijke ontwikkel je de interne communicatiestrategie en zorg je voor de uitvoering ervan. Dit gebeurt tevens in samenwerking met de HR-verantwoordelijke. Je focus ligt op volgende taken: * Als expert in communicatie bepaal je mee de aanpak van al onze interne communicatie projecten * Je brengt de interne communicatiestromen in kaart. Je evalueert ze en adviseert een aanpak voor alle formele en informele communicatie naar onze medewerkers * Je doet voorstellen om nieuwe communicatiekanalen en -tools op te zetten, en je bent als projectmedewerker betrokken bij de uitwerking ervan * Je maakt een gestructureerd communicatieplan op, rekening houdend met de objectieven, doelgroep, kanalen, deadlines, budget en context * Je staat in voor de redactie van teksten. Je bewaakt hierbij de coherentie van de inhoud en de huisstijl, en je publiceert content op onze interne communicatiekanalen * Je beheert (monitoring/rapportages) de interne communicatiekanalen en zorgt voor gepaste en tijdige antwoorden * Je staat in nauw contact met interne diensten die informatie met medewerkers op regelmatige basis (willen) delen. Je adviseert hen in hun aanpak, en je ondersteunt in de redactie van teksten * Je animeert en beheert een netwerk van interne medewerkers, om informatie uit het werkveld samen te krijgen, en aldus relevante interne communicatie-inhouden te verzamelen * Je bent nauw betrokken bij de uitvoering van het Employer Branding plan op vlak van betrokkenheid creëren bij onze medewerkers
-
Elektricien Industrieel (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: IMPACT
Type: Vaste Job
Voor onze klant te Oevel zijn we dringend op zoek naar een elektricien, type industrieel. U voert de werken uit op de werven, verspreid over heel Vlaanderen U voert de werken uit adhv. de vooropgestelde plannen
-
Auti-coach (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: HOUVASST Auti-coaching
Type: Zelfstandige activiteit
HouvASSt is op zoek naar aan auti-coach om het huidige team te versterken in haar vestiging te VILVOORDE. Als auti-coach begeleid je als zelfstandige (in bijberoep) kinderen, jongeren en/of volwassenen met (een vermoeden van) autisme en hun omgeving. Dit kan gaan over schoolcoaching, levensloopbegeleiding, psycho-educatie, gezinsbegeleiding,... en elk ander traject op maat. Elke coach wordt ingezet volgens zijn/haar sterktes en expertise! Je krijgt de kans een eigen klantenbestand op te bouwen en werkt op flexibele basis. Je werkt minstens halve dag of avond (4u) of meer. Je start met één of twee cliënten die op de wachtlijst staan en breidt uit tot je maximum capaciteit (die geef je zelf aan).
Zoek naar antwoorden van GOD VOLCKAERT in sociale netwerken
Look for responds of GOD VOLCKAERT in social networks
Lees alle opmerkingen voor GOD VOLCKAERT. Laat een reactie achter voor GOD VOLCKAERT. GOD VOLCKAERT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GOD VOLCKAERT. Leave a respond for GOD VOLCKAERT. GOD VOLCKAERT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GOD VOLCKAERT op de google maps. Adres en contacten GOD VOLCKAERT Location of GOD VOLCKAERT on the google maps. Address and contacts of GOD VOLCKAERT
Andere gerelateerde bedrijven als come GOD VOLCKAERT GOD VOLCKAERT: STEVE MASSAG? | MARIA PETERS | GARAGE DELFOSSE | Paradiso Club | LOUIS MAROTE
Other related companies as GOD VOLCKAERT: STEVE MASSAG? | MARIA PETERS | GARAGE DELFOSSE | Paradiso Club | LOUIS MAROTE
GOD VOLCKAERT is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GOD VOLCKAERT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09193603515. Het bedrijf GOD VOLCKAERT bevindt zich op het adres: HOFAKKERLAAN 25; 8750; WINGENE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 292,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 608,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Epiceries. Producten gemaakt in GOD VOLCKAERT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GOD VOLCKAERT is Timmerhout en Houtproducten, behalve meubels, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GOD VOLCKAERT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GOD VOLCKAERT, openstaande posities, locatie van GOD VOLCKAERT op de kaart.
GOD VOLCKAERT is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is GOD VOLCKAERT, company assigned to the tax number BE09193603515. The company GOD VOLCKAERT is located at the address: HOFAKKERLAAN 25; 8750; WINGENE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 292,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 608,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Epiceries. Products created in GOD VOLCKAERT were not found.
The main activity of GOD VOLCKAERT is Lumber and Wood Products, Except Furniture, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of GOD VOLCKAERT is not available. You also can look at reviews of GOD VOLCKAERT, open positions, location of GOD VOLCKAERT on the map.
