DENISE MARCHAND
Contactgegevens DENISE MARCHAND: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DENISE MARCHAND: address, phone, fax, email, website, opening hours
DENISE MARCHAND
Regio (region): N\A, België
Adres (address): VIJVERSTRAAT 74; 8650; HOUTHULST, België
Telefoon (phone): 51701717 (+32-51701717) 51701717 (+32-51701717)
Fax (fax): +32 (51) 525-12-88 +32 (51) 525-12-88
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DENISE MARCHAND: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DENISE MARCHAND"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DENISE MARCHAND"? - Contact us!
We found such data of DENISE MARCHAND, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DENISE MARCHAND. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DENISE MARCHAND
Products information DENISE MARCHAND
Producten die in DENISE MARCHAND zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Epiceries
Aanvulling soorten activiteiten voor DENISE MARCHAND Addition kinds of activities for DENISE MARCHAND
3355. Aluminium rollen en tekenen, nec | Aluminum rolling and drawing, nec
252103. Houten kantoor tafels en tafels | Wood office desks and tables
335504. Aluminium rail en structurele vormen | Aluminum rail and structural shapes
641102. Verzekeringsinstellingen | Insurance adjusters
34310102. Lavatoria, gelakt ijzer of ander metaal | Lavatories, enameled iron or other metal
50750110. Luchtbevochtigers, behalve draagbaar | Humidifiers, except portable
50870305. Stofzuigersystemen | Vacuum cleaning systems
Werken bij DENISE MARCHAND: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DENISE MARCHAND: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DENISE MARCHAND. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DENISE MARCHAND. Looking for open vacancies in other companies
-
TECHNISCH TEKENAAR (ADEGEM)
Regio: ADEGEM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf regio Maldegem gaat AGO Jobs & HR op zoek naar een TECHNISCH TEKENAAR. Bij de opstart van projecten zal je 3D-modellen aanpassen naar wensen van de klant. Hierbij zal je hydraulische en elektrische componenten implementeren op het 3D-model. Vervolgens maak je productietekenen en lasplannen. Graag denk je actief mee met de klant, door oplossingen te creëren via innovatie ontwerpen alsook hoe kraanonderdelen parametrisch te maken.
-
Chauffeur / Monteur metaalconstructies (ZWEVEZELE)
Regio: ZWEVEZELE
Bedrijf: ADECCO TORHOUT
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben je de gemotiveerde chauffeur / monteur die we zoeken? Voor een firma in de regio van Zwevezele zijn we op zoek naar een kandidaat chauffeur met rijbewijs C of CE die ook wil meehelpen als monteur metaalconstructies. Taakomschrijving: Dagelijks rij je met de vrachtwagen naar werven, bedien je de montagekraan, vul je de vrachtwagen met goederen met de heftruck en ga je deze gaan leveren. Bij kalmere momenten kan gevraagd worden om mee te helpen met het monteren van metaalconstructies.
-
Enthousiaste Thuishulp / Huishoudhulp regio Sint-Niklaas (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet!! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Schoonaarde – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (SCHOONAARDE)
Regio: SCHOONAARDE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp Bree (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: PUUUR BREE
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
HUISHOUDHULP (M/V) SINT-KRUIS (SINT-KRUIS)
Regio: SINT-KRUIS
Bedrijf: DIENSTEN AAN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Hou jij ook van orde en netheid, en geniet je ervan om alles weer fris en schoon te maken? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als huishoudhulp sta je in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning en voer je huishoudelijke taken uit (poetsen, strijken, boodschappen doen, ...). Je werkt individueel bij meerdere gezinnen, je organiseert je werk zelfstandig, met respect voor de gewoontes, de privacy en de hygiënische normen van de klant. Uiteraard sta je er niet alleen voor! Jouw vaste coördinator beantwoordt al je vragen, ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de dienstencheques. Naast het werk is er ook tijd om je collega's te ontmoeten op de gezellige gezinsdag of op de nieuwjaarsreceptie. Elke 3 maanden kan je ook de ervaringen van collega's, nieuws uit de organisatie en handige 'tips & trics' lezen in ons personeelsmagazine. Bij Diensten aanhuis staat elke medewerker centraal. Iedereen kan zich kandidaat stellen, ongeacht geslacht, leeftijd, filosofische of godsdienstige overtuiging, geaardheid of nationaliteit. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp,huishoudster, huishouder, poetshulp, poetsdame, poetsman, kuisen, kuisvrouw, kuisman, werkvrouw, helpen bij mensen thuis, schoonmaken, schoonmaakster, schoonmaker)
-
Huishoudhulp Brugge m/v (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: DAOUST BRUGGE
Type: Dienstenchequebaan
Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. We begeleiden alle werknemers doorheen elke fase van hun professionele leven, en alle bedrijven doorheen elke fase van hun ontwikkeling. Daoust is actief binnen de voornaamste domeinen van de HR, en dit via onze volgende departementen: Interim, Selectie, Outplacement & Career Management, Dienstencheques en Public Sector. Verkozen tot Entrepreneur of the Year/Entreprise de l'Année 2016 in Franstalig België, is Daoust een familiale onderneming die enorm veel belang hecht aan de menselijke waarden, de kwaliteit en de diversiteit. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! - U bent verantwoordelijk voor het opruimen van de woning - U bent verantwoordelijk voor het schoonmaken van de woning - U strijkt het wasgoed - U wast de ramen - U doet de afwas en bergt de vaat op - U doet de huishoudelijke inkopen - U bergt het materiaal en de producten op - U voert de informatieoverdracht uit voor de particulieren
-
Jobstudenten Telemarketing Volledige Jaar (MOORSEL)
Regio: MOORSEL
Bedrijf: Konvert Office Aalst
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in de regio Aalst zijn we op zoek naar gemotiveerde jobstudenten die interesse hebben in telemarketing! Je staat vaak in contact met klanten en je ziet het zitten om enkele administratieve taken uit te voeren. Je bent enkele avonden per week beschikbaar van 17u tot 20u en op zaterdag werk je van 9u tot 13u. Je bent communicatief ingesteld en staat positief in het leven!
-
Student JBC Korbeek-Lo (KORBEEK-LO)
Regio: KORBEEK-LO
Bedrijf: Start People Retail Vlaanderen
Type: Studentenjob
Als enthousiaste Jobstudent sta je in voor onderstaande taken verwerken van de levering op orde houden van winkel, paskamers en magazijn algemeen onderhoud van de winkel
-
Technisch beheerder ( Regio Mechelen ) (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: JALO BEHEER
Type: Vaste Job
Jalo Beheer is een ISO 9001 gecertificeerd bedrijf actief in het beheer van onroerende goederen (syndicusactiviteiten) in de provincie Antwerpen, Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant en Limburg. Wij zijn op zoek naar een gedreven lid om onze activiteiten verder te ontplooien in de regio Mechelen. U zal samen met uw teamgenoten verder bouwen aan onze klantenportefeuille en de visie uitdragen waarvoor Jalo Beheer gekend is nl. kwalitatief en foutloos beheer van mede-eigendommen. U bent het aanspreekpunt voor de klanten, beheert de eigendom op technisch gebied en verzorgt de jaarlijkse avondvergaderingen. U werkt onmiddellijk onder en met de directeur technisch beheer. Correcte en snelle communicatie zijn zeer belangrijk in deze job. Een zeer boeiende maar veeleisende functie waarin u uzelf kan ontplooien !
-
VRACHTWAGENCHAUFFEUR CE met kraan (SINT-GILLIS-WAAS)
Regio: SINT-GILLIS-WAAS
Bedrijf: REAL VERHUUR
Type: Vaste Job
Trekker (3-asser) met kraan en oplegger Nationaal met hogere verloning. Plaatsing & montage van bureel- en werfunits met kraan
-
Bedelers gezocht voor de huis-aan-huisbedeling in de regio KWAREMONT (KWAREMONT)
Regio: KWAREMONT
Bedrijf: BD MYSHOPI
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zoeken gemotiveerde mensen die zich enkele uren per week kunnen vrijmaken om in bijberoep de huis-aan-huisbedeling te verzorgen in jullie streek.
Zoek naar antwoorden van DENISE MARCHAND in sociale netwerken
Look for responds of DENISE MARCHAND in social networks
Lees alle opmerkingen voor DENISE MARCHAND. Laat een reactie achter voor DENISE MARCHAND. DENISE MARCHAND bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DENISE MARCHAND. Leave a respond for DENISE MARCHAND. DENISE MARCHAND on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DENISE MARCHAND op de google maps. Adres en contacten DENISE MARCHAND Location of DENISE MARCHAND on the google maps. Address and contacts of DENISE MARCHAND
Andere gerelateerde bedrijven als come DENISE MARCHAND DENISE MARCHAND: HUIS MIMOSA | PIERRE JACQUET | B. DAUW | D?PANNAGE C.C.S. | De Saedeleer J-C
Other related companies as DENISE MARCHAND: HUIS MIMOSA | PIERRE JACQUET | B. DAUW | D?PANNAGE C.C.S. | De Saedeleer J-C
DENISE MARCHAND is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DENISE MARCHAND, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08624511718. Het bedrijf DENISE MARCHAND bevindt zich op het adres: VIJVERSTRAAT 74; 8650; HOUTHULST. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 870,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 698,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Epiceries. Producten gemaakt in DENISE MARCHAND zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DENISE MARCHAND is Timmerhout en Houtproducten, behalve meubels, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DENISE MARCHAND is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DENISE MARCHAND, openstaande posities, locatie van DENISE MARCHAND op de kaart.
DENISE MARCHAND is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is DENISE MARCHAND, company assigned to the tax number BE08624511718. The company DENISE MARCHAND is located at the address: VIJVERSTRAAT 74; 8650; HOUTHULST. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 870,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 698,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Epiceries. Products created in DENISE MARCHAND were not found.
The main activity of DENISE MARCHAND is Lumber and Wood Products, Except Furniture, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of DENISE MARCHAND is not available. You also can look at reviews of DENISE MARCHAND, open positions, location of DENISE MARCHAND on the map.
